רק ספרים הנמצאים במדור "מחסן" נוכחים לבטח על מדפינו. נא לא להגיע לחנות טרם שבדקתם את המצאות הספר באמצעות פניה.

ספרים - ספרים משומשים - רובינזון ספרים

אנא לחצו כאן לחיפוש הספר – תודה

קניית ספרים משומשים         חיפוש ספרים         חנות ספרים


461 ספרים בעמוד זה

סבא יקר  ---  הדרי סלומון,דנית  ---  2001  ---  אסופת אימרות שפר בנושא הורות

סבתא יקרה  ---  הדרי סלומון,דנית  ---  2001  ---  אסופת אימרות שפר בנושא הורות

סדומאל :  ---  איני,לאה  ---  2001  ---  

סדק  ---  כרמלי,ליאורה  ---  2001  ---  פרגמנטים פיוטיים העוסקים ביחסיה של המחברת עם סבתה המתבודדת. הספר מלווה באיורים פרי עטם של שנים עשר מאיירים שונים.

סדר יום מחקרי ליהדות אמריקה  ---  ליבמן,ישעיהו  ---  2001  ---  ראה: A RESEARCH AGENDA FOR AMERICAN JEWS

סדרי עדיפות לאומית בתחום איכות הסביבה :  ---  זך מאור,אדוה  ---  2001  ---  חוברת ההמשך לנייר העמדה הראשון המכילה שלושה שערים: המלצות לעדיפות וקדימות בתחום הסביבה;הרחבת הדיון בתחום הסביבה הימית והחקלאות;סקירות בנושאים מרכזיים בתחום הסביבה.

סדרת הטפטים  ---  סהר,חנה  ---  2001  ---  קטלוג דו-לשוני (עברי-אנגלי) המכיל מבחר מעבודותיה של הצלמת חנה סהר בצירוף טקסט מאת אוצרת התערוכה.

סוב יודיצה .  ---  שגב,ראם  ---  2001  ---  

סוב יודיצה : ["סוב-יודיצה"]  ---  שגב,ראם  ---  2001  ---  דיון הסוקר מבחר איסורים משפטיים והגבלת ביטויים, ואת אופן תפקודם ויעילותם במסגרת מערכת המשפט הישראלית.

סוג'וד זה בכלל בגיזרה הצפון דרומית  ---  ברגשטיין,צביקה  ---  2001  ---  רשמים מחוויותיו של מילואמניק השבוי בקוריו של החלום הצבאי ומתעד את מפגשיו עם חיילים בדרום לבנון טרם לנסיגת צה"ל מהאזור.

סוגיות ארכאולוגיות נבחרות :  ---  גל,צבי ואחרים  ---  2001  ---  מבחר תקיצרי הרצאות העוסקות בסוגיות ארכיאולוגיות שונות כגון חפירות תל רחוב, תיארוך רדיומטרי של המעבר מתקופת הברזל הראשונה לתקופת הברזל השניה ועוד.

סוגיות במחקר התלמוד :  ---  נאה,שלמה ואחרים  ---  2001  ---  אסופת מאמרים פרי עטם של חוקרים שונים: גילוי מחודש של נוסח מקרא ומדרש;בבלי סנהדרין-כתבי יד וענפי נוסח; ר' ברוך ממגנצא-דמותו של חכם על פי שרידי כתביו, ועוד.

סוגיות במחקר התלמוד :  ---  קיסטר,מנחם ואחרים  ---  2001  ---  אסופת מחקרים: גילוי מחדש של נוסח מקרא ומדרש;דרך ההכרעה, סמכות של טקסטים ומודעות עצמית-הרהורים על דרכי הפסיקה בשלהי תקופת הגאונים ועוד.

סוד היחד של החיים  ---  אופיר,עמית  ---  2001  ---  סיפור מאויר על מימוש עצמי באמצעות אהבה רומנטית.

סוד ירושלים :  ---  אבולעפיה,אברהם ר'  ---  2001  ---  מהדורה מדעית המכילה מבוא וביבליוגרפיה ע"י רפאל כהן.

סודות מתוקים להתעודדות  ---  היינס,סינדי  ---  2001  ---  עצות בדרך להגשמה עצמית ושיפור איכות החיים.

סודות ששמרתי בבטן  ---  לפיד,ליהיא  ---  2001  ---  רומן: הגיבורה מספרת את קורות מערכת היחסים הנרקמת בינה לבין עוד 3 נשים השוכנות לידה במחלקת היולדות בביה"ח.

סודות ששמרתי בבטן .  ---  לפיד,ליהיא  ---  2001  ---  

סוכרת :  ---  קנטור,יורם ד"ר  ---  2001  ---  מדריך לחולים ולמטפלים המספק מבוא מדעי המנוסח בבהירות וסוקר את גורמי המחלה,השפעותיה,והאופנים השונים בהם ניתנים לטפל בה במהלך שגרת החיים.

סולחה  ---  וינר,קובי  ---  2001  ---  אסופת שירים, תרגום ערבי לצד מקור עברי

סולם להערכת הסתגלות של ילדים בגן ובבית הספר  ---  סמילנסקי,שרה. שפטיה,לאה  ---  2001  ---  אסופת לוחות סטטיסטים שמטרתם לשרת אנשי חינוך באבחון הישגיו ומידת הסתגלותו של התלמיד במערכת החינוכית.

סוף הקומדיה  ---  יגיל,רן  ---  2001  ---  אסופת ספורים קצרים.

סוף הקומדיה .  ---  יגיל,רן  ---  2001  ---  

סוף מאה וסף מאה :  ---  ברתנא,אורציון  ---  2001  ---  אנטומיה של מספר מגמות יסוד בספרות העברית המודרנית, ובעבודתם של יוצרים כגון: אלתרמן,שלונסקי, עמוס עוז ועוד. כמו כן נדונה בספר יצירתם של קפקא וקארבר.

סוקרטס עוזב את הקיבוץ  ---  ירבעם בלום,בשמת  ---  2001  ---  שירים

סחיטה  ---  ברמן,רונן  ---  2001  ---  ספור מתח בינלאומי.

סחר נשים בישראל :  ---  לבנקרון,נעמי  ---  2001  ---  דו'ח הבוחן את סוגיית הסחר בנשים, תוך פירוט מכלול העבירות, הפרת זכויות האדם , ויחסן של רשויות המדינה והחוק.

סחרורים  ---  כהן,גדעון  ---  2001  ---  רומן : חברותם של שני ישראלים אמביציוזים על רקע מערבולת ההי טק והביצות הטורפניות של הסטארט אפ.

סטנדרטים במערכות החינוך :  ---  פרידמן,יצחק. פילוסוף,שרון  ---  2001  ---  סוגיית הסטנדרטים בתוכניות הלימודים כפי שזו מיוצגת בדיון הציבורי-חינוכי המתקיים כיום בארה"ב ומדינות אחרות ובספרות מקצועית העוסקת במודלים חינוכיים שונים.

סידרא טז :  ---  שטיינפלד,צבי אריה (ע.)  ---  2001  ---  מאמרים: ארבע רשויות השבת;לטיבם של האיסורים על חלב ופת גויים;הפקר בית-דין הפקר-במקורות התלמודיים ועוד. תקצירים באנגלית.

סיטי :  ---  בריקו,אלכסנדר  ---  2001  ---  רומן: פסיפס של דמויות וסיפורים החוברים יחדיו.

סימני אהבה קשת :  ---  פארקר,ג'וליה  ---  2001  ---  אהבה,מין ומערכות יחסים על רקע תנועת הכוכבים.

סימני חיים 2001 :  ---  פרומקין,רון. חנין,דב (ע.)  ---  2001  ---  דו"ח על מצב איכות הסביבה בעולם,כולל חלק נרחב על ישראל, טבל' וסטטיסטיקה:אוכלוסיה וצריכה,זהום אויר ובריאות ציבורית ועוד.

סין דרך האוכל  ---  אהרוני,ישראל שפר,נלי  ---  2001  ---  כשר

סיפור אמריקאי  ---  רגן,נעמי  ---  2001  ---  

סיפור אמריקאי  ---  רגן,נעמי  ---  2001  ---  דיוקנה של משפחה המתמודדת עם שברו של החלום האמריקאי.

סיפור האגדה :  ---  פרנקל,יונה  ---  2001  ---  קובץ מחקרים .

סיפור האגדה אחדות של תוכן וצורה : [סיפור האגדה-אחדות של תוכן וצורה]  ---  פרנקל,יונה  ---  2001  ---  אסופה המכילה ארבעה-עשר מחקרים העוסקים בעיצובו ובתכניו של סיפור האגדה התלמודי: קווים בולטים בתולדות מסורת בטקסט;הזמן ועיצובו;לשון נופל על לשון ועוד.

סיפור מתוק לנערה שאהבתי  ---  עזיז,ליאור  ---  2001  ---  סיפורים קצרים.

סיפור מתוק לנערה שאהבתי .  ---  עזיז,ליאור  ---  2001  ---  

סיפור על הדבר החשוב ביותר ועוד סיפורים .  ---  זמיאטין,ייבגני  ---  2001  ---  

סיפור על הדבר החשוב ביותר ועוד סיפורים.  ---  זמיאטין,ייבגני  ---  2001  ---  אסופת סיפורים קצרים המשלבים אלמנטים של מדע בדיוני ופנטסיה יחד עם בקורת פוליטית נוקבת.

סיפורו של טוני  ---  ריגוני שטרן,מריו  ---  2001  ---  רומן קצר: קורותיו של איכר ורועה צאן על רקע מלחמת העולם הראשונה. כמו כן כלולים בספר עוד שלושה ספורים קצרים.

סיפורו של מר זומר .  ---  זיסקינד,פטריק  ---  2001  ---  

סיפורי ויומינג  ---  פרו,אני  ---  2001  ---  אסופת ספורים קצרים העוסקת בהווי החיים של המערב הפרוע המודרני.

סיפורי נשים בנות העליה הראשונה  ---  ברלוביץ,יפה (ע)  ---  2001  ---  מהדורה מצולמת של מהדורה קודמת שיצאה בשנת 1984, המכילה מבחר ספורים מאת חמדה בן-יהודה,נחמה פוחצ'בסקי ואחרות.

סיפורי ערים :  ---  ענר,זאב (ע)  ---  2001  ---  ספר בפורמט אלבומי המכיל תצלומים ייצוגיים של 64 ערים בארץ בצירוף טקסטים קצרים המספקים מידע הסטורי על כל עיר.

סיפורים אחרונים  ---  קארבר,ריימונד (קרבר)  ---  2001  ---  מאנגלית - משה רון

סיפורים מי תהום  ---  לוי,ינץ  ---  2001  ---  רומן לירי ובמרכזו קורותיה של משפחה ישראלית.

סלילת דרך :  ---  נבון,שאול ואחרים  ---  2001  ---  מחלות גופניות,התמודדות בזמן אשפוז,פסיכותרפיה,נכות.

סמדאריס :  ---  אדלהייט,עמוס  ---  2001  ---  אסופת שירים.

סמוראי בוגי  ---  טאסקר,פיטר  ---  2001  ---  רומן בלשי: קזואו מורי, הגרסה היפנית לפיליפ מארלו, מציל חשפנית פיליפינית ונקלע לרשת תככים ורציחות על רקע טוקיו של סוף המאה העשרים.

סמוראי בוגי .  ---  טאסקר,פיטר  ---  2001  ---  

סערת נפש  ---  יובל,יורם ד"ר  ---  2001  ---  דיון בהתפתחות שדה המחקר הפסיכולוגי-פסיכיאטרי באמצעות תיאור מפגשיו של המחבר עם מטופליו ועולמם הפנימי.

ספורים מי תהום .  ---  לוי,ינץ  ---  2001  ---  

ספינות שרבורג :  ---  רבינוביץ,אברהם  ---  2001  ---  ספורן של ספינות הטילים הישראליות ממקום הולדתן שבמספנות צרפתדרך הברחתן למרות האמברגו ועד לשירותן המבצעי בצה"ל.

ספינת התעתועים  ---  ון ווגט,אי.א.  ---  2001  ---  מדע בדיוני: הרפתקאותיה של ספינת חלל המחפשת אחר מושבה שתשמש כתשתית לשיקומו של המין האנושי.

ספינת התעתועים.  ---  ון ווגט,אי.א.  ---  2001  ---  מדע בדיוני: הרפתקאותיה של ספינת חלל המחפשת אחר מושבה שתשמש כתשתית לשיקומו של המין האנושי.

ספר באר היטב.  ---    ---  2001  ---  

ספר בן ציון פישלר : [ספר בן-ציון פישלר]  ---  שורצולד,אורה. ניר,רפאל  ---  2001  ---  אסופת מחקרים: שפתם של עובדים זרים בישראל;ריבוי פניה של מיומנות ההאזנה באולפן;זיהויו והגדרתו של המושא הפנימי בעברית החדשה;מבני פירוט בלשונו של חיים הזז ועוד.

ספר גאולה :  ---  אבולעפיה,אברהם בן שמואל ר'  ---  2001  ---  החבור הקבלי בן המאה ה-13 מנסה להוביל למסקנה כי הרמב"ם היה מקובל ותיתכן חשיפת סתרי התורה באמצעות כתביו. המהדיר-רפאל כהן.

ספר גע בי…  ---    ---  2001  ---  ארבעה ספרונים לגיל הרך

ספר הברית החדשה :  ---  אבולעפיה,אברהם ר'  ---  2001  ---  מהדורה מדעית לספרו של רבי אברהם אבולעפיה שנכתב ב-1280 המכילה מבוא,מראי מקום והערות ע"י רפאל כהן.

ספר הזיכרון של יהודי וטרה דורניי והסביבה בוקובינה -רומניה :  ---  ילון,יצחק (ע.)  ---  2001  ---  תולדות הקהילות היהודיות ברומניה בין שתי מלחמות העולם, שגשוג הקהילה היהודית,הגירוש לגטאות,העפלתם של הניצולים לארץ-ישראל.שני הכרכים מכילים עדויות,זכרונות ועוד.

ספר הזכרונות :  ---  רטהאוז,אריאל  ---  2001  ---  

ספר הזכרונות הוא דברי הימים לירחמיאל :  ---  יסיף,עלי  ---  2001  ---  מהדורה ביקורתית המכילה את חיבורו של אלעזר אשר בן הלוי, המהווה אנתולוגיה של חיבורים עבריים חוץ קנוניים מימי הביניים. הספר מלווה במבוא, הערות, מפתח ספרים ועוד.

ספר החיזיון  ---  חבשוש,דני  ---  2001  ---  נובלה רוחנית העוסקת בחיפושיו של הגיבור אחר הגשמה עצמית ומודעות מיסטית.

ספר החיים :  ---  אופז,אביבה (ע.)  ---  2001  ---  יומנה של קבוצת חלוצים-מייסדים החושף את הדינמיקה האישית שמאחורי המיתוס החלוצי הרומנטי. הספר מלווה במבואות והערות.

ספר הטאו :  ---  לאו צה  ---  2001  ---  תרגום חדש,מלווה הערות ונספחים, ליצירה הפילוסופית הפופולרית.

ספר התשבי :  ---  אליהו התשבי  ---  2001  ---  פקסימיליה של לקסיקון לשפה העברית אשר ראה אור בשנת 1541 באיזנא שבגרמניה. בית הדפוס נולד בעקבות שיתוף פעולה בין יהודי לנוצרי והוציא לאור 19 ספרים בשתי שנות קיומו. מבוא בעברית-אנגלית ומאמר קצר בגרמנית.

ספר זכרון ליהודי ברט'ואויפאלו וסביבתה.  ---  גרו,ז'וז'ה. נשר,דוד (ע.)  ---  2001  ---  הסטוריה,נתונים סטטיסטיים על היהודים,חיבורים אישיים,ביוגרפיות של אישים בולטים

ספר מנחם גולדברג :  ---  ברק,אהרן ואחרים (ע)  ---  2001  ---  אסופת מאמרים המוקדשת למשפטן יעקב גולדברג: סובלנות במשפט;הכרה בנכות נפשית בעקבות העבודה;חופש העיסוק וחופש החוזים;עבודה זרה בישראל ועוד.

ספר מנחם גולדברג :  ---  ברק,אהרן ואחרים (ע)  ---  2001  ---  אסופת מאמרים המוקדשת למשפטן יעקב גולדברג: סובלנות במשפט;הכרה בנכות נפשית בעקבות העבודה;חופש העיסוק וחופש החוזים;עבודה זרה בישראל ועוד.

ספר מקום  ---  רוזנסון,ישראל  ---  2001  ---  המחבר שוהה באתרים שונים בארץ אשר מעוררים בו אסוציאציות מקראיות,הסטוריות,ספרותיות ואחרות.הספר כתוב בצורה פואטית

ספרד בין דיקטטורה לדמוקרטיה  ---  בן עמי,שלמה  ---  2001  ---  

ספרות זולה  ---  בוקובסקי,צ'רלס  ---  2001  ---  סיפור בלשי: מעלליו של בלש פרטי המושתתים על התבנית הסיפורית של ספרי מתח "זולים" בסגנונו של מיקי ספלייני.

ספריות  ---  אמיתי טביב,טלי  ---  2001  ---  קטלוג דו-לשוני (עברי-אנגלי), המכיל מבחר מעבודותיה של הצלמת טלי אמיתי אביב, המתעדת במצלמתה את חללן הפנימי של מספר ספריות אוניברסיטאיות באוקספורד,אנגליה.

ספריות  ---  אמיתי טביב,טלי  ---  2001  ---  

סקירת ספרות בנושא ילדים עם נכויות במצבי סיכון  ---  מרום,מירב. עוזיאל,ליעד  ---  2001  ---  סקירה קצרה הבוחנת את הגישות המדעיות השונות העוסקות בתופעת הסיכון בקרב ילדים עם נכויות, תוך ניתוח הממצאים ושיטות איסוף הנתונים.

סקס חושני :  ---  אנגל,בוורלי  ---  2001  ---  מגוון תרגילים אירוטים לשיפור חיי המין.

סקר דעת קהל בקיבוצים בשנת 2001 והצגת השינויים בעמדות לאורך 12 שנים.  ---  פלגי,מיכל. שריר,שאול  ---  2001  ---  ממצאי הסקר השנתי השנים עשר בסדרת סקרי הדעת בקיבוצים, ובו ממצאים הנוגעים למספר נושאים כגון: מצב הקיבוץ, נושאים מדיניים, האמון בקיבוץ ועוד.

סקר הוצאות משק הבית 1999 :  ---    ---  2001  ---  אסופת נתונים סטטיסטים בפורמט עברי אנגלי העוסקים בהוצאות והכנסות למשק הבית הישראלי לפי צורת יישוב,מספר הנפשות,מספר המפרנסים ועוד.

סקר מבקרים במחלקות לרפואה דחופה (חדרי מיון )1999  ---  ברג ורמן,איילת ואחרים  ---  2001  ---  אסופת ממצאים פרי מחקר שנערך בשדה הפעילות של חדרי מיון שונים, ובמרכזה סקירה של יחסי המטופל-רופא, מהלך השהיה בחדר המיון, תהליך השחרור ועוד.

עבודה ועברית :  ---  שור,שמעון א'  ---  2001  ---  התפתחות והחייאת השפה העברית בהקשר לתנועה הציונית: הציונות הסוציאליסטית;הפועל הצעיר;פועלי ציון והויכוח בין יידיש לעברית;שמואל יבנאלי;ההסתדרות הכללית בישראל.

עבודה ועברית :  ---  שור,שמעון א  ---  2001  ---  

עבודה חברה ומשפט .  ---  מונדלק,גיא  ---  2001  ---  

עבודה חברה ומשפט ח : [עבודה,חברה ומשפט]  ---  מונדלק,גיא  ---  2001  ---  אסופת מאמרים המחולקים לארבע שערים: התפתחות משפט העבודה והבטחון הסוציאלי-עבר והווה;לקראת העתיד-הצורך ברפורמה;משפט העבודה והביטחון הסוציאלי מנקודת מבט "חיצונית".

עבודת ההווה :  ---  אופיר,עדי  ---  2001  ---  אסופת מאמרים הדנים בטקסטים יהודיים-ישראלים תוך ניתוח הזיקות השונות לשיח הציוני, הכיבוש הישראלי ועיצוב הזיכרון הקולקטיבי.

עבודת ההווה :  ---  אופיר,עדי  ---  2001  ---  אסופת מאמרים הדנים בטקסטים יהודיים-ישראלים תוך ניתוח הזיקות השונות לשיח הציוני, הכיבוש הישראלי ועיצוב הזיכרון הקולקטיבי.

עבר בדוי  ---  לזר,ארנולד  ---  2001  ---  רומן המתרחש בפלסטינה בזמן מלחמת העולם השניה ובמרכזו נסיונו של המספר לשחזר את חייו של אביו באמצעות יומן שנתגלה במפתיע.

עד הערב  ---  מגד,אהרן  ---  2001  ---  

עד כלות : [עד כלות…]  ---  צור,שלום  ---  2001  ---  אסופת ביוגרפיות קצרות.

עד סלע :  ---    ---  2001  ---  

עד סלע :  ---  שילה,רות ואחרים  ---  2001  ---  קובץ לזכרם של חמישה חברים שנהרגו בדרכם אל פטרה (הסלע האדום) בשנת 1953.

עדות עדות לישראל : [עדות-עדות לישראל]  ---  מזרחי,אבשלום (ע.)  ---  2001  ---  מבחר מאמרים העוסקים בתיעוד קורותיהן של 24 עדות שונות, חייהן בגולה ועלייתן ארצה.

עוגה עוגה עוגה :  ---  ישראלים מהפכנים  ---  2001  ---  מדריך לבישול עם מריחואנה המכיל מבחר מתכונים ומידע הסטורי ומשפטי הנוגע לצמח הקאנביס.

עוגות חג  ---  סיידא,בני  ---  2001  ---  מבחר מתכונים לעוגות חג המלווים בתצלומים.

עוד יאיר השחר :  ---  מנחם,ציון  ---  2001  ---  קורותיו של ילד תימני המתמודד עם המנטליות הבדלנית של הוריו וסביבתו.

עוד סיפורים  ---  קארבר,ריימונד  ---  2001  ---  אסופת ספורים קצרים המכילה ספורים מתוך עזבונו של קארבר,ספורים שלא נכללו בספריו שתורגמו לעברית, ויצירות מוקדמות שנכתבו בתקופת לימודיו.

עוד סיפורים .  ---  קארבר,ריימונד (קרבר)  ---  2001  ---  

עוד על אהבה  ---  קוטנר,יואב  ---  2001  ---  ספר המשך לספר "אהבה בת חמישים". מבחר משירי האהבה הישראליים בפורמט אלבומי עם איורים.

עוד על אהבה .  ---  קוטנר,יואב  ---  2001  ---  

עולם ללא סודות :  ---  אחיטוב,ניב  ---  2001  ---  סקירה מדעית-טכנולוגית הסוקרת את התפתחותן של מערכות מידע ממוחשבות והאופנים בהם מידע אישי וקבצי נתונים יחשפו בעתיד למערכות ממשלתיות ושאר רשויות.

עוף גוזל ובכלל :  ---  רותם,יורם (ע)  ---  2001  ---  

עוף גוזל ובכלל : [עוף גוזל, ובכלל…]  ---  רותם,יורם (ע)  ---  2001  ---  ספר בפורמט אלבומי המכיל פזמונים ושירים מולחנים (ללא תוים)העוסקים בחווית הילדות וקשרי משפחה.

עור  ---  ידעיה,רונית  ---  2001  ---  רומן החושף את חייה ואהבותיה של פרוצה רוסיה הפעילה בר"ג.

עידן המכונות החושבות :  ---  קורצוויל,ריי  ---  2001  ---  ניתוח מדעי-פילוספי הסוקר את התמורות שחלו בשנים האחרונות בשדה המדעי-טכנלוגי,תוך התמקדות בהשלכותיה של הבינה המלאכותית על רקע תורות אבולוציוניות שונות.

עידן המכונות החושבות :  ---  קורצוויל,ריי  ---  2001  ---  ניתוח מדעי-פילוספי הסוקר את התמורות שחלו בשנים האחרונות בשדה המדעי-טכנלוגי,תוך התמקדות בהשלכותיה של הבינה המלאכותית על רקע תורות אבולוציוניות שונות.

עיוור.  ---  קוסיסטו,סטיבן  ---  2001  ---  סיפור חייו של המחבר העיוור והתמודדותו עם נכותו

עיוני מקרא :  ---  זהרי,מנחם  ---  2001  ---  חיבור פרשני המתחלק לשני שערים, האחד עוסק במושג "חכם" ונגזרותיו השונות במסגרת ספר איוב, בעוד השני דן בדמותם ופועלם של המלכים: יהושפט,עוזיהו ויאשיהו.

עיונים בספרות משווה .  ---  לנדאו,דב ואחרים (ע)  ---  2001  ---  

עיונים בספרות משווה.  ---  לנדאו,דב ואחרים (ע.)  ---  2001  ---  אסופת מאמרים בעברית ובאנגלית: על הטיפולוגיה של ארבעה סיפורי אהבה לש"י עגנון;היינריך היינה: רומנטיקן או סטיריקן ועוד. ראה גם חלק אנגלי.

עיונים בתקומת ישראל 11 :  ---  גינוסר,פנחס. בראלי,אבי (ע)  ---  2001  ---  אסופת מאמרים המחולקת לתשעה שערים: ביטחון ומדיניות חוץ;גולה וארץ ישראל;בימי המנדט;כלכלה, חברה ומדיניות פנים;ספרות ותחייה לאומית;זרמים רעיוניים ועוד.

עימות והסכמה ביד הלשון :  ---  אלתרמן,רחל. סתו,תמי  ---  2001  ---  ניתוח עמדותיהם ופעולותיהם של המוסדות האחראים לתכנון מרחבי ביחס למגזר הערבי בישראל, על רקע התמורות או העדר התמורות בגישתם הפוליטית.

עימות והסכמה ביד הלשון :  ---  אלתרמן,רחל סתו,תמי  ---  2001  ---  

עין הסערה  ---  וייט,פטריק  ---  2001  ---  רומן: גסיסתה האיטית של אליזבת האנטר, גיבורת הספר, משמשת כציר המרכזי סביבו נעה עלילת הספר והדמויות המאכלסות אותו.

עין הסערה .  ---  וייט,פטריק  ---  2001  ---  

עין לציון צופיה  ---  גלעין,חיים  ---  2001  ---  

עינויים של קטינים פלסטינים במשטרת גוש עציון :  ---  שטיין,יעל  ---  2001  ---  

עיצוב חיים :  ---  מיינארד סמית,ג'ון  ---  2001  ---  דיון בתורת האבולוציה ועיצוב גנים על רקע תגליות עכשוויות.

עיצוב ישראלי : ממוזיאון ישראל עד שוק הכרמל. [בכריכה: ממוזיאון ישראל עד שוק הכרמל-עיצוב ישראלי]  ---  אוריין,גיורא (ע.)  ---  2001  ---  אלבום מאמרים וצילומים העוסקים בשיח המוזיאלי על סוגיו השונים,עיצוב וחברה-מריהוט ותאורה עד פרחים ומצעים,עיצוב תעשייתי והחברה כמעצבת.

עיצוב ישראלי : ממוזיאון ישראל עד שוק הכרמל. [בכריכה: ממוזיאון ישראל עד שוק הכרמל-עיצוב ישראלי]  ---  אוריין,גיורא (ע.)  ---  2001  ---  אלבום מאמרים וצילומים העוסקים בשיח המוזיאלי על סוגיו השונים,עיצוב וחברה-מריהוט ותאורה עד פרחים ומצעים,עיצוב תעשייתי והחברה כמעצבת.

עיצוב פנים ישראלי עכשיו :  ---  אוריין,גיורא  ---  2001  ---  

עיצוב פנים עכשווי :  ---  מרדית',קרול  ---  2001  ---  ספר בפורמט אלבומי המכיל מגוון צלומים צבעוניים המשקפים שלל סגנונות עיצוב לחדרים וחללי מגורים.

עיר רבת ימים :  ---  פוקס,גדעון  ---  2001  ---  סקירה היסטורית-פוליטית תרבותית וכלכלית לפי מקורות עתיקים וממצאים ארכיאולוגיים.

עיתונות תחת השפעה  ---  דור,דניאל  ---  2001  ---  דיון תקשורתי-לשוני במנגנונים הסמויים ששמשו את העתונים הגדולים בישראל כדי להגביר את תחושות הפחד והשנאה של הצבור הישראלי בימיה הראשונים של אינתיפאדת אל-אקצה.

עיתונות תחת השפעה .  ---  דור,דניאל  ---  2001  ---  

עכבר עולם בודפשט  ---  ינאי,הלית (ע)  ---  2001  ---  מקומות,מסעדות, עצות ועוד.

עכבר עולם פרובאנס  ---  ינאי,הלית (ע)  ---  2001  ---  מקומות,מסעדות, עצות ועוד.

על אהבה טירוף ומוות : [על אהבה, טירוף ומוות]  ---  קירוגה,הוראסיו  ---  2001  ---  אסופת סיפורים קצרים מאת הסופר הדרום-אמריקאי הנודע, שנולד באורגוואי ב-1878 והתאבד ב-1937 בבואנוס איירס.

על אם הדרך .  ---  לוי,שושנה  ---  2001  ---  

על גילוי וכיסוי בלשון : ]על "גילוי וכיסוי בלשון"[  ---  לוז,צבי. שמיר,זיוה (ע).  ---  2001  ---  ב- 1917 פרסם ח.נ.ביאליק מסה העוסקת ברעיונותיו על הפואטיקה העברית.כאן מרוכזים מאמרי בקורת על מסה זו שפורסמו לאורך השנים

על דרך האבות :  ---  בזק,אמנון ואחרים (ע.)  ---  2001  ---  אסופה המכילה מבחר מאמרים פרי עטם של מורי מכללת יעקב הרצוג, העוסקים בחנוך, מקרא, מחשבת ישראל ועוד.

על המנהיגות  ---  פופר,מיכה רונן,אביהו  ---  2001  ---  

על הנאציזם בעברית :  ---  קציר,שאול  ---  2001  ---  

על הפרק 19.  ---  עמית,יאירה פרופ' (ע.)  ---  2001  ---  אסופת מאמרים המחולקת לאבעה שערים: חקר המקרא ופרשנותו;המקרא ותחומים נלווים;הוראת המקרא;ממדף הספרים.

על מסירה ומסורת :  ---  צפור,משה  ---  2001  ---  עיונים בתרגומי המקרא;מוצאו של תרגום השבעים וחשיבותו;תרגום מילולי ותרגום חופשי;חז"ל ונוסח המקרא; לידתה וגלגוליה של המסורת על י"ח תקוני סופרים ועוד.

על מסירה ומסורת :  ---  צפור,משה  ---  2001  ---  עיונים בתרגומי המקרא;מוצאו של תרגום השבעים וחשיבותו;תרגום מילולי ותרגום חופשי;חז"ל ונוסח המקרא; לידתה וגלגוליה של המסורת על י"ח תקוני סופרים ועוד.

על קיטש ואמנות.  ---  קולקה,תומס  ---  2001  ---  תרגום מאנגלית - ענת ויסמן.

על שפת נהר אמור, בזמן האהבה :  ---  מאקין,אנדריי  ---  2001  ---  רומן: סיפור התבגרותם של שלושה חברים על רקע נופיו המושלגים של כפר סיברי קטן ומפגשם עם השחקן הצרפתי המפורסם ז'אן פול בלמונדו.

עלויות אי איכות :  ---  חולי,אברהם ד"ר  ---  2001  ---  חוברת הבאה להציב מודל כלכלי יעיל הנועד לאפשר חישוב נכון של משאבים כספיים ואופנים אפקטיבים לניצולם.

עלום ונוכח בכל :  ---  בועז,אריה  ---  2001  ---   אביגור,איש ההגנה,פעיל מרכזי בהעלאתם של יהודים לארץ בתקופת השלטון הבריטי, וממקימי ארגון "נתיב" שפעל בשני העשורים הראשונים של המדינה וסייע בקליטה.

עלי שיח 46 [עלי-שיח]  ---  בן דב,ניצה. שניר,לאה (ע.)  ---  2001  ---  עיונים בשירה,עיון בספרות עברית חדשה, מבחר שירה ופרוזה.

עם אלנבי בכיבוש הארץ :  ---  תומס,לואיל. קולינגס,קנת בראון  ---  2001  ---   המספר משמש כקצין בצבאו של גנרל אלנבי במסע כיבוש ארץ ישראל במלחמת העולם הראשונה.

עם הפנים אל הנגב  ---  ברקאי,גבריאל. שילר,אלי (ע)  ---  2001  ---  אסופת מאמרים הדנים בהיבטים החקלאיים,הגיאולוגים והתעשיתיים של הנגב.

עם לוחם :  ---  גרינברג,יצחק  ---  2001  ---  

עם לוחם :  ---  גרינברג,יצחק  ---  2001  ---  עיון בתהליכי הגיבוש של התשתית הרעיונית והבטחונית של צה"ל, ובחירת מודל שבבסיסו תפיסה ארגונית התומכת בצבא המושתת על מיעוט סדיר פעיל וכוחות מילואים מקיפים.

עמדת מרכז אדוה בעניין ביטול ההטבות הנלוות למקבלי/ות גמלת הבטחת הכנסה  ---    ---  2001  ---  נייר בקורתי המנתח את שגיאותיו של משרד האוצר.

עסקי נישואין :  ---  שחטמן,מתי  ---  2001  ---  ראיונות ושיחות עם נשים שבחרו לשמש כגורם פעיל ושווה ערך בעסקים של בעליהן.

עפיפונים .  ---  גארי,רומן  ---  2001  ---  

עצבו נכון את חייכם :  ---  ריצ'רדסון,שריל  ---  2001  ---  מדריך לחיים טובים יותר: זוגיות מוצלחת,תקשורת אפקטיבית, יצירת מרחב אישי ועוד.

עצם האנליזה :  ---  מילר,ז'אק אלן  ---  2001  ---  חבור אנליטי השואב ממשנתו של הפסיכואנליסט ז'אק לאקאן ומכתביו התיאורטים, תוך התמקדות במנגנון הלשוני והמעשי של הפרקטיקה האנליטית המודרנית ויחסה אל השפה.

עצם הכתיבה :  ---  גולדברג,נטלי  ---  2001  ---  מבחר הגיגים, ציטטות ותרגילים רוחניים העוסקים בתהליך הכתיבה.

עצמאות במחתרת :  ---  ברוך,עזרא (ע.)  ---  2001  ---  אסופת מסמכים,מכתבים,זכרונות ופזמונים המשקפת את תנאי המחתרת שהתקיימו בשעת חגיגת עצמאותה של מדינת ישראל,תוך כוננות צבאית מוגברת.

עקור :  ---  סעיד,אדוארד  ---  2001  ---  זכרונותיו של המזרחן הידוע המכילים פרקים מתקופת ילדותו,לימודיו והכשרתו כהוגה מדיני.

עקרונות מדיניים במשנת הרמב"ם :  ---  בלידשטיין,יעקב  ---  2001  ---  דיון במשנתו של הרמב"ם תוך התעמקות ביסודות המדיניים שביצירתו ההלכתית ובהשקפת עולמו הפוליטית.

ערגה בתולית  ---  ראובני,עליזה  ---  2001  ---  אסופת שירים.

ערוץ 2 הממלכתיות החדשה [ערוץ 2- הממלכתיות החדשה]  ---  יורן,נועם  ---  2001  ---  דיון במעמדו של הערוץ השני כבמה לנורמות פוליטיות ותקשורתיות של ההוויה הישראלית החדשה, וניתוח ההיבטים האידאולוגים הפועלים במסגרת התוכניות המוצגות בו.

ערוץ 2 הממלכתיות החדשה .  ---  יורן,נועם  ---  2001  ---  

עריסת חתול .  ---  וונגוט,קורט  ---  2001  ---  

ערפאת דיוקן .  ---  רובינשטיין,דני  ---  2001  ---  

עשה ביום אחד :  ---  וולטון,סטיוארט  ---  2001  ---  מדריך לשיפוץ הגינה המכיל תצלומים והוראות.

עשן בחולות .  ---  יונס,אליהו  ---  2001  ---  

עשן בחולות :  ---  יונס,אליהו  ---  2001  ---  

עשרת הדיברות וקריאת שמע :  ---  ויינפלד,משה  ---  2001  ---  דיון רב-תחומי העוסק בעשרת הדברות ובקריאת שמע כנקודות מפגש הגותיות-רוחניות השואבות ממקורות מקראיים שונים.(כולל דיון בכל דברה לגופה)

עשרת הכללים להערכה עצמית  ---  קרדינל,קתרין ד"ר  ---  2001  ---  מדריך להגשמה עצמית.

עשרת הכללים למערכות יחסים  ---  קרדינל,קתרין ד"ר  ---  2001  ---  מדריך ליצירת מערכת יחסים בריאה ומאוזנת.

עת ללדת :  ---  קליין,מישל  ---  2001  ---  פירוט המנהגים והטקסים הקשורים להריון ולידה אצל עדות שונות בישראל.

פ כמו פושע  ---  גרפטון,סו  ---  2001  ---  רומן: המשך עלילותיה של קינסי מלון, גיבורת סדרת ספרי המתח של המחברת.

פאני :  ---  יונג,אריקה  ---  2001  ---  רומן היסטורי פמיניסטי: סיפור חייה של הגיבורה המסופר בגוף ראשון וחושף את חייה התרבותיים של אנגליה במאה השמונה העשרה, כפי שאלו משתקפים מבעד לנקודת מבט נשית.

פואטיקת ההומור :  ---  חסיד,נסי  ---  2001  ---  אסופת בדיחות שלקורא אותן אין ספק כי הן מקוריות: "איזה סוג לחם מיוחד אוכלים האסירים בשבת? -חלה כלואה!!!!!!!!!!!!!!" אכן,לא פס הומור מן הארץ.

פונדק האביונים  ---  בן ג'לון,טאהאר  ---  2001  ---  

פיונה ריינג'  ---  מק'גרי מוריס,מרי  ---  2001  ---  רומן: אשה שנזנחה בילדותה יוצאת למסע בעקבות גורלה.

פיזיולוגיה של מערכת הנשימה  ---  גבריאלי,נועם  ---  2001  ---  סקירה מדעית רפואית: שיחלוף הגזים הראתי;האוורור הראתי;זרימת הדם הראתית;פונקציות מטבוליות של הראה;נשיאת דו תחמוצת הפחמן בדם ועוד.

פיליגרן :  ---  יעקבי,צבי  ---  2001  ---  

פירוש לשיר השירים  ---  קלנר,מנחם (מהדיר)  ---  2001  ---  מהדורה מדעית המכילה את פירושו של ר' לוי בן גרשום לשיר השירים, בתוספת הערות, סקירה הסטורית קצרה,מפתח ביבליוגרפי,מפתח מקורות ועוד.

פירוש מבני ואנליטי לתוספתא מסכת בבא קמא  ---  גולדברג,אברהם  ---  2001  ---  פרשנות לתוספתא מסכת בבא קמא המכילה דיון במקומה של מסכת זו ביחס למדרשי ההלכה השונים, מקומה בתוך המשנה,ניתוח מסורות שונות, ביבליוגרפיה ועוד.

פישוט  ---  גולדשטיין,מאיה  ---  2001  ---  שירים.

פיתוי איטלקי  ---  ליונס,מארי  ---  2001  ---  רומן רומנטי.

פיתול כפול  ---  ג'יימס,הנרי  ---  2001  ---  ספורו הידוע של ג'יימס בתרגום חדש.

פלדה רותחת .  ---  ויינשטיין,אדי  ---  2001  ---  

פמיניזם ויהדות  ---  וינרוט,אבי ד"ר  ---  2001  ---  הגיונות היסוד והשקפת העולם של חז"ל באשר למעמד האשה עפ"י רצף מקורות וכן סוגיות פרקטיות וספציפיות.

פמיניזם ויהדות  ---  וינרוט,אבי ד"ר  ---  2001  ---  הגיונות היסוד והשקפת העולם של חז"ל באשר למעמד האשה עפ"י רצף מקורות וכן סוגיות פרקטיות וספציפיות.

פנורמה ישראלית :  ---  קליינברג,אביעד (טקסט)  ---  2001  ---  פורמט אלבומי המתעד באמצעות טקסט וצילומים מתקפלים שצולמו בהיקף רחב את נופיה ואתריה של ישראל.

פני הדברים :  ---  אילון,יזהר  ---  2001  ---  31 מקרים טיפוליים שאירעו במציאות המסופרים מנקודת מבטו של הפסיכולוג המטפל בפרשה.

פסיפס 46  ---  יעוז קסט,איתמר (ע)  ---  2001  ---  אסופת שירים,רובם מקוריים ומקצתם מתורגמים, וכמו כן מבחר שיחות וראיון מיוחד עם משה בן שאול.

פסיפס 46  ---  יעוז קסט,איתמר  ---  2001  ---  אסופת שירים,רובם מקוריים ומקצתם מתורגמים, וכמו כן מבחר שיחות, ראיון מיוחד עם המשורר משה בן שאול ועוד.

פסיפס 47 :  ---  יעוז קסט,איתמר (ע)  ---  2001  ---  מבחר שירים ומאמרים מאת יוצרים בתחילת דרכם, בנוסף לסקירה ספרותית הבוחנת את יצירות הביכורים של משוררים מפורסמים.

פסיפס 48  ---  יעוז קסט,איתמר  ---  2001  ---  אסופת שירים מתורגמים.

פעילות גופנית למניעת אוסטאפורוזיס :  ---  מרכז קוסל  ---  2001  ---  חוברת המכילה שלל צלומים והסברים הכתובים בלשון השווה לכל נפש.

פעם כשהיינו גדולים [פעם, כשהיינו גדולים]  ---  טיילר,אן  ---  2001  ---  רומן: בורגנית למשעי נכנסת לסחרור באמצע חייה

פראדל שפרה [פראדל;שפרה]  ---  בארון,דבורה  ---  2001  ---  שני ספורים קצרים.

פרויד  ---  וולהיים,ריצ'ארד  ---  2001  ---  תרגום מאנגלית - מרים קראוס ייעוץ מדעי - ד"ר ניצה ירום .

פרויקט ישראלי  ---  דיקסטרה,ריינקה  ---  2001  ---  קטלוג דו לשוני (עברי-אנגלי) המכיל מבחר מתצלומיה של האמנית ריינקה דיקסטרה.

פרוסה של ים  ---  אולמרט,עליזה  ---  2001  ---  רומן: משפחה בת שלוש נפשות שעלתה ארצה ממזרח-אירופה מנסה להתערות בסביבה הישראלית תוך שימור מורשתה.

פרופיל אנושי  ---  גבריאלי,דוד  ---  2001  ---  קטלוג דו-לשוני (עברי-אנגלי) המכיל מבחר מיצירותיו של האמן דוד גבריאלי בצירוף מאמר מאת אוצרת התערוכה, רותי אופק.

פרחי קיר  ---  לם,תמר. מירנדה,אריק  ---  2001  ---  אלבום המכיל את עבודתם המשותפת של האמנים תמר לם ואריק מירנדה.

פרימיטיביזם :  ---  ברקן,אליעזר  ---  2001  ---  סדרת האוניברסיטה המשודרת.

פרימיטיביזם :  ---  ברקן,אליעזר  ---  2001  ---  סדרת האוניברסיטה המשודרת.

פריצת דרך :  ---  אבו סעד,אסמעיל,ד"ר. ליטוויק,הארווי פרופ'  ---  2001  ---  חלק 1 : תולדות המדיניות של יישוב הבדואים;תחזית;תרחיש למקרה של כישלון;התוצאות;חלק 2 : תוכנית פיתוח אורבני למגזר הבדואי;הפוטנציאל הקיים לפיתוח כלכלי ועוד.

פרלמנט נשים :  ---  הרצוג,אסתר  ---  2001  ---  אסופת הרצאות המתמקדות במקומן של הנשים על רקע הזירה הפוליטית הישראלית. בין הדוברות:חברת הכנסת תמר גוז'נסקי,ד"ר אסתר הרצוג,ציפי לביני ואחרות.

פרסומת מסחרית :  ---  קציר,חנה  ---  2001  ---  הוראות,סייגים,הגבלות ואיסורים המתייחסים לחופש הביטוי המסחרי,פרסום בעלי מקצוע,שידורי הרדיו והטלויזיה,נושאי הפרסומות,קטינים,חוקי הקניין הרוחני ועוד.

פרפרים שחורים  ---  לאונוף,ניקנור  ---  2001  ---  סיפורים קצרים.

פרקי זגוריצה  ---  לנדס,שלום  ---  2001  ---  תיעוד קורותיה וחייה האזרחיים של העירה זגוריצה שבבסרביה מים היווסדה בשנת 1853 ועד גירוש תושביה על ידי ממשלת רומניה בשנת 1941.

פרקי זגוריצה :  ---  לנדס,שלום  ---  2001  ---  ספר זה, הנכתב כהמשך לספרו הקודם של המחבר, פרקי זגוריצה, ממשיך במלאכת תיעוד חורבן עיירתו במהלך הכיבוש הסובייטי,השואה, והתפוררותה האיטית בשנים שלאחר מכן.

פרקי חיי  ---  לויט,משה  ---  2001  ---  

פרקי חינוך והוראה :  ---  ארנד,משה  ---  2001  ---  לקט מאמרים העוסקים בסוגיות שונות במסגרת החינוך הדתי: מדרשי הלכה ומקומם בהוראת התורה;להוראת התפילה;המחנך הדתי בתקופה פוסט-מודרנית ועוד.

פרקי נחמה .  ---  ארנד,משה ואחרים (ע)  ---  2001  ---  

פרקי נחמה :  ---  ארנד,משה ואחרים (ע.)  ---  2001  ---  26 מאמרים על פעלה של חוקרת המקרא והמחנכת נחמה ליבוביץ, תוך עיונים במשנתה ובהיבטים החינוכיים של עבודתה. כמו כן מכיל הספר מבחר מאמרים ומכתבים מעזבונה.

פרקים בתולדות הרפואה הצבאית  ---  דולב,ערן  ---  2001  ---  סקירה הסטורית הדנה בתפקידה והתפתחותה של הרפואה הצבאית בשדה הקרב,מתקופת האימפריה הרומית,עובר דרך התקופה הצלבנית,ימי הביניים ומלחמות העולם וכלה בימינו.

פרקים בתולדות הרפואה הצבאית  ---  דולב,ערן  ---  2001  ---  סקירה הסטורית הדנה בתפקידה והתפתחותה של הרפואה הצבאית בשדה הקרב,מתקופת האימפריה הרומית,עובר דרך התקופה הצלבנית,ימי הביניים ומלחמות העולם וכלה בימינו.

פרשן המחלות .  ---  להירי,ג'ומפה  ---  2001  ---  

פשוט זן  ---  סקוט, דיוויד (ע.)  ---  2001  ---  אלבום תמונות בנושא עיצוב הבית והגן לפי תורת הזן.

פתחי שערים :  ---  רפל,דב  ---  2001  ---  מבחר מאמרים וחיבורים העוסקים במהות התפילה על היבטיה השונים: המקום והמועד בו נאמרת התפילה, המבנה הטקסטואלי הייחודי לכל תפילה נפרדת,תפילת יום העצמאות ועוד.

פתק מאמא  ---  אביטוב,ירון  ---  2001  ---  

פתרון בעיות והבנה  ---  ווימבי,ארתור. לוקהרד,ג'ק  ---  2001  ---  אסופת תרגילים המסייעים בפתוח היכולת לניתוח בעיות והבנתן: ניתוח של מגמות ודפוסים,התרת בעיות מילוליות,חשיבה דדוקטיבית והשערתית ועוד.

פתרונות אחסון עשה ביום אחד  ---  וולטון,סטיוארט  ---  2001  ---  שנים עשר תרגילי בנייה ואחסון. כיצד לבנות מדפי מטבח,מלתחה רב שימושית,מתלה לנעליים,ארונית מושב לילד,מתלה לכוסות ועוד.

פתרונות לבעיות גב  ---  סטקליף,ג'ני ד"ר  ---  2001  ---  מדריך המספק טכניקות שונות למניעת היווצרותן של בעיות גב ומבחר דרכי טיפול, קונבנציונליות ואלטרנטיביות, בכאבים וסיבוכים. הספר מכיל תצלומים ואינדקס מפורט.

צבע בכחול וזרוק לים  ---  עמית,אייל  ---  2001  ---   מסעותיו וחוויותיו של צעיר ישראלי.

צדק פרטי  ---  כהן,ורד  ---  2001  ---  רומן: סיפור עתידני על שחיתות במערכת הרפואית הישראלית.

צחוק של עכברוש  ---  סמל,נאוה  ---  2001  ---  רומן: ניצולת שואה מגוללת את קורותיה כילדה בפולין תוך שילוב מסגרות סיפוריות שונות.

צילומים  ---  מאיר,דן  ---  2001  ---  שלל צילומים מקומיים ואקזוטים לצד הגיגים פואטים ושירים קצרים.

צימצום  ---  ברקביץ',אולה  ---  2001  ---   פרגמנטים פואטיים העוסקים בחבריה ומשפחתה של המחברת-מספרת ונארגים יחדיו לכדי תיעוד ביוגרפי-בדיוני.

צלו של רוזנדורף  ---  שחם,נתן  ---  2001  ---  

צלו של רוזנדורף :  ---  שחם,נתן  ---  2001  ---  רומן:המשך קורותיו של אגון לוונטל, מי שהופיע בספרו של המחבר, "רביעיית רוזנדורף".

צלילים וצללים :  ---  בן דוד,יהודה  ---  2001  ---  פואטיקה שאיחרה לבצבץ של לוחם במערכות ישראל

צללים ומכחול :  ---  אנין,רביב  ---  2001  ---  אנתולוגיה של שירה סינית מודרנית המביאה מבחר מיצירותיהם של שלושה משוררים סינים מרכזיים: ביי דאו,גו צ'נג ושו טינג.

צמתים :  ---  עירם,יעקב ואחרים (ע.)  ---  2001  ---  אסופת מאמרים המחולקת לשני שערים. האחד מכיל סקירות ועיונים:היבטים עיוניים;היבטים השוואתיים;היבטיים יישומים ועוד, בעוד השני מציג עמדות חינוכיות מבית מדרשם של אליעזר שביד,הרב עדין ישראל שטיינזלץ ואחרים

צ'נג ואנג  ---  שטראוס,דארין  ---  2001  ---  רומן פסאודו-ביוגרפי: ספורם האמיתי והטראגי של התאומים הסיאמיים,בני המאה ה-19, צ'נג ואנג, המסופר מנקודת מבטו של אנג.

צ'נג ואנג  ---  שטראוס,דארין  ---  2001  ---  

צנתור רוחני :  ---  עז ארי,שלמה  ---  2001  ---  

צעצוע של ספר .  ---  גרינצויג,רפאל  ---  2001  ---  

צער גידול גברים  ---  אבנרי,אריה  ---  2001  ---  אסופת הגיגים שוביניסטים,כמו סטיריים,הסוקרים את מגוון המודלים הגבריים המצויים: המצ'ואיסטים,המכורים,התלויים המתרוממים ועוד.

צפנת פענח :  ---  כהן,רפאל  ---  2001  ---  בצירוף מבוא

צפרדע מנומשת מאוד  ---  סלע,רות  ---  2001  ---  רומן: מטוס של צה"ל נלכד בלבנון ובתוכו טיס ונווט. עלילת הספר פורשת בפני הקורא את סיפורם של הנעדרים ובני משפחותיהם.

קבוצה :  ---  סולוטרוף. פול  ---  2001  ---  ספורם הדמיוני,אך האפשרי של שישה בני אדם המתכנסים יחדיו על מנת לפתור את בעיותיהם באמצעות תרפיה קבוצתית בהנחיית מטפל לא שגרתי.

קדיש לאברהם  ---  לב,יגאל  ---  2001  ---  זכרונותיו של המחבר על אביו, המשורר אברהם לב.

קדיש לאברהם  ---  לב,יגאל  ---  2001  ---  זכרונותיו של המחבר על אביו, המשורר אברהם לב.

קהילות שיתוף בעולם 2 :  ---  רגב,אליהו (ע.)  ---  2001  ---  רשימת קומונות ידועות באירופה ומידע הנוגע להן.

קהל ישראל :  ---  גפני,ישעיהו (ע.)  ---  2001  ---  האוטונומיה היהודית בתקופת הבית השני,המשנה והתלמוד:קובץ מאמרים.

קו הזינוק :  ---  רבין,אורי. יכין,דן  ---  2001  ---  המדריך ליזם; תרבות הניהול בהיי-טק; מהווי ההיי-טק הישראלי;

קו הצל  ---  קונראד,ג'וזף  ---  2001  ---  ספור החניכה של אדם צעיר על רקע מאבקה של ספינת מפרשים באיתני הטבע.

קו הצל .  ---  קונראד,ג'וזף  ---  2001  ---  

קו השסע .  ---  רוזנטל,רוביק  ---  2001  ---  

קו השסע :  ---  רוזנטל,רוביק (ע)  ---  2001  ---  אסופת מאמרים פרי עטם של אנשי רוח ויוצרים שונים העוסקים בקונפילקטים החברתיים-עדתיים-תרבותיים-פוליטים בחברה הישראלית.

קובה  ---  ניוהאוז,אליזבת  ---  2001  ---  ספר בפורמט אלבומי המכיל שלל תמונות צבעוניות המתעדות את קובה בת ימינו המלוות במאמרים קצרים.

קובץ הציונות הדתית 2001 :  ---  רז,שמחה (ע).  ---  2001  ---  מאמרים: תפוצות ישראל;מקרא;ידע עם;אגדה ומדרש;חסידות וקבלה;תולדות היישוב היהודי בארץ ישראל;רפואה והלכה; משפט עברי;חינוך והוראה;חברה ומדינה ועוד.

קובץ מאמרים ומחקרים בתורה ובמדעי היהדות לזכרו של הרב משה חיים הלוי קצנלבוגן זצ"ל.  ---  מובשוביץ,יוסף אליהו הלוי (ע)  ---  2001  ---  אסופת מאמרים: הרמב"ן ובעל המאור;רישומי המסורה בסופי פרשות וספרי התנ"ך;פירוש רש"י שנדפס סביב הרי"ף;שביתת רעב בהלכה;על שירת מצרים של ר' יהודה הלוי, ועוד.

קובץ מאמרים ומחקרים בתורה ובמדעי היהדות לזכרו של הרב משה חיים הלוי קצנלבוגן זצ"ל.  ---  מובשוביץ,יוסף אליהו הלוי (ע)  ---  2001  ---  אסופת מאמרים: הרמב"ן ובעל המאור;רישומי המסורה בסופי פרשות וספרי התנ"ך;פירוש רש"י שנדפס סביב הרי"ף;שביתת רעב בהלכה;על שירת מצרים של ר' יהודה הלוי, ועוד.

קווים לדמותה של החברה האזרחית בישראל :  ---  ארנון,אריה ואחרים (ע.)  ---  2001  ---  אסופת הרצאות: הרהורים על הגדרת המונח חברה אזרחית בהקשר של החברה הערבית-פלסטינית בישראל;מדוע לא התקיימה,האם קיימת חברה אזרחית בישראל? ועוד.

קווים מקבילים  ---  בראון,רות  ---  2001  ---  רומן: ארבע חברות המתמודדות עם אמותיהן המזדקנות וילדיהן המתבגרים.

קונכיות העצב :  ---  מיכל  ---  2001  ---  

קוקולי :  ---  כהן,רפאל  ---  2001  ---  

קורא המחשבות הרעות :  ---  סקסיק,לודן  ---  2001  ---  רומאן: סיפורו מסעותיו של ילד יהודי הניחן ביכולות על טבעיות ונשלח אל ווינה, שם הוא זוכה להיות פציינט של ד"ר זיגמונד פרויד.

קורא המחשבות הרעות:  ---  סקסיק,לודן  ---  2001  ---  

קוראות מבראשית  ---  רביצקי,רותי  ---  2001  ---  התבוננות נשית בגיבורות ספר בראשית מאמרים עיוניים וספורים

קורות בתינו  ---  עגנון,ש"י  ---  2001  ---  אסופת סיפורים ובמרכזה הסיפור "קורות בתינו" שפרקים אחדים ממנו הופיעו לראשונה בקובץ "האש והעצים".

קחו זמן לעצמכם :  ---  ריצ'רדסון,שריל  ---  2001  ---  מדריך לשיקום החיים האישיים באמצעות 7 צעדים.

קיום ושבר :  ---  ברטל,ישראל גוטמן,ישראל (ע)  ---  2001  ---  

קיום ושבר :  ---  ברטל,ישראל. גוטמן,ישראל (ע.)  ---  2001  ---  תורה וחינוך,תרבות ואמנות,חברה ופוליטיקה,היסטוריוגרפיה.

קלונימוס ונעמי  ---  ברידצ'בסקי,מיכה יוסף  ---  2001  ---  ספור קצר.

קלייר OF THE MOON :  ---  קון,ניקול  ---  2001  ---  ספור אהבה לסבי.

קנדי  ---  דיוויס,לוק  ---  2001  ---  רומן: ספור אהבתם של זוג צעירים על רקע תשוקתם לסמים.

קץ שלטון האחוסלים  ---  קימרלינג,ברוך  ---  2001  ---  מושג ה"אחוסלים", ראשי התיבות של אשכנזים,חילונים,ותיקים, סוציאליסטים ולאומיים, משמש כאן כמושג יסוד באמצעותו בוחן המחבר את דעיכת שלטונן של האליטות בישראל.

קץ שלטון האחוסלים  ---  קימרלינג,ברוך  ---  2001  ---  מושג ה"אחוסלים", ראשי התיבות של אשכנזים,חילונים,ותיקים, סוציאליסטים ולאומיים, משמש כאן כמושג יסוד באמצעותו בוחן המחבר את דעיכת שלטונן של האליטות בישראל.

קצוצים  ---  קסדגליס,ניקוס  ---  2001  ---  רומן: חייל יווני מתאהב בזונה בת שש-עשרה.

קצוצים  ---  קסדגליס,ניקוס  ---  2001  ---  

קצר ולעניין :  ---  הרל,קרן  ---  2001  ---  מדריך:היסטוריה של ריפוי;הכנת תרופות;תרופות בית;השימוש בתרופות בית ועוד.

קצר ולעניין :  ---  דאף,גייל  ---  2001  ---  מדריך המכיל מידע תזונתי ודיאטטי ומבחר מתכונים צמחוניים.

קצר ולעניין :  ---  מרסדן,קתרין  ---  2001  ---  מדריך המכיל מידע תזונתי ומבחר גישות שונות לצירוף מזונות בהתאם לצרכיו של הגוף.

קצר ולעניין :  ---  דיוויס,ג'יל רוזמרי  ---  2001  ---  צמח הג'ינסנג,סגולותיו המרפאות,אופני שימוש,השפעתו של הצמח על תחלואי הגוף ועוד.

קצר ולעניין :  ---  דיוויס,ג'יל רוזמרי  ---  2001  ---  מדריך: היכרות עם הקיפודונית; תולדותיה כצמח מרפא;אנטומיה של הקיפודונית;הגידול,האיסוף והעיבוד; צירופים של צמחי מרפא ועוד.

קצר ולעניין :  ---  לייברי,שילה  ---  2001  ---  מדריך: כיצד פועלת ארומתרפיה;טכניקות לארומתרפיה;שמנים אתריים;שימושים ביתיים ועוד.

קצר ולעניין :  ---  סאליבן,קרן  ---  2001  ---  מדריך:התפקיד של ויטמינים ומינרלים;כיצד לקחת ויטמינים ומינרלים;הויטמינים והמינרלים העיקריים ועוד.

קצר ולעניין :  ---  וטסון,אמנדה  ---  2001  ---  מדריך: לגלות את היופי הטבעי;השימוש בשמנים אתריים;עזרי יופי;שיטות לטיפוח היופי הטבעי ועוד.

קצר ולעניין :  ---  מארקס,קסנדרה  ---  2001  ---  מדריך: מהי הומאופתיה;טכניקות הומיאופתיות;חומרי הרפואה ועוד.

קצר ולעניין :  ---  פולי,ניקולא  ---  2001  ---  מדריך: שיאצו מעשי;נקודות שיאצו;ההיסטוריה בקצרה;שיאצו בבית;איך פועל השיאצו ועוד.

קצר ולעניין :  ---  וורת',איבון  ---  2001  ---  מדריך:היסטוריה קצרה של העיסוי;הכנות לקראת עיסוי;חשיבותו של המגע;טכניקות;אמנות העיסוי ועוד.

קצר ולעניין :  ---  דאף,גייל  ---  2001  ---  מדריך המכיל מבחר מתכונים אשר הרכבם התזונתי תואם את עונות השנה.

קצר ולעניין :  ---  ג'ונס,אנני  ---  2001  ---  מדריך:תרגילי חימום;תרגילי נשימה;תנוחות;מחזורי תרגילים;מדיטציה;ערוצי אנרגיה ועוד.

קצר ולעניין :  ---  מורטימור,דניז  ---  2001  ---  מדריך: המקור הביוכימי של בריאות לקויה;התפריט מהערבי מודרני;צרכים תזונתיים חיוניים;ויטמינים;מינרלים ועוד.

קצר ולעניין :  ---  מורטימור,דניז  ---  2001  ---  מדריך מבוא לתזונה אופטימלית;ירקות ירוקים;ירקות משתנים; מזונות עתירי חלבון;גרגרים,ענבים ודובדבנים;גזר וירקות המכילים קרטון ועוד.

קצר ולעניין :  ---  בראון,אליזבת  ---  2001  ---  מדריך לשיטות טיפול שונות כגון: אקופונטורה,שיטת אלכסנדר,פרחי באך רפלקסולוגיה ועוד.

קרוא וכתוב  ---  מטלון,רונית  ---  2001  ---  

קריצת המוזה :  ---  לוז,דוד  ---  2001  ---  

קרעי שני  ---  אואן,וילפרד  ---  2001  ---  שירי מלחמה של גדול המשוררים האנגלים של מלחמת העולם הראשונה אשר נהרג ממש טרם שביתת הנשק.

קרעי שני .  ---  אואן,וילפרד  ---  2001  ---  

קשר 29 :  ---  נאור,מרדכי(ע).  ---  2001  ---  אסופת מאמרים הסוקרת את ההקשרים הכלכלים והעסוק בכלכלה של העיתונות היהודית לתקופותיה ברחבי העולם.

קשר 30 :  ---  נאור,מרדכי(ע).  ---  2001  ---  אסופת מאמרים העוסקת בתקשורת ישראלית ויהודית על רקע היבטיה השונים: כלי התקשורת בחברה החרדית בישראל; פרקי קרליבך והקמת "מעריב" ועוד. תקצירים באנגלית.

קשת בענן .  ---  רביב,יצחק  ---  2001  ---  

קתדרה 100  ---  יסיף,עלי ואחרים (ע).  ---  2001  ---  חוברת היובל המוקדשת למייסד יב"צ ו"קתדרה"-יהודה בן-פורת,עוסקת בהתפתחות כתב העת ובסקירת התפתחות מחקר א"י מאז כנון "קתדרה"

קתדרה 101  ---  יסיף,עלי ואחרים (ע).  ---  2001  ---  אסופת מאמרים פרי עטם של חוקרים שונים:מצודות סלע בהרי אדום;הסלג'וקים בירושלים:דימוי הסטורי במבחן;גילוי הילד הארוטי בארץ ישראל-קווים לדמותה של המחלקה להיגנייה של בית הספר ועוד.

ר' שמעון בן צמח דוראן :  ---  כהן,רפאל  ---  2001  ---  פיוט הרשות-קרובה עם פרוש הרשב"ץ

רב ערך :  ---  שביט,יעקב (ע)  ---  2001  ---  לקסיקון אנציקלופדי המכיל כ 40,000 ערכים. פותח ונערך על פי אנציקלופדית וובסטר.

רבי משה הדרשן והספרות החיצונית :  ---  תא שמע,ישראל מ'  ---  2001  ---  הרצאה העוסקת בדמותו ופעלו של רבי משה הדרשן על רקע תולדות הספרות הרבנית של ימי הביניים.

רבינא וחכמי דורו :  ---  כהן,אבינועם  ---  2001  ---  מחקר הדן בתפיסות ופרשנויות שונות הנוגעות לבעיית זהותו של האמורא "רבינא" בתלמוד הבבלי וזאת באמצעות בחינה מחודשת של ממצאים קדומים והצגת ראיות מחקריות חדישות.

רדיו טרנסג'נדר  ---  בוג'אליאן,כריס  ---  2001  ---  רומן: ספור אהבתה של מורה גרושה לגבר העומד לעבור ניתוח לשינוי מין.

רוולסטין  ---  בלו,סול  ---  2001  ---  רומן מפתח: סופר (סול בלו) כותב על חברו(אלן בלום),פרופ' לפילוסופיה פוליטית,הגוסס ממחלת האיידס.

רומא :  ---  ווב,סאלי  ---  2001  ---  המדריך כולל: מסלולי הליכה; מוקדי עניין; מפות מתקפלות

רומח הדרקון : אחים לנשק.  ---  וייס,מרגרט. פרין,רוב  ---  2001  ---  פנטסיה והרפתקאות: ספר נוסף בסדרת רומח הדרקון, והפעם ספר ההמשך לרומן "כבשן הנשמה".

רומן לנשים  ---  ויווג,מיכאל  ---  2001  ---  רומן: ספור אהבתם של אוליבר ולאורה על רקע הווי הדור הצעיר בצ'כיה שאחרי מהפכת 1989.

רומנים מוקדמים רומנים מאוחרים : [כתבים]  ---  שמוש,אמנון  ---  2001  ---  ארבעה רומנים מכונסים יחדיו בשני כרכים.

רותי שלי .  ---  בן ארי,ניצה (ע)  ---  2001  ---  

רטרוספקטיבה :  ---  הירש,יוסף  ---  2001  ---  קטלוג עברי-אנגלי המכיל מבחר מעבודתיו של האמן בלווית טקסטים העוסקים ביצירתו.

רטרוספקטיבה :  ---  הירש,יוסף  ---  2001  ---  קטלוג עברי-אנגלי המכיל מבחר מעבודתיו של האמן בלווית טקסטים העוסקים ביצירתו.

ריבונות האל והאדם .  ---  רייטר,יצחק (ע)  ---  2001  ---  

ריבונות האל והאדם :  ---  רייטר,יצחק (ע.)  ---  2001  ---  פולחן דתי ומרכזיות פוליטית בתקופות קדומות,המעמד אחרי 1967,הסטטוס-קוו,העימות ואפשרויות הסדר עתידי.

ריבת חלב :  ---  חסיד,נסי  ---  2001  ---  אסופת בדיחות שלקורא אותן אין ספק כי הן מקוריות: "בסקר שנערך,הוברר כי התמרור העדיף על סופרים הוא האט(העט)!!!!!!!!!!!!!" אכן,לא פס הומור מן הארץ.

ריפוי קונבנציונלי ואלטרנטיבי לבעיות בריאות שגרתיות.  ---  גרין,קארולין  ---  2001  ---  סקירה מהירה המכילה אינדקס של מבחר מחלות נפוצות והגורמים להן, ולצדן הסברים על טיפולים קונבציונצלים ומגוון שיטות ריפוי אלטרנטיביות.

רסיס מכוכב האפר  ---  סוכה,שמואל  ---  2001  ---  רומן: קורותיו ומאבקיו של נער בזמן השואה המוצא מסתור ביער.

רסלינג 8 :  ---  צבעוני,עידן. בנימיני,יצחק (ע)  ---  2001  ---  מבחר מאמרים מאת אדם ברוך,משה צוקרמן,עדי שורק ועוד.

רפואה ואינטרנט .  ---  פינגולד,מיכאל  ---  2001  ---  

רפורמות בשוק ההון ותהליך ההפרטה [בכריכה:הפרטה ורפורמות בשוק ההון]  ---  זילברפרב,בן ציון ואחרים  ---  2001  ---  הרצאות: דרכים לקידום הכלכלה הישראלית,הגורמים המעכבים את מדיניות ההפרטה,הפרטת החברות הממשלתיות,עלויות ההסדרים בקרנות הפנסיה,הפקוח על שוק ההון ועוד.

רפלקסולוגיה :  ---  לובושיץ,אלי ד"ר  ---  2001  ---  מדריך להבנת יסודות הרפלקסולוגיה והשימוש בהם כאמצעי לטיפול במחלות.

רצח בדרך בית לחם  ---  גור,בתיה  ---  2001  ---  רומן: המשך עלילותיו וחקירותיו של סגן ניצב מיכאל אוחיון, הפעם על רקע פרשת רצח ירושלמית,אינתיפאדת אל-אקצה,המתח האשכנזי-מזרחי ועוד.

רצח והארץ התרוקנה [רצח, והארץ התרוקנה…]  ---  חיימוף,חיים  ---  2001  ---  רומן הסטורי: ספור הירצחו של גדליהו בן אחיקם בימי שלטון נבוכדנאצר כאלגוריה פוליטית לרצח יצחק רבין.

רצח ליד הבית :  ---  זילברמן,דורית. גפן,אדיבה (ע)  ---  2001  ---  סיפורי רצח מאת: עמוס עוז,אברהם ב. יהושע,אתגר קרת,ראובן מירן,סוזן אדם ועוד.

רצי המים  ---  הורם,יהודה  ---  2001  ---  שירים

רק מלה בזמן .  ---  מצ'אדו,אנטוניו  ---  2001  ---  

רשמים :  ---  ויזגן,אילן (אוצר)  ---  2001  ---  קטלוג בן שני כרכים המכיל מבחר מרהיב של רשומים והדפסים מאת אמנים ישראלים עכשווים.

רשמים מהתהום  ---  איסגאווה,מוזס  ---  2001  ---  רומן: ספור חניכותו של נער אוגנדי על רקע שלטון האימים של אידי אמין, התפשטות מגיפות האיידס, והחברה המתפוררת של אפריקה הפוסט קולוניאלית.

רשמים.  ---  ויזגן,אילן (אוצר)  ---  2001  ---  היבטים רישומיים בהדפס + התערוכה והקטלוג.

ש"ס :  ---  פלד,יואב (ע)  ---  2001  ---  אסופת מאמרים המתמקדת בסוד הצלחתה של ש"ס על הרקע החברתי-עדתי-פוליטי בחברה הישראלית: ש"ס והשסע החילוני;ה"יוניות" של ש"ס-דימוי ומציאות ועוד.

ש"ס אתגר הישראליות .  ---  פלד,יואב (ע)  ---  2001  ---  

שבו 6 :  ---  אגסי,עזי (ע)  ---  2001  ---  אסופת שירים ומאמרים מאת: גלי דנה-זינגר, נורית זרחי, צ'סלב מילוש, מאיה בז'רנו, ת.ס. אליוט ועוד.

שבו 7 :  ---  אגסי,עזי (ע)  ---  2001  ---  אסופת שירים ומאמרים מאת: רמי סערי,פבלו נרודה,צ'רלס בוקובסקי,צבי לחמן,דרור בורשטיין,אדם זגיבסקי ואחרים.

שביל החלב :  ---  עקרוני,אביב  ---  2001  ---  מבחר משיריהם של ויליאם בלייק, א.א. קאמינגס,היינריך היינה,יוסף ברודסקי ועוד.

שבע בנות חוה  ---  סייקס,בריאן  ---  2001  ---  

שהות  ---  כץ לוריא,תמי  ---  2001  ---  שירים

שובו של הממשי :  ---  גורלניק,נחמה (ע)  ---  2001  ---  קטלוג דו לשוני (עברית -אנגלית) המציג מבחר מאוסף האמנות המודרנית של דניאל השטר, בתוספת מאמרים, הערות, וביבליוגרפיה נבחרת.

שובו של הממשי :  ---  גורלניק,נחמה (ע)  ---  2001  ---  קטלוג דו לשוני (עברית -אנגלית) המציג מבחר מאוסף האמנות המודרנית של דניאל השטר, בתוספת מאמרים, הערות, וביבליוגרפיה נבחרת.

שובו של מרטן גר  ---  זימון דיוויס, נטלי  ---  2001  ---  פרשת התחזותו והוצאתו להורג של ארנו דו טיל, גבר צרפתי בן המאה ה-16, המשכנע אשת איכר אמיד כי הוא בעלה האבוד.

שובר הלבבות  ---  רוברדס,קארן  ---  2001  ---  רומן:אם ובתה המתבגרת יוצאות לטיול בהרי יוטה ונופלות קורבן לקבוצת קנאים דתיים.

שוברים טאבו :  ---  קליין,מנחם  ---  2001  ---  נתוח תהליכי המו"מ בין ישראל והפלסטינים בנוגע לשאלת ירושלים,החל מהבנות ביילין-אבו מאזן,המו"מ הרשמי בועידת קמפ דיוויד,כשלונו, ותחילת אינתיפאדת אל-אקצה.

שולחן ערוך :  ---  גולומב,נפתלי  ---  2001  ---  

שולי הצעיף  ---  קוסה,לורנס  ---  2001  ---  רומן: אב כנסייה מוצא הוכחה חד משמעית לקיומו של אלוהים, אירוע המוביל לדיון תיאולוגי בהשלכותיה של התגלית המופלאה.

שוליית הלוחם :  ---  בוז'ולד,לויס מקמסטר  ---  2001  ---  מדע בדיוני: החלק השלישי בסדרת "וור".

שומר הזיכרונות  ---  קמינקא,אייל  ---  2001  ---  רומן: ספור מסעותיו ונבוכותיו של צעיר ישראלי הנפרשים על פני נופי ההימאליה המושלגים, עברה הטרוף של אירופה על רקע שתי מלחמות עולם, והמציאות הישראלית הנוכחית.

שומר לישראל :  ---  צור,אלי  ---  2001  ---  קורות חייו של שאלתיאל:ילדותו בהמבורג,עלייתו לארץ ושירותו בהגנה,כליאתו במחנות הריכוז הנאציים,פיקודו על ירושלים במהלך מלחמת העצמאות ועוד.

שומר לישראל :  ---  צור,אלי  ---  2001  ---  

שופנהאואר :  ---  טאנר,מייקל  ---  2001  ---  

שוק מעו"ף :  ---  אלדור,רפאל  ---  2001  ---  מושגי יסוד, שוקי מעו"ף בעולם, הבורסה בת"א ועוד.

שורשים ברוח  ---  בארי,גליה  ---  2001  ---  משל רוחני העוסק בצמיחה,שורשים,יחסי הורים-ילדים ועוד.

שורת הדין יז :  ---    ---  2001  ---  43 פסקי דין בצירוף תקצירים ומפתחות.

שיווק מפה לאוזן :  ---  מייזנר,איוואן, ר.  ---  2001  ---  מדריך ליצירת רשת שיווק יעילה לגיוס לקוחות ויצירת קשרים עסקיים.

שיחון איטלקי :  ---  די קאסטרו,סנדרו נ. (ע)  ---  2001  ---  

שיחון עברי בולגרי  ---  כהן,משה ד"ר  ---  2001  ---  כ-3000 משפטים ומלים שימושיים הערוכים לפי נושאים

שיחות יין  ---  בחור,איתי. רזניק,ראובן  ---  2001  ---  שיחות שהוקלטו במסגרת ערבי שתיה במושבת היין זכרון יעקב. הספר מלווה בתצלומים.

שיחות עם רחבעם גנדי זאבי  ---  ששר(שרשבסקי,)מיכאל  ---  2001  ---  מתוך הפרקים:אני וביתי,טרנספר,מצבא לפוליטיקה,פעילות עלומה... הדפסה חדשה לאחר הרצחו של גנדי.

שיינה מינה  ---  וינשטיין,עשי  ---  2001  ---  

שיינה מינה [שיינה-מינה]  ---  וינשטיין,עשי  ---  2001  ---  רומן משפחתי: קורותיה של משפחה יהודית על רקע הסודות והתככים המקננים בהווי חייה השוקט של השטעטל.

שימוש יעיל במקורות מים מוגבלים :  ---  רובין,ברי (ע)  ---  2001  ---  

שימוש יעיל במקורות מים מוגבלים:  ---  רובין,ברי  ---  2001  ---  מאמרים העוסקים בסוגיית משבר המים מהיבטים טכניים-מדעיים ומדיניים-כלכליים

שינוי מרחבי תוצאת מלחמה : [שינוי מרחבי-תוצאת מלחמה]  ---  גולן,ארנון  ---  2001  ---  גיאוגרפיה של מלחמה ושל פוסט מלחמה בתקופת הקמת המדינה והטיפול ברכוש הערבי הנטוש,כל זאת לפי אזורים:ירושלים,ת"א-יפו וכפרים ערביים.

שינויי גבולות מוניציפליים והרשויות המקומיות הערביות.  ---  רזין,ערן. חזן,אנה  ---  2001  ---  סקירת הסוגיות הפוליטיות והחברתיות הכרוכות בשינוי שטחי שיפוט של רשויות מקומיות ערביות בישראל משנות השבעים ועד השנים האחרונות.

שינויים במבחן :  ---  לויתן,אוריאל  ---  2001  ---  

שיפון עם שינקן  ---  בוקובסקי,צ'רלס  ---  2001  ---   זכרונות מילדותו הקשה של המחבר בצל הוריו הנוקשים ומחלת אקנה אנושה.

שיפון עם שינקן .  ---  בוקובסקי,צ'רלס  ---  2001  ---  

שיר השירים רבן  ---  רבן,זאב  ---  2001  ---  מהדורה חדשה למגילת שיר השירים המאוירת שיצאה ב -1923, לרגל התערכוה הרטרוספקטיבית של זאב רבן וחגיגות ה-70 ליסוד מוזיאון תל-אביב.

שיר השירים רבן  ---  רבן,זאב  ---  2001  ---  מהדורה מיוחדת בת 500 עותקים למגילת שיר השירים המאוירת שיצאה ב -1923,לרגל התערוכה הרטרוספקטיבית של זאב רבן וחגיגות ה-70 ליסוד מוזיאון תל-אביב.

שירותי לילה :  ---  גרינשטיין,מרים. טרגין,מרק  ---  2001  ---  דוח סטטיסטי מייצג הסוקר את יעילותו של השירות הלילי אותו מספקות קופות החולים למבוטחיהן.

שירי אהבה ישראליים .  ---  קוטנר,יואב  ---  2001  ---  

שירי העני ממעש :  ---  תירוש,בונה  ---  2001  ---  אסופת פיוטים ותפילות המציגה בפני הקורא החילוני את סגולותיה הפואטיות של השירה דתית, בלווית מבואות והערות.

שירי ערער  ---  לי,רנה (קופמן)  ---  2001  ---  אסופת שירים.

שירים מהרשת [שירים מהר@ת] :  ---  ציפי  ---  2001  ---  שירים ארוטיים של נערה מתבגרת/בוגרת/מנסה להתבגר, ובעיקר,מנסה לכתוב שירים.

שירים מקרית עמל II  ---  רבינוביץ,רחל  ---  2001  ---  שירים.

שירת ארץ ישראל :  ---  ברזל,הלל  ---  2001  ---  

שירת היואתה  ---  לונגפלו,הנרי וודסוורת'  ---  2001  ---  תרגום חדש ליצירתו המפורסמת של לונגפלו, המוגשת בפורמט אלבומי , דו-לשוני (עברי-אנגלי), המאויר בידי המתרגם.

שירת היואתה .  ---  לונגפלו,הנרי וודסוורת'  ---  2001  ---  

שירת הסירנות  ---  מק'דרמיד,ואל  ---  2001  ---  רומן מתח פסיכולוגי.

שישים תעודות כלכליות מארץ-ישראל :1870-1944.  ---  משורר,יעקב  ---  2001  ---  קטלוג הסוקר אסופת מכתבים,המחאות,שטרות ומסמכים כלכליים המתעד את ראשיתה של התשתית הכלכלית בישראל.

שכונות קהילתיות ליד קיבוצים  ---  ארבל (טפר),מיכל. צ'מנסקי,דניאל  ---  2001  ---  מחקר העוסק בתהליך התרחבות יחידות המגורים באגודות של יישובים חקלאיים תוך שילוב נתונים סטטיסטים ודמוגרפים.

שלוש סיגריות במאפרה  ---  מירן,ראובן  ---  2001  ---  

שלוש תחנות בחייו של חייל  ---  אבני,שייקה  ---  2001  ---  זכרונותיו של המחבר מתקופת ילדותו בעיירה פולנית ערב פרוץ מלחמת העולם השניה,מסעותיו במהלך המלחמה, עלייתו ארצה והשתלבותו בחיל השריון, מאבקו כנכה צה"ל ועוד.

שלוש תחנות בחייו של חייל .  ---  אבני,שייקה  ---  2001  ---  

שלושה רומנים :  ---  צ'פק,קרל  ---  2001  ---  שלושה רומנים המהווים יחדיו את הטרילוגיה הצ'כית של צ'אפק.

שליחות ללא עקבות .  ---  יונה,אמנון  ---  2001  ---  

שלם ז' :  ---  הקר,יוסף (ע.)  ---  2001  ---   אסופת מאמרים:ארץ ישראל במשנתו של רש"י;השכונה הקראית בירושלים לאור הפרשנות הקראית על תחום שבת; איגרות שלוחים מן הגניזה,העליות מתימן-עליות משיחיות-האמנם? ועוד.

שם הצופן יוליסס :  ---  מרטיני,פולביו  ---  2001  ---  הקדמה למהדורה העברית - נחום אדמוני.

שם הצופן יוליסס : [שם הצופן: יוליסס]  ---  מרטיני,פולביו  ---  2001  ---  זכרונותיו של המחבר, בכיר בשירות הביון האיטלקי, השואב מפועלם של מנגנוני הבטחון, בהם הוא שמש כסוכן פעיל,מסוף שנות החמישים של המאה ה-20 ועד תחילת שנות התשעים.

שמחת עניים :  ---  אלתרמן,נתן  ---  2001  ---  מסכת עיונית ופרשנית המחולקת לשלושה שערים: הראשון מכיל את את שירי "שמחת עניים",השני מכיל את פרשנותו של מרדכי שלו לטקסט האלתרמני, בעוד השלישי מציג במתכונת תלמודית את שיריו של אלתרמן ולצדם מבחר מקורות.

שמחת עניים.  ---  אלתרמן,נתן  ---  2001  ---  

שמן על נייר  ---  בר דיין,שלומית  ---  2001  ---  קטלוג דו לשוני (עברי-אנגלי) המכיל מבחר מעבודותיה של האמנית המנוחה שלומית בר-דיין.

שמש מאחורי הגב  ---  ליטווק,מירי  ---  2001  ---  רומן: מסעה החושני של גבורת הספר מפריס החורפית לתל-אביב שטופת השמש.

שמש קפואה :  ---  ימגוצ'י,סאישי  ---  2001  ---  קובץ שירי הייקו.

שמש קפואה :  ---  ימגוצ'י,סאישי  ---  2001  ---  קובץ שירי הייקו.

שנה לאירועי אוקטובר מה השתנה .  ---  גאנם,אסעד אוסצקי לזר,שרה  ---  2001  ---  

שנה לאירועי אוקטובר- מה נשתנה ?  ---  גאנם,אסעד. אוסצקי לזר,שרה  ---  2001  ---  סקירה סטטיסטית וחברתית המנסה לעקוב אחר השינויים וההתפתחויות שחלו בקרב הציבור הערבי בישראל, ויחסו עם המדינה לאור המשבר הנוכחי בין המיעוט הערבי והשלטון.

שני עולמות  ---  פרייברג,דב  ---  2001  ---  הספר הרביעי בסדרת ספריו האוטוביוגרפים של המחבר, ובו הוא מסכם את חוויותיו מאז משפט אייכמן ועד צאתו לגמלאות.

שנים אחרונות .  ---  שלוס,רות  ---  2001  ---  

שנים אחרונות :  ---  שלוס,רות  ---  2001  ---  קטלוג תערוכה,עברי-אנגלי,של ציורי רות שלוס בשנים האחרונות.בצד צלומי הציורים נמצאים מאמרים של כותבים שונים

שנת הבשרים שלי .  ---  אוזקי,רות ל  ---  2001  ---  

שנת הפלאות  ---  ברוקס,ג'רלדין  ---  2001  ---  רומן הסטורי ובמרכזו קורותיה של משרתת צעירה הנאבקת במגפת הדבר הפוקדת את אנגליה במאה ה-17.

שנתון המרצים בישראל 2001 :  ---  הלפרין,נח (ע)  ---  2001  ---  אינדקס מרצים בתחומי התמחות שונים המכיל צלומים,תיאור מיומנויות,השכלה,מספרי טלפון ועוד. כמו כן מוקדש חלק מיוחד למרצים המתמחים בנושאי העידו החדש.

שנתון סטטיסטי לירושלים 18 :  ---  חושן,מאיה. שחר,נעמה(ע).  ---  2001  ---  שטח,אקלים,אוכלוסיה,הגירה,רמת חיים,עבודה,תעשיה,בינוי, תחבורה, ועוד. כולל מפה וחוברת נתונים סטטיסטיים ודמוגרפים. דו לשוני- עברית-אנגלית.

שנתון סטטיסטי לישראל 2001  ---  יהב,יוסף פרופ' (ע.)  ---  2001  ---  

שער :  ---  אמיר,אור (ע.)  ---  2001  ---  שירים חדשים בשפה העברית והערבית, כולל תרגומים.

שפעטער שניט  ---  דאברושקעס,עזריה  ---  2001  ---  (קציר מאוחר-3 כרכים ובהם שירים ,ספורים ומאמרים)

שפת השיחה :  ---  פיס,אלן. גארנר,אלן  ---  2001  ---  כיצד לשאול שאלות המקדמות את השיחה; כיצד יש לפתוח בשיחה; כיצד יש להקשיב כל הדרך לפופולריות ולהצלחה; כיצד לשמור על משך השיחה ועוד.

שקיעה  ---  שגב,יעל  ---  2001  ---  מבחר מעבודותיה של הצלמת בתוספת טקסט קצר של מנהלת מוזיאון ינקו דאדא.

שקיעה אדומה :  ---  אפלבאום,בועז  ---  2001  ---  רומן מתח: נסיונותיו של של"המוסד" לפענח פרשת בגידה שהתחוללה בשנות השלושים תחת שלטון המנדאט הבריטי בארץ.

שקיעה במזרח :  ---  לוין,איתמר  ---  2001  ---  סקירה ממסמכים נדירים,עדויות ודיווחים דיפלומטים, החושפת את גזילת רכושם של יהודי סוריה,עיראק,,מצרים ולבנון,אשר עלו לארץ לאחר 1947.

שקספיר בניהול :  ---  קריגן,פול  ---  2001  ---  ניתוח מחזותיו של שקספיר על רקע עסקי, תוך חשיפת התשתית הרטורית-מנהלית העומדת מאחורי דמויות כגון הנרי החמישי ומקבת.

שריד שלא שרד :  ---  קמינסקי,הלן (ע.)  ---  2001  ---  אסופת זכרונות ורשמים נוסטלגים הנוגעים לדמותו של נחום הורביץ, צעיר ניצול שואה שעלה ארצה ונפל בקרב באזור לטרון.

שריפה איטית  ---  פוסטינגר,סטנלי  ---  2001  ---  רומן: פסיפס רווי מסתורין ובו בלש רודף אחר האיש שרצח את אביו ונתקל בדמויות ססגוניות.

שריקת החיים.  ---  גרינפלד,רחל ואליעזר  ---  2001  ---  סיפור חייהם של שני ניצולי שואה שגדלו בלודז', איבדו את משפחתם במחנות הריכוז,התחתנו ועלו לישראל לאחר המלחמה.

שרית :  ---  גרוסמן,יוסף  ---  2001  ---  רומן: קורותיה של נערה מתבגרת.

שתיקה.  ---  סובול,יהושע  ---  2001  ---  

תאונות  ---  הדיה,יעל  ---  2001  ---  

תאורת חירום  ---  כהן,ברוריה  ---  2001  ---  שירים.

תגובת הגבר :  ---  אפלבוים,קובי  ---  2001  ---  סקירה הומוריסטית של מלחמת המינים מנקודת מבטו של הגבר הישראלי המצוי.

תהליך השלום :  ---  שר,גלעד  ---  2001  ---  סדרת שלום בקצרה מס' 6.

תודה  ---  הדרי סלומון,דנית  ---  2001  ---  אסופת אימרות שפר

תוכנית שיווק באינטרנט :  ---  לוי,עידו. כהן,מיכאל  ---  2001  ---  מבוא לכניסה לסחר אלקטרוני;תשתית השיווק והפרסום באינטרנט;מודל לבניית תוכנית שיווק באינטנרט ועוד.

תולדות היהודים ברומניה ב :  ---  רוטמן,ליביו. ינקו,קרול (ע.)  ---  2001  ---  אסופת מאמרים: קווים לתולדות החסידים ברומניה;העיתונות היהודית ברומניה במחצית השנייה של המאה ה-19;המבנה החברתי והכלכלי של יהודי רומניה בשלהי המאה ה-19 ועוד.

תולדות הכנסייה.  ---  אוסביוס בישוף קסריה  ---  2001  ---  חבור שנכתב ע"י "אבי ההסטוריה הכנסייתית במאה הרביעית לספירה

תולדות הכנסייה.  ---  אוסביוס בישוף קסריה  ---  2001  ---  חבור שנכתב ע"י "אבי ההסטוריה הכנסייתית במאה הרביעית לספירה

תולדות המחשבה המדינית .  ---  קרן,מיכאל (ע)  ---  2001  ---  

תולדות הקריאה  ---  מנגל,אלברטו  ---  2001  ---  סקירת תרבות הקריאה והתפתחותה לאורך 6,000 השנים האחרונות, וכן דיונים בפסיכולוגיה של הקורא, האנטומיה של הספר, אופנים שונים של קריאה, ארגון ספריות, ועוד.

תולדות יפו  ---  טולקובסקי,שמואל  ---  2001  ---  הוצאה מחודשת של ספר זה שיצא לראשונה בשנת 1926, ובו סוקר המחבר את תולדות העיר יפו מראשיתה ועד מלחמת העולם הראשונה.

תולדות יפו  ---  טולקובסקי,שמואל  ---  2001  ---  הוצאה מחודשת של ספר זה שיצא לראשונה בשנת 1926, ובו סוקר המחבר את תולדות העיר יפו מראשיתה ועד מלחמת העולם הראשונה.

תולדות פילוסופיית הדת היהודית בזמן החדש :  ---  שביד,אליעזר  ---  2001  ---  תעוד התפתחותה של פילוסופיית-הדת היהודית והוגיה המרכזיים, הרמב"ם, שאול אשר ועוד, על רקע תולדות ההגות המערבית מתקופת ההשכלה ועד מלחמת העולם השניה.

תולדות תנועת ההתייהדות בטראנסילבניה למן המאה השש-עשרה ועד למאה העשרים וצמיחת ספרות מחשבתה :  ---  פרי,יצחק  ---  2001  ---  דיון בקורותיה של תנועת המתייהדים שהחלה פועלת בטראנסילבניה משלהי המאה ה-16, בחייהם של בכירי פעיליה במהלך המאות, משנתם הדתית של המתייהדים ועוד.

תורת עץ הרעל  ---  קינגסולבר,ברברה  ---  2001  ---  רומן: משפחתו של מיסיונר אמריקאי מתמודדת עם אמונתו הקנאית המובילה אותם של היערות הפראים של קונגו הבלגית.

תורת עץ הרעל .  ---  קינגסולבר,ברברה  ---  2001  ---  

תחבורה ציבורית חינם :  ---  מורגנשטרן,דניאל  ---  2001  ---  מניפסט הבא לקדם את עמדתו של המחבר התומך במתן שרותי תחבורה ציבורית בחינם.

תחיית הימאות העברית  ---  הלפרן,ירמיהו  ---  2001  ---  סקירה הסטורית המתקדת בתולדות הימאות העברית מאז ימי התנ"ך ועד ימינו.

תחיית הימאות העברית  ---  הלפרן,ירמיהו  ---  2001  ---  סקירה הסטורית המתקדת בתולדות הימאות העברית מאז ימי התנ"ך ועד ימינו.

תחת שמי מכסיקו .  ---  הרצפלד,סמדר  ---  2001  ---  

תיאודור הרצל 1904-1860 :  ---  שפס,יוליוס ה.  ---  2001  ---  פרקים נבחרים בחייו של הרצל: ילדות, נעורים וימי אוניברסיטה משפט דרייפוס ותחילת הציונות,הקונגרס הציוני ועוד. פורמט אלבומי המלווה בצילומים ומפתחות.

תיאוריה וביקורת 19 :  ---  שנהב,יהודה (ע).  ---  2001  ---  .

תיאטרון היפים :  ---  קורן,ניר  ---  2001  ---  שירים.

תינוק  ---  וייט,לורן  ---  2001  ---  איורים בנושא התינוק

תיעוד בתי העלמין היהודיים בקשפיצה ובדוברודז'ן.  ---  יערי,בנימין  ---  2001  ---  חוברת עברית-אנגלית-פולנית המכילה תצלומים,מפות,נוסחי מצבות,מבואות הסטוריים ועוד.

תכריך של סיפורים.  ---  עגנון,ש"י  ---  2001  ---  מהדורה מחודשת של סיפורי עגנון המכילה שני סיפורים, "גבריאלה" ו"לרגל עסקיו",שלא נכללו בספרים שראו אור עד כה.

תל אביב מעולם לא הייתה קטנה  ---  צימרמן,משה  ---  2001  ---  דיון בתרבות התל-אביבית כפי שזו תועדה על ידי הקולנוע הישראלי ויוצרים כגון: חנוך לוין,יעקב שבתאי ועמוס קינן.

תל אביב מעולם לא היתה קטנה .  ---  צימרמן,משה  ---  2001  ---  

תלמידי המכללות והפיתוח הכלכלי באזורי פריפריה :  ---  פלגי,מיכל ואחרים  ---  2001  ---  מעמדם ההשכלתי והתעסוקתי של בוגרי מכללות בעמק יזרעאל ביחס להון אנושי ותרבותי: תאור המכללות;תאור הלומדים במכללות;מאפייני ההשכלה והעבודה של המשיבים...

תמונות בראש :  ---  כספי,דן  ---  2001  ---  אסופת מאמרים,רובם מקוריים ומקצתם מתורגמים, העוסקים בייצוגה,תפקודה והתהוותה של דעת הקהל במסגרת החברה הדמוקרטית. כמו כן מצורף אל הספר מבחר רחב של מאמרים באנגלית.

תמונת מצב חברתית 2001  ---  סבירסקי,שלמה. קונור אטיאס,אתי  ---  2001  ---  נתונים סטטיסטיים על: צמיחה כלכלית,אי-שוויון כלכלי,אבטלה, חנוך,בריאות,רוחה,ועוד.

תמורות במערכת הבטחת הכנסה בישראל- מצע לדיון  ---  זוסמן,נעם. רומנוב,דמיטרי  ---  2001  ---   חבור קצר המנתח את יעילותה של התכנית הכלכלית הנוכחית, אשר במרכזה נסיון להקמת מוסדות תמיכה למקבלי גמלה להבטחת הכנסה במטרה לשלבם בשוק העבודה.

תמשיך לרקוד  ---  לפיד,נדב  ---  2001  ---  שלושה ספורים ונובלה המתמקדים במסעותיהם של הגיבורים אל עבר יעד פיזי מוגדר ולצד זאת תהליך מסעם אל תוך האני הפנימי שלהם.

תנוחות מיניות סודיות :  ---  סטאבס,קנת' ריי  ---  2001  ---  סדרת הרצאות מאוירות העוסקות בשפור וגיוון חיי המין באמצעות שימוש בעיקרי הפילוספיה ההודית והיפנית.

תנועה בשניים  ---  נעמן פרי,גלעד  ---  2001  ---  מדריך לזוגות המציע מבחר מגוון של תרגילים בתנועה לשיפור איכות החיים והבריאות הפיזית והנפשית.

תנועה בשניים .  ---  נעמן פרי,גלעד  ---  2001  ---  

תעודות למדיניות החוץ של מדינת ישראל :  ---  גלעד,ברוך (ע.)  ---  2001  ---  בשני כרכים. ספר א':התעודות בנוסח המקורי והערות נלוות , כרך שני: תרגום תקציר התעודות לאנגלית

תעניות הציבור ודרשות החכמים :  ---  לוין,דוד  ---  2001  ---  דיון בתופעת התענית והצום בתקופת בית שני ובמקורות התלמודיים: מאפייני תענית הציבור; מתכונות שונות של תענית בציבור;מסגרות פאגניות ונוצריות ועוד.

תעניות הציבור ודרשות החכמים :  ---  לוין,דוד  ---  2001  ---  דיון בתופעת התענית והצום בתקופת בית שני ובמקורות התלמודיים: מאפייני תענית הציבור; מתכונות שונות של תענית בציבור;מסגרות פאגניות ונוצריות ועוד.

תעתוע  ---  צ'נדראראטנה,בנדולה  ---  2001  ---  רומן: אגדה הודית פולקלוריסטית על זוג נאהבים קשי יום.

תצלומים חדשים  ---  נס,עדי  ---  2001  ---  מבחר מעבודותיו של הצלם עדי נס, בתוספת מאמרים וציונים ביוגרפים, בפורמט דו-לשוני (עברי-אנגלי).

תצלומים חדשים .  ---  נס,עדי  ---  2001  ---  

תקשורת .  ---  ארגיל,מיכאל טרוור,פטר  ---  2001  ---  

תקשורת סלולרית 2000+  ---  בינס,רוזליה  ---  2001  ---  סקירת התשתית הנוכחית של רשתות התקשורת הניידת, על אופני יישומיה השונים והידע הטכני העומד בבסיסה, תוך סקירת התהוותה במהלך השנים וכיווני ההתפתחות העתידיים.

תרבות דמוקרטית 5-4 :  ---  שגיא,אבי. שטרן,ידידיה (ע)  ---  2001  ---  אסופת מאמרים העוסקת ביחסי חברה-צבא בישראל : האתוס הבטחוני והמיתוס של ישראל כחברה מיליטריסטית;חיילים במשימות לא-צבאיות;לקראת צבא פוסט מודרני? ועוד.

תרופות באך לבעלי חיים  ---  בול,סטפן. הווארד,ג'ולי  ---  2001  ---  מדריך לטיפול בבעלי חיים באמצעות תרופות אורגניות העשויות מפרחי צמחים ועצים.

תש"ח בתיאטרון  ---  פיינגולד,בן עמי  ---  2001  ---  ניתוח בקורתי הבוחן את טפולו של התיאטרון הישראלי במלחמת העצמאות על רקע השינויים הסגנוניים והאידאולוגים שהתחוללו בו משנות החמישים ועד ימינו.

תש"ח בתיאטרון .  ---  פיינגולד,בן עמי  ---  2001  ---  

תשבץ זהב :  ---  רפאל כהן  ---  2001  ---  מהדורה המכילה מבוא,קיצורים וביבליוגרפיה של כתבי הרשב"ץ

תשובה לכל שאלה :  ---  יהלום,משה (ע)  ---  2001  ---  אסופת שאלות ותשובות השואבות משדה רחב של נושאים ותחומים כגון: אמנות, עולם החי והצומח אישים, הסטוריה ועוד.

תשע קריאות תלמודיות  ---  לוינס,עמנואל  ---  2001  ---  מפגש תרבותי-פרשני בין משנתו הפילוסופית של ההוגה עמנואל לוינס וכתבי התלמוד, המבקש לטשטש את הגבולות בין ההגות התלמודית ה"בדלנית" והפילוסופיה המערבית.

תשע קריאות תלמודיות  ---  לוינס,עמנואל  ---  2001  ---  מפגש תרבותי-פרשני בין משנתו הפילוסופית של ההוגה עמנואל לוינס וכתבי התלמוד, המבקש לטשטש את הגבולות בין ההגות התלמודית ה"בדלנית" והפילוסופיה המערבית.


אנא לחצו כאן לחיפוש הספר – תודה                                                                      אינדקס ספרים ראשי  ספרים משומשים
רובינזון ספרים
  רובינזון ספרים - נחלת בנימין 31, ת.ד. 4308 תל-אביב 61042   rob_book@netvision.net.il

 ניתאי נאמן, בנייה וקידום אתרים (SEO) -      שחיית תינוקות    צימר    גפת    אמירים    ספרים משומשים   

ספרים משומשים - ספרים עתיקים - קונים ספרים משומשים - ספרים ישנים