רק ספרים הנמצאים במדור "מחסן" נוכחים לבטח על מדפינו. נא לא להגיע לחנות טרם שבדקתם את המצאות הספר באמצעות פניה.

ספרים - ספרים משומשים - רובינזון ספרים

אנא לחצו כאן לחיפוש הספר – תודה

קניית ספרים משומשים         חיפוש ספרים         חנות ספרים


951 ספרים בעמוד זה

כאב :  ---  וול,פטריק  ---  2002  ---  טבעו של הכאב על סוגיו השונים,נסיבותיו,דרכי הטפול בו ועוד. הספר משלב הסברים מדעיים ודוגמאות אישיות הלקוחות בחלקן מנסיונם של חיילים,ביניהם חיילי צה"ל.

כאב :  ---  וול,פטריק  ---  2002  ---  

כאבי צוואר וגב.  ---  פלומן,יזהר פרופ' (ע.)  ---  2002  ---  אסופת מאמרים: אנטומיה של עמוד השדרה הצווארי;הגישות הטיפוליות בכאב צוואר;אנטומיה של עמוד השדרה המותני; הטיפול הניתוחי בכאב גב תחתון ועוד.

כאנאביס מריחואנה וחשיש .  ---  ארגמן,מוטי  ---  2002  ---  

כבוד הפרופסור  ---  גלנדר,שמאי  ---  2002  ---  רומן: הרפתקאותיו ונבוכותיו של פרופסור יהיר.

כבודו במקומו.  ---  אטלס,יהודה  ---  2002  ---  ספור מאויר ומנוקד לילדים.

כברת דרך  ---  מאובר,בלה  ---  2002  ---  סיפור חייה של המחברת, משנות ילדותה בליטה עבור דרך השואה ועד היותה "פנסיונרית, עובדת מדינה לשעבר"

כדור משלם האגפנתוס :  ---  נבנצל,לאה  ---  2002  ---  

כדורגל נגד האויב.  ---  קופר,סיימון  ---  2002  ---  מחקר סוציולוגי המגולם בספור מסעותיו של המחבר ונסיונו לאבחן את תפקידו התרבותי-פוליטי של משחק הכדורגל במדינות שונות בעולם.

כדי לרפא את הפצע צריך קודם כל לסלק את הקוץ :  ---  סדובסקי,ח.ש. ד"ר  ---  2002  ---  מדריך רפואי הסוקר את השפעותיהם השליליות של חומרים משמרים,חומרי עיבוד מזון,משפרי טעם,ממתיקים מלאכותיים ועוד.

כדי שהרוח לא תישא זאת לכל עבר.  ---  בראוטגן,ריצ'רד  ---  2002  ---  רומן הפורש טרגדיה המתרחשת בעיירה אמריקאית קטנה כאשר נער יורה בחברו הטוב ביותר.

כוח :  ---  גרין,רוברט  ---  2002  ---  מדריך ערמומי ומניפולטיבי מוצהר השואב ממשנתם של הוגים אסטרטגיים כגון מקיאוולי,פון קלאוסביץ ואחרים ומציע דרכים מגוונות לנצול הזולת.

כוח המילים וחולשת הדעת :  ---  קונפינו,מיכאל (ע.)  ---  2002  ---  אסופת מאמרים המחולקת לארבעה שערים : הסתה וחופש הביטוי: היבטים חוקיים ומשפטיים;המשטר הדמוקרטי ואויביו; תעמולה פוליטית: הסתה לאלימות ורצח רבין.

כוכב ושמו הנרי.  ---  דויל,רודי  ---  2002  ---  רומן: קורותיו של נער אירי על רקע מצוקתה של אירלנד הלוחמת בתחילת המאה ה-20.

כורח ההכרעה.  ---  לברן,אהרון  ---  2002  ---  מסמך בקורתי הקורא להכרעתה של הרשות הפלשתינית בידי כוחותיה המזויינים של ישראל,תוך מתן נימוקים אסטרטגיים וחשיפת חולשותיהם של ארגוני הטרור.

כי גרים הייתם :  ---  רוזן, סיגל ואחרים  ---  2002  ---  דו"ח המקיף נתונים סטטיסטים,פרוטוקולים של בתי דין,דיווחים מתאי המעצר בהם מוחזקים מועמדים לגירוש,אופני אכיפת החוק,אירועים בהם הופרו זכויות מהגרי העבודה ע"י המשטרה.

כי המחר הוא האתמול.  ---  שנברגר,מירי  ---  2002  ---  שירה . ניצולת שואה כותבת על מחנה ההשמדה, על ישראל, על זכרונות העבר, על התקוה ועל ההתמודדויות בהווה.

כיוונים חדשים 6:  ---  אייל,אלי (ע.)  ---  2002  ---  בין המאמרים: חוקה יציבה מותאמת לנסיבות משתנות/נווה; שבחי הצפיפות/טישלר; יהודית ודמוקרטית- והומניסטית/ברנע; העליות של יהודי כורדיסטן/יונה , ועוד

כיוונים חדשים 7 :  ---  אייל,אלי(ע.)  ---  2002  ---  בין המאמרים:ההיבט הציוני,ההלכתי-מורשתי והדמוקרטי-השאיפה לשלמות והרמוניה/ברק; האצ"ל והמאבק האנטי בריטי/מרקוביצקי; תעלומת ההישרדות/גיורא,ועוד.

כיסוי.  ---  דונהיו,אמה  ---  2002  ---  ספור העוקב אחר השבוע הראשון למות אהובתה של הגיבורה, בחושפו את מערכת היחסים היפה והסבוכה שניהלו השתיים,בנות לחברה האירית הקתולית והשמרנית

כיצד להתמודד עם בולימיה.  ---  גומז,ג'ואן ד"ר  ---  2002  ---  מהי בולימיה?;סימנים ותסמינים;השלכות פיזיות;ענייני משפחה;הריון ואימהות;כיצד להחלים: העתיד;אמצעי זהירות ומניעה ועוד.

כיצד לעזור לילדים להתמודד עם בריונות.  ---  לאוסון,שרה  ---  2002  ---  ספר עזר המתווה את הפרובלמטיקה שביסוד נושא הדיון, היווצרות הדינמיקה בין הקורבן-תוקפן,מהלכיה של הורות מגוננת,סיוע בבית הספר,תמיכה משפטית,הגנה עצמית ועוד.

כיצד לעזור לילדים להתמודד עם הפרעת חוסר קשב.  ---  גילברט,פטרישה ד"ר  ---  2002  ---  מדריך להורים כיצד להבין ולהתמודד עם הפרעות חוסר קשב ADD ו-ADHD, היפראקטיביות ואימפולסיביות אצל ילדיהם.

כישוף יבש :  ---  מולוני,סוזי  ---  2002  ---  לעיירה, המקוללת בבצורת ארוכה ותאונות מסתוריות, מוזמן אדם הטוען שהוא יכול להוריד גשם. כדי להסיר את הקללה ידרשו תושבי העיירה לחשוף את כל סודותיהם.

ככה אני מדברת עם הרוח .  ---  ברדוגו,סמי  ---  2002  ---  

ככה אני מדברת עם הרוח :  ---  ברדוגו,סמי  ---  2002  ---  המחבר מדבר מפי גיבורת הספר,אשר נסיעתה החפוזה משחררת לקורא את קורות חייה

כל האמת.  ---  פיקארד,ננסי  ---  2002  ---  רומן מתח: סופרת מתח מתחקה אחר נבכי נפשו של רוצח אכזרי.

כל הדרך ועוד פסיעה :  ---  קופפרמן,משה  ---  2002  ---  קטלוג תערוכה עברי-אנגלי המכיל מבחר מעבודותיו של האמן בלווית מאמרים העוסקים ביצירתו. ראה גם מדור אנגלי

כל החלומות :  ---  שפירא,שמעון  ---  2002  ---  אנתולוגיה משיריו:"מי אני?/אני עברי,/אני יהודי,/אני ישראלי…"

כל הכבוד : [כל הכבוד! !Whale Done]  ---  בלנצ'רד,קן לסינק,טד טומקינס,צ'אק בלרד,ג'ים  ---  2002  ---  יישום טכניקות אמון, הדגשת חיובי והכוונה מחדש של התנהגויות שליליות של לווייתנים על בני אדם. לימוד טכניקות המשפרות שיטות ניהול, הורות, עבודה והתנהגות של בני אדם.

כל העם צבא .  ---  דרומי,אורי (ע)  ---  2002  ---  

כל העם צבא? :  ---  דרומי,אורי (ע.)  ---  2002  ---  חלק ראשון מאת ברוך נבו ויעל שור, עוסק במוטיבציה של חיילי המילואים,בשינויים החברתיים,בהיבטים הכלכליים ובמודלים חלופיים;חלק שני מביא פרוטוקול של יום עיון בנושא

כל השאלות שתינוקך היה שואל…לו רק היה יכול.  ---  קרמילוף,קירה. קרמילוף סמית',אנט פרופ'  ---  2002  ---  מפוי ושרטוט התפתחותו של הפעוט תוך התעכבות על פיתוח יכולותיו המוטוריות,אינטליגנציה,למוד השפה,חיי העובר ועוד.

כל מקום :  ---  דומיני,דרורה. לבה נדב,פראנס  ---  2002  ---  אלבום תצלומי אנדרטאות מרחבי הארץ לצד מאמרים הבוחנים מחדש את תרבות השכול והזכרון בישראל, מאת מאיר ויגודר,אבנר בן-עמוס,יעל שנקר,חנן חבר.

כלכלת ישראל והביטחון הלאומי.  ---  סדן,עזרא  ---  2002  ---  אוכלוסיה ותוצר, סדרי גודל ומגמות;העבודה, ההון והתוצר;התשומות הבסיסיות,טכנולוגיה והתוצר;ישראל ו"הכפר הגלובלי";מקורות, שימושים ומאזן התשלומים ועוד

כלכלת ישראל והביטחון הלאומי.  ---  סדן,עזרא  ---  2002  ---  אוכלוסיה ותוצר, סדרי גודל ומגמות;העבודה, ההון והתוצר;התשומות הבסיסיות,טכנולוגיה והתוצר;ישראל ו"הכפר הגלובלי";מקורות, שימושים ומאזן התשלומים ועוד

כמה געגועים כמה חן : [כמה געגועים,כמה חן…]  ---  חולבסקי,שלום  ---  2002  ---  אוטוביוגרפיה של אחד ממארגני המחתרת והמרד בגטו נייסיביז' וממייסדי היחידה הפרטיזנית על שם ז'וקוב,שלחמה ביערות ביילרוסיה.בתוספת תצלומים.

כמה הוא שוקל ?  ---  זלושינסקי,רוחמה  ---  2002  ---  עצות המלוות את ההורים בהתמודדות עם השלבים השונים של התפתחות הפג

כמה טוב להיות פרח קיר.  ---  צ'בוסקי,סטיבן  ---  2002  ---  רומן חניכה ובמרכזו נער פלגמטי הלומד כיצד להשתוקק.הרומן כתוב בלשון המספר.

כמה כמה מלחמה : [כמה,כמה מלחמה]  ---  סערי,רמי  ---  2002  ---  שירים המבקרים בחלקם באופן אירוני וסרקאסטי את התרבות הישראלית.

כמה כמה מלחמה : [כמה,כמה מלחמה]  ---  סערי,רמי  ---  2002  ---  שירים המבקרים בחלקם באופן אירוני וסרקאסטי את התרבות הישראלית.

כמו אהובה רחוקה :  ---  בן יוסף,ספי  ---  2002  ---  אלבום המכיל שלל צילומים צבעונים ובו אסופת פינות חמד בארץ לצד רקע הסטורי-גיאוגפרי ורשמיו האישיים של המחבר.

כמו הכלבים האלה שמתים מצער כשהבעלים שלהם נוסעים לחפשת סוף השבוע.  ---  בן כנען,איתמר  ---  2002  ---  שירים.

כמו הכלבים האלה שמתים מצער כשהבעלים שלהם נוסעים לחפשת סוף השבוע.  ---  בן כנען,איתמר  ---  2002  ---  שירים.

כמו יומן : ["כמו יומן"].  ---  גרינברג,אורי צבי  ---  2002  ---  ספרון המלווה באיורים פרי עטו של המשורר ותצלומים.המשורר התגורר בבית מרים ייבין ובעלה במשך תקופות ארוכות וקיים עמם קשר מיוחד.

כמו סנונית  ---  חזקיה,קרין  ---  2002  ---  אסופת סיפורים על נשים הנקלעות למצבים שונים בחיים

כמי השילוח :  ---  שבתאי מור,מאיר  ---  2002  ---  

כמעט  ---  פישהוף,אנדרי  ---  2002  ---  קובץ שירים של המשורר ממוצא רומני,אנדרי פישהוף.

כן אדוני המפקד. [כן, אדוני המפקד!]  ---  עמית,מאיר  ---  2002  ---  עיון בהיבטים הנבדלים והמשיקים של הפעילות הפקודית והמנהלית על רקע ניתוח שדות הקרב במערך הצבאי ובמסגרת האזרחית,מיומנויות הפעלה,ניצול משאבי ידע ועוד.

כניסה אסורה וסיפורים אחרים.  ---  טאגור,רבינדראנת  ---  2002  ---  אסופת ספורים קצרים בעלי נופך מיסטי-פולקלוריסטי-הודי.

כנפיים.  ---  ח'ליל ג'ובראן,ג'ובראן  ---  2002  ---  סיפור אהבה בין נער לאישה המסתיים בטרגדיה. הסיפור כתוב בצורה פיוטית . מוגש במתכונת אלבומית מאוירת.

כנקין KHANQIN והקהילה היהודית :  ---  בן ברוך,דוד  ---  2002  ---  תולדותיה של קהילה יהודית בעיר כנקין בעיראק: הרצאות,מכתבים, מסמכים וזכרונות.

כנרת כנרת. [כנרת, כנרת]  ---  אלתרמן,נתן  ---  2002  ---  מסכת עיונית ופרשנית המציגה במתכונת תלמודית את המחזה לצד הערותיו הפרשניות של צור,קטעי עדויות ומקורות,דברי בקורת והערות הסטוריות.

כנרת כנרת. [כנרת, כנרת]  ---  אלתרמן,נתן  ---  2002  ---  מסכת עיונית ופרשנית המציגה במתכונת תלמודית את המחזה לצד הערותיו הפרשניות של צור,קטעי עדויות ומקורות,דברי בקורת והערות הסטוריות.

כסאות למשפט :  ---  שטנגר,חיים  ---  2002  ---  המחבר,אשר דיוקנו מעטר את הכריכה פנים ואחור,חילק את ספרו לשערים עניניים.אחד מהם הוא שער המשפט,מקצוע המהווה את משלח יד המשורר הפורה.

כעיוור במראה :  ---  כהן,ג'רמי  ---  2002  ---  מורשתו של אוגוסטינוס,גרגוריוס איזידור מסביליה ואגוברד מליון,תפיסה מחודשת של חוסר האמונה היהודי,המנדיקנטים והיהודים.

כפרה :  ---  מקיואן,איאן  ---  2002  ---  רומן הקושר צרור מאורעות שוליים לאורך המאה העשרים ועוקב אחר התמורות בחיי הדמויות הקשורות בהם.

כפרה.  ---  מקיואן,איאן  ---  2002  ---  רומן הקושר צרור מאורעות שוליים לאורך המאה העשרים ועוקב אחר התמורות בחיי הדמויות הקשורות בהם.

כצפור על התיל :  ---  כהן,ליאונרד  ---  2002  ---  אסופת שירים ופזמונים מלווים באיורים.

כרעם ביום בהיר.  ---  שלום,דני  ---  2002  ---   הספר מתמקד בספוריהם האישיים של הטייסים והנווטים ובכלי התעופה הצבאיים.

כשאני הייתי פאטי באלריני.  ---  אבלה,פאטי  ---  2002  ---  רומן. סיפורה של אשה בתוך מערכת יחסים אלימה ואובססיבית.

כשהחיים יתחילו.  ---  גולדברג,חנה  ---  2002  ---  כמיהה תעתוע, גיבורת הספר, יוצאת למסע קיומי בעקבות בעלה שנעלם.

כשירות חברתית :  ---  טל,קלודי  ---  2002  ---  כישורים חברתיים והתפתחותם-היבטים תיאורטיים;כשירות חברתית במעון,בגן ובביה"ס היסודי;התמודדות עם בעיות ההתנהגות של היחיד ועוד.

כתבי פרופ' יוסף טובי :  ---  עמיר,יהודה (ע.)  ---  2002  ---  רשימה ביבליוגרפית של 462 מאמרים וספרים העוסקים בחקר יהדות תימן,יהדות ספרד וארצות המזרח.

כתבי...ה :  ---  ברדיצ'בסקי,מיכה יוסף  ---  2002  ---  מהדורה חדשה, משוחזרת ומלאה של כתבי ברדיצ'בסקי, עם הערות ומפתחות,בעריכת אבנר הולצמן. כן נוספו הערות ומפתח.

כתבים ה :  ---  סנה,משה  ---  2002  ---  מאמרים,נאומים וראיונות העוסקים במפלגת מק"י,בלאומיות יהודית לעומת מארקסיזם סובייטי,במלחמת ששת הימים,בסכסוך הישראלי-פלסטיני ובלבטיו האישיים של סנה.

כתבים כרך ז קורצ'אק : הומורסקות ופיליטונים ב.  ---  קורצ'אק,יאנוש  ---  2002  ---  

כתבים נבחרים.  ---  קליין,מלאני  ---  2002  ---  לקט כתבים מתוך ספריה של הפסיכולוגית והתיאורטיקנית מלאני קליין,אשר התמקדה במערכת היחסים בין הילד לאימו בשנת חייו הראשונה כבסיס העיקרי לעיצוב האישיות.

כתבתי :  ---  זמורה,צבי  ---  2002  ---  שירי הגות,שירים היתוליים,אמרות וציורים פרי מכחולו של המשורר.

כתיבה עסקית :  ---  גיליס,מידג'  ---  2002  ---  מדריך ללמוד מיומנות הכתיבה והסגנון העיסקיים. ספריית גלובס

כתיבון .  ---  מגיד,חנה  ---  2002  ---  

כתר ירושלים : תנ"ך האוניברסיטה העברית בירושלים.  ---  בן צבי,נחום ואחרים  ---  2002  ---  מאמרים באנגלית ובעברית הנספחים למהדורת התנ"ך המתבססת על כתר ארם צובה: תולדות כתב היד,עקרונות הנוסח של המהדורה,מילון מונחים וביבליוגרפיה.

לא הרוח לבדה :  ---  לימור,ניסן  ---  2002  ---  פילנתורפיה, גיוס כספים,הקצבות המדינה,מפעלי התרמה, היבטים מיסויים וחשבונאיים ועוד.

לא כשאר האמהות.  ---  שרובסדורף,אנגליקה  ---  2002  ---  קורות חייה של משפחת המחברת,תוך התמקדות באמה,על רקע ברלין של שנות העשרים והשלושים,חייה הסוערים של האם,ילדותה של מחברת,עליית הנאצים ועוד.

לא לא לא אל תשאירו אותי כאן לבד  ---  רנצר,פיליפ  ---  2002  ---  קטלוג תערוכה עברי אנגלי המכיל מבחר מעבודותיו של האמן בלווית טקסטים העוסקים ביצירתו.האמן מציג בתערוכה אופניים ועגלות עמוסות בחפצים משומשים

לא ניצח את הסרטן  ---  אפרת,עודדה  ---  2002  ---  יומנה של המחברת המתעד את מאבקו ומותו של בעלה ממחלת הסרטן.

לא פותחים ארגזים בלילה.  ---  שגיא,אליעזר  ---  2002  ---  מבחר שירים.

לא תשווה.  ---  האפרתי,שפרה  ---  2002  ---  רומן ביכורים. מה עולה בגורלם של חברי חסמב"ה המזדקנים? מה יוציא אותם, שוב, למשימה אחרונה בהחלט? ומה חושב על כך מוסינזון במקום מושבו הנוכחי.

לא תתפסו אותי.  ---  אבגנייל,פרנק  ---  2002  ---  ספורו האמיתי של המחבר,אמן זיוף והונאה, המתמקד בהרפתקאותיו כמתחזה ונוכל מתוחכם.

לאהבה הקלק כאן [לאהבה, הקלק כאן…] :  ---  רדלר,אורי  ---  2002  ---  הספר מציג את שירותי ההיכרויות, פורומים, צ'טים ועוד, המצויים לרשות הגולשים, בליווי תמונות מהאתרים השונים

לאורך דרך האינקה :  ---  מילר,קארין  ---  2002  ---  תעוד מסעה של המחברת בעקבות תושבי האינקה הקדומים, תוך שילוב פרקים הסטוריים הסוקרים את תולדות האימפריה והרפתקאותיה של המחברת במהלך מסעותיה

לב כלב :  ---  בולגקוב,מיכאיל  ---  2002  ---  גיבור הסיפור, כלב רחוב , עובר ניתוח חדשני והופך לבן אדם. חוויותיו וניסיונותיו להתאים לחברה האנושית הבולשביקית מתוארים בצורה ביקורתית, שנונה ומצחיקה.

לב פועם :  ---  קארין א. (ע.)  ---  2002  ---  פרי עטם המודפס של משתתפי פורום שירה אירוטית באינטרנט.

לבחר בטהור :  ---  פז,מירנה דה…  ---  2002  ---  

לבלוע צפרדע :  ---  טרייס,בריאן  ---  2002  ---  עצות לניהול זמן חסכוני ואפקטיבי.

לבנת הספיר:  ---  הלוצקי,שמחה יצחק הרב  ---  2002  ---  בלווית פתח דבר,מפתח השערים, ועוד. ערך וההדיר הרב יוסף אלגמיל.

לגדול עם הטלוויזיה :  ---  למיש,דפנה  ---  2002  ---  יח' 1:הטלויזיה וההקשר המשפחתי;יח' 2: הטל' והתפתחות קוגנטיבית;יח' 3: הטל' והשפעותיה על ההתנהגות;יח'4: הטל' והמציאות החברתית;יח'5: טל' ולמידה;יח'6:השלכות לחנוך

לדאוג לעצמי :  ---  קיי מולר,מארי  ---  2002  ---  מדריך אימונים לטפוח-עצמי ותפקוד מאושר באמצעות בקורת עצמית קונסטרוקטיבית,כתיבת יומן,חיבוקים ומגע,קלילות המחשבה ועוד.

לדבר על אנורקסיה :  ---  מונרו,מרושקה  ---  2002  ---  ספר עזר המספק רקע רפואי להפרעה תוך שילוב מקרי טיפול, פירוט אמצעי פעולה ודרכי התמודדות.

לדמותו של ישראל עזריאל קוז'וך :  ---  שלומי,חנה  ---  2002  ---  

לדרוש אלוהים  ---  כספי,יאיר  ---  2002  ---  מקורות ישראל כתשתית לבנייה פסיכולוגיסטית של האני ושחרורו מכבליו,ושפת המקורות ומושגיה כתחליף למטבעות הלשון הפסיכולוגיות-פסיכואנליטיות.

להבין את המדיה :  ---  מקלוהן,מרשל  ---  2002  ---  ספרו פורץ הדרך של מקלוהן,המתווה את האיטגרציה של ערוצי התקשורת והטכנולוגיה עם תרבות ההמונים,אופני ההשפעה של התפתחותם המואצת על סכימות חשיבה ועוד.

להבין את המדיה :  ---  מקלוהן,מרשל  ---  2002  ---  ספרו פורץ הדרך של מקלוהן,המתווה את האיטגרציה של ערוצי התקשורת והטכנולוגיה עם תרבות ההמונים,אופני ההשפעה של התפתחותם המואצת על סכימות חשיבה ועוד.

להדליק את הבנות  ---  בנארד,שריל  ---  2002  ---  רומן סאטירי המגולל את נפתוליה ותחלואיה של אוטופיה פנימיסטית.

להוריד הילוך :  ---  דרייק,ג'ון ד  ---  2002  ---  עצות פרקטיות לפתוח תרבות הפנאי אצל האדם העובד:כיצד לפנות זמן,כיצד לקבל החלטות,כיצד להתמודד או עם מצבי לחץ בעבודה,כיצד לנהל את החיים מחוץ לעבודה ועוד.

להיות מושלמת.  ---  שחר,מיטל  ---  2002  ---  זכרונות,שירים וקטעי יומן המשרטטים את כרוניקת הפרעת האכילה בה לקתה המחברת בגיל ארבע עשרה,תוך מתן ייעוץ לנערות אחרות,סימני זיהוי וסיפטומים להורים ומחנכים ועוד.

להיות מפיק :  ---  ערן,דורון  ---  2002  ---  

להיות סבא להיות סבתא :  ---  למדן,מילכה. בי-רב,אמנון (ע.)  ---  2002  ---  צרור הצעות לסבא ולסבתא הטריים להתמודדות עם מצבים שעלולים להתעורר עם בוא הנכדים.

להירגע בדרך הטבע :  ---  לנדו,אבי  ---  2002  ---  גישות אלטרנטיביות לטפול בלקויי התנהגות והיפראקטיביות באמצעות תזונה נכונה,רפלקסולוגיה,טפול פנג שואי,רייקי,רפוי בצבעים,טפול הומאפותי,שיאצו ועוד.

להלך על קרח דק  ---  אגמון,גיזה  ---  2002  ---  סיפור קורות משפחתה של המחברת בשואה

להלך על קרח דק  ---  אגמון,גיזה  ---  2002  ---  סיפור קורות משפחתה של המחברת בשואה

להנות מפעוטות :  ---  גרין,כריסטופר ד"ר  ---  2002  ---  הבנת התנהגותו של הפעוט;הטלת משמעת;מה צריכים פעוטות לאכול?;תחרות בין אחים;משפחות חד-הוריות;הפרעות קשב והיפראקטיביות;אם עובדת-הורה אפקטיבי ועוד.

להסביר לדגים .  ---  בן עזר,אהוד  ---  2002  ---  

להסביר לדגים :  ---  בן עזר,אהוד  ---  2002  ---  פרקים מיומניו של המחבר המשולבים יחדיו עם שיחות של אנשי רוח שונים,היוצרים פסיפס עדויות המקיף את חייו של שדה והמקורבים אליו.

להתגבר על הבושה.  ---  דריידן,ווינדי ד"ר  ---  2002  ---  ניתוח המערך הרגשי המוביל להיווצרות הבושה במסגרות חברתיות ובין-אישיות ודרכי הטפול בה תוך שימוש במקרי מבחן.

להתגבר על הכעס :  ---  דריידן,ווינדי ד"ר  ---  2002  ---  ניתוח פסיכולוגי המתווה את ההבדלים בין כעס פרודקטיבי וכעס כטכניקה של הרס עצמי.

להתחתן עם הפילגש.  ---  טרולופ,ג'ואנה  ---  2002  ---  רומן: אהבתם של שופט נשוי וקשיש ועורכת דין צעירה מקבלת תפנית כאשר השופט מנסה לממש בנישואין את יחסיהם

להתעורר לחיים.  ---  דורון,רונית  ---  2002  ---  רומן ובמרכזו אשת קריירה הנופלת טרף ל"מחלת היאפים".הספר מהווה שיר הלל לרפואה ההוליסטית ומשובץ בשירים ובהגיגים

להתפקע מצחוק :  ---  בר,אורית (ליקטה)  ---  2002  ---  

לו רק היה יהודי  ---  אבני,שלמה  ---  2002  ---  שני סיפורים: ספור אהבתה של נערה יהודיה מבית דתי לנער ערבי-נוצרי על רקע המאבק להקמת המדינה;קורותיה של אשה שמלחמות ישראל גבו ממנה מחיר כבד.

לזכור ולספר.  ---  צוקר,יואל  ---  2002  ---  זכרונותיו של המחבר (נולד בפולין, 1923) מתקופת השואה.

לח"י אנשים .  ---    ---  2002  ---  

לחיות את החלום :  ---  מלמד לוי,לילי  ---  2002  ---  קורות חייה של המחברת המתעדת את ילדותה בבולגריה תחת צל השואה.

לחיות באושר : [לחיות באושר!]  ---  מתיוס,אנדרו  ---  2002  ---  משנתו הפסיכולוגית של מחבר הספר לגבי טבעו של האדם והדרכים שאותן כדאי לקחת כדי להיות מאושר. בתוספת איורים.

לחלום אותך.  ---  שלו תורן,פועה  ---  2002  ---  שירים.

לחם נקמות.  ---  כנר,צבי  ---  2002  ---  סיפור,על יהודי בשואה,השאוב בחלקו מחוויותיו האישיות של המחבר

לחנך בלי צעקות ובלי מכות :  ---  וייקוף,ג'רי ל. ד"ר יונל,ברברה  ---  2002  ---  מדריך: סוגיות משפחתיות פרובלמטיות והטפול בהן: התנהגות תוקפנית,ביישנות,גרימת נזק לרכוש,קנאה,כינויי גנאי,שימוש יתר במילה לא,יללות,סירוב לאכול,התחצפות ועוד.

לחשוב עם ההיסטוריה :  ---  שורסקה,קרל א'  ---  2002  ---  דיון בהשלכות המודרניזם של המאה ה-19 וה-20 על תפיסות תרבותיות כחלק מהקשר הסטורי:רעיון העיר במחשבה האירופית מוולטר עד פנגלר,פרויד ופסיכואנליזה תרבותית ועוד.

לחשוב תנ"ך  ---  גורן,יעקב  ---  2002  ---  מסה פרשנית הסוקרת את פרקי התנ"ך על רקע התרבות היהודית-ישראלית מבעד לעיניו של המחבר המגדיר עצמו כ"אדם מאמין,אך לא דתי"

לטרון  ---  אורן,רם  ---  2002  ---  רומן היסטורי המגולל את הדרמה שבכיבוש לטרון: "הספר נאמן לעובדות ונעשה בו שימוש מועט בלבד בדימיון ספרותי". מלווה במפות וצילומים

לטרון .  ---  אורן,רם  ---  2002  ---  

לי זה עולה יותר :  ---  עדן,יורם פרופ'. רונן,בעז פרופ'  ---  2002  ---  גישות ניהול חדשניות,תמחיר וקבלת החלטות;אובדן הרלוונטיות של התמחיר המוסרתי;ניהול לפי אילוצים;ניהול איכות ובקרת תהליכים ועוד.

לי זה עולה יותר :  ---  עדן,יורם פרופ'. רונן,בעז פרופ'  ---  2002  ---  גישות ניהול חדשניות,תמחיר וקבלת החלטות;אובדן הרלוונטיות של התמחיר המוסרתי;ניהול לפי אילוצים;ניהול איכות ובקרת תהליכים ועוד.

ליבוביץ :  ---  ששר,מיכאל  ---  2002  ---  

ליבוביץ :  ---  ששר,מיכאל  ---  2002  ---  אסופת פרקים העוסקים באיש,בהגות ובסקנדלים. הספר מכיל ראיונות אחרונים עם ליבוביץ,סקירת יחסיו עם אישים כגון גרשום שלום ואחרים,ספריו השונים,פרשיות תקשורתיות ועוד.

לידתה של מחתרת :  ---  לפידות,יהודה  ---  2002  ---  התפתחות תנועת האצ"ל במהלך שנות השלושים:המנדט הבריטי בישראל;פילוג ההגנה;פרעות תרצ"ו והשפעותיהן; העלייה הבלתי לגאלית ועוד.

ליהנות מהזקנה.  ---  ווילאנט,ג'ורג' א.  ---  2002  ---  מחקר הבוחן מודלים להזדקנות בריאה, תוך התבססות על דגמים מחקריים,קבוצות טפול, ועוד.

לילות ללא נחת :  ---  לביא,פרץ  ---  2002  ---  מחקר העוסק בהפרעות נשימה בשינה,מאפיינים, תסמונות, גורמי הסיכון,אפשרויות טיפול ועוד.

ליפשטיק :  ---  מקסאי,גוון  ---  2002  ---  מבחר אנקדוטות מחייה של המחברת המצטרפות יחדיו לכדי מסכת הגיגים הממפה ערב רב של תימות נשיות: חברות נשית ותהפוכותה, יחסים בינו לבינה, תסמונות ביולוגיות ועוד.

ליקוטי תרביץ ו. [ליקוטי "תרביץ" ו]  ---  מאק,חננאל (ע.)  ---  2002  ---  ראה: מקראה בחקר התפילה.

לך דומיה : ["לך דומיה…"]  ---  שורץ,יוסף  ---  2002  ---  עיון במפגשה של הסכולסטיקה הנוצרית בימי הביניים עם הגותו היהודית של הרמב"ם דרך קריאתו של אקהרט,המיסטיקן הנוצרי ביה"ב, את מורה הנבוכים

לכבוד הכבוד  ---  יואנו,יורגוס  ---  2002  ---  שלושים ספורים קצרים הסוקרים חוויות מילדותו וחייו הבוגרים של המחבר,אחד מגדולי הסופרים היוונים במאה העשרים.

לכה דודי וקבלת שבת : ['לכה דודי' וקבלת שבת]  ---  קימלמן,ראובן  ---  2002  ---  פירוש מזמור "לכה דודי" דרך כתבי מחברו,שלמה אלקבץ וכתבי קבלה אחרים:מהי קבלת שבת,המזמור כטקס להחשת הגאולה,תוכן המזמור כמעודד לגיור האסלאם והנצרות ועוד.

לכה דודי וקבלת שבת : ['לכה דודי' וקבלת שבת]  ---  קימלמן,ראובן  ---  2002  ---  פירוש מזמור "לכה דודי" דרך כתבי מחברו,שלמה אלקבץ וכתבי קבלה אחרים:מהי קבלת שבת,המזמור כטקס להחשת הגאולה,תוכן המזמור כמעודד לגיור האסלאם והנצרות ועוד.

לכסיקון חברתי.  ---  יציב,גדי  ---  2002  ---  גישות,אסכולות מושגים ומונחים במדעי החברה.

ללא גורל .  ---  קרטס,אימרה  ---  2002  ---  

ללא הד.  ---  שילוני,רחל  ---  2002  ---  סיפור חייה של המחברת מילדותה בפולין עד לעבודתה כמורה בישראל. את הסיפור מלווים שירים מאת המחברת.

ללא חדר משלהן :  ---  פלדמן,יעל  ---  2002  ---  התגבשותה של סיפורת הנשים הפמינסטית בארץ במהלך שנות השבעים והשמונים: עיון ביצירתן של עמליה כהנא כרמון, יהודית הנדל ואחרות,הקונפליקט בין מגדר ולאומיות ועוד.

ללא מילים.  ---  בן מיור,אדי  ---  2002  ---  רומן מתח צבאי המתרחש על רקע איום טכנולוגי המתגבש במעבדותיה של ברית המועצות לשעבר.

למבוגרים בלבד : [למבוגרים בלבד-בדיחות סקס-]  ---  שוורץ,סתוונית  ---  2002  ---  אוסף בדיחות סקס.

למען האהבה.  ---  קרנץ,ג'יין אן  ---  2002  ---  אישה בהריון עוזבת את אהובה כדי לא לחייב אותו להיות איתה, אך היא לא יודעת עד כמה הוא אוהב אותה.

למקצוענים JAVA.  ---  בלוך,ג'ושוע  ---  2002  ---  ייעוץ והדרכת מתכנתים לשימוש יעיל והבנת כללי היסוד של שפת JAVA.בתוספת CD ללימוד.

לנווט בשבילי המקריות.  ---  רחמני,עמית  ---  2002  ---  שירים : "הים נפגש עם השמים/ומקיים עמם אורגיה"

לנשום.  ---  בראסם,אן סופי  ---  2002  ---  רומן: וידויה של נערה צרפתיה המגוללת את קורותיה עד לכליאתה בבית הסוהר.

לעולם לא לעולם.  ---  גיימן,ניל  ---  2002  ---  מדע בדיוני.איש עסקים צעיר החי בלונדון מוצא נערה מדממת שרועה ברחוב.בניסיון להציל אותה הוא מוצא את עצמו בעולם אחר לגמרי מתחת לרחובות העיר.

לעולם לא עולם .  ---  גיימן,ניל  ---  2002  ---  

לעצור את השעון :  ---  ינסון,בודיל  ---  2002  ---  תהיות פילוסופיות-פיסיקליות על משמעות הקדמה הטכנולוגית, השפעתם של גורמים ממוחשבים חוסכי הזמן על תפיסת הזמן שלנו ועוד.

לעצור את השעון :  ---  ינסון,בודיל  ---  2002  ---  תהיות פילוסופיות-פיסיקליות על משמעות הקדמה הטכנולוגית, השפעתם של גורמים ממוחשבים חוסכי הזמן על תפיסת הזמן שלנו ועוד.

לקסיקון דביר מוסיקה. [על הכריכה: לקסיקון למוסיקה]  ---  שלח,אביבה  ---  2002  ---  לקסיקון המכיל כ-6,000 ערכים המקיפים ומגדירים מונחים מוסקיליים,כלי נגינה, מלחינים,מבצעים,סגנונות ועוד. כמו כן מצורפים שלושה מפתחות לועזיים למונחים,מלחינים,יצירות ועוד.

לקסיקון כרטא : החי והצומח בארץ ישראל :  ---  דנין,אבינעם. ארבל,אבי  ---  2002  ---  לקסיקון המכיל תצלומים,מפות,מפתח השמות העבריים ומפתח שמות מדעיים.

לקסיקון כרטא לבריאות המשפחה :  ---  המנחם,תמר ד"ר (ע.)  ---  2002  ---  מושגים בסיסיים ברפואה,ברפואה מונעת,בפיזיולוגיה,במחלות ובדרכי ריפוי.כולל ציורים,צילומים טבלאות ותרשימים.

לקסיקון כרטא לבריאות המשפחה :  ---  המנחם,תמר ד"ר (ע.)  ---  2002  ---  מושגים בסיסיים ברפואה,ברפואה מונעת,בפיזיולוגיה,במחלות ובדרכי ריפוי.כולל ציורים,צילומים טבלאות ותרשימים.

לקסיקון לפסיכולוגיה החדשה.  ---  נדלר,בני  ---  2002  ---  כ-1000 ערכים מעולמה המופלא של מדע הפסיכולוגיה

לקסיקון פילוסופי  ---  פרי,שי  ---  2002  ---  מושגי יסוד,זרמים פילוסופים,הוגים מפורסמים ותאוריות מרכזיות במסורת הפילוסופית.

לראות ולרזות :  ---  שפירו,הווארד מ.  ---  2002  ---  מדריך להרזיה המציג באמצעות שלל תמונות צבעוניות מערכת השוואתית הממחישה את את מספר הקלוריות הכלולות במסגרת מנות אוכל שונות וזהות בגודלן.

לרוץ עם הניצודים :  ---  בוקובסקי,צ'רלס  ---  2002  ---  אסופת שירים וסיפורים קצרים מאת המשורר האמריקאי הנודע

לרוץ עם הניצודים :  ---  בוקובסקי,צ'רלס  ---  2002  ---  אסופת שירים וסיפורים קצרים מאת המשורר האמריקאי הנודע

לרפא בעזרת הקול :  ---  דאנג'לו,ג'יימס  ---  2002  ---  מבוא לריפוי בצליל;טיבם של צליל ורטט;עצמת הקול המהדהד; המשמעות של תנועות ועצורים;גילוי הטון הבסיסי שלכם; מנטרות,זמרה ואלתור קולי וכו'.

לשון חברה ותרבות .  ---  מוצ'ניק,מלכה  ---  2002  ---  

לשון ראשון :  ---  אבינאון,איתן  ---  2002  ---  צירופי לשון השאובים בעיקר מהתנ"ך, מהתלמוד ומהמדרשים. כולל ילקוט ניבים לפי נושאים. הערכים המופיעים הם מילות המפתח בניב

מאדים ונוגה במקום העבודה :  ---  גריי,ג'ון ד"ר  ---  2002  ---  משנתו הפסיכולוגיסטית של גריי ביחס לתקשורת בין המינים, הפעם בהקשר הקרייריסטי.

מאה שירים.  ---  ייטס,ויליאם בטלר  ---  2002  ---  אסופת שירים באנגלית מול עברית המלווה בהערות ומסה על שירתו של ייטס מאת ריצ'רד אלמן.

מאה שירים.  ---  ייטס,ויליאם בטלר  ---  2002  ---  אסופת שירים באנגלית מול עברית המלווה בהערות ומסה על שירתו של ייטס מאת ריצ'רד אלמן.

מאה שלושים ושניים :  ---  שניידרמן,ברוריה  ---  2002  ---  הרהוריה והגיגיה האוטוביוגרפיים של אשה שגברה במאבקה על מחלת הסרטן ועל השמנתה הקיצונית (132 ק"ג) שבאה בעקבות הטפולים הכימותרפיים.

מאה שמונים מעלות.  ---  ראב,רותי להט  ---  2002  ---  אוסף סיפורים קצרים.וטוב שכך.

מאוחרים :  ---  גורי,חיים  ---  2002  ---  אסופת שירים.

מאומה ללאום : [מ'אומה' ל'לאום']  ---  ברטל,ישראל  ---  2002  ---  תולדות יהודי מזרח אירופה על רקע התמורות והמהפכות במאות הי"ח והי"ט,הרס המבנה החברתי המסורתי, כפייתן של גזירות כלכליות וחברתיות,פריחת תנועת ההשכלה ועוד.

מאומה ללאום : [מ'אומה' ל'לאום']  ---  ברטל,ישראל  ---  2002  ---  תולדות יהודי מזרח אירופה על רקע התמורות והמהפכות במאות הי"ח והי"ט,הרס המבנה החברתי המסורתי, כפייתן של גזירות כלכליות וחברתיות,פריחת תנועת ההשכלה ועוד.

מאוסף פרמן למוזיאון תל אביב .  ---  עומר,מרדכי  ---  2002  ---  

מאוסף פרמן למוזיאון תל אביב :  ---  עומר,מרדכי (ע.)  ---  2002  ---  קטלוג תערוכה עברי אנגלי המתעד את הליכי המיסוד המוזיאלי של זירת האמנות בתל-אביב וזאת באמצעות הצגת אוספו של יעקב פרמן בשנת 1920.הקטלוג מלווה בלוחות ובטקטסים.

מאופל מחתרת :  ---  בן תור,נחמיה  ---  2002  ---  ספור שעלילתו נעה בין שתי מלחמות העולם ובעת מאבק עם ישראל לעצמאותו.

מאז ומקדם :  ---  פיטרס,ג'ואן  ---  2002  ---  מחקר העוסק במערכת היחסים הסבוכה בין ישראל לעולם המוסלמי שהתלקחה בעקבות שינוי הגדרת האו"מ את הפליט הפלשתיני לאחר מלחמת השחרור והמאבק על הארץ.

מאחורי הבית :  ---  פרנקל אוסמן,טל  ---  2002  ---  

מאחורי הדלת.  ---  בסאני,גורג'יו  ---  2002  ---  רומן.מערכת יחסים סבוכה בין נער יהודי לשני נערים נוצריים באיטליה הפשיסטית של תחילת שנות השלושים.

מאחורי הדלת.  ---  בסאני,גורג'יו  ---  2002  ---  רומן.מערכת יחסים סבוכה בין נער יהודי לשני נערים נוצריים באיטליה הפשיסטית של תחילת שנות השלושים.

מאטה הארי :  ---  האו,ראסל וורן  ---  2002  ---  חבור ביוגרפי המקיף את חייה של המרגלת הנודעת תוך חשיפת נתיבי הריגול במהלך מלחמת העולם הראשונה.

מאטה הארי :  ---  האו,ראסל וורן  ---  2002  ---  חבור ביוגרפי המקיף את חייה של המרגלת הנודעת תוך חשיפת נתיבי הריגול במהלך מלחמת העולם הראשונה.

מאין נחלתי את שירי :  ---  קרטון בלום,רות (ע.)  ---  2002  ---  חמש עשרה מסות פרי עטם של יוצרים ישראלים המשרטטים מפה ספרותית-אוטוביוגרפית,תוך התמקדות בחוויות קריאה חשובות בחייהם.האלבום מלווה באיורים,תצלומים ושירים.

מאמר נוסחאות ספרי התורה ובו הוכחות כי אין בנמצא כלל נוסח תורה אחד, מקודש וקבוע לדורות…ותורה שהיתה בידיהם של חז"ל איננה שווה לשלנו בכלל.  ---    ---  2002  ---  אסופת טבלאות המדגימות פערים בין נוסחי התורה בכ"י שונים.

מארב ירושלמי :  ---  אלדר,עקיבא. גולן,נמרוד  ---  2002  ---  השתלשלות היוזמות הבינלאומיות להעברת השגרירות האמריקאית לירושלים לאור ביטויי תמיכה והתנגדות בערוצים המוסלמים,האמריקאים והישראלים.

מבוא לביטחון לאומי .  ---  אפרתי,הרצליה (ע)  ---  2002  ---  

מבוא לביטחון לאומי.  ---  אפרתי,הרצליה (ע.)  ---  2002  ---  מבחר מאמרים פרי עטם של אנשי המכללה לביטחון לאומי, העוסקים באספקטים השונים של סוגיה זו לאור זיקותיה אל החברה הישראלית,המערכת האקדמית,מצב המשק, ועוד.

מבחן בוזגלו  ---  גורן,דן  ---  2002  ---  שלושת נכדיו של ויקטור בוזגלו,זקן פסיבי ושקט, נאלצים לפעול בהתאם לצוואה שהותיר לאחר מותו ובכך נחשפים להסטוריה האפלה של משפחתם.

מבחר כתבים א+ב :  ---  בנימין,ולטר  ---  2002  ---  עורכים - יורגן ניראד, נסים קלדרון, רנה קלינוב. תירגם מגרמנית - דוד זינגר. אחרית דבר - יורגן ניראד

מבט חוזר .  ---  וייכרט,רפי  ---  2002  ---  

מבט חוזר :  ---  וייכרט,רפי  ---  2002  ---  

מבט לשמים :  ---  ברנד,רבקה ד"ר  ---  2002  ---  תכנית לימודים שמטרתה לקרב את ילדי הגן אל עולם הטכנולוגיה, המדע והאסטרונומיה באמצעות מגוון תרגילים והפעלות.

מבטן ומלידה :  ---  ברקת,נועה  ---  2002  ---  המחברת מביאה את סיפורן האישי של 24 נשים המתוודות-מדברות על העונג והקשיים שבדרך.

מבטן ומלידה :  ---  ברקת,נועה  ---  2002  ---  המחברת מביאה את סיפורן האישי של 24 נשים המתוודות-מדברות על העונג והקשיים שבדרך.

מביירות לג'נין :  ---  גל,עירית. המרמן,אילנה (ע.)  ---  2002  ---  אסופת עדויות פרי עטם של חיילי מלואים,חי"ר חיל האויר ועוד, הסוקרים את תקופת שירותם ופעילותם הצבאית במהלך מלחמת לבנון. הטבח בסברא ושתילה ועוד.

מבנה השכר במוסדות ללא כוונת רווח בישראל.  ---  גבאי,יורם. בריק,אלדד  ---  2002  ---  ניתוח סטטיסטי-דמוגרפי הבוחן את נתוני שכר העובדים על רקע השוואתי וביחס לענפים מקבילים,פערי שכר,אפלית נשים ועוד.

מבעד לשקיפות ההינומה :  ---  סוסל,אלישבע ח.  ---  2002  ---  ארבעה ספורים קצרים.

מבעל שד לבעל שם : [מ'בעל שד' ל'בעל שם']  ---  אורון,מיכל  ---  2002  ---  קורותיו של ד"ר שמואל פאלק בעל ניסים בן המאה ה-18. הספר דן בדמותו ועיסוקיו לצד פרסום ראשון של יומנו ויומן משרתו, רשימת הספרים בספרייתו,צוואתו וכו'.

מבער אחורי.  ---  הריסון,קולין  ---  2002  ---  רומן מתח.

מבצע עובדה.  ---  אורן,אלחנן. אביזוהר,מאיר (ע.)  ---  2002  ---  אסופת עיונים המוקדשים לחקר כיבוש אילת במלחמת העצמאות ופיתוח הנגב:המאמרים עוסקים במבצע עובדה על רקע נסיבותיו ומהלכיו,ובישוב הנגב לאחר המלחמה. ההיבטים המדיניים למבצע,חלוצי ההתיישבות ועוד.

מבצעי חיל הים במלחמת העצמאות :  ---  טל,אליעזר  ---  2002  ---  כרוניקה צבאית הפורשת את שלביה השונים של ההיערכות הימית במהלך מלחמת העצמאות, והתפתחותה של הלוחמה הימית הישראלית.

מגדל :  ---  הנדרסון,ביל  ---  2002  ---  

מגדל :  ---  הנדרסון,ביל  ---  2002  ---  בניית פיזית וקונקטית של מגדל היא הבסיס לספר. סביב בניית המגדל, מתאר המחבר את חייו, את האנשים ואת המציאות הסובבת אותו.

מגוון דעות והשקפות בתרבות ישראל על הלחם.  ---  ציון,אהרון (ע.)  ---  2002  ---  הרצאות העוסקות בלחם:משמעות הלחם במקרא,גידול תבואה ועיבוד לחם בסביבות י-ם בתקופות שונות,הלחם בספרות חז"ל ושירים מן הזמר העברי הקשורים בלחם ובדגן.

מגוון דעות והשקפות על האור : [על הכריכה: מגוון דעות והשקפות בתרבות ישראל]  ---  ציון,אהרון (ע.)  ---  2002  ---  אסופת מאמרים: האור ביצירת ביאליק ואלתרמן;אור וסגינהור בסיפורי חכמים;אור הבריאה ואור אחרית הימים;מ"אור גנוז" ל"אור תורה": פרק בפינומנולוגיה של המיסטיקה היהודית ועוד.

מגוף ראשון :  ---  גבורקיאן,נטליה ואחרות  ---  2002  ---  אסופות שיחות הסוקרת כרונולוגית את קורותיו של פוטין, ילדותו,לימודיו ופעילותו הפוליטית.

מגי נערת רחוב אמו של ג'ורג' [מגי, נערת רחוב. אמו של ג'ורג'] :  ---  קריין,סטיבן  ---  2002  ---  ספורים קצרים על הווי חיי הרחוב והבוהמה האמריקאים של ראשית המאה ה-20

מגן אנושי :  ---  שטיין,יעל  ---  2002  ---  דו"ח ארגון בצלם על הפרת זכויות אדם בשטחים במהלך אינתיפדת אל-אקצא,המציג עדויות חיילי צה"ל ואזרחים פלסטינים, מסקנות ואת תגובת דובר צה"ל.

מגראס ועד ג'אראס :  ---  סטלן,ע  ---  2002  ---  מדריך לשימוש במריחואנה

מדברים בקלישאות :  ---  פרוכטמן,מאיה  ---  2002  ---  מילון אמירות יום-יומיות הערוך לפי סדר אלפבתי,כן מצויינים מקורות הביטויים,תולדותיהם והשוואה לשפות אחרות

מדברים עברית :  ---  יזרעאל,שלמה (ע.)  ---  2002  ---  מקבץ המחולק ל-5 שערים: חקר הלשון ומאגר הלשון;לשון וחברה בישראל;הלשון וחלופותיה;העברית המדוברת בישראל ומחקרה;לקראת כינון מאגר העברית המדוברת בישראל.

מדור לדור .  ---  וינשל,בצלאל  ---  2002  ---  

מדור לדור :  ---  וינשל,בצלאל  ---  2002  ---  ביוגרפיה משפחתית מתובלת בפרקי זכרונות של המחבר - צאצא למשפחה ציונית של אנשי ציבור והוגים דוגמת אליעזר וינשל ובצלאל יפה, אביו וסבו.

מדינה משפט והלכה ב : [מדינה, משפט ןהלכה]  ---  שטרן,ידידיה צ'  ---  2002  ---  שניות תרבותית;אסטרטגיות קיימות להתמודדות עם השניות התרבותית;קריסת האסטרטגיות;משניות תרבותית לשניות נורמטיבית;שניות נורמטיבית וערכים;אימפריאליזם שיפוטי ועוד.

מדיניות ההרס :  ---  שטיין,יעל  ---  2002  ---  דו"ח הבוחן את מדיניותה של ישראל ביחס להריסת בתיהם של תושבים פלסטינים,השחתת רכושם,והחרבתם של שטחים חקלאיים על רקע הוראות המשפט ההומניטארי הבינלאומי.

מדיניות הפנסיה :  ---  גרונאו,ראובן (ע.)  ---  2002  ---  דיון והמלצות צוות הפנסיה של הכנס הכלכלי בנוגע ל:א':חקיקת חוק פנסיה חובה. ב':שילוב כספי קרנות הפנסיה החדשות בשוק ההון.

מדעי היהדות 41.  ---  מרגולין,רון. וייס,חיים (ע.)  ---  2002  ---  אסופת מאמרים והרצאות: פרוטוקול הקונגרס העולמי השלושה-עשר למדעי היהדות: מושב לזכר פרופ' א"א אורבך;גדליהו אלון-חמישים למותו ועוד.

מדריך אנציקלופדי למדעי הצמח :  ---  קולר,דב  ---  2002  ---  מדריך המארגן באופן אלפביתי רשימת מונחים ומושגים מקצועיים בעברית ובלועזית המשוייכים למדעי הצמח.

מדריך המיתולוגיה : מדריך המיתולוגיה והמיתוסים :  ---  מוריי,אלכסנדר, ס.  ---  2002  ---  יסודות המיתולוגיה היוונית,סיפור הוולסונגים והניבלונגים במיתולוגיות הסקנדינביות והגרמניות העתיקות,אלי הוודות במיתולוגיה ההינדואית ועוד.

מדריך לדגם ירושלים בימי בית שני במלון הולילנד.  ---  ברקאי,גבריאל. שילר,אלי  ---  2002  ---  סיור ברחובות ירושלים העתיקה כפי ששוחזרו בדגם העיר.

מדריך לכתיבה בנושאי המזרח התיכון ואפריקה  ---  שמיר,שמעון  ---  2002  ---  שלבי כתיבת החיבור,כללים לעריכת החיבור ולוחות עזר.

מדריך למנהל בדיני בטיחות.  ---  קאופמן,יהודה עו"ד  ---  2002  ---  אלבום: חוקי הבטיחות נדבך הבסיס של דיני הבטיחות;תקנות כלליות;תקנות העוסקות בעבודות ספציפיות;תקנות העוסקות בגיהות תעסוקתית;דיווח על תאונות עבודה ומחלתות משלוח יד.

מדריך צופית לאירוע המושלם 2002  ---  מקסימוב,דניאל ואחרים (ע.)  ---  2002  ---  דפדפת המאגדת בתוכה מידע הנוגע למקומות בהם ניתן לערוך אירועים חגיגיים,הזמנת אמנים וקייטרינג,השכרת ציוד ועוד. הספר מכיל כתובות,טלפונים ושלל תצלומים.

מדרש משלי :  ---  וויסאצקי,ברוך בן מאיר הלוי (מהדיר)  ---  2002  ---  מהדורה מדעית המכילה מבוא,הערות ונספחים.

מה דעתך על ג'ואן וודוורד :  ---  פוקס גורדון,אמילי  ---  2002  ---  

מה דעתך על ג'ואן וודוורד? :  ---  פוקס גורדון,אמילי  ---  2002  ---  האודיסיאה הטפולית של המחברת,החל מילדותה ועד לאשפוזה במוסד יוקרתי,בו היא משקמת זהותה.

מה לנשים ולתקציב המדינה.  ---  סבירסקי,ברברה  ---  2002  ---  נייר בקורתי הבוחן את הגדרותיו והשלכותיו של ניתוח מגדרי במסגרת עיון בתקציב המדינה,תוך הבהרת השלכותיהם של מהלכים כלכליים על המגזר הנשי.

מה מלמדים בבתי ספר למעשה? :  ---  רש,נורה. בן אבות,אהרון  ---  2002  ---  מיפוי המנגנונים והאלמנטים השונים כגון תכונות מבניות של מערכת חינוך,המעמד המוסדי של מקצועות הלימוד, והשפעתם על יישום תוכניות הלימוד.

מה קורה פה?  ---  זהר,עזרה (ע.)  ---  2002  ---  מאמרים המתכוונים לחשוף את העוולה המונצחת בידי התקשורת השמלאנית המגוייסת,ואת האמת על פעילותה הצבאית והפוליטית של מדינת ישראל מתקופת המנדט ועד ימינו

מה קרה ב 11 בספטמבר? איך נפלו מגדלים : [מה קרה ב-11 בספטמבר איך נפלו מגדלים]  ---  מיכאל,יונתן  ---  2002  ---  חבור השואף לחשוף את הקונספירציה הניצבת בבסיס קריסת המרכז המסחרי העולמי,תוך מתיחת קווים ביו אצולת השלטון האמריקאי עם גורמי טרור פונדמנטליסטיים.

מה שהגוף זוכר.  ---  סינג בולדווין,שונה  ---  2002  ---  רומן ביכורים, העוסק במאבקים משפחתיים-רומנטיים על רקע הסיכסוך בין הודו לפקיסטן

מה שחשבתי צל הוא הגוף האמיתי  ---  אדף,שמעון  ---  2002  ---  אסופת שירים המלווה בתקליטור הכולל שישה משירי הספר בגרסתם המולחנת

מה שמותר ליופיטר.  ---  עצמון,עמנואל  ---  2002  ---  נדבך נוסף בסדרת ספרי המלחמה האפוקליפטיים של הגיאולוג עצמון.

מה שנאמר הוא שיהיה : [מה שנאמר-הוא שיהיה]  ---  לוינזון,רינה  ---  2002  ---  "אני שייכת לשלכת לתו סתוי".

מהאמבה עד איינשטיין .  ---  קנטורוביץ,אהרן  ---  2002  ---  

מהאמבה עד איינשטיין :  ---  קנטורוביץ,אהרן  ---  2002  ---  דיון החושף את התשתית האבולוציונית שבבסיס ההתפתחות המדעית,תוך הקבלה למודל הברירה הטבעית,מוטציות וואריאציות עיוורות המנווטות את דרכו של הגילוי המדעי.

מהגרי עבודה בישראל והחוק :  ---  לוס,יוסי (ע.)  ---  2002  ---  אסופת מאמרים: הגירת עבודה בישראל מפרספקטיבה גלובלית;עובדים זרים בשוק העבודה: החוק,המציאות ומה שביניהם;עתיד שירותי הבריאות למהגרי העבודה ועוד.

מהי לוגיקה?.  ---  בילצקי,ענת  ---  2002  ---  מבוא רעיוני לתורת ההגיון הסוקר את המסורת הקלאסית על מושגיה והנחותיה ומקומה של הלוגיקה בעידן הפוסט מודרני.

מהי לוגיקה?.  ---  בילצקי,ענת  ---  2002  ---  מבוא רעיוני לתורת ההגיון הסוקר את המסורת הקלאסית על מושגיה והנחותיה ומקומה של הלוגיקה בעידן הפוסט מודרני.

מהלל העדני :  ---  מור,עליזה ואחרים  ---  2002  ---  זכרונות מחיי ההוגה והפעיל הציוני שעלה ארצה ב-1930, סקירות ביוגרפיות וביבליוגרפיות, צילומים ועוד. לא למכירה.

מהפך :  ---  לנדסמן,נילי  ---  2002  ---  אלבום המציג לקהל הנשים אסופת עצות אופנה וטפוח המחולקות בהתאם לקבוצות הגיל וסגנונות המראה.

מהפך :  ---  לנדסמן,נילי  ---  2002  ---  

מהפכה בהלכה  ---  קירש,יורם  ---  2002  ---  נתוח התפתחותה הדינמית של ההלכה ויחסי הגומלין בינה לבין חיי היום-יום במהלך הזמן: השינוי במעמד האשה,הטכניקות של שינוי ההלכה ועוד.

מהפכת הנאורות :  ---  פיינר,שמואל  ---  2002  ---  תנועת ההשכלה על רקע החברה היהודית של התקופה, המאבק בין האליטה הרבנית מסורתית וזו המשכילית,דמויות מפתח כגון מנדלסון ווייזל, מהפכת הנאורות באירופה ועוד.

מוות אלמוות ואידיאולוגיה : [מוות,אלמוות ואידיאולוגיה]  ---  אורון,ישראל  ---  2002  ---  הנסיבות ההסטוריות לפעילותם של הנידונים;מנגנוני הגנה נפשיים;לגיבושה של תיאוריה פסיכולוגית להבנת מארטירים; התניה וקונפליקט;אידיאולוגיה טוטלית ועוד.

מוות במעצר :  ---  שטיין,יעל  ---  2002  ---  אסופת עדויות הנוגעות למותו של עוואיסה כתוצאה מירי במהלך החזקתו במעצר בידי חיילי צה"ל.

מוטיבים בסרביים :  ---  מאש,יעל (ינטה)  ---  2002  ---  פרקי זכרונות ומעשיות מהווי החיים בעיירה זגוריצה שבבסרביה, במהלך חציה הראשון של המאה ה-20.

מול כיתת יורים :  ---  נימניי,קרול בויום  ---  2002  ---  חבור אוטוביוגרפי הכתוב בגוף שלישי ומגולל את פעילותו המחתרתית-ציונית של מחבר הספר תחת המשטר הפשיסטי ברומניה בשנות מלחמת העולם השניה.

מונדיאל :  ---  דיסקין,אברהם ותומר  ---  2002  ---  אלבום אנציקלופדי של המונדיאל. הספר מכיל פירוט מקיף של תחרויות גביע העולם בכדורגל מתחילתן בשנת 1930 ועד המונדיאל בשנת 2002.

מונח ברקמות העור :  ---  גטניו,ענת (אוצרת)  ---  2002  ---  

מונחי אופנה :  ---  רייך,עדינה (ע.)  ---  2002  ---  מילון למונחי אופנה בשפות עברית,אנגלית,צרפתית,גרמנית,ערבית.

מועד קטן. [ספר]  ---  גבור,יהודה  ---  2002  ---  חבור קראי מקושטא,המאה ה-15,העוסק בקבלה. על הכריכה רשום: איגרת מועד קטן .

מועדון האידיוטים.  ---  קו,ג'ונתן  ---  2002  ---  סיפורה של חבורת נערים ונערות באנגליה של שנות השבעים, על רקע מאבקי העובדים בעיר התעשיה בה הם חיים.

מועדון המתאבדים.  ---  סטיבנסון,רוברט לואיס  ---  2002  ---  סיפור קצר, מתוך יצירתו הרחבה יותר של סטיבנסון-לילות ערב החדשים. בנסיון להגרר להרפתקה,מגיעים נסיך וקצינו למועדון מפוקפק שבראשו עומד שרלטן מבוקש.

מועדון המתאבדים.  ---  סטיבנסון,רוברט לואיס  ---  2002  ---  סיפור קצר, מתוך יצירתו הרחבה יותר של סטיבנסון-לילות ערב החדשים. בנסיון להגרר להרפתקה,מגיעים נסיך וקצינו למועדון מפוקפק שבראשו עומד שרלטן מבוקש.

מועלם אהובי [מועלם,אהובי]  ---  מועלם,שולי  ---  2002  ---  מכתביה של המחברת לבעלה,קצין שנהרג באסון המסוקים בפברואר 97. המכתבים נכתבו לאחר מותו ומתעדים את חייה של המחברת לצד האובדן והגעגועים.

מוצא הנפש.  ---  פדיה,חביבה  ---  2002  ---  אסופת שירים.

מוצא הנפש.  ---  פדיה,חביבה  ---  2002  ---  אסופת שירים.

מורה נבוכים לרבנו משה בן מיימון :  ---  משה בן מיימון (הרמב"ם)  ---  2002  ---  שני כרכים הכוללים גם הערות והפניות ביבליוגרפיות למקורות.

מורה נבוכים לרבנו משה בן מיימון א+ב :  ---  משה בן מיימון (הרמב"ם)  ---  2002  ---  שני כרכים הכוללים גם הערות והפניות ביבליוגרפיות למקורות.

מורה של כולם :  ---  באבד,אביגיל [באב"ד,אביגיל]  ---  2002  ---  תאור קורותיה של המחברת כמורה וכמנהלת במערכת החנוך הישראלית,וכן עצות למורים ומספר טקסים מובנים לאירועים שונים.

מורות בישראל :  ---  צלרמאיר,צילה. פרי,פנינה (ע.)  ---  2002  ---  אסופת מאמרים העוסקים במיקומן של המורות בישראל על רקע מציאות מגדרית,פוליטית וחברתית.

מוריה בירושלים בתש"ח .  ---  אביזוהר,מאיר  ---  2002  ---  

מוריה בירושלים בתש"ח :  ---  אביזוהר,מאיר  ---  2002  ---  תיעוד עשרת חודשי הלחימה על ירושלים של גדוד מוריה, כעדות לעזותו של "פרופיל דור לוחמים, דור תש"ח"

מורפיום.  ---  בולגקוב,מיכאיל  ---  2002  ---  אסופת ספורים קצרים ומחזה אחד.

מורשת במחלוקת.  ---  הרטמן,דוד  ---  2002  ---  ניתוח יחסי היהדות החילונית והיהדות הדתית בישראל, הבוחן את הציונות הדתית על רקע משנתו המשיחית של הריה"ל, ומציע כחלופה את תפיסתו ההיסטורית של הרמב"ם.

מורשת במחלוקת.  ---  הרטמן,דוד  ---  2002  ---  ניתוח יחסי היהדות החילונית והיהדות הדתית בישראל, הבוחן את הציונות הדתית על רקע משנתו המשיחית של הריה"ל, ומציע כחלופה את תפיסתו ההיסטורית של הרמב"ם.

מושב ינון :  ---  זנדני,גדעון  ---  2002  ---  אלבום המכיל עדויות, תצלומים,ביוגרפיות ועוד.

מושגי יסוד באקונומטריקה :  ---  קים,משה. בן דוד,נסים  ---  2002  ---  בדיקה ואימות אמפיריים של הקשרים התיאורטיים במודלים הכלכליים:מקדמי הסבר חלקיים,ניתוח שונות,בחירת מודל,קשרים לא לינאריים,מתאם סדרתי ועוד.

מותה של גיבורה אדומה.  ---  קסיאולוג,קיו  ---  2002  ---  רומן בלשי ובמרכזו חקירותיו של מפקח משטרה סיני החוטא בכתיבת שירה.

מותו של וישנו.  ---  סורי,מניל  ---  2002  ---  רומן: חייהם של דיירי בניין משותף המשמש צוהר אל ההוויה ההודית בת ימינו.

מותר 10 :  ---  כנען קדר,נורית פרופ' (ע.)  ---  2002  ---  גליון של כתב עת העוסק במושגי המודל והאנטי מודל במוסיקה,תיאטרון,קולנוע,ציור,מחול,פיסול ועוד.

מותר 9 :  ---  כנען קידר,נורית (ע)  ---  2002  ---  חזון וחיזיון באומנויות/אסופת מאמרים העוסקת בתיאטרון, אמנות המדע בדיוני,אמנות על רקע מארקסיסטי,יצירתו של גוגן ועוד.

מזווית עינו.  ---  קונץ,דין  ---  2002  ---  מסע מתח והרפתקה של אדם עוור הזוכה בראייתו מחדש.

מזון  ---  בר יוסף,חמוטל  ---  2002  ---  שירי מזון הממוקמים תחת קבוצות מזון שונות כגון: ירקות,בשר,דגים,ממתקים ועוד. הספר מלווה במבחר צילומים.

מזון לבריאות  ---  בריפה,ג'ון ד"ר  ---  2002  ---  מדריך לתזונה נכונה ומניעת בעיות לב,עייפות,סרטן והפרעות עיכול באמצעות מגוון תפריטים ועצות לדיאטה מאוזנת.

מזרחים בישראל :  ---  חבר,חנן ואחרים (ע.)  ---  2002  ---  קובץ מחקרים הסוקרים במבט חדש את מקומם של המזרחים בחברה הישראלית,תוך זניחת אלמנט המזרחי כקרבן והתעכבות על המחאה הספרדית וכינון הזהות החדשה בארץ.

מזשיר :  ---  זנדבנק,שמעון  ---  2002  ---  מבוא תיאורטי למונחי יסוד בשירה כגון אימז',החרוז על מיניו השונים,אונומטופיאה ועוד.הספר מבאר את התשתית המושגית באמצעות ניתוחי שירים מקוריים ומתורגמים ומילון מונחים .מעודכן.

מזשיר :  ---  זנדבנק,שמעון  ---  2002  ---  מבוא תיאורטי למונחי יסוד בשירה כגון אימז',החרוז על מיניו השונים,אונומטופיאה ועוד.הספר מבאר את התשתית המושגית באמצעות ניתוחי שירים מקוריים ומתורגמים ומילון מונחים .מעודכן.

מח"ל :  ---  מרקוביצקי,יעקב  ---  2002  ---  ההיבטים הארגוניים והמבצעיים של המערך ההתנדבותי שבבסיס פעילותו של המח"ל. החוברת מכילה תצלומים ועדויות של עולים ומתנדבים מחו"ל שנרתמו למאבק ה"הגנה".

מחברות עדאלה 3 :  ---  ג'בארין,חסן (ע.)  ---  2002  ---  כתב העת של המרכז המשפטי לזכויות המיעוט הערבי בישראל הכולל מאמרים בנושא דיכוי הציבור הערבי-ישראלי והשלכות הכיבוש הישראלי בשטחים.

מחברת ניו יורק.  ---  ירו,חוסה  ---  2002  ---  שירים.

מחברת ניו יורק.  ---  ירו,חוסה  ---  2002  ---  שירים.

מחדרי הלב.  ---  שמואלי,יוסף  ---  2002  ---  זכרונות ילדותו של המחבר בעיראק מובאים לקורא באופן סיפורי רווי פולקלור.בתוספת צילומים.

מחול הרוח.  ---  גלאור,סימה  ---  2002  ---  שירים.

מחותנים מרעילים :  ---  פורווארד,סוזן ד"ר  ---  2002  ---  

מחזור אהבה :  ---  רייזנברגר,טלית (אצילה)  ---  2002  ---  זהו ספר שיריה השלישי של המשוררת

מחלות נאורולוגיות.  ---  קורצ'ין,עמוס פרופ' (ע.)  ---  2002  ---  אסופת מאמרים: טרשת נפוצה;דלקת עצב הראיה;אבחנה מבדלת של כאב ראש;הטיפול בהתקף מיגרנה;מחלת אלצהיימר;הפרעות תנועה;עילפון ועוד.

מחניים 14 :  ---  הכהן,מנחם (ע)  ---  2002  ---  אסופת מאמרים: בין הצורך במאגיה לדחייתה;האמונה בשדים בספרות היהודית מימי הבית השני;רפואה מאגית בתלמוד;אסטרולוגיה ומאגיה בהגות היהודית בימי הביניים ועוד.

מחקרי יהודה ושומרון יא :  ---  אשל,יעקב ד"ר (ע.)  ---  2002  ---  אסופת מאמרים המחולקת לשלושה שערים: ארכיאולוגיה והיסטוריה,מדעי החברה,מדעי כדור הארץ.

מחקרים בכלכלה עירונית תיכנון ומדיניות קרקע.  ---  בורוכוב,אליהו  ---  2002  ---  הספר מחולק לחמישה שערים: מדיניות קרקע;דפוסי הפיתוח העירוני;מחירי דירות;תכנון;שיקום שכונות.

מחקרים בלשון העברית ובספרותה כנס מילנו :  ---  זהרי,מנחם ד"ר (ע)  ---  2002  ---  18 דברי עיון ומחקר בשפה העברית-דקדוקה וקורותיה,ספרות והסטוריה ועוד.

מחקרים בקורות יהודי בבל ובתרבותם :  ---  אבישור,יצחק. יהודה,צבי (ע.)  ---  2002  ---  בעברית ובאנגלית.ראה גם מדור לועזי

מחרשה ושלח .  ---  אשכול,דוד אשכול,דפנה  ---  2002  ---  

מחשבה יהודית ותגליות מדעיות :  ---  רודרמן,דוד  ---  2002  ---  דיון הסטורי בתרבות היהודית ובמקורות זיקתה למדעים:גישות יהודיות לטבע ולמדע בימי הביניים,התהוות קהילה רפואית יהודית בפדובה,בין תרבות עילית לעממית ועוד.

מחשבה יהודית ותגליות מדעיות :  ---  רודרמן,דוד  ---  2002  ---  

מחתרת האושר.  ---  מרנקו,קובי  ---  2002  ---  שישה עשר ספורים קצרים וסוריאליסטים.

מטפורות לחשיבה :  ---  סטרנברג,רוברט  ---  2002  ---  השוואה בין תיאוריות שונות העוסקות בחשיבה ובאינטליגנציה, דרך הדימוי המרכזי שלפיו נתפסת האינטליגנציה בתיאוריה. כן נסקרות הגדרות והשקפות היסטוריות של האינטליגנציה.

מטפלות בית בזקנים :  ---  כורזים,מלכה ואחרות  ---  2002  ---  מחקר סטטיסטי הבוחן סוגיות כגון: דפוסי עבודה,זהות מקצועית,מאפיינים סוציו-דמוגרפיים,עובדות זרות,ארגון מעסיק ועוד.

מטרות ויעדים בחיים והדרך להשיגם  ---  דווידסון,ג'ף  ---  2002  ---  שפור הכושר הגופני;מטרות לחייה משפחה;חיי החברה שלך וכיצד ליצור אותם;להפוך את מטרותיך לאישיות;טכניקות דמיון מודרך;הימנעות ממכשולים ועוד.

מי הולך הוא גם חוזר.  ---  קרון,תמר  ---  2002  ---  שתי נובלות:א.מי הולך הוא גם חוזר: התמודדותו של נער בן 12 עם מות אימו באמצעות הכנות ליום תחיית המתים. ב.הנוף הכי יפה בעולם:מפגש בין נער ואימו לזוג מערער את חייהם.

מי היה האיש שהיה ? :  ---  כצמן,אבי  ---  2002  ---  אסופת חידות המנוסחות כביוגרפיות חלקיות של דמויות הסטוריות,מתוך מדור המתפרסם במוסף השבועי של "הארץ"

מי ירה בהאגר מאגר.  ---  פארקר,רוברט ב'  ---  2002  ---  רומן בלשי: חוקר פרטי מתחקה אחר עקבותיו של רוצח סוסים מסתורי.

מי לחיים .  ---  אולינר,סמואל לי,קתלין  ---  2002  ---  

מי פה המנהל ? :  ---  שטאובר,יהושע  ---  2002  ---  מדריך קרייריסטי מאוייר.

מי שטעם יין הונגרי :  ---  איל,צבי. טייב,אלי  ---  2002  ---  אסופת עצות לחיים טובים בהשפעת ארון הספרים היהודי.

מיהמיה  ---  אדם,סוזן  ---  2002  ---  

מיהמיה  ---  אדם,סוזן  ---  2002  ---  רומן: וידוייה החושני של גבורת הספר,אשה צעירה הניצבת בפני פרשת דרכים גורלית בחייה.

מיום ליום ישועתו :  ---  קסל,ראובן  ---  2002  ---  סיפור חייו של ר' מרזל כפי שנרשם מפיו ע"י המחבר, על ילדותו בגליציה, נעוריו בבלגיה, בגרותו בשואה ועלייתו לישראל. כולל צילומים באחרית הספר.

מיומנו של פסיכופת :  ---  סג"ל,אראל  ---  2002  ---  סיפורים קצרצרים עם קורטוב הומור, בעיקר אודות מין ויחסים בין המינים. חלק מהסיפורים מעוטרים באיורים הומוריסטיים.

מיחידה אחת לשלוש יחידות במתמטיקה :  ---  גוטליב,אורלי. זולטן,נאוה  ---  2002  ---  נושאי הלימוד של יחידה אחת ומקבצי גישור וכמו כן הצעות למבחנים המקיפים נושאים כגון: גיאומטריה אנליטית, טריגונומטריה ועוד.

מיטב סיפורי המדע הבדיוני.  ---  הארטוול,דייויד ג' (ע.)  ---  2002  ---  מבחר סיפורי מידע בדיוני אשר יצאו לאור ב1998.בתוספת טקסט קצר על המחברים ועל הסיפורים.

מיינביץ' ספר יזכור לקהילות מיינביץ' הורדוק טרויאנובקה לישניבקה ופוברוסק .  ---    ---  2002  ---  כתוב בעברית .

מיכאל קובנר .  ---  קובנר,מיכאל  ---  2002  ---  

מיכאל קובנר :  ---  גולדפיין,גיל (ע.)  ---  2002  ---  אלבום ציוריו של האמן המלווה בטקסט עברי-אנגלי

מיכאל קולהאס :  ---  קלייסט,היינריך פון  ---  2002  ---  נובלה: סוחר סוסים הגון שנעשה לו עוול יוצא למסע נקמה אלים.

מיכה יוסף בדרדיצ'בסקי :  ---  הולמצן,אבנר (ע)  ---  2002  ---  

מיכה יוסף ברדיצ'בסקי :  ---  הולצמן,אבנר (ע.)  ---  2002  ---  מאה ממכתביו המוקדמים של ברדיצ'בסקי,מאמרים בנושאי הגותו וחייו,דיון בפואטיקה שלו ועסוק ברומן מרים.

מיכה יוסף ברדיצ'בסקי מחקרים ותעודות.  ---  הולצמן,אבנר (ע.)  ---  2002  ---  

מילון אנג'ל לעולם העסקים :  ---  אנג'ל,יוסי  ---  2002  ---  

מילון אנג'ל לעולם העסקים :  ---  אנג'ל,יוסי  ---  2002  ---  

מילון דו לשוני שימושי עברי איטלקי איטלקי-עברי :  ---  אחיאסף,עודד (ע.)  ---  2002  ---  למעלה מ-50000 ערכים

מילון דו לשוני שימושי עברי פורטוגזי פורוטוגזי-עברי :  ---  אחיאסף,עודד (ע.)  ---  2002  ---  למעלה מ-50,000 ערכים

מילון לגיאוגרפיה ידיעת הארץ ואיכות הסביבה.  ---  אפרת,אלישע  ---  2002  ---  לקסיקון מונחים קצר.מקצת מן המונחים מתייחסים לא"י.

מילון עברי הולנדי חדיש : [מילון עברי-הולנדי חדיש}  ---  באן,גילה. ספיכל,ואן  ---  2002  ---  

מילון רפואי חדש :  ---  אבן אודם,יוסף. רותם,יעקב  ---  2002  ---  תקליטור מחשב לועזי-עברי.

מילון שימושי למונחים במוסיקה :  ---  פינדל,מרינה (ליקטה וערכה)  ---  2002  ---  בחלוקה אלפביתית ובחלוקה נושאית.

מילון תלת לשוני שימושי עברי ערבי [מילון תלת-לשוני שימושי עברי-ערבי] :  ---  רוזנהויז,יהודית פרופ' (מחקר, תרגום ועריכה בערבית)  ---  2002  ---  למעלה מ-20,000 ערכים עם ציון צורת הנקבה וצורת רבים; ערבית מדוברת בתעתיק עברי קל ופשוט להגייה;ערבית ספרותית בניקוד מלא

מיליזילדה היפה :  ---  גירונדי,מאיר (שם בדוי)  ---  2002  ---  רומן: זונה תל-אביבית נקלעת לקלחת הפוליטית.

מילים רצות .  ---  מנור פרידמן,תמר (אוצרת)  ---  2002  ---  

מים עכורים.  ---  נרדימון,דב  ---  2002  ---  רומן ביטחוניסטי.איש מוסד נשלח לסורבון במטרה להתחבר למנהיגי טרוריסטים מוסלמיים,נלקח בשבי ובלי ידיעתו מעמיד עשרות אלפי ישראלים בסכנת חיים.

מים שאו אותי. [מים,שאו אותי]  ---  מורן,תומס  ---  2002  ---  רומן: אהבותיה ותשוקותיה של סטודנטית אירית יתומה על רקע הזירה הפוליטית באירלנד המסוכסכת.

מימון ממשלתי של ההתיישבות הישראלית ביש"ע ובגולן בשנות ה-90 :  ---  סבירסקי,שלמה ד"ר ואחרים  ---  2002  ---  נייר בקורת המכיל סקירה סטטיסטית-דמוגרפית ומסקנות.

מיניות ואהבה.  ---  פרויד,זיגמונד  ---  2002  ---  אסופת מאמריו העיקריים של המחבר בין השנים 1905-1938 העוסקים במיניות אצל ילדים, העדפות מיניות, פנטזיה, פרוורסיה, פטישיזם ועוד.

מיסוי מקרקעין :  ---  נמדר,אהרן פרופ'  ---  2002  ---  3 כרכים.מהדורה רביעית מעודכנת לרפורמת רבינוביץ'.

מיסוי שוק ההון :  ---  אלתר,אברהם ד"ר. בן ברוך,הלנה  ---  2002  ---  הרפורמה במיסוי ישיר,שנת 2002. ו.רבינוביץ לרפורמה במס. הספר כולל התייחסות לתזכיר הצעת החוק לתיקון הרפורמה.

מיסטי.  ---  אנדרוס,וי סי  ---  2002  ---  גיבורת הסיפור שונאת את הוריה כיון שהם משתמשים בה כקלף מיקוח ביחסיהם.במפגש קבוצתי אצל מטפלת היא פוגשת עוד שלוש נערות הדומות לה ומגלה שהיא לא לבד.

מיסטר ג'ונסון.  ---  קארי,ג'ויס  ---  2002  ---  רומן :קורותיו של פקיד אפריקני על רקע אפריקה הנתונה תחת השלטון הבריטי הקולוניאליסטי.

מישהו לרוץ אתו .  ---  גרוסמן,דויד  ---  2002  ---  

מיתת כלולות  ---  ג'ובראן,ח'ליל  ---  2002  ---  עברית: איריס ברעם

מכאן .  ---  גלוזמן,מיכאל  ---  2002  ---   כרך ט מאי 2008 אביב תשס"ח (מצב טוב עו' זהבה כספי) כרך יד מרץ 2014 תשע"ד (מצב טוב עו' חנה סוקר שווגר), כרך יז

מכאן ג :  ---  שוורץ,יגאל (ע.)  ---  2002  ---  מאמרים מאת מחברים שונים בנושאים:מנגנונים של כח והתנגדות בספרות-המעברה המוקדמת,הים בשירת יהודה עמיחי,ייצוגי גוף אצל חנוך לוין,ראיון עם יורם קניוק ועוד.

מכאן הכול צומח.  ---  איכנולד,דב (ע.)  ---  2002  ---  אלבום מהודר הפרש את קורותיה של קרן קימת לישראל באמצעות תצלומים,כרזות ובולים מארכיון קק"ל בלווית טקטסטים ושירים.

מכון לאהבת החן  ---  דוס,פרדינאנדו  ---  2002  ---  הרפתקאותיו המיניות של צעיר תל-אביבי במכון עסוי.

מכמנים 16 :  ---  נוה,יוסף ואחרים  ---  2002  ---  כתב עת של מוזיאון הכט.

מכרזת עליו מבחוץ .  ---  אילון,לאה  ---  2002  ---  

מכרזת עליו מבחוץ :  ---  איילון,לאה  ---  2002  ---  

מכתב לנועה :  ---  אגמון,גורן  ---  2002  ---  אחרי שנים רבות של בדידות, מתאהבת אלמנת צה"ל בגבר, אך מגלה שסודו הנוראי קשור למות בעלה.

מכתבי אהבה למתמטיקה.  ---  קליין,משה  ---  2002  ---  חבור אוטוביוגרפי-מתמטי-פילוסופי העוסק בעקרונות המתמטיקה,תולדותיה,ומקסמיה. הספר מאוייר בעבודותיו של פנחס כהן גן.

מכתבי אהבה למתמטיקה.  ---  קליין,משה  ---  2002  ---  חבור אוטוביוגרפי-מתמטי-פילוסופי העוסק בעקרונות המתמטיקה,תולדותיה,ומקסמיה. הספר מאוייר בעבודותיו של פנחס כהן גן.

מכתבים לבני.  ---  מאייר,מוריס  ---  2002  ---  אסופת מכתבים המתעדת את תלאותיו של המחבר,יהודי בעל נתינות גרמנית,במהלך רדיפות היהודים בצרפת בתחילת שנות ה-40,כליאתו במחנה GURS,אשפוזו בבית חולים ועוד.

מכתבים מדומים :  ---  ברונובסקי,יורם  ---  2002  ---  אסופת רשימות המסע של המחבר בארצות שונות, שפורסמו במשך 24 שנים במוסף "הארץ". ברשימות מתאר המחבר את האתרים בהם נמצא ומעלה סוגיות תרבויות שונות.

מכתבים מדומים :  ---  ברונובסקי,יורם  ---  2002  ---  אסופת רשימות המסע של המחבר בארצות שונות, שפורסמו במשך 24 שנים במוסף "הארץ". ברשימות מתאר המחבר את האתרים בהם נמצא ומעלה סוגיות תרבויות שונות.

מלאך כחול.  ---  פרוז,פרנסין  ---  2002  ---  רומן: פרופסור לכתיבה יוצרת מוצא השראה בדמותה של סטודנטית מקועקעת.

מלאך רגיל לגמרי :  ---  אנצסברגר,הנס מגנוס  ---  2002  ---  

מלאך רגיל לגמרי :  ---  אנצנסברגר,הנס מגנוס  ---  2002  ---  

מלאכים נופלים.  ---  שבלייה,טרייסי  ---  2002  ---  רומן: חברותן של שתי משפחות על רקע אנגליה של תחילת המאה ה-20.

מלבי ללבך…  ---  דרורי נשר,רחל  ---  2002  ---  שירים

מלון הונולולו.  ---  תרו,פול  ---  2002  ---  רומן: קורותיו של סופר כושל הנוסע להוואי ומתמנה למשרת מנהל בית מלון.

מלון הונולולו.  ---  תרו,פול  ---  2002  ---  רומן: קורותיו של סופר כושל הנוסע להוואי ומתמנה למשרת מנהל בית מלון.

מלחמה פראית לשלום :  ---  הורן,אליסטר  ---  2002  ---  חבור הסטורי המנתח את שורשיה,מהלכיה והשלכותיה של מלחמת אלג'יריה על רקע הפוליטיקה הצרפתית,מנהיגותה, ותהפוכותיה.

מלחמות אבודות.  ---  רופן,ז'אן קירסטוף  ---  2002  ---  רומן: פעילותה של קבוצת הומניטרים באתיופיה.

מלחמות לא קורות מעצמן :  ---  גולני,מוטי  ---  2002  ---  מסעותיו האישיים של המחבר משמשים כמסגרת לחשיבתו המדינית-הסטורית,העוסקת בתולדותיה של הכוחנות הישראלית,מקורות האלימות הצה"לית וגילוייה.

מלחמות לא קורות מעצמן :  ---  גולני,מוטי  ---  2002  ---  מסעותיו האישיים של המחבר משמשים כמסגרת לחשיבתו המדינית-הסטורית,העוסקת בתולדותיה של הכוחנות הישראלית,מקורות האלימות הצה"לית וגילוייה.

מלחמת לבנון והשפעתה על החברה והפוליטיקה הישראלית :  ---  דון יחיא,אליעזר (ע.)  ---  2002  ---  ארבעה מאמרים העוסקים בעיתונות הישראלית על רקע מלחמת לבנון,התגובות למלחמה בקרב הציבור הציוני-דתי,הסכם לבנון והנסיגה מלבנון.

מליצת עפר ודינה לדון וידאל בנבנשת :  ---  הוס,מתי  ---  2002  ---  יצירה מחורזת משלהי המאה ה-14 עוסקת במדוחי הגוף של איש זקן.תולדות פרוזה משולבת בשירים זו נסקרים בצד הטקסט עצמו ,פרשנות ונתוחים ספרותיים.

מליצת עפר ודינה לדון וידאל בנבנשת :  ---  הוס,מתי  ---  2002  ---  יצירה מחורזת משלהי המאה ה-14 עוסקת במדוחי הגוף של איש זקן.תולדות פרוזה משולבת בשירים זו נסקרים בצד הטקסט עצמו ,פרשנות ונתוחים ספרותיים.

מלכה לעברים וסיפורים אחרים.  ---  אלישבע  ---  2002  ---  אסופת ספורים קצרים.

ממחתרת לוחמת למפלגה פוליטית :  ---  ויץ,יחיעם  ---  2002  ---  כיצד הפך האצ"ל ממחתרת למפלגה פוליטית בישראל, מרכזיותו של בגין ודחיקתו של ז'בוטינסקי, מעמדן של עדות המזרח בתנועה,כשלונות התנועה והצלחותיה.

ממלחמה לשלום :  ---  כלפון,משה  ---  2002  ---  מחקר הסטורי-פוליטי הבוחן את התמורות הפנימיות שהתחוללו במצרים תחת הנהגתו של סאדאת והשפעתו על גיבוש מדיניותה של מצרים ביחס לישראל ומדינות ערב.

ממלכה מדומה.  ---  נאור,סלי  ---  2002  ---  שירים.

ממשחק לסחורה :  ---  בן פורת,אמיר  ---  2002  ---  ניתוח התנאים הסוציו-אקונומיים במסגרתן התפתח הכדורגל הישראלי והתפתחותו,תחילה, כאמצעי פוליטי ולאחר מכן כמוצר כלכלי בתרבות צרכנים, תוך אימוץ המודל האירופאי.

ממשחק לסחורה :  ---  בן פורת,אמיר  ---  2002  ---  ניתוח התנאים הסוציו-אקונומיים במסגרתן התפתח הכדורגל הישראלי והתפתחותו,תחילה, כאמצעי פוליטי ולאחר מכן כמוצר כלכלי בתרבות צרכנים, תוך אימוץ המודל האירופאי.

ממשקים  ---  סגל,מירי  ---  2002  ---  קטלוג עברי אנגלי המכיל מבחר מעבודותיה של אמנית הוידאו בלווית טקסטים.

מנגינת חיים.  ---  מאקין,אנדרי  ---  2002  ---  רומן. אלכסיי, שנמלט מן העריצות הסובייטית אל המערב, מספר על החיים ועל דמויות יוצאות דופן ואחרות אשר עדיין חיות תחת שלטון זה.

מנגנונים ליישוב סכסוכים בהסכמה :  ---  הכהן,אלישבע  ---  2002  ---  היוועדות ליישוב הסכסוך;הערכה מקדמית של הסכסוך על ידי מומחה ניטרלי;בוררות לא-כובלת ועוד.

מנהיגות.  ---  ג'וליאני,רודולף  ---  2002  ---  משנתו הסדורה של עיריית ניו-יורק לשעבר השואב מנסיונו האישי בזירה הפוליטית על מנת להתוות סכימה של מנהיגות יעילה ומוצלחת.

מנהיגות.  ---  ג'וליאני,רודולף  ---  2002  ---  משנתו הסדורה של עיריית ניו-יורק לשעבר השואב מנסיונו האישי בזירה הפוליטית על מנת להתוות סכימה של מנהיגות יעילה ומוצלחת.

מנוצרים חדשים ליהודים חדשים.  ---  קפלן,יוסף  ---  2002  ---  הקהילות היהודיות ספרדיות באירופה המערבית, נוכח עברן כאנוסים ושיבתן אל חיק היהדות.הספר עוסק ביהודי אמסטרדם,בחרם וסטיה,בקראים,בשבתאות,בניאוף ועוד

מנחה שלוחה :  ---  צרפתי,רחל (ע.)  ---  2002  ---  קטלוג תערוכה עברי אנגלי המכיל סקירה של כתבי יד עממים,דפים מאוירים ורקמות מן המאה ה-14 עד ראשית המאה ה-20, המתעדים את המקומות הקדושים בארץ.

מנחם בגין :  ---  אחימאיר,יוסי  ---  2002  ---  סקירה חטופה של חיי בגין, בלווית תצלומים וקטעי נאומים.

מנחם בגין :  ---  אחימאיר,יוסף  ---  2002  ---  

מניהול עצמי לביורוקרטיה נבחרת :  ---  פווין,אברהם  ---  2002  ---  ניתוח מעמדו של המשטר הדמוקרטי והמבנה הארגוני השיתופי במסגרת הקיבוצית דהיום וסקירה תיאורטית-הסטורית של יחסי הגומלין בביורוקרטיה הקיבוצית.

מס הכנסה ה' :  ---  רפאל,אמנון  ---  2002  ---  כרך חמישי: תמריצי מס המוענקים ע"פ חוקי המיסים בישראל ובגבולות תכנון חובות המס.חוק לעידוד השקעות הון ועידוד התעשיה, תמריצי מס למו"פ,לחיפושי נפט ולאמנות ועוד.

מסוד חכמים :  ---  עגנון,ש"י  ---  2002  ---  הספר השלישי בסדרת מכתביו של עגנון אל מקורביו.

מסורות הלשון העברית והלשון הארמית שבפי יהודי תימן.  ---  מורג,שלמה  ---  2002  ---  מקורות והתפתחות העברית והארמית הבבלית בתימן: מסורות לשון שונות בתימן,המקרא והתלמוד בתימן,כתבי יד תימניים בעברית ובארמית ועוד

מסינגור תכנוני לתכנון עצמאי :  ---  מאיר,אבינועם  ---  2002  ---  תהליך השתלבות בדווי הנגב בתהליך הדמוקרטיזציה בתכנון,כתהליך מאקרו סוציו-פוליטי של חברה זו במדינת ישראל.

מסכת גברים רב והקצב ועוד סיפורים : [מסכת גברים : רב והקצב ועוד סיפורים]  ---  קוסמן,אדמיאל  ---  2002  ---  עיון פסיכולוגי-פילוסופי באגדות תלמודיות וחסידיות הבוחן ייצוגים של גבריות ואלימות גברית ביחס לאחר-הזר על רקע רעיונות פסיכואנליטיים-פילוסופיים והשוואה ליצירות קולנועיות

מסכת גברים רב והקצב ועוד סיפורים : [מסכת גברים : רב והקצב ועוד סיפורים]  ---  קוסמן,אדמיאל  ---  2002  ---  עיון פסיכולוגי-פילוסופי באגדות תלמודיות וחסידיות הבוחן ייצוגים של גבריות ואלימות גברית ביחס לאחר-הזר על רקע רעיונות פסיכואנליטיים-פילוסופיים והשוואה ליצירות קולנועיות

מסמטאות המלאח :  ---  אלפסי,יעקב  ---  2002  ---  קובץ פולקלוריסטי המלווה בתצלומים רבים.

מסע בעקבות העב"מים :  ---  יהלום,משה  ---  2002  ---  אסופת עדויות והסברים מדעיים-פופולרים המתייחסים לתופעת העב"מים.

מסע בעקבות מכתבים.  ---  כרמיל דנקונה,ריבי  ---  2002  ---  ביוגרפיה של אבי המחברת, משה כרמיל (צ'רבינסקי), הבוחנת את נבכי חייו העלומים, החל מילדותו בקייב ועד עלייתו ארצה ופעילותו במוסד עלייה ב'.

מסע הדרקון.  ---  מק'קאפרי,אן  ---  2002  ---  הספר השני בסדרה אודות הדרקונים המעופפים המאיימים להשמיד את אנשי פרן ואדמתם.

מסע ישראלי .  ---  שוקד,משה  ---  2002  ---  

מסע ישראלי :  ---  שוקד,משה  ---  2002  ---  מסעותיו וזכרונותיו של המחבר המשרטטים מפה-פוליטית חברתית המקיפה קונפליקטים בין יהודים וערבים,חילונים ודתיים,סכסוכים במסגרת האקדמית ועוד.

מסע עומק אל נבכי החלום.  ---  שינמן,דניאלה  ---  2002  ---  קטלוג תערוכת רישומי גרפיט של האמנית דניאלה שינמן. מלווה בשני טקסטים שנכתבו על עבודתה על ידי מאיר אהרונסון ואיה לוריא.בעברית ובאנגלית.

מסעות גבריאל  ---  סבג,גבריאל  ---  2002  ---  ספורו של מצליחן: ילדותו של המחבר במרוקו,עלייתו ארצה, עבודותו כקיבוצניק,משרתו כראש עיריית דימונה,עבודתו בכור מתכות ועוד.

מסעות ומערכות בארץ ישראל בימי-קדם.  ---  הראל,משה  ---  2002  ---  מסעות האבות בארץ כנען,ריגול ומודיעין במקרא,מסעי דוד והרומאים במעלה אדומים,מסע המלחמה של גדעון כנגד שבטי המדבר ועוד. הספר מכיל מפות ותצלומים.

מסעות חיי .  ---  מלמד,אהרן  ---  2002  ---  

מסעי יהודה :  ---  יהלום,יוסף. בלאו,יהושע (ע.)  ---  2002  ---  תיאורי מסעו לירושלים של המשורר בן המאה ה-12 יהודה אלחריזי .התאורים מובאים בשירים, כפי שנאספו מן המקור העברי והערבי, עם מבואות וביאורים, נספחים ומפתחות.אלבום

מסעי יהודה :  ---  יהלום,יוסף. בלאו,יהושע (ע.)  ---  2002  ---  תיאורי מסעו לירושלים של המשורר בן המאה ה-12 יהודה אלחריזי .התאורים מובאים בשירים, כפי שנאספו מן המקור העברי והערבי, עם מבואות וביאורים, נספחים ומפתחות.אלבום

מסרים סמויים וגלויים בטקסט נרטיבי.  ---  מונק,מירי ואחרים  ---  2002  ---  קובץ עיונים העוסק בהיבטים השונים של המחקר הנרטיבי על רקע עבודתם של מורים ואנשי חינוך.

מעבר לכחול .  ---  צימבליסטה,עפרה  ---  2002  ---  

מעולם לא.  ---  חבצלת,אהוד  ---  2002  ---  אוסף של סיפורים קצרים המתארים חיי שלושה דורות של מהגרים יהודים בברוקלין.

מעולם לעולם.  ---  הלוי,רצון  ---  2002  ---  כרוניקת התבגרותו של המחבר במחוז מזאחן שבתימן, המגוללת מרבד פולקלוריסטי צבעוני של זכרונות ואנקדוטות מהווי החיים של הפזורה התימנית.

מעט מדי מאוחר מדי : [מעט מדי,מאוחר מדי]  ---  מקמילן,טרי  ---  2002  ---  רומן: ספורה של משפחה שחורה בשנות התשעים.

מעלות השחר עד הנץ החמה :  ---  פוליאקין,שרון  ---  2002  ---  קטלוג אלבומי דו-לשוני המאגד מאמר מקדים מאת גדעון עפרת, ראיון עם האמנית ורפרודוקציות לעבודותיה.

מעמד הצרכן במשפט.  ---  דויטש,אורנה ד"ר  ---  2002  ---  דיון בתשתית עידן הצרכנות ובצידוקים לחוקי הגנת הצרכן,ניתוח רחב של היבטים מעשיים של דיני צרכנות והתייחסות לבעיות המתעוררות בהקשר העסקאות באינטרנט.

מעמדם המשפטי של הערבים בישראל.  ---  קרצ'מר,דוד  ---  2002  ---  מתורגם לערבית.

מענטש און גורל  ---  שפירא,אהרן  ---  2002  ---  זכרונות פון שואה.

מערך הנ"מ .  ---  לפידות,אהרון (ע) וינוגרד,יואב (תחקיר וכתיבה)  ---  2002  ---  

מעשה בשוטר,בסלט ובזנב פרה :  ---  גוטמן,נחום  ---  2002  ---  שמונה סיפורים קצרים השואבים מהוויתה של ארץ ישראל הישנה והפולקלור של תל-אביב הקטנה.

מעשה בשוטר,בסלט ובזנב פרה :  ---  גוטמן,נחום  ---  2002  ---  שמונה סיפורים קצרים השואבים מהוויתה של ארץ ישראל הישנה והפולקלור של תל-אביב הקטנה.

מעשה האדמה ושני השכנים  ---  עצבה,יהודה  ---  2002  ---  ספורים העוסקים באשר התרחש בגליל ברבע האחרון של המאה ה-19 , על החיים בין ערבים ליהודים, בין ערבית לעברית ויידיש

מעשה הקשת.  ---  קורנוול,ברנרד  ---  2002  ---  רומן.על רקע מלחמת מאה השנים בין צרפת לאנגליה, נשבע גיבור הסיפור לנקום את טבח בני כפרו על ידי האבירים הצרפתיים.

מעשים מגונים :  ---  בראון,ג'ודית ק'  ---  2002  ---  חקירה הסטורית הבוחנת את דמותה החידתית של אם המנזר בנדטה קארליני והספקולציות האופפות את פרשיות האהבה בינה לבין נזירותיה, על רקע הכניסה הקתולית האיטלקית.

מפנה אזרחי בדיני המשפחה בישראל.  ---  ליפשיץ,שחר  ---  2002  ---  מאמר: הבעייתיות של דיני המשפחה;בעיית פסולי החיתון; הכפייה הדתית;האופי הלא-שיוויוני של הדין הדתי;מצוקת הגירושים;הפגיעה הייחודית בנשים ועוד.

מפעל הפיס מציג :  ---  שנברג,אלי  ---  2002  ---  תיעוד הליך הקמתו של התיאטרון החדש באמצעות טקסט ותצלומים.

מפעל הפיס מציג :  ---  שנברג,אלי  ---  2002  ---  תיעוד הליך הקמתו של התיאטרון החדש באמצעות טקסט ותצלומים.

מפקד העיר בוגולמה :  ---  האשק,יארוסלב  ---  2002  ---  אסופת ספורים קצרים וביניהם מאורעותיו המוקדמים של החייל שווייק

מפקד הרפאים :  ---  קואלס,וירג'יניה  ---  2002  ---  מעללי גבורתו של הקולונל סטירלינג ויחידתו על רקע קרבות מלחמת העולם השניה.

מפקד יוצאי אתיופיה בשכונות אזורים ודורה בנתניה.  ---  קינג,יהודית. אפרתי,רוית  ---  2002  ---  דו"ח הבוחן את מצבם של יוצאי אתיופיה בשכונות מאוכלסות בצפיפות. הדו"ח, מסתמך על ממצאיו הסטטיסטים של מפקד עירוני.

מפקד יוצאי אתיופיה ותושבים ותיקים בשכונת קרית משה ברחובות.  ---  קינג יהודית ורוית אפרתי  ---  2002  ---  דו"ח הבוחן את מצבם של יוצאי אתיופיה בשכונות מאוכלסות בצפיפות. הדו"ח, מסתמך על ממצאיו הסטטיסטים של מפקד עירוני.

מפרי עץ הדעת .  ---  מלר,צופיה ודן גרנות,משה  ---  2002  ---  

מפרי עץ הדעת :  ---  מלר,צופיה ודן. גרנות,משה  ---  2002  ---  פרשנות ביקורתית של הטקסט המקראי מנקודות מבט שונות: השוואה לתרבויות ולמיתוסים עתיקים, ניתוח חברתי, פרשנות פסיכולוגית, תרבות חילונית מערבית ועוד.

מפתח ילקוט מורשת :  ---  סטוליאר,ארנה. ביכלר,יהושע (ע.)  ---  2002  ---  מפתח לחוברות א'-ע"ג. כסלו תשכ"ד-ניסן תשס"ב. דצמבר 1963-אפריל 2002.

מפתח לעלון למורי הביולוגיה לעלונים 141-165 1994-2001.  ---  יואל,אורי ד"ר (ע.)  ---  2002  ---  מפתחות לפי שמות המחברים,הנושאים,מועדי הפרסום ועוד.

מצגת מושלמת :  ---  קולינס,ג'ון  ---  2002  ---  מדריך ללמוד מיומנות להגשת מצגת עיסקית. ספריית גלובס

מקדש ומרכבה, כוהנים ומלאכים, היכל והיכלות במיסטיקה היהודית הקדומה.  ---  אליאור,רחל  ---  2002  ---  עיונים במיקומה ומהותה הפילוסופית-מיסטית של המרכבה הכוהנית במסגרת המחשבה המיסטית יהודית בעת העתיקה, בשלהי ימי בית ראשון,בית שני,ובמסגרת ספרות ההיכלות.

מקדש ומרכבה, כוהנים ומלאכים, היכל והיכלות במיסטיקה היהודית הקדומה.  ---  אליאור,רחל  ---  2002  ---  עיונים במיקומה ומהותה הפילוסופית-מיסטית של המרכבה הכוהנית במסגרת המחשבה המיסטית יהודית בעת העתיקה, בשלהי ימי בית ראשון,בית שני,ובמסגרת ספרות ההיכלות.

מקום טוב ללילה.  ---  ליברכט,סביון  ---  2002  ---  שבעה ספורים קצרים.

מקום מגורים ורמת שכר בישראל, 1999-1993 :  ---  אטקין,אלון  ---  2002  ---  נייר בקורת המכיל סקירה סטטיסטית-דמוגרפית ומסקנות.

מקומות באפלה.  ---  קוק,תומס ה'  ---  2002  ---  מותחן.מאורעותיה של פאם פאטאל בפורט אלמה בשנות ה-30

מקור הפרוש :  ---  ויינר,ג'ונתן  ---  2002  ---  

מקור הפרוש :  ---  וייזנר,ג'ונתן  ---  2002  ---  תיעוד שהותם בת עשרים השנים של זוג מדענים בליבם של איי גלאפגוס,התבוננותם בקהילת הפרושים שבאי, תגליתם המדעית והרהורים על משנתו האבולוציונית של דרווין.

מקורות לתולדות החינוך בישראל א'  ---  אסף,שמחה  ---  2002  ---  המסורת החינוכית-יהודית בתפוצות מימי הביניים ועד המאה הי"ט, כפי שזו משתקפת בספרות ההמדרש והתלמודים, ספרות הפסיקה וההלכה, ועוד.

מקורות לתולדות החינוך בישראל א'  ---  אסף,שמחה  ---  2002  ---  המסורת החינוכית-יהודית בתפוצות מימי הביניים ועד המאה הי"ט, כפי שזו משתקפת בספרות ההמדרש והתלמודים, ספרות הפסיקה וההלכה, ועוד.

מקורות לתולדות החינוך בישראל ג.  ---  אסף,שמחה  ---  2002  ---  כרך שלישי המכיל מפות, מפתח מקורות,מפתח אישים ומחברים, מפתח מקומות, מפתח עניינים,מפתח להשוואת מהדורות,קיצורים ביבליוגרפיים,השלמות ותיקונים ועוד.

מקורות מימון :  ---  יפה,אליעזר דוד פרופ'  ---  2002  ---  רשימת קרנות פילנתרופיות הפועלות בישראל בלווית מידע חיוני הנוגע למטרות הקרן,מועדים לבקשת מענקים,נתונים פיננסים,כתובות ומספרי טלפון ועוד. קימת גם מהד' אנגלית.

מקראה בחקר התפילה.  ---  מאק,חננאל (ע.)  ---  2002  ---  אסופת עיונים המחולקת ל-7 שערים: התפילה והספרות היהודית הקדומה;גופי התפילה והברכות;תפילות השבתות והחגים;הפיוט הקדום והתפילה;קריאת התורה וההפטרות ועוד.

מקרוב 8 :  ---  טאוב,גדי. קלדרון,נסים(ע.)  ---  2002  ---  שירה מקורית ומתורגמת, ספורים, מסות וראיונות.

מקרוב 9 :  ---  טאוב,גדי. קלדרון,נסים (ע.)  ---  2002  ---  אנתולוגיית שירה בעריכת נתן זך, לצד סיפורים,מסות וביקורת ספרות. בין המשתתפים: פנינה עוז-זלצברגר,שלמה אבינרי, אריאל רטהאוז ואחרים.

מר פיליפס  ---  לנצ'סטר,ג'ון  ---  2002  ---  מאנגלית - בועז וייס

מר פיליפס.  ---  לנצ'סטר,ג'ון  ---  2002  ---  רומן: קורותיו של רואה חשבון לונדוני הבוחל בשגרת יומו.

מראות בראשית :  ---  הר שפר,צבי  ---  2002  ---  אלבום מהודר הבוחן את חבלי הארץ מהיבטים היסטוריים, ארכיאולוגיים,בוטניים,זואולוגיים ועוד. הספר מכיל שלל איורים ותצלומים.

מרדכי מקלף :  ---  גורן,עמוס  ---  2002  ---  ביוגרפיה הסוקרת את קורותיו של מקלף: התייתמותו מהוריו, גיוסו לצבא הבריטי,פעילותו המבצעית במהלך מלחמת העצמאות, מינויו לרמט"כל,פעלו כמנכ"ל מפעלי ים המלח וכו'.

מריבה עם האלוהים :  ---  לוז,צבי  ---  2002  ---  אסופת מאמרים מאת חוקר הספרות העברית, בהם חוברים הגיגיו האישיים והעיון הבקורתי בכדי לעמוד על שאלות מרכזיות לזהות האישית והקולקטיבית של היהודי-הישראלי

מריה :  ---  שבבו,שושנה  ---  2002  ---  מהדורה מחודשת לספרה של שבבו שיצא לראשונה בהוצאת מצפה בשנת 1932.

מרים ברץ :  ---  סיני,סמדר  ---  2002  ---  קורות חייה של ברץ בראשית ימיה של דגניה,תוך בחינת פעילותה החלוצית בכל הנוגע לסוגיות מגדריות ופמיניסטיות.

מרכז הפרשות בתורה :  ---  מורי,צמח  ---  2002  ---  עיון בפרשות התורה,דרך מציאת הרעיון המרכזי שנמצא במרכז הפרשות מבחינה תימטית וטכנית.הספר דן בפרשות בעלות אופי עלילתי בלבד.

מרכזי מסחר במרחב הכפרי :  ---  מרגלית,אורנה  ---  2002  ---  עבודת מחקר המציגה היבטים שונים של תופעת פרבור המסחר אל תוך המרחב הכפרי בישראל.המחקר קובע כי מגמה זו מתרחבת למרות עמידתה בסתירה למגמות מדיניות התכנון.

מרק.  ---  אלוין,יואב  ---  2002  ---  רומן המורכב משני מונולוגים, האחד של גבר ירושלמי הסוקר את חייו הבוגרים,ילדותו והתהוותו ברחם אמו והשני של חברתו,סימה,המתאשפזת במוסד לחולי רוח.

מרקיד הנחשים  ---  נגים,סנג'י  ---  2002  ---  תהילה פיתאומית משנה את חייו של מרקיד נחשים עני בהודו, אך הערכת החברה מזויפת- והוא יוצא לחפש משמעות ברחבי הודו המסורתית

מרשמים לחיים :  ---  סיגל,ברני ס'  ---  2002  ---  אסופת מקרי טפול,הרהורים ומשלים המגוללים את משנתו של המחבר הדוגלת בהזנת הגוף והנפש באנרגיות חיוביות ושמחת חיים.

משא ומתן מוצלח :  ---  טיפלר,ג'וליה  ---  2002  ---  מדריך ללמוד מיומנות המשא והמתן העיסקי . ספריית גלובס

משאבי המים בישראל :  ---  גבירצמן,חיים  ---  2002  ---  אלבום המחולק לשלושה חלקים: מקורות המיים הטבעיים; מפעלי אספקת מים;משבר המים בהווה, ומה צופן העתיד?. הספר מלווה בנתנוים סטטיסטיים,דיאגרמות,נספחים ועוד.

משובת אביב  ---  חלפון,אתי  ---  2002  ---  ספר ביכורים למשוררת: "תפוז זהב עגל/מתנודד לו על גבעול/זוהר מול חמה/ מביט באמא אדמה"

משוט בחוף מיראמר :  ---  בוד, בוד,ריצ'ארד  ---  2002  ---  ספורו של המחבר שפרש מחייו הסואנים והפך לנווד המשוטט על חופיה של קליפורניה.

משולחנו של חוקר פרטי.  ---  סברו,אייל  ---  2002  ---  52 סיפורי בילוש וחקירה אשר נחוו ע"י המחבר,שמקצועו בכך (בבילוש,לא בספרות)

משולחנו של חוקר פרטי.  ---  סברו,אייל  ---  2002  ---  52 סיפורי בילוש וחקירה אשר נחוו ע"י המחבר,שמקצועו בכך (בבילוש,לא בספרות)

משחק ההמתנה.  ---  קרנץ,ג'יין אן  ---  2002  ---  רומן רומנטי.

משחק המושבעים .  ---  גרישם,ג'ון  ---  2002  ---  

משחק המזל :  ---  לה קלזיו,ז'.מ.ג.  ---  2002  ---  שתי נובלות.

משחק המשאלות.  ---  דמונד,פטריק  ---  2002  ---  רומן מתח המתאר את הווי החיים המסוייט בפנימיית בנים אנגלית.

משחק כפול  ---  שביט,יוסף  ---  2002  ---  איש מוסד חושף קנוניה המאיימת על בטחונה של מדינת ישראל.

משחק רציני :  ---  שרייג,מייקל  ---  2002  ---  הספר מציג מגוון של עצות ומכוונים בניהול מיזמים חדשניים וביצירת מודלים עסקיים וכלכליים, תוך עיון בהתנהלות דומה בחברות מובילות בעולם.

משחקי כוח במערכות יחסים.  ---  סטנאק,ריצ'ארד ד"ר  ---  2002  ---  טיפול ושינוי תהליכים של משחקי כוח במסגרות נישואין ויחסי מחויבות.הספר מתאר משחקי כוח ואת הרגשת האנשים המעורבים,מסביר את הסיבות ומציע דרכים לשינוי ולטיפול.

משחקי סיאסטה.  ---  ופנר,דוד. קמוסו,אנה  ---  2002  ---  קטלוג עברי אנגלי המציג יצירות אמנות ממוחשבות,עטיפות תקליטורים,פוסטרים ועוד לצד טקסטים על אודות האמנים ועבודותיהם.

משטר משפט וחירויות הפרט בישראל  ---  וורוביוב,וולרי  ---  2002  ---  

משטר משפט וחירויות הפרט בישראל. [משטר,משפט וחירויות הפרט בישראל]  ---  וורוביוב,וולרי  ---  2002  ---  הקמתה של מדינת ישראל: היבטים מדיניים-משפטיים; על מערכת המשפט בישראל;זכויות האדם וחירויות האזרח בישראל;דת ומדינה;שאלות הזהות ועוד.

משטרה בדמוקרטיה.  ---  גימשי,דני  ---  2002  ---  יחסי הגומלין בין המערך המשטרתי ובין המסגרת הדמוקרטית בה הוא פועל: התפתחות השיטור במדינות שונות, מודלים של שיטור בעולם-היבטים השוואתייםאתיקה וטוהר מידות במשטרה ועוד.

משיח רכוב על טנק .  ---  הדרי,יונה  ---  2002  ---  

משיח רכוב על טנק :  ---  הדרי,יונה  ---  2002  ---  מחקר עמוס וגדוש הבוחן את המנגנון הפסיכולוגיסטי שבסיס עמדתה של החברה הישראלית ביחס למלחמותיה,תוך התמקדות בעשייתם של פובליצסטים,סופרים,דתיים ועוד

משיח של גילוי עריות :  ---  שי,אלי  ---  2002  ---  תיאור מרכיבים מיניים, פולחן,טקסים וכתבים מיניים בתפיסת המשיחיות והקבלה של שבתאי צבי ונתן העזתי.

משיח של גילוי עריות :  ---  שי,אלי  ---  2002  ---  תיאור מרכיבים מיניים, פולחן,טקסים וכתבים מיניים בתפיסת המשיחיות והקבלה של שבתאי צבי ונתן העזתי.

משילות והרשות המבצעת בישראל .  ---  אריאן,אשר ואחרים  ---  2002  ---  

משילות והרשות המבצעת בישראל.  ---  אריאן,אשר ואחרים  ---  2002  ---  התפתחות הממשל בישראל ביחס להתפתחות עצמת הרשות המבצעת: גופים מוסדות של הרשות המבצעת,ראשי ממשלה ועיצוב מדיניות,נבחרים וממונים,מרכזיות הרשות המבצעת ועוד.

משכן על כף המאזנים :  ---  אבני,פנינה  ---  2002  ---  

משלימים תזונתיים לבריאות מושלמת :  ---  הולפורד,פטריק  ---  2002  ---  מדריך לתוספי תזונה מאת המחבר של "התנ"ך לתזונה אופטימלית" ו"100% בריאות" אשר עוסק בין היתר באנטי-אייג'ינג ושיפור הזיכרון באופן טבעי. כולל ביבליוגרפיה נבחרת.

משמעות מחפשת חיפוש.  ---  אופיר,עמית  ---  2002  ---  ספר המשך ל"חיפוש מחפש משמעות".

משני עבריה של מחלוקת בין לאומית :  ---  אקצ'ם,טנר  ---  2002  ---  ניתוח כרוניקת ההכחשה של החברה הטורקית וסירובה להכיר ברצח העם הארמני שבוצע בידי השלטון העות'מאני.החבור דן ביחסים בין הטורקים לארמנים,הגורמים להכחשה ועוד.

משני עבריה של מחלוקת בין לאומית :  ---  אקצ'ם,טנר  ---  2002  ---  ניתוח כרוניקת ההכחשה של החברה הטורקית וסירובה להכיר ברצח העם הארמני שבוצע בידי השלטון העות'מאני.החבור דן ביחסים בין הטורקים לארמנים,הגורמים להכחשה ועוד.

משנתו הלאומית של יצחק בר (דוב) לוינזון (ריב"ל).  ---  זהרי,מנחם  ---  2002  ---  ניתוח תפיסתו הלאומית של ריב"ל כפי שזו מיוצגת בכתביו, על רקע תיאור האיש ופעלו,יצירתו הספרותית ועוד.

משנתו הלאומית של יצחק בר (דוב) לוינזון (ריב"ל).  ---  זהרי,מנחם  ---  2002  ---  ניתוח תפיסתו הלאומית של ריב"ל כפי שזו מיוצגת בכתביו, על רקע תיאור האיש ופעלו,יצירתו הספרותית ועוד.

משפט אייכמן .  ---  שפירא,אניטה  ---  2002  ---  

משפט אייכמן :  ---  שפירא,אניטה  ---  2002  ---  מאמר העוסק בקצרה בהתנהלותו והשלכותיו המיידיות של משפט אייכמן על רקע החברה הישראלית של התקופה ובעיקר בסקירתם ופרשנותם של חיים גורי וחנה ארדנט במהלך המשפט

משרד החוץ :  ---  יגר,משה ואחרים (ע.)  ---  2002  ---  ספר היובל למשרד החוץ המכיל 129 רשימות ומאמרים פרי עטם של עובדי משרד החוץ בעבר ובהווה העוסקים בהיבטיה השונים של פעילותם המדינית והדיפלומטית במהלך השנים.

משתבר.  ---  מלליס,דרור  ---  2002  ---  שירים. "אנוכי זכרונו לברכה/נפרד לשלום מקברי/מתבוסס בקיא".

משתקפת כמו אושר :  ---  חיימוביץ',גילי  ---  2002  ---  

מת לחשוב 10!.  ---  גזית,אביקם ד"ר  ---  2002  ---  אסופת תרגילים מתמטיים ושעשועי חשיבה לוגיים.

מתורה עם דרך ארץ עד מחנה הריכוז : [מ"תורה עם דרך ארץ" עד מחנה הריכוז]  ---  אימבר,דוד ואחרים  ---  2002  ---  חוברת למוד הבוחנת את בקצרה את חייו של קרליבך כמנהיג ציבורי-רוחני:התמודדותו עם ביקורת המקרא,הרפורמה, פעילותו כמנהיג קהילתי ומלאכתו במהלך שנות השואה.

מתחת לקו האדום או המים כמשל .  ---  זסלבסקי,דן  ---  2002  ---  הצגת בעיות משק המים הישראלי, מקורות וסיבות המשבר הפוקד אותו והסברן לציבור מקבלי ההחלטות ולאלה המודאגים ממצב מערכת אספקת המים, וגם כמה רעיונות וכיוונים לפיתרון .

מתחת לקו האדום או המים כמשל :  ---  זסלבסקי,דן פרופסור  ---  2002  ---  "הצגת בעיות משק המים הישראלי,מקורות וסיבות המשבר הפוקד אותו והסברן לציבור מקבלי ההחלטות ולאלה המודאגים ממצב מערכת אספקת המים,וגם כמה רעיונות…"

מתים.  ---  קרייס,ג'ים  ---  2002  ---  רומן.זוג זואולוגים משחזר את ראשית אהבתם תוך טיול על החוף כשיד רוצח אכזר ממיתה אותם.

מתכוני חלומות.  ---  אפשטיין,אלכס  ---  2002  ---  רומן נסיוני המשובץ בסדרת מתכוני חלומות גדושי חומרי גלם צבעוניים.

נגמרה לי המלחמה היא חסרה לי כל כך  ---  לויד,אנתוני  ---  2002  ---  זכרונותיו של המחבר כעתונאי בשדות הקטל של בוסניה.

נהר השכחה.  ---  וייגל,אליזבת  ---  2002  ---   מדע בדיוני שבו הנדסה גנטית יוצרת מוטנטים

נואר.  ---  ג'טר,קיי וו.  ---  2002  ---  רומן מדע בידוני המשלב בין אלמנטים עתידניים ומנייריזם הלקוח מסרטי הפילם נואר ובמרכזו בלש דמוי האמפרי בוגארט העושה דרכו בעתיד אפוקליפטי-טכנולוגי אפל.

נוגעת בשברים  ---  יגנ,ענת  ---  2002  ---  אסופת שירים.

נויאלטנוילנד.  ---  טוקטלי,אהוד  ---  2002  ---  רומן אוטופיסטי המייצר חזון ציוני-עתידני המשתמש בספרו של הרצל "אלטנוילנד" כתשתית לבחינת עקרונותיה וערכיה של הציונות.

נוכח בנוף :  ---  אופק,רותי (ע.)  ---  2002  ---  מעטפת קרטון המכילה ארבעה קטלוגים דו לשוניים (עברית-אנגלית) המתעדים ארבע תערוכות צילום העוסקות במראות הארץ במסגרת התערוכה "נוכח בנוף".ראה גם חלק אנגלי.

נוכח בנוף :  ---  אופק,רותי (ע.)  ---  2002  ---  מעטפת קרטון המכילה ארבעה קטלוגים דו לשוניים (עברית-אנגלית) המתעדים ארבע תערוכות צילום העוסקות במראות הארץ במסגרת התערוכה "נוכח בנוף".ראה גם חלק אנגלי.

נוכרי  ---  קלר,אדורם  ---  2002  ---  רומן: הגיגיו ההזויים-מיזנטרופים של מהגר המתמוטט תחת משא געגועיו ומועקת הישראליות.

נוכרי  ---  קלר,אדורם  ---  2002  ---  ספר ביכורים העוסק באהבה נכזבת על רקע הפיגועים החבלניים

נוסח אשכנז אין ווארט און קלאנג.  ---  פאטער,יששכר  ---  2002  ---  אין די לאבירנטן פון ווארט;קלאנגען פון אונדזער זייט;קלאנגען פון דער אנדערער זייט;אפשאצנדיקע באמערקונגען און דברים שבעל-פה;

נוסח אשכנז אין ווארט און קלאנג.  ---  פאטער,יששכר  ---  2002  ---  אין די לאבירנטן פון ווארט;קלאנגען פון אונדזער זייט;קלאנגען פון דער אנדערער זייט;אפשאצנדיקע באמערקונגען און דברים שבעל-פה;

נוסע על לימונים :  ---  סטיוארט,כריס  ---  2002  ---  תהליך התאקלמותו והשרדותו של המחבר בחווה רעועה אי שם בהרי אנדלוסיה.

נוסעים ונוסעות :  ---  נוה,חנה  ---  2002  ---  עיון בקורתי בשנים-עשר ספורי מסע עבריים מאת עגנון, יהודית הנדל,עמליה כהנא-כרמון,אתגר קרת ואחרים. הספר מנתח את דינמיקת המסע,יחסי חוץ-פנים,הבדל מגדרי ועוד

נוסעים ונוסעות :  ---  נוה,חנה  ---  2002  ---  עיון בקורתי בשנים-עשר ספורי מסע עבריים מאת עגנון, יהודית הנדל,עמליה כהנא-כרמון,אתגר קרת ואחרים. הספר מנתח את דינמיקת המסע,יחסי חוץ-פנים,הבדל מגדרי ועוד

נוף מילולי  ---  תומר,אלי  ---  2002  ---  שירי בכורים

נופי חיי.  ---  ברא"ז,יצחק  ---  2002  ---  אוטוביוגרפיה של השופט יצחק ברא"ז.הספר כולל זכרונות ותיאור משפחתו של המחבר,פעילותו הציבורית,תקופת עבודתו כעו"ד וכהונתו כשופט ועוד.

נופים במחוגי השעון :  ---  כהן,דב  ---  2002  ---  

נורי והפרופסור האנגלי :  ---  סודאי,א.  ---  2002  ---  רומן: פרשייה הומוסקסואלית בין נער יהודי לאיש דואר בריטי על רקע רחובות בגדאד,תככים פוליטיים-קומוניסטיים ועוד.

נזכור ונזכיר :  ---  ברקוביץ,מרדכי  ---  2002  ---  קורותיו של המחבר, החל מילדותו בגרסניצה שבקרפטרוס, גירושו לאושוויץ,עלייתו ארצה ועוד.

נחל חלב ותפוז דם  ---  בוצ'ן,יעקב  ---  2002  ---  רומן: נבוכותיו של בנימין קשתן,גיבור הספר,על מועקת השואה המחלחלת מצד הוריו ויחסיו עם עם אשתו החושנית ושלושת ידידיו.

נטע זר :  ---  ברקוביץ,אריה (אוצר)  ---  2002  ---  קטלוג תערוכה עברי-אנגלי המוגש במתכונת של דפדפת.

ניגוניך אבי ושירייך אמי :  ---  סילבר,פני  ---  2002  ---  מדריך תיאורטי ומעשי הבוחן טכניקות שונות של תרפיה במוסיקה בקרב זקנים לצד מגוון פעילויות. הספר מלווה בתקליטור.

ניהול בנקאי בישראל :  ---  רוטנברג,דוד  ---  2002  ---  בין הסוגיות: מתווכים פיננסים;ניהול אשראי,שערי ריבית, מאפיינים של מבנה מערכת הבנקאות; רווחיות והלימות הון ועוד.

ניהול בנקאי בישראל :  ---  רוטנברג,דוד  ---  2002  ---  בין הסוגיות: מתווכים פיננסים;ניהול אשראי,שערי ריבית, מאפיינים של מבנה מערכת הבנקאות; רווחיות והלימות הון ועוד.

ניהול השירות ללקוח :  ---  קשטן,יגאל  ---  2002  ---  עצות והדרכה לניהול שירות לקוחות יעיל,חסכוני ורווחי.

ניהול התפעול ושיפור ביצועים  ---  גלוברזון,שלמה  ---  2002  ---  מדריך לניהול וארגון :בקרה בארגון; חיזוי; תיכון המוצר;תכנון התהליכים;תכנון קיבולת; תכנון כח אדם;שיקולים כלכליים;שפור בצועים;הנעת עובדים ועוד.

ניהול פיננסי  ---  לירז,מאיר  ---  2002  ---  הנהלת חשבונות והרישומים בעסק;ניהול ותכנון פיננסי בעסק; איך לתכנן תקציב מזומנים לשימוש בהלוואות;איך להפחית את העלויות בעסק;איך לנהל את המלאי בעסק ועוד.

ניהול פרויקטים :  ---  הובס,פיטר  ---  2002  ---  מדריך ללמוד המיומנות לתכנון ולניהול פרויקט עיסקי. ספריית גלובס

ניו יורק.  ---  מנגין,דניאל  ---  2002  ---  מדריך תיירים לניו יורק:מידע כללי,מסלולי טיול, מנהטן, אתרים ומפות.

ניווט בשטח מסוכן  ---  סנה,אפרים ד"ר  ---  2002  ---  אסופת מאמרים העוסקים בדרכים לשיפור חוסנה המדיני והבטחוני של ישראל.

ניחוח יפני :  ---  נדל,בני. פרי,שי  ---  2002  ---  

ניחוח קפה .  ---  ברוש,נעמה (אוצרת התערוכה)  ---  2002  ---  

ניט קיין פויגלען, נאר באפליגלט :  ---  סמאליאקאוו,צבי הירש  ---  2002  ---  

ניטשה והפוסטמודרניזם  ---  רובינזון,דייב  ---  2002  ---  דיון בעיקרי משנתו של ניטשה ביחס למשנתם של חשובי ההוגים הפוסטמודרינסטים כגון דרידה,פוקו,ז'אן פרנסיס ליוטאר וריצ'רד רורטי.

ניטשה והפוסטמודרניזם  ---  רובינזון,דייב  ---  2002  ---  דיון בעיקרי משנתו של ניטשה ביחס למשנתם של חשובי ההוגים הפוסטמודרינסטים כגון דרידה,פוקו,ז'אן פרנסיס ליוטאר וריצ'רד רורטי.

ניטשה.  ---  גיין,לורנס. צ'אן,קיטי  ---  2002  ---  מבוא למשנתו הפילוסופית של ניטשה הערוכה במתכונת מאויירת לשם הבהרת הגותו והשפעותיה על החשיבה המערבית המודרנית.

ניסוי הצופרים של המיגרנה :  ---  יזרעאלי,יוסי  ---  2002  ---  

ניסוי הצופרים של המיגרנה :  ---  יזרעאלי,יוסי  ---  2002  ---  

ניצחונה של קייטי ברן  ---  ברדפורד,ברברה טיילור  ---  2002  ---  רומן רומנטי על שחקנית ועברה האפל

נמכר 2014 האמת .  ---  בן נון,קרלוס  ---  2002  ---  

נמכר 300 אמרות מצחיקות .  ---  ליפשיץ,אבי (ע)  ---  2002  ---  

נמכר אביבה אורי .  ---  אורי,אביבה  ---  2002  ---  גליה בר אור וז'אן פרנסואה שוורייה - אוצרים .

נמכר אבל ומלנכוליה פעולות כפייתיות וטקסים דתיים.  ---  פרויד,זיגמונד  ---  2002  ---  שני חבורים,האחד מציג את האבחנה בין תהליך האבל הנורמטיבי לסממניה והליכיה של המלנכוליה,בעוד השני מבהיר את הזיקה בין הנוירוזה של היחיד ומנגנונים דתיים-תרבותיים.

נמכר אבנים ודגלים  ---  ליפשיץ,אורי. קורן,זיו  ---  2002  ---  אסופת עבודות פרי שיתוף הפעולה בין הצייר ליפשיץ והצלם הקורן,כאשר האחד משעתק בציוריו את תצלומיו של השני.העבודות נעשו בעקבות האינתיפאדה השניה.

נמכר אגוז המוסקט של נתנאל :  ---  מילטון,ג'יילס  ---  2002  ---  רומן הרפתקאות המתרחש על רקע המירוץ הבינלאומי אחר אגזו המוסקט יקר המציאות במאה ה-17.

נמכר אגרוף גורלו המר :  ---  שטרן,נח  ---  2002  ---  

נמכר אהרן ברק ומנעמי שלטון החוק.  ---  דר,יוסי עו"ד  ---  2002  ---  חבור ביקורתי הבוחן את מה שמוגדר בידי המחבר כרמיסת החוק בידיו של נשיא בית המשפט העליון, והיוע"המ לשעבר על רקע פרשות משפטיות-פוליטיות בולטות.

נמכר אוגנדה וישראל .  ---  עודד,אריה  ---  2002  ---  

נמכר אודיסיה .  ---  הומרוס  ---  2002  ---  

נמכר אוטו דיוקן  ---  קובנר,אליסף  ---  2002  ---  

נמכר אורות בהרי האטלס .  ---  בנז'מין,חיה  ---  2002  ---  קטלוג תערוכה אלבומי המתעד את אסופת החנוכיות שיוצרו בארצות המגרב, המשקפות את נוהגם של יהודי צפון אפריקה. הקטלוג מלווה בתצלומים,תולדות חייו של שולמן, הערות ועוד.

נמכר אוריינטליזם  ---  סעיד,אדוארד  ---  2002  ---  תירגמה מאנגלית - עתליה זילבר .

נמכר אותיות של אש .  ---  לוין,איתמר  ---  2002  ---  

נמכר אחוזות החוף .  ---  גוטפרוינד,אמיר  ---  2002  ---  

נמכר אי בוד. [אי-בוד]  ---  לובה,מירה  ---  2002  ---  רומן לבני הנעורים על נערים ניצולי אניה טרופה המגיעים לאי בודד.תרגום מלא ל"אי הילדים" הותיק.

נמכר איך להיכשל בהצלחה .  ---  גינסברג,יצחק  ---  2002  ---  

נמכר איפה ואיפה בעלייה השלישית .  ---  בן צור,עמנואל  ---  2002  ---  חיבור לשם קבלת תואר M.A .

נמכר אלדין גור הגורילה .  ---  דר,יעל  ---  2002  ---  

נמכר אלים אמריקאים .  ---  גיימן,ניל  ---  2002  ---  

נמכר אלים וגיבורים ביוון הקלאסית.  ---  גרייבס,רוברט  ---  2002  ---  עיבוד מחודש לעלילותיהם של האלים והאלות היווניים אשר חיו באולימפוס.

נמכר אמה ויגואר :  ---  פישר,אריקה  ---  2002  ---  

נמכר אמיליה ומלח הארץ .  ---  סוכרי,יוסי  ---  2002  ---  

נמכר אנדרגראונד.  ---  מורקמי,הרוקי  ---  2002  ---  אסופת ראיונות עם כמה מקורבנות פיגוע גאז הסרין ברכבת התחתית של טוקיו ב-1995 ועם כמה מחברי הכת שבצעה אותו. הקדמה מאת פרופ' יעקב רז.

נמכר אני ותמר :  ---  מרום,יובל  ---  2002  ---  

נמכר אנימה :  ---  כספי,זהבה ריביק,יריב  ---  2002  ---  סיפורו של גבר שהוא אשה .

נמכר אנשים מרעילים :  ---  קאוויולה,אלן ד"ר. לוונדר,ניל ד"ר  ---  2002  ---  מדריך לניהול מערכות יחסים עסקיים עם טיפוסים "גבוליים", כגון הטיפוס הפרפקציוניסטי, הגבולי,האנטי חברתי,הפסיבי-אגריסיבי,הנמנע,הסכיזואידי,הפרנואידי ועוד.

נמכר אסלאמיון :  ---  פורמן,אוריה  ---  2002  ---  

נמכר אפולוגיה על ההיסטוריה או מקצועו של ההיסטוריון.  ---  בלוך,מארק  ---  2002  ---  משנתו של המחבר,המציגה את השקפותיו השונות העוסקות במושג הזמן,התצפית ההסטורית,תולדותיה של השיטה הבקורתית,הניתוח ההיסטורי ועוד.

נמכר ארבעה מיתרים לתהילה  ---  דונביץ,נתן  ---  2002  ---   ק5

נמכר ארגון וניהול הלכה למעשה. [ארגון וניהול-הלכה למעשה]  ---  כפיר,אהרן  ---  2002  ---  מהדורה מעודכנת לספר "ארגון וניהול-עיצוב ושינוי". הספר פורש מגוון סוגיות יסוד בתחום ניהול הארגונים.

נמכר ארמון הדמעות.  ---  אגסי,נלי  ---  2002  ---  קטלוג תערוכה המכיל מבחר מעבודותיה של האמנית, בתוכן יצירות וידאו ומיצגים, בלווית טקסטים.

נמכר ארמונות נסתרים .  ---  שריף,שריף (ספדי)  ---  2002  ---  קטלוג עברי-ערבי-אנגלי המכיל מאמרים היסטורים וביקורתיים המלווים בשלל תצלומים.

נמכר ארץ ישראל מבפנים ומבחוץ .  ---  נאמן,שמואל  ---  2002  ---  

נמכר ארצנו :  ---  שבתאי,אהרן  ---  2002  ---  אסופת שירים המקיפה את ספריו של המשורר: אהבה,גירושין, זיוה,מטאזיויקה,הלב,בחודש מאי הנפלא,פוליטיקה ומוסיפה עליהם קובץ ששמו כשם הספר

נמכר אשקלון כלת הדרום .  ---  ששון,אבי (ע)  ---  2002  ---  

נמכר אשרי האיש  ---  מולינה,אנטוניו מוניוס  ---  2002  ---  רומן: סטודנט ספרדי מתחקה אחר עקבותיו של של משורר שכוח על רקע השלטון הפאשיסטי בספרד.

נמכר אשתו של אחר .  ---  דוסטוייבסקי,פיודור  ---  2002  ---  

נמכר אתיופיה :  ---  רינון,ירדנה רוזנפלד,ברכה  ---  2002  ---   על הכריכה רשום: אתיופיה ויהודי אתיופיה אז היום ומחר .

נמכר בא לך להיות אלוהים .  ---  גולדן,שי  ---  2002  ---  

נמכר באב אלשמס.  ---  ח'ורי,אליאס  ---  2002  ---  רומן:רופא פלסטיני מספר את סיפורו של המטופל המשותק אותו סועד ובתוך כך שוזר את סיפורו שלו וספורם של המגורשים הפלסטינים העקורים, הנודדים בין מחנות הפליטים.

נמכר בוקר חדש .  ---  קריץ,ראובן  ---  2002  ---  

נמכר בחוצות לונדון .  ---  קצנלנבוגן,יעקב שלום (יש"ק)  ---  2002  ---  מבחר מכתבי יש"ק,סופר עברי שפעל בתחילת המאה ונעלם מן הכרוניקה הספרותית לאחר מותו,המכונסים לראשונה בספר.

נמכר בין מדע לפילוסופיה :  ---  ליבוביץ,ישעיהו  ---  2002  ---  

נמכר בית המרקחת של אפלטון .  ---  דרידה,ז'ק  ---  2002  ---  

נמכר בלאע ווינקלען :  ---  שפיגלבלאט,אלכסנדר  ---  2002  ---  

נמכר במלוא מובן המילה :  ---  אורן,שלום  ---  2002  ---  מוצאם של שמות,מונחים,מטבעות לשון ועוד המחולקים תחת קטגוריות שונות כגון: מזון ומשקאות,מצבי רוח,מקומות בעולם, פוליטיקה,תחבורה ועוד.

נמכר בנות בראון .  ---  לינור,עירית  ---  2002  ---  רונו: סאגה משפחתית-נשית: יזם נכלולי מפר את שלוותו של מושב מתפורר ופולש אל חייהן של בנות משפחת בראון.

נמכר בסוד נגון :  ---  ברנדוין,חיים  ---  2002  ---  

נמכר בסיביר  ---  ת'ברון,קולין  ---  2002  ---  תיעוד מסעותיו של המחבר ברחבי רוסיה שלאחר נפילת הקומוניזם.

נמכר בעל הבית והפועל .  ---  טולסטוי,לב נ  ---  2002  ---  

נמכר בעקבות הייקו :  ---  בשו,מטסואו ואחרים  ---  2002  ---  

נמכר בצלו של הספינקס .  ---  מזר,עפר  ---  2002  ---  

נמכר ברדתך לנגב .  ---  גרטל,גיל אבן,נעם (ע)  ---  2002  ---  

נמכר ברווזים  ---  אבן,יואב  ---  2002  ---  

נמכר גוטהולד אפרים לסינג .  ---  לסינג,גוטהולד אפרים  ---  2002  ---  ביוגרפיה ע"פ שנים מחזות , משלים ודברי פולמוס . תרגום מגרמנית לעברית, הערות בגוף הטקסט ושילוב איורים ממהדורה גרמנית ישנה: יוסף האובן (נבו) .

נמכר גוי של חב"ד :  ---  אפלבאום,בועז  ---  2002  ---  רומן דוקומנטרי המתווה תעלומה הסטורית-רבנית ובמרכזה התנצרותו של בן לשושלת חב"ד החסידית על רקע תחילת המאה ה-19.

נמכר ג'ון החסון .  ---  בליי,רוברט  ---  2002  ---  

נמכר ג'יי קיי רולינג .  ---  סמית,שון  ---  2002  ---  

נמכר גירושין בישראל ומעמד האישה :  ---  סיון,אסתר  ---  2002  ---  

נמכר גלי צה"ל מדברים מהשטח  ---  מן,רפי. גון גרוס,ציפי  ---  2002  ---  אלבום המכיל שפע תצלומים וטקסטים המתעדים את תולדותיה של תחנת הרדיו,תוך עסוק בחבלי לידתה, קרייניה, ציוני דרך חשובים ועוד.

נמכר גם אהבתם גם שנאתם.  ---  באר,חיים  ---  2002  ---  

נמכר ג'ק איש הצללים .  ---  זילאזני,רוג'ר  ---  2002  ---  

נמכר גשר בצלילים .  ---  בלאס,נעה עמינדב,חיה  ---  2002  ---  

נמכר דדו :  ---  ברטוב,חנוך  ---  2002  ---  מהדורה שניה המכילה את תכניה הביוגרפיים של המהדורה הקודמת, קורותיו ומסלולוי הצבאי של רב אלוף דוד אלעזר, בלווית הערות ומראי מקומות,ממצאים ומסמכים חדשים ועוד.

נמכר דואט בביירות .  ---  בן דוד,מישקה  ---  2002  ---  

נמכר דומסטיקה  ---  ניצן קרן,טל  ---  2002  ---  

נמכר דור ה P .  ---  פלווין,ויקטור  ---  2002  ---  

נמכר דור הפרוזק  ---  וורצל,אליזבת  ---  2002  ---  מאנגלית - אורי לוטן

נמכר דוריט הקטנה  ---  דיקנס,צ'רלס  ---  2002  ---  

נמכר דיני עמותות א+ב :  ---  גרינברגר,בן ציון. בן תור,נחמיה  ---  2002  ---  

נמכר דממה וחירות ביוגה הקלאסית.  ---  גרינשפון,יוחנן  ---  2002  ---  תיאור הפילוסופיה של היוגה,בעיקר דרך היוגה-סוטרא של פטנג'לי, אשר מפרידה בין ה"אני" ל"לא אני".הספר מקשר בין היבטים פילוסופיים,פסיכולוגיים ופיסיולוגיים המצויים בטקסטים.

נמכר דפניס וחלואה :  ---  לונגוס  ---  2002  ---  תירגם - יורם ברונובסקי .

נמכר האבא של האבולוציה .  ---  לואיס,רוי  ---  2002  ---  מאנגלית: ליה נירגד .

נמכר האוטופיה השומרית :  ---  זית,דוד  ---  2002  ---  

נמכר האומה והמוות .  ---  זרטל,עדית  ---  2002  ---  

נמכר האטלס החדש של ידיעות אחרונות :  ---  קרטין,אמנון (ע.)  ---  2002  ---  מכיל מגוון מפות,תרשימים,תצלומי אויר ומוספים מילוליים המעודכנים בשינויים המדיניים והפיזיים בעולם.בתוספת מדריך למידע גיאוגרפי-היסטורי למדינות העולם.

נמכר האלים עצמם.  ---  אסימוב,א.  ---  2002  ---  רומן מדע בדיוני.

נמכר האמבטיה של ארכימדס .  ---  פרקינס,דייויד  ---  2002  ---  

נמכר הגבול הדק .  ---  וייל,עוזי (הביא לדפוס)  ---  2002  ---  

נמכר הגביע והלהב .  ---  אייזלר,ריאן  ---  2002  ---  

נמכר הגברת עם הקמליות .  ---  דימא,אלכסנדר (הבן)  ---  2002  ---  

נמכר הגווארדיה הלבנה .  ---  בולגאקוב,מיכאיל  ---  2002  ---  

נמכר הדור הזקוף.  ---  רבינוביץ,דני. בקר,ח'אולה אבו  ---  2002  ---  מצוקתו ומאבקו של המיעוט הפלסטיני בישראל ופעילותו של "הדור הזקוף",צעירים וצעירות שנולדו בסוף שנות ה-70 ותחילת ה-80. חלקו השני של הספר עוסק במשפחותיהם של המחברים.

נמכר ההר  ---  גליקליך,אבנר  ---  2002  ---  

נמכר ההתאבדות  ---  דורקהיים,אמיל  ---  2002  ---  דיון סוציולוגי-אנתרופולוגי בן כמאה שנה,בתופעת ההתאבדות על רקע הגורמים החוץ-חברתיים(השוליים)החברתיים(אלו המשמעותיים)והנטייה הקולקטיבית להתאבדות. מורפולוגי של סוגי התאבדות חברתיים: התאבדות אגואיסטית, התאבדות אלטרואיסטית ועוד.

נמכר הולכת עם כמון חוזרת עם זעתר .  ---  בן שמחון,גבריאל  ---  2002  ---  אסופת סיפורים על המפגש בין התרבות המרוקאית לתרבות הישראלית-ארופאית, עם העלייה לארץ, ובמרכזה האישה המזרחית-הייצרית בעולם הגברי-כוחני

נמכר הוםסנטר  ---  סמיט,שהם  ---  2002  ---  

נמכר הזרזיר והעורב :  ---  קוטלר,יאיר  ---  2002  ---  ניתוח דמותם ופעלם של שרון ופרס על רקע עיון במסמכים תיעודיים,עדויות וראיונות. הספר חותר תחת זיהויו של פרס כרודף שלום ומציגו כרודף שררה הקרוב ברוחו ומעשיו לשרון.

נמכר החברים שלי .  ---  בוב,עמנואל  ---  2002  ---  

נמכר החוצפה לחיות .  ---  בן נתן,אשר  ---  2002  ---  

נמכר החיים שאחרי החיים :  ---  מודי,ריימונד א. (הבן)  ---  2002  ---  דיון בעדויותיהם של אנשים שחוו מוות קליני והיו עדים לחיים שלאחר המוות על רקע פסיכיאטרי ופילוסופי.

נמכר החשבון הלאומי  ---  עברון,בועז  ---  2002  ---  

נמכר הטיפול הפסיכואנליטי .  ---  פרויד,זיגמונד  ---  2002  ---  

נמכר הטרדה נפשית :  ---  היריגוין,מארי פראנס  ---  2002  ---  הספר מיועד למומחים ולקהל הרחב גם יחד, המבקשים למצוא ביטוי, הגדרה ומוצא מכל אותם מיני הטרדות, המתרחשות בבית ומחוצה לו

נמכר היד הרביעית .  ---  אירווינג,ג'ון  ---  2002  ---  

נמכר היהודים יוצאי אתיופיה בישראל  ---  סבירסקי,שלמה סבירסקי,ברברה (ע)  ---  2002  ---  מידע על שוויון גליון 11 פברואר 2002

נמכר היהפוך כושי עורו :  ---  מלמד,אברהם  ---  2002  ---  דימוי של השחור כ"אחר" על רקע רמיזות בספרות המקראית,גיבושו בספרות חז"ל כחלק מהתרבות הרבנית של ימי הביניים,ביסוסו בספרות היהודית של העת החדשה ועוד.

נמכר הילד החריג והחינוך המיוחד  ---  מלמד כהן,רחמים  ---  2002  ---  

נמכר הילד של פילה.  ---  מתייה,דלין  ---  2002  ---  מאנגלית - דלי שלו.

נמכר היסטוריה זהות וזכרון :  ---  בן עמוס,אבנר (ע)  ---  2002  ---  

נמכר היסטוריות :  ---  נווה,אייל יוגב,אסתר  ---  2002  ---  

נמכר הכל קרה פתאום כל כך .  ---  אבידן,דן  ---  2002  ---  

נמכר הכמיהה אל המעמקים :  ---  כספי,בועז פלר,רפי  ---  2002  ---  מסע אישי אנושי-פסיכולוגי החוקר את תופעת הכתות המיסטיות ועומד על מניעיהן,דרכי פעולתן ותחבולותיהן בגיוס מאמינים חדשים.

נמכר הלנה  ---  בן גל,אבנר ואחרים  ---  2002  ---  

נמכר המדבר של העיר הקדושה :  ---  הירשפלד,יזהר  ---  2002  ---  קהילת הנזירים במדבר יהודה לאור ממצאים ארכיאולגיים המשמשים כבסיס לשחזור המבנה הארכיטקטוני של המנזרים,מרכיביו הפנימיים,חיי היום-יום במנזר ועוד.

נמכר המדריך לקוסמוס :  ---  גריבין,ג'ון  ---  2002  ---  לקסיקון מקיף המכיל תמונות, מפתח עברי-אנגלי של שמות מונחים,ביבליוגרפיה ועוד.

נמכר המהמר .  ---  דוסטוייבסקי,פיודור  ---  2002  ---  

נמכר המוות חשוב לחיים .  ---  קובלר רוס,אליזבת  ---  2002  ---  

נמכר המחלה כחוויה משותפת .  ---  אהרנפלד,מלי (ע)  ---  2002  ---  

נמכר המחלוקת בהלכה .  ---  בן מנחם,חנינה ואחרים (ע)  ---  2002  ---  

נמכר המחסל.  ---  סילבה,דניאל  ---  2002  ---  סיפור מתח. סוכן חשאי במוסד נשלח להרוג אויב ותיק ולהציל את השלום במזרח התיכון.

נמכר המחקר האיכותני בחקר החינוך .  ---  שי,אהרן בר שלום,יהודה (ע)  ---  2002  ---  

נמכר המחתרת היהודית במרוקו :  ---  קנפו,מאיר  ---  2002  ---  סקירה הסטורית המתמקדת בפעילותן של חוליות חשאיות שפעלו במרוקו מטעם המוסד וסייעו להברחת יהודי מרוקו ועלייתם ארצה.

נמכר המנהיגים החדשים :  ---  גולמן,דניאל ואחרים.  ---  2002  ---  אינטלגינציה רגשית במערך הנהולי והארגוני.

נמכר המקובל האחרון מליסבון .  ---  זימלר,ריצ'רד  ---  2002  ---  רומן מתח הסטורי המתרחש על רקע מסתרי כתבי הקבלה וליסבון של המאה ה-16.

נמכר המקום בו העצים רואים .  ---  גור,בנימין  ---  2002  ---  

נמכר המרתף :  ---  ברנהרד,תומס  ---  2002  ---  החלק השלישי בסדרת כתביו האוטוביוגרפיים של ברנהרד, לאחר "ילד" ו"הסיבה", ובו הוא משחזר את קורותיו לאחר נטישתו את הגימנסיה השנואה והתמנותו לשוליה במכולת.

נמכר המשורר אומר את האמת .  ---  לורקה,פדריקו גרסיה  ---  2002  ---  

נמכר המשחק :  ---  פרוני,אמיליה (ע)  ---  2002  ---  

נמכר הנאורות פרויקט שלא נשלם :  ---  בשארה,עזמי (ע)  ---  2002  ---  מבוא - עזמי בשארה .

נמכר הנהלות ציבוריות של ארגוני המגזר השלישי בישראל   ---  יקוביץ,אסתר ואחרים  ---  2002  ---  

נמכר הנסיכה האמריקאית .  ---  אלוני,נסים  ---  2002  ---  

נמכר הנערה מאגם מישיגן  ---  בת שחר,חנה  ---  2002  ---  

נמכר הנערה שאהבה סכנות .  ---  רז,הרצליה  ---  2002  ---  

נמכר הסופה של אייזק  ---  לארסון,אריק  ---  2002  ---  מאנגלית - רותי וינשטין

נמכר הסיבה :  ---  ברנהרד,תומס  ---  2002  ---  הראשון מבין חמשת ספריו האוטוביוגרפייים של ברנהרד ובו הוא פורש בפני הקורא את אומללותו כנער, בעת שחונך בפנימיה נאצית-קאתולית בזלצבורג.

נמכר הסיפור של מרתה  ---  גורדון קנכט,לידיה  ---  2002  ---  

נמכר העבודה הסמינריונית במוסד אקדמי .  ---  אפרתי,נבט ואחרים  ---  2002  ---  

נמכר העבר המכונן את ההווה :  ---  נאמן,נדב  ---  2002  ---  מסה: התפתחות הכתיבה בכתב אלפביתי בממלכת ישראל ויהודה;השערות שהועלו במחקר לגבי ראשיתה של ההיסטוריוגרפיה בישראל;ספריית המקדש וחיבור ההסטוריה הדויטרונומיסטית ועוד.

נמכר העדרו המסנוור של האור.  ---  בן ג'לון,טאהר  ---  2002  ---  רומן היסטורי המבוסס על עדותו של אחד הכלואים ששרד את הכלא המדברי בו הוחזקו חמישים ושמונה אנשי צבא שהשתתפו בנסיון ההפיכה במרוקו ב-1971.

נמכר העימות העיראקי ישראלי :  ---  שי,שאול (ע)  ---  2002  ---  

נמכר העיתונאות היהודית בארץ ישראל נוכח השואה :  ---  פורת,דינה נאור,מרדכי (ע)  ---  2002  ---  

נמכר הענק ממארוסי .  ---  מילר,הנרי  ---  2002  ---  רשמי מסעו של מילר לאי קורפו, שם בילה ערב מלחמת העולם השנייה עם ידידו, הסופר לורנס דארל. הספר מכיל הגיגים על נופיה של יוון,תרבותה,אנשיה,שרידי האמנות העתיקה ועוד.

נמכר הפה הפיזי :  ---  מישורי,אפרת  ---  2002  ---  

נמכר הפוליטיקה העולמית :  ---  קגלי,צ'רלס. ויטקופף,יוג'ין  ---  2002  ---  הספר עוקב אחר התפיסות והתיאוריות להסבר היחסים הבינלאומיים ,פוליטיקה וסכסוכים גלובליים ופורש תשקיף פוליטי על המאה ה-21.

נמכר הפוליטיקה של הזיקנה :  ---  בריק,יצחק (ע)  ---  2002  ---  אסופת מאמרים: פוליטיקה וזקנה;הזדקנות בכפר הגלובלי; השתתפות האוכלוסיה המבוגרת בשוק העבודה;תהליכי ההפרטה במערכת שירותי הרווחה לזקנים ועוד

נמכר הצד האחר.  ---  קארר,עמנואל  ---  2002  ---  מצרפתית - מיכה פרנקל.

נמכר הצלף .  ---  קר,פיליפ  ---  2002  ---  

נמכר הקונפליקט :  ---  לנגנטל,נחום. פרידמן,שוקי (ע)  ---  2002  ---  אסופת מאמרים פרי עטם של רבנים,אנשי אקדמיה,אנשי ציבור ופוליטיקאים:דת ומדינה-שתיקת ההלכה;כפייה במצוות;הציונות הדתית-בין שני אתוסים מכוננים;דתיים וחילונים ועוד.

נמכר הקרמיקה הארמנית של ירושלים .  ---  כנען קדר,נורית  ---  2002  ---  

נמכר הרולטה לא מתה :  ---  נאש,אוגדן  ---  2002  ---  לקט שירים של אוגדן נש, משורר אמריקאי. השירים מאופיינים בסארקזם, הומור וביקורת על החברה האמריקאית.

נמכר השועל הבתולה והצועני .  ---  לורנס,ד"ה  ---  2002  ---  

נמכר השיטה של קרלו.  ---  אדר,איל  ---  2002  ---  רומן שבור.

נמכר השלמה  ---  סיון,אריה  ---  2002  ---  

נמכר השמיים שבתוכי .  ---  הילסום,אתי  ---  2002  ---  

נמכר השמלה השחורה של אודליה .  ---  אלטרס,אלון  ---  2002  ---  

נמכר השנה אלמד לרקוד  ---  אלרואי,גיל  ---  2002  ---  

נמכר השען.  ---  טאופר,ברברה  ---  2002  ---  רומן הסטורי המתעמק בקורותיו של נתן רוזנפלד,צעיר וינאי,אהבתו האסורה לחנה, בת למשפחה עתירת נכסים וגירושו לבגדאד ועוד.

נמכר השפעת תכנית ההתערבות רפואה שלמה למען יוצאי אתיופיה על הטיפול וצבצ הבריאות בקרב חולי אסתמה וחולי סכרת  ---  ניראל,נורית ואחרים  ---  2002  ---  

נמכר והארץ לא תימכר לצמיתות :  ---  כץ,יוסי  ---  2002  ---  דיון בעקרון אי מכירתן של קרקעות השייכות למדינת ישראל מבחינת הסיבות,ההליך החקיקתי,הרקע ההסטורי והעמדות הפוליטיות.

נמכר והרשות נתונה :  ---  ברגמן,רונן  ---  2002  ---  

נמכר וואס דארפט איר מער ?  ---  גורי,יוסף  ---  2002  ---  

נמכר וסילי קנדינסקי שפת הציור : [וסילי קנדינסקי-שפת הציור]  ---  בלס,גילה  ---  2002  ---  ניתוח וביאור משנתו האומנותית של קנדינסקי בלווית שני טקסטים פרי עטו: מאמרו התיאורטי "על הקומפוזיציה הבימתית" ומחזהו "הצליל האהוב".

נמכר ועכשיו להתחתן  ---  שקד,רענן  ---  2002  ---  

נמכר ושוב הזמן.  ---  סימאק,קליפורד ד.  ---  2002  ---  רומן מדע בדיוני עתידני על חייזרים ושאר מרעין.

נמכר ותחדש פני אדמה :  ---  מן,איזי  ---  2002  ---  

נמכר זאב רבן .  ---  רבן,זאב  ---  2002  ---  

נמכר זבנית .  ---  מרטין,סטיב  ---  2002  ---  

נמכר זה בסדר אני לובשת תחתונים ממש גדולים .  ---  רניסון,לואיז  ---  2002  ---  

נמכר זה לא את זה אני .  ---  רז,אלון  ---  2002  ---  

נמכר זכות הילד ואחריות ההורים :  ---  פוירשטיין,דניאל גל,טלי  ---  2002  ---  

נמכר חולית בית קורינו.  ---  הרברט,בריאן. אנדרסון,קווין  ---  2002  ---  רומן מדע-בדיוני: חלק נוסף בסדרה המפורסמת.

נמכר חומר טוב  ---  גפן,יהונתן  ---  2002  ---  

נמכר חומת מגן .  ---  רז,איל שטיין,יעל  ---  2002  ---  

נמכר חומת מגן :  ---  הדרי,דני (ע)  ---  2002  ---  

נמכר חיים של מחוות .  ---  ריי לי,צ'אנג  ---  2002  ---  

נמכר חינוך דמוקרטי.  ---  גוטמן,איימי  ---  2002  ---  עיצוב תיאוריה דמוקרטית של החנוך העוסקת בחנוך פוליטי,רב תרבותיות,חנוך מבוגרים,השכלה גבוהה,הסמכות הדמוקרטית ועוד.

נמכר חינוך לערכים בהקשרים הוראתיים מגוונים .  ---  מסלובטי,נאוה עירם,יעקב (ע)  ---  2002  ---  

נמכר חיקוי ישוע  ---  קמפיס,תומס א  ---  2002  ---  ספר תיאולוגי מהמאה ה-14 הפונה למאמין הפשוט למען תיקון אורחות חייו. כולל דברי מבוא מפי המתרגם.

נמכר חלמתי יונים  ---  צוריאל,יוסף  ---  2002  ---  

נמכר חמודי  ---  לונדון דקל,דניאלה  ---  2002  ---  

נמכר חנה רוצה מרציפנה .  ---  מולודובסקי,קדיה  ---  2002  ---  

נמכר חסד הזמן :  ---  יעקבי,גד  ---  2002  ---   במשרד הקדשות עו' עם הקדשת המחבר .

נמכר חצוצרה .  ---  קיי,ג'קי  ---  2002  ---  

נמכר חרקירי .  ---  דרוקר,רביב  ---  2002  ---  

נמכר חשבונאות פיננסית .  ---  דניאלי,שי (ע)  ---  2002  ---  

נמכר טייק אווי  ---  סמיט,שהם  ---  2002  ---  

נמכר יד לגילת :  ---  גילת,יצחק דב  ---  2002  ---  מבחר מאמרים של פרופ' גילת,אשר נמנה עם חשובי החוקרים במדעי היהדות. בין המאמרים: השבת במקרא,לדרכי עיצובה של ההלכה,תקופו של בית דין ועוד.

נמכר ידע נגן  ---  שליט,דניאל  ---  2002  ---  

נמכר יהודית בך .  ---  בך,יהודית  ---  2002  ---  

נמכר יום הפטרון הקדוש וסיפורים מוקדמים אחרים .  ---  צ'כוב,אנטון  ---  2002  ---  

נמכר יום קרוש ומקולל .  ---  מידניק,אליהו  ---  2002  ---  

נמכר יומן שנת המגיפה.  ---  דפו,דניאל  ---  2002  ---  פרקי יומן, זכרונות ונתונים מספריים המתארים את ההתרחשויות הפרטיות והציבוריות בלונדון 1665 בעת מגפת הדבר.

נמכר יומנה של נערה במחבוא :  ---  יקובס,רוזה  ---  2002  ---  המחברת הייתה בת למשפחה יהודית-גרמנית שעזבה את גרמניה לאחר ליל הבדולח ועברה לדן בוס בהולנד. עם פלישת הנאצים להולנד, עברו לדירות מסתור בניימייכן, שם שרדו עד השחרור ודווקא אז נהרגה המחברת מפגיעת רסיס.

נמכר ייסורי ארטמיסיה .  ---  ורילנד,סוזן  ---  2002  ---  רומן ביוגרפי-הסטורי המגולל את קורותיה של ציירת הרנסאנס ארטמיסיה ג'נטילסקי.

נמכר יישוב סכסוכים שהמדינה צד להם בדרך של גישור .  ---  זמיר,רונית  ---  2002  ---  

נמכר ילדי ביתוניא .  ---  אבו ריש,סעיד ח  ---  2002  ---  

נמכר ימים רבים אוטוביוגרפיה .  ---  הראבן,שולמית  ---  2002  ---  

נמכר כדי לרפא את הפצע צריך קודם כל לסלק את הקוץ  ---  סדובסקי,ח ש  ---  2002  ---  

נמכר כוח המילים וחולשת הדעת .  ---  קונפינו,מיכאל  ---  2002  ---  

נמכר כיסוי .  ---  דונהיו,אמה  ---  2002  ---  

נמכר כל הדרך ועוד פסיעה .  ---  קופפרמן,משה  ---  2002  ---  בעריכת: יונה פישר .

נמכר כל החלב והדבש :  ---  זך,נתן  ---  2002  ---  מהדורה חדשה המכילה את שירי המהדורה המקורית בלווית נספח ובו שירים מן הגניזה,לצד תקליטור ובו קורא המשורר משיריו.

נמכר כל מקום :  ---  דומיני,דרורה לבה נדב,פראנס  ---  2002  ---  

נמכר כמה ירוק היה פרדסנו :  ---  אריאלי,בת שבע  ---  2002  ---  

נמכר כמה שאהבתי אותך .  ---  סטנקו,זכריה  ---  2002  ---  

נמכר כמעט שיחה.  ---  ריבנר,טוביה  ---  2002  ---  אסופת שירים בלווית תקליטור

נמכר כמעט שיחה.  ---  ריבנר,טוביה  ---  2002  ---  אסופת שירים בלווית תקליטור

נמכר כמעט.  ---  פישהוף,אנדרי  ---  2002  ---  

נמכר כן אדוני המפקד .  ---  עמית,מאיר  ---  2002  ---  

נמכר כעיוור במראה :  ---  כהן,ג'רמי  ---  2002  ---  

נמכר כרעם ביום בהיר.  ---  שלום,דני  ---  2002  ---   הספר מתמקד בספוריהם האישיים של הטייסים והנווטים ובכלי התעופה הצבאיים.

נמכר כשאני הייתי פאטי באלריני .  ---  אבלה,פאטי  ---  2002  ---  עריכה ותרגום איתי בחור .

נמכר כתבים נבחרים.  ---  קליין,מלאני  ---  2002  ---  

נמכר כתבתי :  ---  זמורה,צבי  ---  2002  ---  

נמכר כתר ירושלים תנ"ך האוניברסיטה העברית בירושלים .  ---  בן צבי,נחום ואחרים  ---  2002  ---  

נמכר לא כשאר האמהות  ---  שרובסדורף,אנגליקה  ---  2002  ---  מגרמנית - ארנו בר

נמכר לא פותחים ארגזים בלילה .  ---  שגיא,אליעזר  ---  2002  ---  

נמכר לאנטליה באהבה .  ---  מרוז,דפנה  ---  2002  ---  

נמכר לב כלב .  ---  בולגקוב,מיכאיל  ---  2002  ---  תיגרם מרוסית והוסיף הערות: פטר קריקסונוב . אחרית דבר: מאיה קגנסקיה .

נמכר להוריד הילוך :  ---  דרייק,ג'ון ד  ---  2002  ---  עצות פרקטיות לפתוח תרבות הפנאי אצל האדם העובד:כיצד לפנות זמן,כיצד לקבל החלטות,כיצד להתמודד או עם מצבי לחץ בעבודה,כיצד לנהל את החיים מחוץ לעבודה ועוד.

נמכר להיות מושלמת  ---  שחר,מיטל  ---  2002  ---  

נמכר להתחתן עם הפילגש.  ---  טרולופ,ג'ואנה  ---  2002  ---  מאנגלית - שרה ריפין.

נמכר לוחמה פסיכולוגית בישראל :  ---  שלייפר,רון  ---  2002  ---  

נמכר לחם נקמות.  ---  כנר,צבי  ---  2002  ---  עריכת תרגום - עידו בסוק

נמכר לחשוב כמו וודי אלן  ---  אלן,וודי  ---  2002  ---  אסופת ציטטות הומוריסטיות בעריכת חנוך סער

נמכר לך אל גופיך הפזורים.  ---  פארמר,פיליפ חוזה  ---  2002  ---  קורותיו של מגלה ארצות בן המאה התשע-עשרה, המחפש את האמת על אודות המין האנושי בין שני עולמות: החיים והמוות.

נמכר לך דומיה : ["לך דומיה…"]  ---  שורץ,יוסף  ---  2002  ---  עיון במפגשה של הסכולסטיקה הנוצרית בימי הביניים עם הגותו היהודית של הרמב"ם דרך קריאתו של אקהרט,המיסטיקן הנוצרי ביה"ב, את מורה הנבוכים

נמכר ללא חדר משלהן :  ---  פלדמן,יעל  ---  2002  ---  התגבשותה של סיפורת הנשים הפמינסטית בארץ במהלך שנות השבעים והשמונים: עיון ביצירתן של עמליה כהנא כרמון, יהודית הנדל ואחרות,הקונפליקט בין מגדר ולאומיות ועוד.

נמכר לשון ראשון .  ---  אבניאון,איתן  ---  2002  ---  

נמכר מאוחרים :  ---  גורי,חיים  ---  2002  ---  

נמכר מאין נחלתי את שירי .  ---  קרטון בלום,רות (ע)  ---  2002  ---  

נמכר מארץ האיים לארץ ישראל .  ---  שרביט,יוסף  ---  2002  ---  

נמכר מביירות לג'נין .  ---  גל,עירית המרמן,אילנה  ---  2002  ---  

נמכר מבעל שד לבעל שם : [מ'בעל שד' ל'בעל שם']  ---  אורון,מיכל  ---  2002  ---  קורותיו של ד"ר שמואל פאלק בעל ניסים בן המאה ה-18. הספר דן בדמותו ועיסוקיו לצד פרסום ראשון של יומנו ויומן משרתו, רשימת הספרים בספרייתו,צוואתו וכו'.

נמכר מבצע עובדה.  ---  אורן,אלחנן. אביזוהר,מאיר (ע.)  ---  2002  ---  אסופת עיונים המוקדשים לחקר כיבוש אילת במלחמת העצמאות ופיתוח הנגב:המאמרים עוסקים במבצע עובדה על רקע נסיבותיו ומהלכיו,ובישוב הנגב לאחר המלחמה. ההיבטים המדיניים למבצע,חלוצי ההתיישבות ועוד.

נמכר מגראס ועד ג'אראס :  ---  סטלן,ע  ---  2002  ---  מדריך לשימוש במריחואנה

נמכר מה המטרה שלך :  ---  קמינקא,נחום קמינקא,אייל  ---  2002  ---  מדריך השואב ממשנתו של המרכז לחשיבה פורצת דרך ויישומה בשגרה היומיומית. הספר מנסח בעיות ארגוניות וחשיבתיות נפוצות תוך מתן עזרים טכניים לפתרונן.

נמכר מה שחשבתי צל הוא הגוף האמתי  ---  אדף,שמעון  ---  2002  ---  

נמכר מהפכת הנאורות :  ---  פיינר,שמואל  ---  2002  ---  תנועת ההשכלה על רקע החברה היהודית של התקופה, המאבק בין האליטה הרבנית מסורתית וזו המשכילית,דמויות מפתח כגון מנדלסון ווייזל, מהפכת הנאורות באירופה ועוד.

נמכר מוות אלמוות ואידיאולוגיה .  ---  אורון,ישראל (אוסטרי)  ---  2002  ---  

נמכר מועדון האידיוטים.  ---  קו,ג'ונתן  ---  2002  ---  מאנגלית - מרינה גרוסלרנר.

נמכר מוקש קטלני .  ---  צ'יילד,לי  ---  2002  ---  

נמכר מורפיום .  ---  בולגקוב,מיכאיל  ---  2002  ---  

נמכר מורשת עם וארץ .  ---  רפל,יואל  ---  2002  ---  אלבום מהודר הסוקר את מורשת העם היהודי,תלאותיו ומאבקיו ומחולק ל-10 שערים:כיסופי ארץ;מחלום למדינה;מגילת העצמאות;ירושלים;הלוח העברי;ארון הספרים היהודי ועוד.

נמכר מזרחים בישראל :  ---  חבר,חנן ואחרים (ע.)  ---  2002  ---  קובץ מחקרים הסוקרים במבט חדש את מקומם של המזרחים בחברה הישראלית,תוך זניחת אלמנט המזרחי כקרבן והתעכבות על המחאה הספרדית וכינון הזהות החדשה בארץ.

נמכר מחווה לאודסה  ---  ארבל,רחל (ע)  ---  2002  ---  

נמכר מחקרים בכלכלה עירונית תיכנון ומדיניות קרקע.  ---  בורוכוב,אליהו  ---  2002  ---  הספר מחולק לחמישה שערים: מדיניות קרקע;דפוסי הפיתוח העירוני;מחירי דירות;תכנון;שיקום שכונות.

נמכר מחקרים בלשון העברית ובספרותה כנס מילנו .  ---  זהרי,מנחם (ע)  ---  2002  ---  

נמכר מחקרים בקורות יהודי בבל ותרבותם :  ---  אבישור,יצחק יהודה,צבי  ---  2002  ---  

נמכר מטרזן ועד זבנג .  ---  אשד,אלי  ---  2002  ---  

נמכר מי הולך הוא גם חוזר  ---  קרון,תמר  ---  2002  ---  

נמכר מיכאל קולהאס .  ---  קלייסט,היינריך פון  ---  2002  ---  

נמכר מילון דו לשוני שימושי עברי איטלקי איטלקי-עברי :  ---  אחיאסף,עודד (ע.)  ---  2002  ---  למעלה מ-50000 ערכים

נמכר מילון לגיאוגרפיה ידיעת הארץ ואיכות הסביבה .  ---  אפרת,אלישע  ---  2002  ---  

נמכר מילון עברי הולנדי חדיש : [מילון עברי-הולנדי חדיש}  ---  באן,גילה. ספיכל,ואן  ---  2002  ---  

נמכר מיניות ואהבה  ---  פרויד,זיגמונד  ---  2002  ---  עריכה ומבוא: רות גולן, מונה זופניק, שלמה ליבר, אבי ריבניצקי. עורך ראשי: עמנואל ברמן .

נמכר מכתב לנועה :  ---  אגמון,גורן  ---  2002  ---  

נמכר מלאכים נופלים.  ---  שבלייה,טרייסי  ---  2002  ---  מאנגלית - צילה אלעזר

נמכר ממחתרת לוחמת למפלגה פוליטית :  ---  ויץ,יחיעם  ---  2002  ---  כיצד הפך האצ"ל ממחתרת למפלגה פוליטית בישראל, מרכזיותו של בגין ודחיקתו של ז'בוטינסקי, מעמדן של עדות המזרח בתנועה,כשלונות התנועה והצלחותיה.

נמכר ממלחמה לשלום :  ---  כלפון,משה  ---  2002  ---  

נמכר מנגינת חיים .  ---  מאקין,אנדריי  ---  2002  ---  

נמכר מנחה שלוחה :  ---  צרפתי,רחל (ע.)  ---  2002  ---  קטלוג תערוכה עברי אנגלי המכיל סקירה של כתבי יד עממים,דפים מאוירים ורקמות מן המאה ה-14 עד ראשית המאה ה-20, המתעדים את המקומות הקדושים בארץ.

נמכר מסמטאות המלאח .  ---  אלפסי, יעקב  ---  2002  ---  

נמכר מסע עומק אל נבכי החלום  ---  שינמן,דניאלה  ---  2002  ---  

נמכר מסרים סמויים וגלויים בטקסט נרטיבי  ---  מונק,מירי ואחרים  ---  2002  ---  

נמכר מעשה הקשת .  ---  קורנוול,ברנרד  ---  2002  ---  

נמכר מעשים מגונים .  ---  בראון,ג'ודית ק  ---  2002  ---  

נמכר מפקד העיר בוגולמה .  ---  האשק,יארוסלב  ---  2002  ---  

נמכר מפקד יוצאי אתיופיה בשכונות אזורים ודורה בנתניה .  ---  קינג,יהודית אפרתי,רוית  ---  2002  ---  

נמכר מפקד יוצאי אתיופיה ותושבים ותיקים בשכונת קרית משה ברחובות  ---  קינג,יהודית אפרתי,רוית  ---  2002  ---  

נמכר מצע נשי .  ---  מאור,חיים ואחרים (אוצרים)  ---  2002  ---  

נמכר מקום טוב ללילה  ---  ליברכט,סביון  ---  2002  ---  

נמכר מראות בראשית .  ---  הר שפר,צבי  ---  2002  ---  

נמכר משחק המזל .  ---  לה קלזיו,ז' מ ג  ---  2002  ---  מצרפתית - אביבה ברק.

נמכר משחק רציני .  ---  שרייג,מייקל  ---  2002  ---  

נמכר משרד החוץ :  ---  יגר,משה ואחרים (ע.)  ---  2002  ---  ספר היובל למשרד החוץ המכיל 129 רשימות ומאמרים פרי עטם של עובדי משרד החוץ בעבר ובהווה העוסקים בהיבטיה השונים של פעילותם המדינית והדיפלומטית במהלך השנים.

נמכר מתים  ---  קרייס,ג'ים  ---  2002  ---  מאנגלית - עופרה עופר

נמכר נולדתי בלודז' .  ---  קרוטושינסקי,ישעיהו (סבק)  ---  2002  ---  זכרונותיו של המחבר, המקיפים את שנות ילדותו,קורותיו במהלך השואה,עלייתו ארצה ועוד. הספר מלווה במבחר תצלומים.

נמכר נחל חלב ותפוז דם  ---  בוצ'ן,יעקב  ---  2002  ---  רומן: נבוכותיו של בנימין קשתן,גיבור הספר,על מועקת השואה המחלחלת מצד הוריו ויחסיו עם עם אשתו החושנית ושלושת ידידיו.

נמכר ניגוניך אבי ושירייך אמי .  ---  סילבר,פני  ---  2002  ---  

נמכר ניטשה.  ---  גיין,לורנס צ'אן,קיטי  ---  2002  ---  

נמכר ניסיון קטלני .  ---  צ'יילד,לי  ---  2002  ---  מדף 5 מדף 12 .

נמכר נכות נפשית :  ---  בלייך,אבי. סולמון,זהבה (ע.)  ---  2002  ---  אסופת מאמרים העוסקת בנכות נפשית על רקע היסטורי-קונספטואלי,הפרעות פוסט-טראומטיות בקרב כוחות הבטחון, נכות נפשית באוכלוסיות מיוחדות ועוד.

נמכר נערה בכחול יקינטון  ---  פרילנד,סוזן  ---  2002  ---  מאנגלית - איטה ישראלי

נמכר נפלאות התבונה :  ---  נסאר,סילביה  ---  2002  ---  מאנגלית - ירון בן עמי

נמכר נפרדנו טראח  ---  נבו,אשכול  ---  2002  ---  צרור עצות מאויירות המנסות להקל את הכאב ולהכניס מעט צחוק בדמע.

נמכר נצר משורשיו .  ---  נצר,משה  ---  2002  ---  

נמכר נצרות ונוצרים בארץ ישראל .  ---  ברקאי,גבריאל שילר,אלי (ע)  ---  2002  ---  

נמכר נרות נץ החלב :  ---  משעול,אגי  ---  2002  ---  מחזור שירים העוסק במות ההורים.

נמכר נשים דת ורב תרבותיות בישראל .  ---  הלפרין קדרי,רות  ---  2002  ---  

נמכר נשים ואוכל  ---  גריין,דניאלה  ---  2002  ---  ניתוח פסיכולוגי של אובססיית האוכל הנשית על רקע פירוט מקרים אמיתיים.

נמכר נשים עבריות ציוניות :  ---  זמורה,אסתר  ---  2002  ---  התפתחות ארגוני הנשים הערוניות מתנועה שמטרתה שיפור תנאי היולדות והתינוקות ביישוב היהודי ועד מיזוגה עם "ויצו ארצית".הספר נערך והודפס חמישים שנה לאחר כתיבתו.

נמכר נתן פנץ כדורגלן לוחם ואדם .  ---  קיסטר,יוסף (ע)  ---  2002  ---  

נמכר סאטיריקון.  ---  ארביטר,טיטוס פטרוניוס  ---  2002  ---  תרגום חדש ליצירה הנודעת העוסקת בקורותיהם של שלושה אצילים נהנתנים.

נמכר סגן באלג'יריה .  ---  סרוואן שרייבר,ז'אן ז'אק  ---  2002  ---  

נמכר סדום ועמורה .  ---  פרוסט,מרסל  ---  2002  ---  

נמכר סוד המוח היהודי :  ---  כץ,ערן  ---  2002  ---  הזיקה בין התרבות היהודית-דתית והעשרתם של מכמני הידע וחידוד הזכרון כמו סודות של סופרי סת"ם וכד'

נמכר סוחרים ובעלי מלאכה יהודים בירושלים העתיקה בעבר .  ---  זכריה,שבתי  ---  2002  ---  

נמכר סופה של גולה :  ---  קזז,נסים  ---  2002  ---  

נמכר סינקרטיזם והסתגלות :  ---  שרעבי,רחל  ---  2002  ---  בחינה סוציולוגית-הסטורית של מערכת היחסים הדיאלקטית בין החברה היישובית הסוציאליסטית ועולי תימן המסורתיים במושב העובדים רביד,תוך ניתוח היווצרותו של הקונפליקט ודרכי הטיפול בו (בשנים 1933-1948)

נמכר סיפור של גרמני :  ---  הפנר,סבסטיאן  ---  2002  ---  חבור אוטוביוגרפי המקיף את קורותיו של הפנר,פובליציסט הגון ושוחר שלום, בגרמניה של שנות העשרה והתבססות הנאציזם.

נמכר סיפורי המזרח התיכון הישן .  ---  דאוד אל נאטור (נאוי, אליהו)  ---  2002  ---  ספורים מחיי המחבר רב המעללים,בצד מבחר סיפורים ומשלים ערביים או סיפורים המושפעים מהסיפור הערבי העממי.הספר מהווה מעין המשך לספר "ספורי ערב"

נמכר סיפורי ראשית .  ---  ציון,תניא  ---  2002  ---  אסופת הגיגים ומאמרים פרי עטם של אמנים,אנשי רוח, פוליטיקה,משוררים וסופרים כגון: דוד גרוסמן,לאה גולדברג,חנוך לוין,תומס מאן,יוסי שריד,פרנץ קפקא ואחרים.

נמכר סיפורים קצרים על חיים ארוכים .  ---  דודמן,הלגה  ---  2002  ---  

נמכר סמכות ומרי בהלכת הרמב"ם .  ---  בלידשטיין,יעקב  ---  2002  ---  

נמכר סממני המרפא המסורתיים בארץ ישראל .  ---  לב,אפרים עמר,זהר  ---  2002  ---  

נמכר ספינות טרופות.  ---  יושימורה,אקירה  ---  2002  ---  רומן:סיפור מוסר המתרחש על רקע כפרי דייגים יפני המבוסס בעוני וברעב ומתפרנס מהתנפצותן היזומה של ספינות אל חופיו.

נמכר ספר הכדורגל השלם .  ---  שרצקי,אורי  ---  2002  ---  פרקי הספר הם: תולדות הכדורגל; אליפויות העולם; הקבוצות הגדולות בעולם; השחקנים הדגולים; איצטדיונים; כדורגל ישראלי- כולל תמונות

נמכר ספר הכלבים השלם :  ---  פדן,יחיעם  ---  2002  ---  פירוט מוצאם,תולדותיהם ומאפייניהם של סוגי כלבים שונים המשתייכים למשפחות שונות כגון כלבי רועים,טריירים,כלבי רוח,כלבי ציד ועוד. הספר מלווה בתצלומים ומפתח שמות.

נמכר ספר השומרונים.  ---  שטרן,אפרים. אשל,חנן (ע.)  ---  2002  ---  אסופת מאמרים המחולקת לארבעה שערים: אזור השומרון בתקופה האשורית,הבבלית, והפרסית;השומרונים בתקופה ההלינסטית;השומרונים בתקופה הרומית-ביזנטית ועוד.

נמכר סרטים לא גדלים על עצים .  ---  הפנר,אברהם  ---  2002  ---  

נמכר עבריין צעצוע  ---  אוז,קובי  ---  2002  ---  

נמכר עברית בגויים .  ---  הרמתי,שלמה  ---  2002  ---  

נמכר עד שהאצבעות יתחילו לדמם .  ---  בוקובסקי,צ'רלס  ---  2002  ---  

נמכר עוד לא  ---  גרינברג,יהושע  ---  2002  ---  

נמכר עולם חדש יפה .  ---  בק,אולריך  ---  2002  ---  

נמכר עונות .  ---  גלקין סמית,עליזה  ---  2002  ---  

נמכר עור מקומי  ---  גיא,רעות  ---  2002  ---  

נמכר עיונים באמנות המאה העשרים  ---  הדס,נורית  ---  2002  ---  ספר למוד לתלמידים - הכרה והבנה של אמנים ויצירותיהם

נמכר עיקול בנהר  ---  נאיפול,ו ס  ---  2002  ---  

נמכר עיר האלוהים.  ---  דוקטורוב,א"ל  ---  2002  ---  מאנגלית - מרים יחיל וקס

נמכר עיר ווילנא :  ---  שטיינשניידר,הלל נח מגיד  ---  2002  ---  הנדבך השני בפועלו של ההיסטוריון הווילנאי, המתבסס על חומרים ארכיונים שנמצאו לאחר מותו.בין דפי הספר: מכתבים,כיתובי מצבות,עדויות,מפתח אישים מקיף ועוד.

נמכר על אהבה אחת ויחידה .  ---  ברנשטיין,אורי  ---  2002  ---  

נמכר על הכול ומן הכול . סיפורי בעל זבוב לנכדו  ---  גורדייף,ג"א  ---  2002  ---  השם על הכריכה סיפורי בעל זבוב לנכדו . מצרפתית: דבורה דימנט .

נמכר על נאצים יהודים ומצילים .  ---  יחיל,לני  ---  2002  ---  

נמכר עם הפנים קדימה  ---  אדגה,אברהם  ---  2002  ---  

נמכר עסקי תיווך .  ---  יקיר,עינת  ---  2002  ---  

נמכר עקב הברזל .  ---  לונדון,ג'ק  ---  2002  ---  

נמכר ערכים ומטרות בתכניות הלימודים בישראל .  ---  הופמן,עמוס שנל,יצחק  ---  2002  ---  

נמכר פאטי דיפוזיה וטקסטים אחרים.  ---  אלמודובר,פדרו  ---  2002  ---  

נמכר פובידיליה  ---  הר לב,יזהר  ---  2002  ---  

נמכר פודלסיה באבדון .  ---  פייגנבוים,מ י  ---  2002  ---  תאור מאורעות השואה שעברו על יהודי ביאלה ומזריץ' שבפולין.האירועים תועדו קרוב לזמן התרחשותם ביידיש. הספר כולל מסמכים ותצלומים.

נמכר פיירה אולאנייה.  ---  טרואזייה,הלן  ---  2002  ---  משנתה הפסיכואנליטית של אולאנייה,ששורשיה בהגות הלאקאניינית, על עקרונותיה ומושגיה הנעים סביב השיח הפסיכוטי.

נמכר פיסול בין גלאקטי אל האלף השלישי  ---  אוריון,עזרא  ---  2002  ---  אלבום עברי-אנגלי המכיל תצלומים וטקטסים המשרטטים את מסכת העקרונות האמנותיים-פואטיים של הפסול הגלאקטי, הפיסול המדברי הטקטוני,פסול אדריכלי מדברי ועוד.

נמכר פלוגה ד :  ---  ברוט,שייקה  ---  2002  ---  

נמכר פלסאון :  ---  קנטור,יצחק (איציק)  ---  2002  ---  קורות חייו של המחבר,מייסדו של מפעל הפלסטיק פלסאון, המציגים את עלילות חייו ודרכו העסקית כיזם כלכלי מצליח על רקע החברה הקיבוצית הנוקשה.

נמכר פנחס שדה.  ---  ראובני,יותם  ---  2002  ---  שני ראיונות שערך ראובני עם פנחס שדה סמוך למותו של האחרון

נמכר פסטורלה אמריקנית  ---  רות,פיליפ  ---  2002  ---  

נמכר פסיכופת אמריקאי.  ---  אליס,ברט איסטון  ---  2002  ---  רומן: סאטירה נוקבת על תרבות היאפים האמריקאית ובמרכזה צעיר יפה תואר המבלה את ימיו כסוכן בורסה ואת לילותיו כרוצח סדרתי.

נמכר פרופיל העיר :  ---  קייזר,דני ואחרים  ---  2002  ---  

נמכר פרנהייט 451  ---  ברדבורי,ריי  ---  2002  ---  תרגום ראשון לקלאסיקה הנודעת המתארת עולם בו הספרים אסורים והקוראים בהם נענשים

נמכר פרקי אמהות .  ---  משאלי,יעל (ע)  ---  2002  ---  

נמכר צבעים יוצאים :  ---  וולך,יונה  ---  2002  ---  

נמכר צופן הספינקס .  ---  וילסון,קולין  ---  2002  ---  

נמכר ציוויליזציית היהודים על תהפוכותיה .  ---  סופר,ש' בנימין  ---  2002  ---  

נמכר ציון במשפט תיפדה :  ---  ירדן,אילון עו"ד  ---  2002  ---  אלטרנטיבה משפטית לחשיבה המדינית שבבסיס הסכם אוסלו,תוך התמקדות באינטרסים משותפים, במועקת קיומה של ישראל ו"מיתוס הנישול ואתוס השיבה" של הפלסטינים.

נמכר ציפורי :  ---  חזן רוקם,גלית  ---  2002  ---  

נמכר ציפורי ישראל והמזרח התיכון .  ---  קוטרידג',דיוויד מ פורטר,ריצ'רד  ---  2002  ---  מדריך כיס המכיל מילון מונחים,תאור מיני העופות,מפתחות ועוד.

נמכר ציפורים בשחור לבן  ---  רז זונשיין,מרים  ---  2002  ---  

נמכר צל הצפור  ---  קפלן,ליאת  ---  2002  ---  

נמכר צלינקה .  ---  ליברמן,צילה  ---  2002  ---  

נמכר צמחי מרפא ותרופות סבתא .  ---  חסון,משה  ---  2002  ---  

נמכר צרובים  ---  עמיאל,עירית  ---  2002  ---  ספורים קצרים.

נמכר צריך לצלצל פעמיים :  ---  אלתרמן,נתן  ---  2002  ---  

נמכר קדרים באים .  ---  אהרוני,מיכל  ---  2002  ---  

נמכר קו על גוף .  ---  סיון,רנה (ע)  ---  2002  ---  

נמכר קולהאס ואחרים .  ---  פון קלייסט,היינריך   ---  2002  ---  

נמכר קללת הכלכלה .  ---  פורסטר,ויויאן  ---  2002  ---  

נמכר קרוב רחוק .  ---  רזיאל ז'קונט,ורדה  ---  2002  ---  

נמכר קריית אדמונד י. ספרא, גבעת רם :  ---  קרויאנקר,דוד  ---  2002  ---  אלבום מהודר הפורש את ה"ביוגרפיה התכנונית-ארכיטקטונית" של הקרייה, תוך התעמקות בעיצובו של הקמפוס האוניברסיטאי בירושלים ותולדות התהוותה של יחידה אורבנית- ארכיטקטונית.

נמכר ראיית העולם הנאצית .  ---  נוימן,בעז  ---  2002  ---  

נמכר ראשומון .  ---  ריונוסקה,אקוטגווה  ---  2002  ---  שני סיפורים קצרים. בסיפור הראשון בוחן הסופר את גבול האמת באמצעות תיאור אונס ורצח בשש גירסאות שונות. בסיפור השני בוחן הסופר את גבול המוסר.

נמכר ראשוני אצ"ל :  ---  אופיר,יהושע  ---  2002  ---  

נמכר רובים חיידקים ופלדה : [רובים, חיידקים ופלדה]  ---  דיימונד,ג'ארד  ---  2002  ---  ניתוח התהוותן והתעצבותן של תרבויות, הנסמך על מודל אנתרופולוגי הממקם תמורות גיאוגרפיות וסביבתיות על ציר הרצף ההתפתחותי של החברות האנושיות מראשיתן.

נמכר רוח הדגן  ---  ציפר,עירית שורק,חגית  ---  2002  ---  

נמכר רות סוף .  ---  ויצמן,עזר  ---  2002  ---  

נמכר רחוב מיגל  ---  נאיפול,ו.ס.  ---  2002  ---  

נמכר רישון :  ---  פורת,אורי  ---  2002  ---  אסופת ספורים פולקלוריסטים מהווי חייה של ראשון לציון,תוך התמקדות בתולדותיו של חלקה המזרחי הידוע כ"העיר העתיקה"ממנו צמחה ראשל"צ רבתי

נמכר רצח תעלומה וחתונה. [רצח,תעלומה וחתונה]  ---  טווין,מארק  ---  2002  ---  ספור מאויר ובמרכזו נסיונותיו של איכר עלוב להשיא את בתו.

נמכר שבויה .  ---  ריד,מאיה  ---  2002  ---  

נמכר שבעה.  ---  הספרי,שמואל  ---  2002  ---  

נמכר שורות .  ---  גינזבורג,גרא  ---  2002  ---  אמנית מלווה: איריס קובליו גינזבורג .

נמכר שותפי סוד  ---  קדר,מירה  ---  2002  ---  

נמכר שחיקה והתחדשות :  ---  אופלטקה,יזהר  ---  2002  ---  עולמן,חוויותיהן,תחושותיהן ומאווייהן של מנהלות בתי ספר

נמכר שחר במדבר .  ---  פאורליר,נואל  ---  2002  ---  

נמכר שטן גדול שטן קטן .  ---  צפריר,אליעזר (גייזי)  ---  2002  ---  

נמכר שיחות קצרות .  ---  אדלר,קרן  ---  2002  ---  

נמכר שיטות ומודלים בהפרטה :  ---  זילברפרב,בן ציון  ---  2002  ---  

נמכר שיפור הראייה לפי שיטת בייטס  ---  שלחין,יעקב  ---  2002  ---  

נמכר שירים :  ---  ראובני,יותם  ---  2002  ---  

נמכר שירים.  ---  צוטיבה,מרינה  ---  2002  ---  מבחר שירים שנכתבו בין 1913-1935 מאת משוררת הנחשבת כאחת מבכירות השירה הרוסית.

נמכר שירת היחיד בניו יורק .  ---  הרשב,בנימין  ---  2002  ---  

נמכר שכונות ירושלים :  ---  קרויאנקר,דוד  ---  2002  ---  סקירה היסטורית-ארכיטקטונית של שלוש השכונות הירושלמיות שמחוץ לחומות- למן התקופה העותמנית ועד לכיבוש היהודי והתיישבות היהודים בשכונות- בלווי תמונות ואיורים

נמכר שנת הפלאות  ---  ברוקס,ג'רלדין  ---  2002  ---  מאנגלית - עדי גינצבורג-הירש

נמכר שפה למידה ואוריינות בגיל הרך  ---  קליין,פנינה ש גבעון,דבורה  ---  2002  ---  

נמכר שתי מפות לגדה :  ---  פייגה,מיכאל  ---  2002  ---  נתוח סוציו-פוליטי של התנועות ושימושן באמצעים המחקריים, הטקסיים והרטוריים המעצבים את הזיכרון הקולקטיבי,תוך ניתוח הנצחתם של אירועי מפנה כגון רצח אמיל גריצוויג ועוד.

נמכר שתי עגלות וכדור פורח :  ---  אברהם,מיכאל  ---  2002  ---  זיקות ויחסים בין תפיסות פילוסופיות חילוניות,מודרניות ופוסט מודרניות, וטקסטיים תנ"כיים ותלמודיים על רקע פרספקטיבות תורניות,הסטוריות ומדעיות.

נמכר תולדות האמונות והרעיונות הדתיים .  ---  אליאדה,מירצ'ה  ---  2002  ---  ג - ממוחמד עד תקופת הרפורמות .

נמכר תולדות הגולן.  ---  שור,נתן  ---  2002  ---  ניתוח רחב של תולדות הגולן למן התקופה הפרה-היסטורית ותקופת המקרא עד ימינו בליווי איורים ומפות.

נמכר תולדות ההתיישבות היהודית החלוצית בנגב 1948-1880.  ---  קרק,רות  ---  2002  ---  רקע פיסי;הנגב ודרום ישראל בתקופה העות'מאנית 1917-1880;תוכניות ההתישבות היהודיות הראשונות בנגב;האזור ערב הקמת מדינת ישראל 1948-1939 ועוד

נמכר תולדות היהודים ברומניה א-ה :  ---  צ'רנובודיאנו,פאול (ע.)  ---  2002  ---  מדף 1 .

נמכר תמיהה ומבוכה .  ---  רבינוביץ,אברהם צבי הלוי  ---  2002  ---  

נמכר תקוה נמוכת רוח  ---  אביאל,אילנה  ---  2002  ---  

נמל הבית :  ---  מצקל,יהודית (אוצרת)  ---  2002  ---  קטלוג תערוכה עברי-אנגלי,המוגש בפורמט אלבומי ומקיף באמצעות תצלומים,תעודות הסטוריות,מפות, גלויות,כרזות וטקסטים את ההיסטוריה של נמל חיפה.

נמל מבטחים.  ---  דיאמנט,אניטה  ---  2002  ---  רומן: תיעוד יחסי החברות הנרקמים בין שתי נשים בעיירת חוף קטנה במסצ'וסטס.

נעורים באזיקים :  ---  הלפרין,יוסף  ---  2002  ---  סיפורים אוטוביוגרפים מזמן השואה,בריחתו של המחבר מלודז',ותפקידיו כמנהל בית ספר,מפקד יחידת פרטיזנים,מעפיל,חייל ישראלי ואיש חינוך.

נעורים באש  ---  ויטיס שומרון,עליזה  ---  2002  ---  אסופת קטעי יומנים שנכתבו בתקופת השואה בלווית זכרונות שנכתבו לאחר עלייתה של המחברת לארץ והשתלבותה במערכת החינוכית הקיבוצית.

נערה בכחול יקינטון.  ---  פרילנד,סוזן  ---  2002  ---  רומן: גלגוליה של יצירה עלומה מאת ורמיר,בעליה השונים וזהותה מסתורית של הנערה המופיעה בה.

נערה עם עגיל פנינה .  ---  שבלייה,טרייסי  ---  2002  ---  

נערה פוליטית.  ---  שכנר,דבורה  ---  2002  ---  אוטוביוגרפיה הכתובה באופן לירי וכוללת מכתבים,על מעבר מארגנטינה לקיבוץ גזית והתבגרות על רקע התגבשות והתמסרות למדינת ישראל בשנותיה הראשונות.

נפגעי פעולות איבה :  ---  יעבץ,עומר עו"ד. ביטון,צחי עו"ד  ---  2002  ---  המסגרת החוקית,"דלת הכניסה" לחוק התגמולים,הגשת תביעה,קביעת דרגת נכות,תגמולים וזכויות לנכה ולמשפחתו.

נפגעי פעולות איבה :  ---  יעבץ,עומר עו"ד. ביטון,צחי עו"ד  ---  2002  ---  המסגרת החוקית,"דלת הכניסה" לחוק התגמולים,הגשת תביעה,קביעת דרגת נכות,תגמולים וזכויות לנכה ולמשפחתו.

נפט  ---  אלכסנדר,צבי  ---  2002  ---  קורות חייו של המחבר ובמרכזם פעלו כחלוץ במסגרת ענף הנפט הישראלי והצלחתו בקרב קהיליית הנפט הבינלאומית.

נפט .  ---  אלכסנדר,צבי  ---  2002  ---  

נפלאות התבונה :  ---  נסאר,סילביה  ---  2002  ---  מאבקו ההירואי של הגאון המתמטי בסכיזופרניה ונצחונו כנגד כל הסיכויים. הספר הוסרט והתוצאה זכתה באוסקר

נפתולי בבל.  ---  דרידה,ז'אק  ---  2002  ---  מסה העוסקת בסוגיית הדה-קונסטרוקציה ויחסי הטקסט-נמען-פרשן-מתרגם מבעד לחיבורו של ולטר בנימין "משימתו של המתרגם", הנכלל בספר בתרגומה של נילי מירסקי.

נפתולי בבל.  ---  דרידה,ז'אק  ---  2002  ---  מסה העוסקת בסוגיית הדה-קונסטרוקציה ויחסי הטקסט-נמען-פרשן-מתרגם מבעד לחיבורו של ולטר בנימין "משימתו של המתרגם", הנכלל בספר בתרגומה של נילי מירסקי.

נץ בשחקים  ---  רונן,רן (פקר)  ---  2002  ---  אוטוביוגרפיה הסוקרת את חייו של המחבר,פעילותו כטייס קרבי במלחמות ישראל,מעלליו ההירואים בשמי המזרח התיכון,חייו כקונסול בלוס אנג'לס ופעילותו כמחנך ואיש עסקים.

נץ בשחקים .  ---  רונן,רן (פקר)  ---  2002  ---  

נצרות ונוצרים בארץ ישראל.  ---  שילר אלי ואחרים  ---  2002  ---  התפתחות הנצרות מיסודה ועד הפיכתה לדת עולמית בזיקה לישראל וליהדות: אישים ודמויות מרכזיים,המקרא במסורת הנוצרית,הברית החדשה,הקדושים ומאמרים נוספים.

נקודאדאת זינוק.  ---  זומר,רעיה (ע.)  ---  2002  ---  קטלוג עברי-אנגלי המסכם עשור לפעילות אמנותית צעירה במסורת "גלריה באכסדרה",מרחב מוזיאלי הנועד להצגת עבודותיהם של אמנים צעירים.הספר מלווה בתצלומים וטקסטים.

נקודותיים 3 4:  ---  זינגר,גלי-דנה ונקודא (ע.)  ---  2002  ---  כתב עת דו-לשוני הכולל שירים,מאמרים,ראיונות וביקורת ספרות.

נקודת השבר .  ---  קליר,אלי  ---  2002  ---  

נקודת השבר :  ---  קליר,אלי  ---  2002  ---  עמדותיהם של בן גוריון וייצמן בנוגע לסוגיות כגון: חלוקת הארץ והקמתו של צבא יהודי במסגרת החשיבה הציונית הערכית ועוד.

נקראתי ואלך .  ---  רוזן,יונה  ---  2002  ---  

נשים בישראל :  ---  שדולת הנשים בישראל  ---  2002  ---  

נשים דת ורב תרבותיות בישראל.  ---  הלפרין קדרי,רות  ---  2002  ---  דיון בהשפעת החיבור בין דת למדינה על נשים בישראל, כחלק מדיון כולל על אפשרות הקיום של הפמיניזם בתוך חברות רב תרבותיות.

נשים יוצרות עולם ללא מלחמות ואלימות .  ---  אהרוני,עדה  ---  2002  ---  

נשים יוצרות עולם ללא מלחמות ואלימות.  ---  אהרוני,עדה  ---  2002  ---  מכתבים שירים ומאמרים המהללים את פעילותה של ליגת הנשים נגד אפליה ובייחוד את פעלה של המחברת,מי שהוגדרה,כפי שכתבה בספרה, כ"משוררת השלום של ישראל".

נשים עבריות ציוניות :  ---  זמורה,אסתר  ---  2002  ---  התפתחות ארגוני הנשים הערוניות מתנועה שמטרתה שיפור תנאי היולדות והתינוקות ביישוב היהודי ועד מיזוגה עם "ויצו ארצית".הספר נערך והודפס חמישים שנה לאחר כתיבתו.

נשיקה וקרבה  ---  למברט,אנג'לה  ---  2002  ---  מאנגלית - ניצה פלד .

נשיקה וקרבה.  ---  למברט,אנג'לה  ---  2002  ---  אלמנה ממושמעת וצייתנית נסחפת לרומן עמוס תשוקה עם אבי כלתה.

נשיקה ראשונה .  ---  ג'ובראן,ח'ליל  ---  2002  ---  

נשיקת הצבר :  ---  כהן,רענן  ---  2002  ---  קורות חייו של הפוליטיקאי רענן כהן: עלייתו ארצה מעירק,שנות העוני ומסלולו בפוליטיקה הישראלית.

נתיב 4-5 :  ---  סתיו,אריה (ע.)  ---  2002  ---  אסופת מאמרים העוסקים בפוליטיקה ומדיניות עכשווית בארץ ובעולם לצד מספר צרור שירים וביקורת ספרות.

נתיב 6 :  ---  סתיו,אריה (ע.)  ---  2002  ---  אסופת מאמרים העוסקים בפוליטיקה ומדיניות עכשווית בארץ ובעולם לצד מספר צרור שירים וביקורת ספרות.

נתיב 84  ---  סתו,אריה (ע.)  ---  2002  ---  דו-ירחון לאומי-ימני

נתיב 85:  ---  סתיו,אריה (ע.)  ---  2002  ---  בין המאמרים: לחיות בתוך הסכסוך ועימו/העצני;ישראל: היהודי בין האומות/דרשוביץ;ערביי ישראל:למי הם חייבים נאמנות/בן מאיר;החינוך לשנאה- ניצול ילדים פלשתינים האינתיפדה/ויינר

נתיב 86 :  ---  סתיו,אריה (ע.)  ---  2002  ---  בין המאמרים: שברונו של תהליך השלום-המהפכה החוקתית הנדרשת;הפוליטית החמישית של א.ב. יהושע;צרפת,ציונות וישראל וכו'.

נתיבים בחכמת היהדות :  ---  פירון,מרדכי הרב  ---  2002  ---  עיונים במערכת הערכית, המוסרית והחינוכית של היהדות על רקע הקורפוס המקראי,ספרות הנבואה,כתבי התלמוד ועוד. כמו כן מצורפים דברי הספד לרעייתו ובתו של המחבר.


אנא לחצו כאן לחיפוש הספר – תודה                                                                      אינדקס ספרים ראשי  ספרים משומשים
רובינזון ספרים
  רובינזון ספרים - נחלת בנימין 31, ת.ד. 4308 תל-אביב 61042   rob_book@netvision.net.il

 ניתאי נאמן, בנייה וקידום אתרים (SEO) -      שחיית תינוקות    צימר    גפת    אמירים    ספרים משומשים   

ספרים משומשים - ספרים עתיקים - קונים ספרים משומשים - ספרים ישנים