רק ספרים הנמצאים במדור "מחסן" נוכחים לבטח על מדפינו. נא לא להגיע לחנות טרם שבדקתם את המצאות הספר באמצעות פניה.

ספרים - ספרים משומשים - רובינזון ספרים

אנא לחצו כאן לחיפוש הספר – תודה

קניית ספרים משומשים         חיפוש ספרים         חנות ספרים


751 ספרים בעמוד זה

סבתא ואני.  ---  לונג,קייט  ---  2007  ---  סיפור מאבקיה של יתומה בת שמונה עשרה עם סבתה המרירה אשר גידלה אותה מילדות, פגישתה עם בן-דוד שלא ידעה על קיומו, שאיפתה להיות מקובלת והבולימיה שהיא מפתחת.

סדן ו :  ---  יסיף,עלי (ע.)  ---  2007  ---  אסופת מאמרים מאת אילנה רוזן, יורם בילו, לואיס לנדאו ואחרים.

סדק :  ---  גרדי,תומר (ע.)  ---  2007  ---  מאמרים, שירים וביקורות בסימן הנכבה הפלסטיני.

סדר הדין האזרחי :  ---  ליכט,אריה  ---  2007  ---  ניתוח משפטי תיאורטי ומעשי של תקנות הסד"א; אלפי פסקי דין בארץ ובחו"ל; מאמרים וכתבי עת; דעות של מלומדי משפט ידועים בארץ ובחו"ל; משפט השוואתי; ועוד. הספר מוגש בשלושה כרכים.

סדר ראש השנה.  ---  פריד,יוחנן   ---  2007  ---  חוברת המכילה מקבץ של תפילות וברכות הנהוגות בקשר למיני מזונות, כל אלו שזורים בשירי משוררים לכבוד השנה החדשה.

סוגיות בגיאופוליטיקה של המזרח התיכון .  ---  סופר,ארנון  ---  2007  ---  

סוגיות בגיאופוליטיקה של המזרח התיכון.  ---  סופר,ארנון  ---  2007  ---  הספר מנסה להתחקות אחר מגמות עכשוויות במזרח התיכון והשפעתם על עתיד האזור בכלל ועל ישראל בפרט. בין הנושאים: דמוגרפיה, עיור, מים ומאבקים עליהם, נפט, הפסיפס האתנו-דתי ועוד.

סוגיות בדיני הגנת הדייר.  ---    ---  2007  ---  מציג את חוק הגנת הדייר, את הפסיקה הרלוונטית ואת התפתחותה. בין הנושאים הנידונים: פינוי, שכירות, זכויות מוגנות, דיור ציבורי ועוד. כולל עדכון בנושאים כגון הסכמי פינוי, שיפוצים במבנה, והטרדה והרגזה.

סוגיות בטיפול בנושא התמכרויות.  ---  מיכאלי,נחום (עורך)  ---  2007  ---  תיעוד דברים שנישאו במסגרת יום העיון השנתי של היחידה לטיפול בנפגעי אלכוהול והימורים שנערך בבפתח תקווה 14.2.07. כולל רבי שיח ודיונים. בין הנושאים בספר: מזעור נזקים, הטרדה מינית וגבולות הטיפול,ועוד.

סוגיות בתנ"ך .  ---  ויסבליט,שלמה  ---  2007  ---  

סוד האמונה השבתאית :  ---  ליבס,יהודה  ---  2007  ---  מהדורה שניה מתוקנת. אסופת מאמרים בנושא השבתאות והתופעות השבתאיות. במאמרים אלו בוחן ליבס את מופעיה של השבתאיות לא כאילו היו נטע זר ביהדות,אלא כפיתוח של יסודות קיימים בהגות היהודית המסועפת.

סוד הבריאה :  ---  לביא,טוני  ---  2007  ---  מחקר בהגותו הקבלית של ר' יהודה הלוי אשלג, בעל הסולם (1885 פולין - 1955 ישראל). המחקר מציג את משנתו של הרב אודות הבריאה, הנברא, הספירות, הצמצום ועולם התיקון, בשיח פילוסופי ואקדמי רהוט.

סוד הבריאה :  ---  לביא,טוני  ---  2007  ---  מחקר בהגותו הקבלית של ר' יהודה הלוי אשלג, בעל הסולם (1885 פולין - 1955 ישראל). המחקר מציג את משנתו של הרב אודות הבריאה, הנברא, הספירות, הצמצום ועולם התיקון, בשיח פילוסופי ואקדמי רהוט.

סודה של לי :  ---  בר קדמא,עמנואל  ---  2007  ---  מגב הספר: "המחבר נוטל לעצמו את חרות המשורר ואת חרות הדמיון, תוך שהוא מטפח תקווה... שהוא יוצר מיפגש עם עולם אישי מקורי ומעניין". והמחבר שביקר רבים וטובים בשעתו, עומד להיות מבוקר כהנה וכהנה בשל חרות זו שנטל.

סודות בשכונה.  ---  לוינסקי,תמר  ---  2007  ---  סיפורה של עיתונאית המתוודעת לקורות חייה וסבלותיה של ישישה ילידת דרום-אפריקה שעלתה לארץ, כאשר ברקע נמצאים הווי שכונת שעריים התימנית שברחובות וטעמיה ו"סיפור הזוגיות המופתית" של העיתונאית ובעלה.

סודות גלויים .  ---  מונרו,אליס  ---  2007  ---  

סודות גלויים .  ---  מונרו,אליס  ---  2007  ---  שמונה סיפורים קצרים.

סודות גליליים.  ---  גופר,אמנון  ---  2007  ---  מדריך טיולים אלבומי המציג את סיפוריהם של אנשים ומקומות גליליים שעל פי רוב נמצאים הרחק מאור הזרקורים.האלבום כולל הסברים על נקודות חמד קולינריות שונות, אכסניות, דמויות בולטות ושבילי טיולים.

סודות המותגים :  ---  הייג,מאט  ---  2007  ---  הספר סוקר בקצרה את תולדותיהם של 50 מותגים שעלו לגדולה ו-50 שירדו לטמיון.

סודות מהוואגינה :  ---  ליווטי,קארול. טופ,אליזבת'  ---  2007  ---  כל מה שצריך לדעת על מערכת המין הנשית וקצת יותר: המבנה, הטיפול, המין, ההריון ומניעתו ומחלות.

סודות של בוקר טוב.  ---  לב אדלר,ענת  ---  2007  ---  ספר מתנה גדוש בעצות לבוקר טוב שהן כתמהיל של תרבות העידן החדש, אסטרולוגיה, יהדות ותזונה.

סוכן הוד מלכותו.  ---  שחר,דוד  ---  2007  ---  הוצאה מחודשת בלוויית אחרית דבר. אהבה ופרשה של בגידה בסיפורו של יהודי גרמני שגויס למודיעין הבריטי והצטרף לשורות האצ"ל.

סוכן הוד מלכותו.  ---  שחר,דוד  ---  2007  ---  הוצאה מחודשת בלוויית אחרית דבר. אהבה ופרשה של בגידה בסיפורו של יהודי גרמני שגויס למודיעין הבריטי והצטרף לשורות האצ"ל.

סוכנת בשירות המדינה.  ---  נעם,ב.  ---  2007  ---  רומן ריגול,העונה לנוסחה קבועה של מין+פעולה, המתרחש באירופה, ובמרכזו עומד פועלה הייחודי של סוכנת ישראלית חשאית, ויחסיה האינטימיים עם עובד משרד החוץ, הפועל גם הוא בשליחות עלומה של המדינה.

סוכרזית.  ---  פולק,מאיה  ---  2007  ---  שירה עירונית תל-אביבית.

סוכרת :  ---  וינשטיין,חוליו (ע.)  ---  2007  ---  חוברת בפורמט ירחוני אשר מאגדת מבחר מאמרים הנושאים את העדכונים והחידושים האחרונים בנושא סוכרת. לצדם שני פרקים נרחבים על פעילות גופנית ועל תזונה הולמת.

סונטים למריאן.  ---  גנן,משה  ---  2007  ---  שירים. "אשתי שמרה תמיד על כל ניר:/ כי מי יודע? נצטרכו מחר./ הם חלק ממהות, פרט חויה:/ עולם מלא, הוה, אשר היה [...]".

סוסיתא :  ---  סגל,ארתור [סג"ל,ארתור] ואחרים  ---  2007  ---  דין וחשבון מהעונה השמינית של החפירות הארכיאולוגיות שהתבצעו בסוסיתא שליד חברון בשנת 2007. הספר כולל מאמרים בעברית ובאנגלית, לצד איורים של תוואי השטח וממצאי החפירות, תצלומי צבע, מפות וטבלאות.

סוף הדרך :  ---  שיזף,צור  ---  2007  ---  מסע ביקורתי של אוהב סביבה ואדם אשר מבכה על הרס הטבע והנוף בישראל ומנסה לחשוף את מהות מנגנון האונס שעומר בשורש האידאולוגיה של המדינה ואנשיה. תחת זאת, המחבר מבקש להציע פתרונות למצב הקיים.

סוף היום :  ---  פטל,אלי  ---  2007  ---  קטלוג תערוכה. עבודותיו של האמן משקפות בסגנונות ובחומרים שונים את הסוגיות החברתיות והזהותיות בישראל.

סוף טוב הכל טוב. [סוף טוב - הכל טוב]  ---  שקספיר,ויליאם  ---  2007  ---  קומדיה בחמש מערכות.

סוף עונת הלימונים .  ---  לפיד,שולמית  ---  2007  ---  

סוף עונת הלימונים.  ---  לפיד,שולמית  ---  2007  ---  ספר נוסף בעלילותיה של ליזי בדיחי, "עיתונאית ובלשית לעת מצוא", והפעם - ליזי מנסה לגלות מי רצח את עמיתה לעבודה בעיתון.

סופרות כותבות לילדים :  ---  קרן יער,דנה  ---  2007  ---  חיבור הבוחן את מעמדן הפרילפריאלי/מתריס של נשים כותבות לילדים בשדה הספרות העברית של המאה ה-20: כיצד נוצרה תופעת "נשים כותבות לילדים" וכיצד עשו אלו שימוש חתרני במעמדה השולי של ספרות הילדים.

סופשבוע שישנה את חייך.  ---  אנדרסון,ג'ואן  ---  2007  ---  שיטות, עצות, תרגילים ופסיכולוגית חיובית בדרך להעצמה נשית.

סוצ'בה ספר יהודי סוצ'בה (שוץ) וקהילות הסביבה .  ---  פוקס,בן ציון  ---  2007  ---  א-ב . כתוב בעברית ומעט אנגלית .

סוריאליזם ומה שמעבר במוזיאון ישראל.   ---  קמיאן שקדן,עדינה  ---  2007  ---  הקטלוג האלבומי מוקדש לאוסף המקיף של אמנות דאדא וסוריאליזם שברשות המוזיאון. האלבום מתהדר בשפע רפרודוקציות של עבודות וכולל שני מאמרים.

סחישי טרנסניסטריה :   ---  סלע סלדינגר,אליהו  ---  2007  ---  ספר שירה, מאת מחבר ניצול שואה המתאר את חוויותיו מימי השואה ומתוצאותיה. "טפות דם זעירות, אדמות/כאדם השקיעה נוטפות/קורעות את סגר הלבבות/מתלכדות ובשטף שוטפות".

סטיבן הוקינג :  ---  וייט,מייקל. גריבין,ג'ון  ---  2007  ---  ספור חייו של המדען המהולל המשלב את הביוגרפי האישי עם תולדות הקריירה שלו בתחום הפיזיקה.

סטיגמה :  ---  שטרוך,נעמי ואחרים  ---  2007  ---  אחד משלושה מחקרים אשר בוחנים את נושא הסטיגמה בבריאות הנפש בישראל, כדי לזהות כיווני התערבות אפשריים.

סטיגמה בתחום בריאות הנפש :  ---  שטרוך,נעמי ואחרים  ---  2007  ---  אחד משלושה מחקרים אשר בוחנים את נושא הסטיגמה בבריאות הנפש בישראל, כדי לזהות כיווני התערבות אפשריים.

סטיוארט :  ---  מאסטרס,אלכסנדר  ---  2007  ---  סיפורו הביוגרפי של סטיוארט שורטר - נרקומן חסר בית מעורער בנפשו. הסיפור מתחיל ממותו של שורטר ונע לעבר ילדותו ולעבר פענוח הגורמים שהביאו למותו הכפול - מותו המטפורי כילד ומותו הממשי כבוגר שהודח מהחברה.

סטרוקטורליזם .  ---  סטורוק,ג'ון  ---  2007  ---  

סטרוקטורליזם.  ---  סטורוק,ג'ון  ---  2007  ---  תרגום למבוא הקלאסי לנושא הסטרוקטורליזם, חיבור שראה אור לראשונה ב-1986. הספר כולל סקירה של קווי מחשבה סטרוקטורליים מרכזיים בלשון, במדעי החברה, בסמיוטיקה ובספרות, ופרק העוסק בפוסט-סטרוקטורליזם.

סיבתיות :  ---  רימור,מרדכי  ---  2007  ---  קובץ פרקים אשר מתאר שורה של אירועים ומקרים בדיוניים, אכזריים ומקבריים שהתרחשו בעיר במשך יומיים. הספר נצמד ללשון דיווח קרה ואמצעית אשר מהווה חלק מהותי מכוונת מחבר הספר.

סידור אלטרנטיבי :  ---  קוסמן,אדמיאל  ---  2007  ---  מחזור שירים המעוצב כסידור תפילה ומחולק ממש כמותו לערבית ושחרית,חג ומועד וכו'.

סיירת מטכ"ל באנטבה .  ---  נתניהו,עדו (ע)  ---  2007  ---  

סימולקרות וסימולציה.  ---  בודריאר,ז'אן  ---  2007  ---  טקסט פוסטמודרניסטי מכונן המציג את הסימולקרה כגורם המרכזי בכל אפני ההתקשרות בשלהי המאה ה-20: ריבוי המידע גורם לניתוק המסמן מהמסומן - החזות הופכת למהות, וההתכנות ל"אמת" נשברת.

סימולקרות וסימולציה.  ---  בודריאר,ז'אן  ---  2007  ---  טקסט פוסטמודרניסטי מכונן המציג את הסימולקרה כגורם המרכזי בכל אפני ההתקשרות בשלהי המאה ה-20: ריבוי המידע גורם לניתוק המסמן מהמסומן - החזות הופכת למהות, וההתכנות ל"אמת" נשברת.

סימני נשיכה :  ---  אלטמן קידר,רונן  ---  2007  ---  שירה מדוייקת, אישית, ולפי הספר, מבית מדרשה של הליקון.

סימפוניית החולים :  ---  שפינקה,דרור  ---  2007  ---  ספורים שעושים נסיון כביר להרשים את הקורא בכמויות נכבדות של דם, חושך, סבל, שדים, מרעין בישין וכו'.

סינדרום ירושלים.  ---  עמירב,משה  ---  2007  ---  החיבור סוקר את הכשלים שהביאו לקריסת המדיניות לאיחוד ירושלים החל ממלחמת ששת הימים ומנתח את הסיבות לכשלון המאמץ הלאומי מכל הבחינות: מדיניות, שטח, דמוגרפיה, כלכלה, פוליטיקה, ובין-דתית.

סינדרום ירושלים.  ---  עמירב,משה  ---  2007  ---  החיבור סוקר את הכשלים שהביאו לקריסת המדיניות לאיחוד ירושלים החל ממלחמת ששת הימים ומנתח את הסיבות לכשלון המאמץ הלאומי מכל הבחינות: מדיניות, שטח, דמוגרפיה, כלכלה, פוליטיקה, ובין-דתית.

סיעה זמנית .  ---  חורב,שי  ---  2007  ---  

סיפור אישי?   ---  שילה,שמוליק  ---  2007  ---  זכרונותיו של השחקן שמוליק שילה, איש קיבוץ צאלים, מילדותו בעיר לוצק שבפולין (סמוך לגבול אוקראינה) בתקופת השואה, מחניכותו בבית עליית הנוער באיטליה, ומחייו בישראל.

סיפור בלשי .  ---  קרטס,אימרה  ---  2007  ---  

סיפור בלשי : [סיפור בלשי * השליח]  ---  קרטס,אימרה  ---  2007  ---  הנובלה מגוללת משל על הקיום במשטר טוטליטרי דרך ספורו של פקיד במשטר העינויים במדינה חסרת שם בדרום אמריקה. בנובלה המצורפת -'השליח'- יוצא אדם בלויית אשתו למסע בעקבות ארוע מהעבר שלא נותן לו מנוח.

סיפור מסגרת :  ---  ויס ברקוביץ,רונית [עורכת ראשית]  ---  2007  ---  סדרה בת 10 תקליטורים, שכל אחד מהם בוחן תימה מרכזית בתולדות האמנות בישראל ותהליכים תרבותיים-היסטוריים הקשורים בה. בין השאר נידונים ייצוגי הבית, הזכרון, הגוף, תכנים פוליטיים, שימוש בטקסט,מושג ההצלחה, ועוד.

סיפור עיתונאי.  ---  בי רב,אמנון  ---  2007  ---  סיפורים קצרים שבמהלכם הגיבורים, הקשורים בדרך זו או אחרת לעולם העיתונות, מגלים את צדדיו האפלים של עולם זה - עולם של פרסום המוביל לכוח, כוח המוביל לתאוות כוח, ותאוות כוח המובילה לשחיתות.

סיפור קורות חייה של שרה קלמנוביץ' ובני משפחתה העיר צרנוביץ' וגטאות טרנסניסטריה.   ---  פוליטיס,טל  ---  2007  ---  המחבר מגולל את ספורה האישי של שרה קלמנוביץ' ומשפחתה כפי שנמסר מפיה. כילדה יתומה שהוריה נרצחו, הושמה במחנה ההשמדה ב-1941 ושוחררה לאחר שלוש שנים ב"עסקת הצלת היתומים".

סיפורה של האנושות :  ---  דייוויס,ג'יימס ס'  ---  2007  ---  קיצור תולדות האנושות פורש יריעה רחבה שתחילתה במעבר מהומו-ספיינס להומו-ספיינס-ספיינס ועד לנאנו טכנולוגיה והנדסה גנטית.

סיפורה של המושבה זכרון יעקב מהעלייה הראשונה ועד העלייה של שנות ה 50 .  ---  רוזנפלד,אורה (ע)  ---  2007  ---  

סיפורה של ליסי.  ---  קינג,סטיבן  ---  2007  ---  רומן מתח-אימה. במהלך מיון כתבי בעלה המנוח, אלמנתו של סופר עטור פרסים נחשפת לעולמו האפל והמסוכן של בעלה.

סיפורו של כלבן צבאי .  ---  פיינבלט,נחמי  ---  2007  ---  סיפור שירותו הצבאי של המחבר למן גיוסו ליחידת הכלבנים הצה"לית ועד פציעתו בשירות.

סיפורי ארנקים.  ---  דולב,גניה (ע. הקטלוג)  ---  2007  ---  קטלוג תערוכת ארנקים של המוזיאון המציגה פריטים היסטוריים לצדם של ארנקים בעיצוב חדשני, וסקירה מקפת של ארנקים ארץ ישראליים. בלוויית מאמרים מאת סיסיליה מאיר, אוצרת התערוכה, ואחרים. בעברית ובאנגלית.

סיפורי הארץ המתוקה.  ---  דוקטורוב,א"ל  ---  2007  ---  חמישה ספורים קצרים פרי עטו של הסופר האמריקני (נולד 1931).

סיפורי הקשת החדשה :  ---  ציגלר,עליזה. גראור,אור (עורכים)  ---  2007  ---  אסופה של עשרים וששה סיפורים מאת נסים אלוני, ענת עינהר, ישעיהו קורן, יהושע קנז, אהרן אפלפלד, ש. שפרה, אלכס אפשטיין, ליאורה ורדי ואחרים.

סיפורי התנ"ך.  ---  נס,עדי  ---  2007  ---  מבחר מעבודותיו של הצלם עדי נס, בתוספת מאמרים וציונים ביוגרפים, בפורמט דו-לשוני (עברי-אנגלי). העבודות מתוך ארבע תערוכות: חיילים,נערים, אסירים וסיפורי התנ"ך.

סיפורי ממלכת נרניה.  ---  לואיס,קלייב סטייפלס  ---  2007  ---  הספר מאגד את כל שבעת ספורי הילדים בכרך אחד ובלוויית האיורים המקוריים.

סיפורים בגרוש :  ---  לירי,גיל  ---  2007  ---  סיפורים והגיגים קצרים המתארים הווי אורבני קיים או מדומיין. במוקד - תלות פולחנית של נשים בגבר/מחבר. בלווית צילומים צפויים.

סיפורים טבריינים.  ---  צמח,מוריס  ---  2007  ---  ספר המביא מסיפורי תולדותיה של העיר טבריה ומספוריהם של אנשיה הצבעוניים: מרבי חיים אבולעפיה, מחדש הישוב היהודי בעיר, ועד למינו גולדצוייג, מלך הדייגים ובעליו של הביטוי "כל סמארק נוסע בלארק". בלויית תמונות.

סיפורים מארץ הפיות.  ---  אסל,ארז  ---  2007  ---  אסופת סיפורים קצרים עם קריצות אל הפנטסטי.

סיפורים על גבריות וזיכרון.  ---  מיכאלי,דוד  ---  2007  ---  קובץ ספורים קצרים.

סניגור במבחן.  ---  קונלי,מייקל  ---  2007  ---  סיפורו של עורך-דין פלילי מלוס אנג'לס, המקבל לידיו טיפול בתיק המפגיש אותו עם הצד האפל של המין האנושי.

ספורט : [ספורט - ערכים ופוליטיקה]  ---  גור זאב,אילן. לידור,רוני (עורכים)  ---  2007  ---  פרקים הדנים בהקשרים פילוסופיים, היסטוריים מדינתיים ויהודיים, פוליטיים וחינוכיים של הספורט. מן המאמרים: הגוף כבית - תיאוריה גלותית?; כדורגל ולאומיות עם הקמת המדינה; ספורט, חינוך וחינוך לספורט; ועוד.

ספורט ערכים ופוליטיקה .  ---  גור זאב,אילן לידור,רוני  ---  2007  ---  

ספר אורי קיטאי :   ---  סנ'גרו,בועז  ---  2007  ---  אסופת מאמרים המוקדשת לכבודו של השופט הפורש. עם הקדמות מאת מאיר שמגר ושלמה לבנוני. המאמרים עוסקים בין היתר במשפט העברי.

ספר האמרות .  ---  זערור,אליהו  ---  2007  ---  אוסף ציטטות מכאן ומשם הפוזל גם לכיוון אמנותי.

ספר הבית.  ---  קונרן,טרנס  ---  2007  ---  מדריך מפורט ומהודר לעיצוב פנים של הבית. כולל סקירה של תהליכי תכנון מניתוח חללי הפעולה, דרך סקירת התשתיות הנחוצות והשלכותיהן, ועד לבחירת הרהיטים וסידורם ולטיפול במקרי חירום ביתיים דוגמת הצפות.

ספר הגן :  ---  פלוטניק,רונית. אשל,מירה  ---  2007  ---  ספר המציג את משנת החינוך הסביבתי-אקולוגי של הגן הקיבוצי - חינוך המציב את הגן בתוככי הקהילה, תוך התחשבות בשיקולים פסיכולוגים והתפתחותיים. הספר כולל סקירות של סדר היום בגן ושל אירועים מיוחדים.

ספר הדאו.  ---    ---  2007  ---  תירגמו מן המקורות הסיניים, העירו והוסיפו מבוא ונספחים: דן דאור ויואב אריאל. תרגום חדש לטקסט הקאנוני של המסורת הדאואיסטית, אליו נוספו כתבים העוסקים בחיבור ובפירושו.

ספר הזן של ג'ושו.  ---  ג'ושו (ג'או ג'ואו)  ---  2007  ---  אוסף אמרותיו של חכם הזן (צ'אן) הסיני ג'ושו (ג'או ג'ואו), אמרותיו של ג'ושו, שחי במאות השמינית והתשיעית לספירה, מאופיינות בבוטות רדיקלית, בוטות שאינה ניכרת תמיד בהצגתו המרדדת מעט של הזן בפני קהלים מערביים.

ספר הירושה.  ---  צלה,אמנון  ---  2007  ---  רומן בנושא זוגיות ובגידות הנמסר מנקודות מבט משתנות לסירוגין.

ספר הכמיהה .  ---  כהן,לאונרד  ---  2007  ---  קובץ שירים חדש של הזמר לאונרד כהן. האוסף מלווה באיורי המחבר.

ספר המדבר בארץ ישראל : [ספר המדבר בארץ-ישראל] :  ---  אשל,יעקב [עורך מדעי]  ---  2007  ---  אסופת מאמרים ע"פ הרצאות שהתקיימו בכנס. האסופה היא רב-תחומית ועוסקת באזור דרום הר-חברון מכיווני מחקר שונים. ביניהם: תפרוסת רוגמי הקבורה באזור, אידומיאה וסוסיה בתקופת בית שני, עולם החי במדבר, ים-המלח ועוד.

ספר המלח.  ---  טרואונג,מוניק  ---  2007  ---  רומן אשר טווה עלילה שיש בה מסעות, הסטוריה וגסטרונומיה בסיפורו של שף וויטנאמי המגולל בגוף ראשון זכרונות מצעירותו בוייטנאם ומחייו הנוכחיים כטבח במטבחן של שתי גבירות אמריקניות בפריז של שנות ה-30.

ספר זיכרון לגרשם שלום :  ---  דן,יוסף (ע.)  ---  2007  ---  אסופת מאמרים, מקצתם באנגלית, העוסקים, בין היתר, בפרשיות שונות בעבודתו המחקרית של שלום מתוך גישה מחקרית-ביקורתית, במחשבה היהודית בעת העתיקה ובימי הביניים ובר' נחמן מברסלב. בשני כרכים.

ספר חסידים :  ---  גלמן,אוריאל  ---  2007  ---  חיבור פולמוסי אנטי חסידי שנתחבר בשנת 1818 ומובא כאן לראשונה במהדורה מוערת ומבוארת בצירוף מבוא הדן בהקשרו ההסטורי ובתכניו.

ספר חסידים :  ---  גלמן,אוריאל  ---  2007  ---  חיבור פולמוסי אנטי חסידי שנתחבר בשנת 1818 ומובא כאן לראשונה במהדורה מוערת ומבוארת בצירוף מבוא הדן בהקשרו ההסטורי ובתכניו.

ספר יהודי סוצ'בה (שוץ) וקהילות הסביבה.   ---  פוקס,בן ציון  ---  2007  ---  ספר זכרון העוסק בדרום בוקובינה. סוצ'בה וסביבתה והיהודים לדורותיהם; תולדות האזור ותושביו היהודים בזמן השואה; רשימות יזכור; סיפורים אישיים של אנשי סוצ'בה והסביבה; ועוד פרקים ונספחים.

ספר יצירה.  ---  לידר,א. זיסקינד,ת. (מהדירים)  ---  2007  ---  מהדורה מהודרת של הטקסט של ספר יצירה - טקסט קבלי מכונן . הטקסט שונה למתכונת שירית,קוצר והודפס על נייר משובח בכתב מאיר עיניים.

ספר לוצק :  ---  פרידמן,ישעיהו [עורך]  ---  2007  ---  מהדורה עברית ל"ספר לוצק" המקורי שיצא ביידיש בשנת 1961. הספר מתאר את חיי הקהילה החל מימי מלחמת העולם הראשונה ומפרט מוסדות, ארגונים ומפלגות, מספר על חיי התרבות והחיים הדתיים ומקדיש מקום נרחב לשנות השואה.

ספר עדות וזיכרון :  ---  פוקס,בנימין (עורך)  ---  2007  ---  ביוגרפיות של בני המשפחות, עיסוקיהם ותולדותיהם. כולל תמונות רבות של בני המשפחה מכל רחבי העולם, מכתבים ותעודות שונות.

ספר עקום בינה :  ---  אלרגנד,רענן  ---  2007  ---  ספר המכיל בדיחות כגון: "איזה פרי מבקש פועל בניין? - הבה טיח", וכן חידות בציורים, שתשובותיהן הן בבחינת לשון נופל על לשון, וכל הצוחק במומו הוא צוחק.

ספר תמציות פרחי באך.  ---  בן אלישע,איילה  ---  2007  ---  הספר כולל בתוכו חומר לימודי שמעבירה המטפלת לתלמידיה, ובו: חומר רקע קצר, אופן הכנת התמציות והתאמת הצמחים לטיפול בבעיות שונות.

ספרי המתים של נתן קליגמן.  ---  קולר,רז  ---  2007  ---  סופר כושל מוצא כתבי יד ישנים של סבתו ומחליט להוציאם כשלו, מה שגורר הצלחה מסחרית, פרסום ואלימות נגד כל מי שמאיים על מעמדו ותהילתו.

סקי וסנובורד.   ---  נתן,אודי  ---  2007  ---  מדריך לאתרי נופש מושלגים, כולל מידע כללי וסקירת אתרים באירופה ובעולם.

סקס והאישה הבשלה .  ---  שיהי,גייל  ---  2007  ---  

סקס והאישה הבשלה :  ---  שיהי,גייל  ---  2007  ---  ספר הבוחן את חייהן המיניים של נשים המצויות בגילאים שבין 40 ועד ל-120. הספר סוקר את הצגת המיניות הבשלה בתרבות העכשווית ובעיקר זו האמריקנית וכולל ראיונות עם נשים הדנות בחיי המין במחצית השניה של החיים.

סקר דעת קהל בקיבוצים בשנת 2007 והצגת השינויים בעמדות לאורך 17 שנים.  ---  פלגי,מיכל. אורחן,אליאט  ---  2007  ---  סקירה המציגה ממצאים ממחקרי עמדות שבוצעו בקרב אוכלוסיות בקיבוצים בשנת 2007, והשוואתן של אלו לתוצאות ממחקרים מוקדמים. בין הנושאים הנבחנים: כלכלה, שינויים ארגונים, בטחון אישי פיננסי, ועוד.

סרטן המעי הגס ומערכת העיכול .  ---  ארבר,נדיר (ע)  ---  2007  ---  

סרטן המעי הגס ומערכת העיכול.  ---  ארבר,נדיר (ע.)  ---  2007  ---  אסופת מאמרים בפורמט מגזיני: השינויים המולקולאריים המובילים להתפתחות השאתות של המעי הגס; קולונוסקופיה וירטואלית; מניעה של סרטן המעי הגס; ועוד.

סרסורים של נייר :  ---  לבנקרון,נעמי. קרבס,שירי  ---  2007  ---  מחקר מדיניות הבוחן את החקיקה הרלוונטית לפרסום שירותי מין, לפני ואחרי פסק דין שוקן שאסר על פרסום מפורש בעיתונות, ומעלה הצעות לתחיקה עתידית כמו גם הצעות ייעול לאכיפה של החוק.

ע[ו]ל הסובלנות : [עול הסבלנות] [על הסבלנות]  ---  פישר,שלמה. סליגמן,אדם (עורכים)  ---  2007  ---  אסופת מסות ומאמרים שבמוקדן הניסיון לאתר את גרעיני הסובלנות והאפשרות לדו-קיום ולפלורליזם המצויים במהותן של שלוש הדתות המונותיאיסטיות הגדולות. הספר מציג מבט גולבלי רחב, ולצידו מבט ישראלי ומקומי.

ע[ו]ל הסובלנות : [עול הסבלנות] [על הסבלנות]  ---  פישר,שלמה. סליגמן,אדם (עורכים)  ---  2007  ---  אסופת מסות ומאמרים שבמוקדן הניסיון לאתר את גרעיני הסובלנות והאפשרות לדו-קיום ולפלורליזם המצויים במהותן של שלוש הדתות המונותיאיסטיות הגדולות. הספר מציג מבט גולבלי רחב, ולצידו מבט ישראלי ומקומי.

עבודה והגנה :  ---  יהב,דן  ---  2007  ---  מחקר הסטורי אשר מתמקד בקשר בין ההתיישבות העובדת טרם עלייתה על הקרקע לבין "ההגנה" על מסגרותיה השונות באמצעות הצגה שיטתית של הקיבוצים והקבוצות שפעלו בישובים עירוניים ובישובים כפריים לפי סדר הקמתם.

עבודות 2005 - 2007 .  ---  דור,אופיר  ---  2007  ---  

עבודות 2007-2005.  ---  דור,אופיר  ---  2007  ---  קטלוג תערוכה אלבומי ודו-לשוני המוקדש לציוריו של האמן הישראלי, יליד 1972. בקטלוג מאמר, ראיון ורפרודוקציות.

עבודות חדשות .  ---  שקין,ערן  ---  2007  ---  

עבודות חדשות.  ---  שקין,ערן  ---  2007  ---  הקטלוג מכיל צילומי צבע של עבודות אקריליק ושמן על בד, מעין סימולקרות המחליפות את עבודותיהם של יוצרים מוכרים כפיקסו או וורהול. לקטלוג מצורף ראיון עם האמן, בעברית ובאנגלית.

עבודות מוקדמות 1982-1965.  ---  דרוקס,מיכאל  ---  2007  ---  קטלוג אלבומי ודו- לשוני המלווה את תערוכתו של האמן הישראלי הוותיק. כאמור, התערוכה מוקדשת לעבודתיו המוקדמות של דרוקס.

עבודת יד.  ---  גילרמן,דנה  ---  2007  ---  ספר אמן זעיר ממדים במתכונת "פליפ בוק" שהדפדפוף בו יוצר סרט. דפדוף צד אחד מגלה את דמותה של אישה המענגת את עצמה בעוד השני מייצר טקסט העוסק במיניות האישה.

עבודת שיווק בעמותה :  ---  ציגלמן,ישראל  ---  2007  ---  תיאור, הסבר והמלצות אודות שיפורים רצויים בעבודת השיווק הנעשית בעמותה. הספר נכתב מנקודת מבטה של הנהלת העמותה והוא מביא פירוט של כלי עבודה בתחום השיווק ודוגמאות מנסיונן של עמותות.

עבור את האלפים אבשלום. [עבור את האלפים, אבשלום]  ---  שוייצר,ארז  ---  2007  ---  רומן בכורים המגולל את ספורו של גבר באמצע החיים, בודד ומתבודד, אשר ירושה הנופלת בחלקו שולחת אותו למסע בגוף ובנפש שבמהלכו הוא יפגוש באשה חושנית וגם בעצמו.

עברוס :  ---  פודולסקי,ברוך  ---  2007  ---  מילון עברי-רוסי חדש. מכיל 50000 ערכים, ביניהם מספר רב של מילים לועזיות,כאלו שהתאזרחו וכאלו שטרם התאזרחו, מילות סלנג, ביטויים שכיחים וביטויי לשון. מ"וגדוגו", ו"חוכמולוג", ועד "דנוטציה", "קורפורל" ו"פזול עיניים".

עברית בג'ינס :  ---  נצר,ניסן  ---  2007  ---  ספר רחב יריעה הבוחן את אוצר הסלנג העברי ואת שוליה, או שמא מרכזה, של השפה העברית הדבורה וסוקר את האופנים הלשוניים השונים בהם נוצרים ביטויי סלנג תוך פניה לתרבות הרחוב. בספר דוגמאות ומפתח בן 3000 ערכים.

עברית בג'ינס :  ---  נצר,ניסן  ---  2007  ---  ספר רחב יריעה הבוחן את אוצר הסלנג העברי ואת שוליה, או שמא מרכזה, של השפה העברית הדבורה וסוקר את האופנים הלשוניים השונים בהם נוצרים ביטויי סלנג תוך פניה לתרבות הרחוב. בספר דוגמאות ומפתח בן 3000 ערכים.

עברנו גם את זה :  ---  פלדמן,יואל  ---  2007  ---  המחבר מספר על הווי חייו כילד בהונגריה טרם השואה, על הגירוש והמחנות שבאו לאחר מכן ועל התושיה שגילה באמצעותה עלה באפשרותו לשרוד. בחלקו השני של הספר תיאור עלייתו ארצה זמן קצר לפני קום המדינה.

עגל הזהב.  ---  אילף ופטרוב  ---  2007  ---  החלק השני בדילוגיה הסאטירית מגולל את המשך הרפתקאותיהם של נוכל ואציל-לשעבר ברוסיה הסובייטית של תחילת המאה ה-20. לספר מצורף פרק הערות מאת המתרגם וכן - פרק מעבודת המחקר של פרופ' יורי שצ'גלוב.

עד הסוף המר .  ---  פרט,בראיין  ---  2007  ---  

עד הסוף המר :  ---  פרט,בראיין  ---  2007  ---  אנתולוגיה המתארת ספורי קרבות בהם נלחמו פנים מול פנים,לעיתים עד אחרון הלוחמים. המתרגם הישראלי, הסטוריון צבאי, הוסיף תיאורי קרבות דומים מתולדות ארץ ישראל.

עד מדינה.  ---  סרנה,יגאל  ---  2007  ---  סיכום של עבודת שטח עיתונאית שמתמקדת בסיפורים הקטנים והשוליים לכאורה המרכיבים את הסכסוך הישראלי-פלסטיני מתחילת מלחמת לבנון ב-1982 ועד יציאת עזה ב-2005.

עד נכון היום.  ---  בוזגלו,מאיר  ---  2007  ---  אסופת משפטים פואטיים,אניגמטיים קמעא,בענייני יהדות, פילוסופיה והחיים, לחובבי אפוריזמים מהורהרים.

עדויות מגובה החול :  ---  סגל,מעוזיה  ---  2007  ---  תיאור מהלך הקרב בחווה הסינית במלחמת יום הכיפורים מנקודת מבטן של ארבע הפלוגות המעורבות, כפי שהוא מתואר בידי מי שהיה חייל באחת מפלוגות אלו אך לא השתתף בקרב.משלב ראיונות עם חיילים שהשתתפו בקרבות.

עדויות מגובה החול :  ---  סגל,מעוזיה  ---  2007  ---  תיאור מהלך הקרב בחווה הסינית במלחמת יום הכיפורים מנקודת מבטן של ארבע הפלוגות המעורבות, כפי שהוא מתואר בידי מי שהיה חייל באחת מפלוגות אלו אך לא השתתף בקרב.משלב ראיונות עם חיילים שהשתתפו בקרבות.

עדות מקומית 07 :  ---  שטייניץ,עמי (אוצר)  ---  2007  ---  קטלוג התערוכה "עדות מקומית 07" - תערוכת צילומי עיתונות מישראל, שזו לה שנתה החמישית. הקטלוג מהווה מעין רטרוספקטיבה לאירועי שנת 2007. בלוויית דברים מאת האוצר. בעברית בערבית ובאנגלית.

עדיף להיות צרודה מאשר אילמת :  ---  ברסלר,שלומית  ---  2007  ---  סיפורו של התיאטרון הקהילתי כמרחב לביטוי נשי בישראל. הספר מתאר את סיפור חייהן של הנשים, הנושאים המועלים בתיאטראות ותהליכי היצירה .

עדיף להיות צרודה מאשר אילמת :  ---  ברסלר,שלומית  ---  2007  ---  סיפורו של התיאטרון הקהילתי כמרחב לביטוי נשי בישראל. הספר מתאר את סיפור חייהן של הנשים, הנושאים המועלים בתיאטראות ותהליכי היצירה .

עוגנים :  ---  מגל,חסיה  ---  2007  ---  "אחר כך השקט/ מסגיר/ מלא צנת// כל מה שיכלנו לומר זה לזו/ לפני./ ואחרי".

עוד יום אחד.   ---  אלבום,מיץ'  ---  2007  ---  רומן. כמה עשורים אחרי שבחר את אביו על פני אימו, החלטה שהתגלתה כשגויה, מוצא עצמו גיבורינו בשפל המדרגה ובוחר לשים קץ לחייו בבית ילדותו. עם הגיעו הוא זוכה לפגישה מחודשת עם אמו המתה ולהזדמנות לתיקון.

עוד משלוח מטשקנט : ["עוד משלוח מטשקנט" :]  ---  לבנקרון,נעמי  ---  2007  ---  מחקר הבוחן את המאפיינים הסוציולוגיים והפסיכולוגיים של סוחר הנשים הפעיל בישראל. המחקר המתבסס על מאגרי נתונים שונים ועל דוחות פרלמנטריים ומשפטיים מוצא מאפיינים ברורים לדמותו של הסוחר: גיל, מוצא, מין, ועוד.

עולם חסד יבנה :  ---  זהרי,מנחם  ---  2007  ---  חיבור המציג את 246 ההיקרויות השונות של המילים "חסד" ו"חסיד" במקרא, מציג את הפסוקים הרלוונטיים ומצביע על דרך שימושו של סופר המקרא במילים האמורות.

עולם חסד יבנה :  ---  זהרי,מנחם  ---  2007  ---  חיבור המציג את 246 ההיקרויות השונות של המילים "חסד" ו"חסיד" במקרא, מציג את הפסוקים הרלוונטיים ומצביע על דרך שימושו של סופר המקרא במילים האמורות.

עולם מופלא :  ---  פותרגיל,אלסטר ואחרים  ---  2007  ---  אלבום מרהיב הסוקר מגוון עשיר של נופים, צורות חיים ובתי גידול ברחבי העולם. ספר מסקרן, מחכים ומלווה בתצלומים צבעוניים עוצרי נשימה. נכתב על-פי סדרת הטלוויזיה של הבי-בי-סי.

עולם עובר.  ---  ברנשטיין,אורי  ---  2007  ---  שירים, ובהם: "והילד ההוא עודו פוחד/ מתאוצת מכוניות ומנשים/ גדלות איברים ובא/ אלי, ברגעי רעדה משלי,/ ושואל למה אני מביאו/ לידי קץ [...]".

עוצמת המיקוד :  ---  קאנפילד,ג'ק ואחרים  ---  2007  ---  אסטרטגיות מיקוד לעסקים ולחיים האישיים שנועדו לעזור לקורא לעלות על דרך המלך.

עור התוף של קרדיף .  ---  סנדרסון,דני  ---  2007  ---  

עור התוף של קרדיף.  ---  סנדרסון,דני  ---  2007  ---  קובץ ספורים קצרים עד קצרים מאוד היוצרים רצף ביוגרפי-נוסטלגי של המוסיקאי השנון.

עורך ביקור אצל עצמי :  ---  ברסון,בנימין  ---  2007  ---  פורמט דו לשוני. השירה המקורית באנגלית הוצבה מול התרגום בעברית.

עורכת ספרותית.  ---  גלקין סמית,עליזה  ---  2007  ---  סיפורים קצרים, ובהם עורכת המתעללת בסופרים ובמאהבים, אשה המחליפה זהויות בכדי להתמודד עם רגשותיה, הורים המקריבים את ילדם המפגר למען בצע כסף ועוד.

עורשלד.  ---  כרמלי,עודד  ---  2007  ---  מחזור שירים בעברית-ערבית-רוסית. "הקיץ יבוא הבשר יחשף/יחסכו במים יחסכו/בבני אדם/משהו בעור יעשה משתף/וללא חמלה/לא יהיה מי שישמע/ספורים/ובחופים איש ינשם את אחיו אנחנו/נזחל מפניהם על גחון."

עושי הנפשות :  ---  רולניק,ערן  ---  2007  ---  הספר עוסק בהגירתה של הפסיכואנליזה ממרכז אירופה לא"י בתקופת המנדט, הנחלתה ואופני התקבלותה. בהתבסס על מאות מכתבים ותעודות, המחבר משרטט ביוגרפיה קבוצתית של הפרוידיאנים הראשונים שהיגרו לא"י.

עושים ספר :  ---  ברגמן,צביקה  ---  2007  ---  ספר הצלחה/עשה זאת בעצמך העוסק בהיבט הפרקטי של הוצאת ספר בישראל כיום: מה עליך לעשות על מנת להביא לכך שספרך יתפרסם? מהם המקורות השונים מהם מגיע שכר הסופרים? כיצד תשמור זכויות סופר? אלו, ועוד.

עזות שבקדושה :  ---  רוטלינגר ריינר,רינה  ---  2007  ---  מחקר על אודות פעילותן של קבוצות תיאטרון נשים דתיות בישראל תוך סקירת הקבוצות השונות, בחינת התייחסותו של הממסד הדתי לתופעה ודיון בה מנקודות מבט שונות.

עזר כנגדו .  ---  רגן,נעמי  ---  2007  ---  

עזר כנגדו.  ---  רגן,נעמי  ---  2007  ---  עוד רומן פרי עטה של המחברת, המתמחה בחיבור בין ז'אנר הרומן הרומנטי לעולם החרדי-אמריקאי. והפעם, צעירה חומרנית הנישאת ברגע של פאניקה לרב המחפש את דרכו.

עזרה ראשונה להצלת חיים.  ---  דונחין,יואל. קודינסקי,נתן  ---  2007  ---  הסברים מפורטים עם צלומי הדגמות, כולל טפול בנפגעי לוחמה כימית. הספר ישמש כספר הלימוד של מד"א בישראל.

עזריאל שוכן לו בגדר . ["עזריאל שוכן לו בגדר"]  ---  פרג',רג'א  ---  2007  ---  חוברת לזכרו של ואסים סאלח נזאל, שנפל בגבול לבנון ב- 12/07/2006. בארוע שבו נהרג,נחטפו שני החיילים ובכך החל מהלך מלחמת לבנון השניה. החוברת נכתבה בעברית,אנגלית וערבית.

עטלפים בים האדום .  ---  אלמוג,זאב  ---  2007  ---  

עטלפים בים האדום :  ---  אלמוג,זאב  ---  2007  ---  תיאור פעולותיה המבצעיות של היחידה המובחרת נסמך על מקורות תעוד צה"ליים ואחרים ומובא מפיו של מפקד השייטת בדימוס.

עטרות :   ---  דנון,רות  ---  2007  ---  במהדורה כפולה זו של כתב העת מובא מחקרה של דנון, בת המושב עטרות - מראשוני המושבים בהתיישבות הציונית שסיומו בא לו בכיבושו על ידי הלגיון הירדני במלחמת העצמאות. המחקר מביא את סיפורו של הישוב ושל אנשיו.

עטרות :   ---  דנון,רות  ---  2007  ---  במהדורה כפולה זו של כתב העת מובא מחקרה של דנון, בת המושב עטרות - מראשוני המושבים בהתיישבות הציונית שסיומו בא לו בכיבושו על ידי הלגיון הירדני במלחמת העצמאות. המחקר מביא את סיפורו של הישוב ושל אנשיו.

עידוד מעורבות והתנדבות של אזרחים :  ---  נידל שמעוני,ברנדה  ---  2007  ---  מדריך שמטרתו היא לספק כלים תיאורטיים ומעשיים ליזמים חברתיים ולארגונים המעוניינים בשימוש במתנדבים לצורך קידום של נושאים חברתיים שונים.

עידן העקורים.  ---  ויזל,אלי  ---  2007  ---  רומן. ספורו של אדם שנעקר בילדותו מחיק משפחתו והושם אצל נוצריה הונגריה וכך שרד את השואה. הקומוניזם מאלץ אותו לעקור שנית מחיק מי שהיתה לאימו והוא משוטט בעולם עד התחברותו לחבורה מגוונת של עקורים יהודים.

עיוורון זמני.  ---  שיר שמר,תום  ---  2007  ---  מתוך השירים המופיעים בספר: "חרף./ בוא כבר./ חרף בוא./ כסה שמים בחיות העננה/ תרטיב את הזעה הקרה.// אפר. תכסה הכל, תכסה./ צריך להתאים את מזג האויר לאוירה/. אפר, בוא תבוא ותבלע./ תבלע את כל הצבע המזיף [...]"

עיונים באסלאם :  ---  גירץ,קליפורד  ---  2007  ---  בחיבורו זה מבקש האנתרופולוג הנודע ליצור בסיס כללי לניתוח השוואתי של הדת, במקרה זה האיסלם, דרך בחינה אנתרופולוגית של שתי ציוויליזציות מנוגדות שאל שתיהן הגיע האסלם בתהליך איטי - אינדונזיה ומרוקו.

עיונים במשפט מגדר ופמיניזם. [עיונים במשפט, מגדר ופמיניזם.]   ---  ברק ארז,דפנה (עורכת ראשית)  ---  2007  ---  אסופת מאמרים המציגה דיונים פמיניסטיים במשפט המשווה ובמשפט הישראלי, הן מנקודת המבט התיאורטית והן מנקודת המבט של ניתוח דינים. בין יתר הנושאים: סוגיית הטייסות, נשים בחברה החרדית וחוקי ממונות.

עיונים במשפט מגדר ופמיניזם. [עיונים במשפט, מגדר ופמיניזם.]   ---  ברק ארז,דפנה (עורכת ראשית)  ---  2007  ---  אסופת מאמרים המציגה דיונים פמיניסטיים במשפט המשווה ובמשפט הישראלי, הן מנקודת המבט התיאורטית והן מנקודת המבט של ניתוח דינים. בין יתר הנושאים: סוגיית הטייסות, נשים בחברה החרדית וחוקי ממונות.

עיונים במשפט עברי ובהלכה :  ---  חבה,יעקב. רדזינר,עמיחי (עורכים)  ---  2007  ---  המאמרים שכונסו עוסקים בהליך הדיוני של המשפט העברי על צדדיו ומרכיביו השונים. בין הנושאים הנידונים: מבנה בית הדין וסמכויותיו, סמכות השיפוט הפלילי של המלך, האתיקה של הדיינים, ועוד.

עיונים במשפט עברי ובהלכה :  ---  חבה,יעקב. רדזינר,עמיחי (עורכים)  ---  2007  ---  המאמרים שכונסו עוסקים בהליך הדיוני של המשפט העברי על צדדיו ומרכיביו השונים. בין הנושאים הנידונים: מבנה בית הדין וסמכויותיו, סמכות השיפוט הפלילי של המלך, האתיקה של הדיינים, ועוד.

עיונים בתקומת ישראל 17 :  ---  בראלי,אבי  ---  2007  ---  בכרך זה: קימי קפלן על ספרי לימוד להיסטוריה בחברה החרדית, חנוך בן פזי על אדמה וארץ ישראל במשנת לוינס, יצחק דהן על אינטלקטואלים מזרחים בישראל, ועוד.

עייפות, תשישות כרונית ופיברומיאלגיה :  ---  ווקוביץ',לאורל  ---  2007  ---  ספרון המציג פתרונות טבעיים לבעיית העייפות ולתסמיני מחלת הפיברומיאלגיה, פתרונות הכוללים שינויים בהרגלי חיים ובהרגלי תזונה, שימוש בתוספי מזון ועוד. הטקסט כולל הפניות למאמרים מדעיים עכשוויים.

עייפים מלנצח : ["עייפים מלנצח" : ]  ---  לברן,אהרן  ---  2007  ---  כתב דעה המציג את מה שלדעת מחברו - תא"ל במיל ומבכירי אמ"ן - היא סיבתו האמיתית של הכשלון במלחמת לבנון השניה: פשרנות פוליטית, איבוד הצורך המתמיד בנצחון, ואיבוד הזהות העצמית הישראלית הלאומית.

עין הבובה.  ---  שטרית,סמי שלום  ---  2007  ---  רומן מתח שבו מוצאת עצמה עיתונאית ניו-יורקית המוצבת במזרח התיכון, בת לאם פלסטינית ואב יהודי, בלב פרשה שבלב הסכסוך הישראלי-פלסטיני. הספר אינו חוסך בהצגת נקודת המבט הפלסטינית ואינו מתפשר אל עבר הקונצנזוס.

עיצוב הגוף וחיטוב הזהות :  ---  לירן אלפר,דליה. קמה,עמית  ---  2007  ---  דיון באופן שרטוט גבולותיו ותכונותיו של הגוף המוצג בטלוויזיה תוך התמקדות במימדי הבריאות, הגיל והמשקל.

עיצוב הישראליות.  ---  צחור,זאב  ---  2007  ---  דיון בשורשי הישראליות ותהליך התגבשותה דרך בחינת חלקם של בן גוריון, ז'בוטינסקי וחזן במהפכה הציונית.כן נידונים גם נרטיבים כתוצאות השואה, עיצוב המפה הפוליטית, הקיבוץ ועוד.

עיצוב הישראליות.  ---  צחור,זאב  ---  2007  ---  דיון בשורשי הישראליות ותהליך התגבשותה דרך בחינת חלקם של בן גוריון, ז'בוטינסקי וחזן במהפכה הציונית.כן נידונים גם נרטיבים כתוצאות השואה, עיצוב המפה הפוליטית, הקיבוץ ועוד.

עיקרים במשפט הפלילי העברי.  ---  אנקר,אהרן  ---  2007  ---  חיבור מקיף בנושא המשפט הפלילי העברי. בנושאים: עונש מיתה בדין בני-נח - רשות או חובה?; היקף הסמכות הפלילית של המלך לפי הרמב"ם; טעות בדין ואי-ידיעת הדין; הרציונל של הגנה עצמית והשלכותיו המעשיות;.

עיקרים במשפט הפלילי העברי.  ---  אנקר,אהרן  ---  2007  ---  חיבור מקיף בנושא המשפט הפלילי העברי. בנושאים: עונש מיתה בדין בני-נח - רשות או חובה?; היקף הסמכות הפלילית של המלך לפי הרמב"ם; טעות בדין ואי-ידיעת הדין; הרציונל של הגנה עצמית והשלכותיו המעשיות;.

עיר המלאכים הנופלים.  ---  ברנדט,ג'ון  ---  2007  ---  ב-1996 נשרף בניין האופרה הונציאני "לה פניצ'ה" - בניין בעל ערך היסטורי וסנטימנטלי עבור הונציאנים. ברנדט, עיתונאי חוקר, יוצא לחקור את האירוע ונפגש עם שלל דמויות ונציאניות מרתקות. רומן עיתונאי.

עיר השמש.  ---  קמפנלה,טומאזו  ---  2007  ---  דיאלוג פילוסופי-פואטי המשרטט את קווי המתאר של 'עיר השמש' - אוטופיה שוויונית, בבחינת "חזון אחרית הימים" - אותה הגה הנזיר איטלקי (1568-1639) בצינוק האפל בו שהה בעוון פעילות חתרנית. נוספה אחרית דבר.

עיר רפאים :   ---  פוירשטיין,אופיר  ---  2007  ---  חיבור הסוקר את עזיבתם של פלסטינים את אזור מרכז העיר בחברון בעקבות יישום של נהלי בטחון נוקשים וכחלק ממדיניות מגמתית ומתמשכת. כולל מפות. עם תקליטור מצורף.

עיר.   ---  סימאק,קליפורד  ---  2007  ---  תרגום חדש לספור מדע בדיוני עתידני שבמרכזו מספרים כלבים עתידניים את האגדות שהותירו אחריהם בני האדם.

עירום בכחול.  ---  רוזנר,אליזבת  ---  2007  ---  רומן שבמרכזו מערכת יחסים הנרקמת בין מורה לאמנות לתלמידתו. הוא, גרמני שנולד לאחר המלחמה, היא, דור שלישי לשואה, היתר, כצפוי.

עירום ועריה.  ---  אלפנדרי,שלמה  ---  2007  ---  קובץ שירים . "בקו נגעתי,/בעבים ובדקותם/קמוריו, קעוריו/במתאר פניו/ואל עיניו עליתי/אל רטט ריסיו/כל כך קרוב אתה."

עכבה סימפטום וחרדה .  ---  פרויד,זיגמונד  ---  2007  ---  

עכשיו באמצע החיים :  ---  גולדשטיין,עליזה   ---  2007  ---  הספר דן בדרכי התמודדות עם ההשלכות הנפשיות והפיזיות ש"גיל התבונה" טומן בחובו, מנקודת מבט פסיכולוגית. הספורים האישיים והכלים המוצעים בספר נועדו לסייע בהתמודדות מפויסת יותר עם שלב זה בחיים.

עכשיו גלה את חוזקותיך - למורים.  ---  ליסוולד,רוזאן. מילר ג'ו אן. רוביסון,גניפר  ---  2007  ---  תכנית המסייעת בזיהוי כשרונותיו של המורה וחשיפת האמצעים השונים לתרגום נקודות החוזק להצלחה מקצועית בהוראה. כולל מבחן לגילוי חוזקות והפנייה לאתר אינטרנט בנושא.

על אודות יונתן.  ---  בן אליעזר,איתי  ---  2007  ---  סיפורו של נער מתבגר העוקר בעקבות אמו ואביו החורג לניו-ג'רסי ונאלץ להתמודד עם הלם התרבות, הגעגועים, יחסיו עם הוריו הגרושים, עם אהבה נכזבת ועם סוד משפחתי אפל.

על אם הדרך .  ---  מאייר בלום,דינה  ---  2007  ---  

על גדת הסמבטיון .  ---  הלקין,הלל  ---  2007  ---  

על גדת הסמבטיון :   ---  הלקין,הלל  ---  2007  ---  ספר מסע המתאר את חוויותיו של עיתונאי אמריקני-ישראלי המתלווה לרב החוקר את גורלם של עשרת השבטים האבודים. תחילתו של המסע בפקפוק וסופו בהתלהבות מחקרית המעלה ממצאים מפתיעים ביחס לבני המנשה.

על דלותה של הספרותיות .  ---  מירון,דן  ---  2007  ---  

על דלותה של הספרותיות :  ---  מירון,דן  ---  2007  ---  מסה המציעה קריאה פרשנית לספור קצר של שלום עליכם. הספור עצמו מובא בראשית הספר במלואו בתרגום חדש.

על דעת המקום ועל דעת הקהל :  ---  בן אליהו,אייל  ---  2007  ---  חיבור לשם קבלת תואר דוקטור לפילוסופיה .

על הגמישות :   ---  פינקל,מאיר  ---  2007  ---  שיטה מגובשת להבניית ממדים שונים של גמישות - טכנולוגית, תורתית ותרבותית - בבניין הכוח הצבאי. המחבר מציג מקרי מבחן היסטוריים שונים המדגימים את השפעת קיומם או העדרם של גורמים אלו על ההצלחה בשדה הקרב.

על ההשתעבדות מרצון .  ---  דה לה בואסי,אטיין  ---  2007  ---  מסה חתרנית מהמאה ה-16 שהגתה לראשונה את ההתנגדות האזרחית הלא אלימה למשטר.

על החיים ועל המוות .  ---  קניוק,יורם  ---  2007  ---  

על החיים ועל המוות.  ---  קניוק,יורם  ---  2007  ---  המחבר חוזר לתל אביב של ילדותו ומגולל זכרונות לצד ספורים אישיים וחותם בפרידה . הספר נכתב על רקע מחלתו ואשפוזו של קניוק.

על הכנסת האורחים .  ---  דרידה,ז'אק  ---  2007  ---  

על הכנסת האורחים :  ---  דרידה,ז'אק  ---  2007  ---  גרסה כתובה של שתי פגישות בסמינר שעסק בהכנסת אורחים. דרידה מבצע דקונסטרוקציה למושג האירוח ולמושג הזר ומנסה לרדת לסוד התופעה של הכנסת האורחים.

על המוחלט והיחסי בהגדרת קו העוני.  ---  אחדות,לאה  ---  2007  ---  חוברת המציגה גישות שונות למדידת קו העוני, תוך השוואתן לבחינת המדדים המקבילים בישראל.

על המנהיגות הצבאית .  ---  יעלון,משה (בוגי) ואחרים  ---  2007  ---  

על המנהיגות הצבאית.  ---  יעלון,משה. פופר,מיכה ואחרים  ---  2007  ---  דיון במנהיגות הצבאית על מגוון הבטיה במאמרים מאת אנשי אקדמיה וצבא ישראלים. בספר מושם דגש על המקרה הישראלי.

על המקום .  ---  גורביץ',זלי  ---  2007  ---  הספר בוחן מנקודת מבט אנתרופולוגית את מושג המקום בכלל ואת מושג המקום הישראלי בפרט. הספר עוסק בגבולות, המנונים, הזמן היהודי, הגירוש מגן עדן, רובינזון קרוזו ועוד.

על המקום .  ---  גורביץ',זלי  ---  2007  ---  הספר בוחן מנקודת מבט אנתרופולוגית את מושג המקום בכלל ואת מושג המקום הישראלי בפרט. הספר עוסק בגבולות, המנונים, הזמן היהודי, הגירוש מגן עדן, רובינזון קרוזו ועוד.

על העודפות :  ---  מריון,ז'אן לוק  ---  2007  ---  תוך שיח ושיג עם לוינס, הוסרל, דרידה, ואחרים שוזר מריון מגוון דוגמאות להתגלות המתן: הצלם, התמונה, האיקונין, התגלות האל. עם מבוא מאת המתרגמת ובצירוף הקדמה ייחודית לתרגום העברי מאת מריון.

על הצחוק ועל העוקץ :   ---  גרין,דורון  ---  2007  ---  אוסף חיבורים קצרים רוויי סימני קריאה ושלוש נקודות, העוסקים באופן הומוריסטי,אליבא דמחבר, בחייו של הגבר הישראלי.

על התשוקה.   ---  אנדרה,ז'אק (ע.)  ---  2007  ---  שישה מאמרים מאת פסיכואנליטקאים צרפתים מובילים בהם הם בוחנים את התשוקה מהיבטים שונים: הקשר המהותי בין פסיכואנליזה לתשוקה; התשוקה כ"נוירוזת יתר"; התשוקה דרך ספור חייו של לורד ביירון; ועוד.

על חוף צ'זיל.  ---  מקיואן,איאן  ---  2007  ---  עלילה פסיכולוגית מפותלת על רקע שנות ה-60 הסוערות באנגליה ("סווינגינג סיקסטיז"). מאת מחבר רבי המכר "כפרה" ו"אמסטרדם". כתוב בברק האופייני.

על חוף צ'זיל.   ---  מקיואן,איאן  ---  2007  ---  עלילה פסיכולוגית מפותלת על רקע שנות ה-60 הסוערות באנגליה ("סווינגינג סיקסטיז"). מאת מחבר רבי המכר "כפרה" ו"אמסטרדם". כתוב בברק האופייני.

על כפות המאזניים :  ---  עקרוני,אביב  ---  2007  ---  לא למכירה .

על מנת להעצים את האופק. [על-מנת להעצים את האופק.]  ---  אריאב,קרייג  ---  2007  ---  קטלוג תערוכת צילומים. צילומי שחור לבן של אובייקטים בנוף על רקע קו האופק. מלווה בדברי הסבר מאת אוצר המוזיאון, מאיר אהרונסון.

על נהרות ועל ימים :  ---  דבי גורי,ליליאן  ---  2007  ---  "הקיפוני חומה/ ומגדל כנגדי/ נותרתי בתוך עלומה./ אין בא ויוצא ממני/ גם דמעות אין./ רק נהרות בבל/ שוטפים כבילדותי".

על סוסים ואנשים.  ---  שליין,יוסף  ---  2007  ---  קטלוג תערוכה אלבומי דו-לשוני המציג את פסליו של האמן, רובם צלמי דמויות אדם וסוסים בסגנון מינימליסטי ועשויים ברונזה.

על עצמנו :  ---  טרומפר,יעקב ואחרים (עורכים)  ---  2007  ---  ילקוט סיפורים המביא מזכרונותיהם של יוצאי תנועת איחוד הבונים בארגנטינה שעלו לארץ והקימו את הקיבוצים אור-הנר, ניר-עם, מפלסים וחצרים. עם פרק זכרון המוקדש לנופלים,יצירות של יוצאי התנועה ותמונות שונות.

על עצמנו :  ---  טרומפר,יעקב ואחרים (עורכים)  ---  2007  ---  ילקוט סיפורים המביא מזכרונותיהם של יוצאי תנועת איחוד הבונים בארגנטינה שעלו לארץ והקימו את הקיבוצים אור-הנר, ניר-עם, מפלסים וחצרים. עם פרק זכרון המוקדש לנופלים,יצירות של יוצאי התנועה ותמונות שונות.

על פי הדיבור.  ---  פרלמן,יהונדב  ---  2007  ---  "הבקר ראיתי על הצאלון חוחית/צהבת חזה ושחרת מקור/חפשתי אחר בן זוגה/שמעתיו/גם היא שמעה/ופרחה."

על קודמי הגדולים.  ---  קספארוב,גארי  ---  2007  ---  חיבור ראשון מתוך חמישה אשר יסקור את תולדות השחמט בעידן המודרני מאת גדול שחקני השחמט בדורו. קאספרוב בחר להדגים את ההתקדמות הרציפה של משחק השחמט דרך ניתוח מדוקדק את משחקם של אלופי העולם במאה ה-20.

על שוויון ואישוויון :  ---  וינריב,אלעזר  ---  2007  ---  דיון מבואי בשאלת השיוויון מנקודת ראות פילוסופית- מוסרית אשר בוחנת מגוון תאוריות פילוסופיות בנות זמננו. הספר מצהיר על עצמו שאינו דורש ידע מוקדם בתחום הפילוסופיה.

על תנאי.  ---  יושימורה,אקירה  ---  2007  ---  ספורו של מורה לשעבר בבית ספר תיכון ביפן אשר סיים לרצות עונש מאסר של שש-עשרה שנים וכעת עליו להסתגל לחיים בעולם שכבר אינו מוכר לו.

עלי שיח 57.  ---  שניר,לאה (ע.)  ---  2007  ---  כתב עת לשירה וספורת. מכיל מסות, שירים, וקטעי תרגום. בכרך זה: עדיה מנדלסון מעוז על שירת הסטיקר של דוד גרוסמן, לאה שניר משוחחת עם סופרת הילדים מיריק שניר, תרגומי סיפורת מרוסית - קורולנקו ובונין, ועוד.

עלייתה ונפילתה של היאמי-מאמי.  ---  ויליאמס,פולי  ---  2007  ---  סיפורה של אשה קרייריסטית ומצליחה שהפכה לאם המתמודדת עם העצבים המרוטים, דילמת האמהות והדכאון שלאחר הלידה, עד שמגיעה אליס ומציעה לה "נתיב חילוץ", הכולל בין השאר זריקות בוטוקס.

עלילות אבירי השולחן העגול :  ---  סתיו,אריה (תרגום ומבואות)  ---  2007  ---  מבחר מתורגם מן האפוס רחב היריעה מימי הביניים אשר מתייחד בהיותו תוצר של סימביוזה בין שתי תרבויות ולשונות, הצרפתית והאנגלית, שאין דומה לו בתולדות הספרות.

עלילות אבירי השולחן העגול :  ---    ---  2007  ---  מבחר מתורגם מן האפוס רחב היריעה מימי הביניים אשר מתייחד בהיותו תוצר של סימביוזה בין שתי תרבויות ולשונות, הצרפתית והאנגלית, שאין דומה לו בתולדות הספרות.

עלילות אבירי השולחן העגול א :  ---    ---  2007  ---  מבחר מתורגם מן האפוס רחב היריעה מימי הביניים אשר מתייחד בהיותו תוצר של סימביוזה בין שתי תרבויות ולשונות, הצרפתית והאנגלית, שאין דומה לו בתולדות הספרות.

עלילות אבירי השולחן העגול ב :  ---  סתיו,אריה (תרגום ומבואות)  ---  2007  ---  מבחר מתורגם מן האפוס רחב היריעה מימי הביניים אשר מתייחד בהיותו תוצר של סימביוזה בין שתי תרבויות ולשונות, הצרפתית והאנגלית, שאין דומה לו בתולדות הספרות.

עלילת דם בדיר יאסין .  ---  מילשטיין,אורי  ---  2007  ---  

עלילת דם בדיר יאסין :  ---  מילשטיין,אורי  ---  2007  ---  הספר דן במיתוסים ודמיונות הסטוריים הקיימים ביחס למלחמת השחרור. השתלטות הפלמ"ח וההגנה על עמדות הכח איפשרה את "המצאת" הטבח בדיר יאסין,מצד אחד, ואת "העלמת" הטבח בעין זייתון, מצד שני.

עם אומה מולדת :  ---  וסרמן,הנרי  ---  2007  ---  סיפור השתלשלותם של שלושה מושגי יסוד אלו. התיאור ההסטורי מתחיל בתפקידם בעולם העתיק,עוקב אחר תהפוכותיהם ומציג כיצד לאחר המהפכה הצרפתית הפכו המושגים לאבני בניין בלאומיות המודרנית.

עם הפנים לדרום :  ---  בן שלום,ירדנה ואחרות  ---  2007  ---  דו"ח מחקר הסוקר את מצבם של 67,000 בעלי מוגבלויות המתגוררים בדרום הארץ - מאשקלון ועד אילת. הדו"ח בוחן קשרים עם רשויות, אפשרויות תחבורה, והיבטים נוספים, ומעלה מספר תכניות לשיפור התשתיות הקיימות.

עם הפנים למשאלות .  ---  קובנר,אליסף  ---  2007  ---  

עם הפנים למשאלות .  ---  קובנר,אליסף  ---  2007  ---  ספר צילומים הלוכדים את מבטיהם של ילדים בעת הבעת משאלה. הילדים הם תלמידי בי"ס ברנר בת"א ומשאלותיהם מופיעות במרכז הספר.

עמדה 17 :  ---  יגיל,רן. א.,אריק ואחרים (ע.)  ---  2007  ---  אסופת שירים, קטעי פרוזה, ומסות. בין הכותבים בכרך זה: אשר רייך, שלמה קראוס, רוני בק, לאה שריקי, אלי אשד ואחרים.

עמיות יהודית בעידן של גלובליזציה.  ---  בוגנים,אמי  ---  2007  ---  המאמר בספר בודק את המושג 'עמיות יהודית' מנקודת ראות ציונית ומהווה הזמנה לדיון באתגרים העומדים בפני היהדות בזמן הזה.

עמק יזרעאל וכל נתיבותיו :  ---  זלצר,אסף (ע.)  ---  2007  ---  ספר סיורים למטייל ולמתעניין המציע מגוון סיורים ברחבי העמק המלווים בידע רחב על תולדותיו ועל אודות אתריו הרבים.

עמרם.  ---  שור,אסף  ---  2007  ---  רומן המגולל את ספורם של שני גברים שהנשים, מושאי אהבתם, פונות הלאה מהם, זה באהבתו לבתו היחידה וזה באהבתו לאשתו.

ענדי לך שרשרת ברזל.  ---  הרפז,רחל  ---  2007  ---  רומן שנפרש על פני כמה עשרות שנים ומגולל את ספורן של שתי משפחות, אחת ממרוקו ושנייה שמקורה ברוסיה, אשר דרכיהן מקבילות וגם נפגשות.

עננים :  ---  שוחט,עפרה  ---  2007  ---  ספור אישי של ילדות קשה בצל אב אכזר ואם חלשה מתפתח לספור הצלחה על שינוי וצמיחה.

עסקת חבילה.  ---  רייכר עתיר,יפתח  ---  2007  ---  ספור הרפתקאות וחניכה המאגדים מג"ד צנחנים מיל. בנו, סרבן הגיוס, אשתו הנואפת וארוע דרמטי המאפשר את חבירת המשפחה.

עץ האשליות.  ---  בן דרור,אמנון  ---  2007  ---  רומן משפטי המבוסס על סיפור אמיתי, ובו סיפורו של זוג מרגע ההתאהבות ועד לגירושין מכוערים ולמאבקי רכוש ומשמורת קטינים.

עץ הזית .  ---  זהר קאלו,רבקה  ---  2007  ---  

עץ הזית :  ---  זהר קאלו,רבקה  ---  2007  ---  ספורה של הזמרת המפורסמת שנפלה לסמים ולמשכב ונגאלה. הספור מסופר בלשון פיוטית.

עצים ושיחים :  ---  קירשנבאום,נועם (עורך)  ---  2007  ---  עלון מתקפל עם שכבת מגן. מדריך בוטני לזיהוי עצים ושיחים על פי חלוקה לאזורים אקלימיים. מכיל 50 ערכים מאוירים.

עקדה :  ---  רוט,יהודה מאיר  ---  2007  ---  כתב הגנה עצמי מאת האל"מ לשעבר רוט, מפקד בכיר שהואשם והודח מתפקידו במסגרת "משפט האינתיפאדה" - משפט בו נידונה הפקודה "לשבור להם את הידים ואת הרגלים".

עקיצת האקנתוס.  ---  רום,רותי  ---  2007  ---  ציירת תל-אביבית מתוודעת לסיפורה של צעירה יהודיה הנאבקת על מקומה בעולם הנשלט בידי גברים באמסטרדם של המאה ה-18. שתי הגיבורות חושפות במקביל את פעילותה של כת שבתאית הנקראת כת הדונמה.

עקרונות הפנדה לחיים טובים :  ---  סטרובל,ריי ג'  ---  2007  ---  ספרון תמונות והגיגים בעזרתו ישכיל הקורא מתבונתה ושובבותה של הפנדה.

ערכת פרידה.  ---  קירש,שושנה  ---  2007  ---  שירים. (מסתכל/ בי מסתכל/ מתפעל מתפעל/ משתעל מתבלבל/ ונורא/ נורא משתדל).

ערפילים מהעבר.  ---  בשארי,דיקלה  ---  2007  ---  שירת בכורים שלא נוקדה,אך לא נחשוב דווקא זאת לבעיה.

ערפילים ערפיליים :  ---  איתמר,אריה  ---  2007  ---  סיפור העפלתו של המחבר ובני משפחתו בספינת המעפילים "אקסודוס". אל תיאור סיפור ההעפלה נלווים זכרונות מילדותו המוקדמת של המחבר ברוסיה ומהווי חייו בשנותיו הראשונות כילד בתל-אביב. כולל תצלומים שונים.

עת לעשות להצלת ישראל :  ---  שלם,חיים  ---  2007  ---  המחקר בוחן את דרכי הפנמתו של המידע אודות השואה שהתקבל על ידי אגודת ישראל, את מאמצי ההצלה והעזרה שנעשו בעקבותיו ואת ההשלכות שההתמודדות עם השואה הביאה על הפוליטיקה הארצישראלית של אגודת ישראל.

עת מול 191: [עת-מול 191]  ---  גפני,ראובן (ע.)  ---  2007  ---  בכתב העת מאמרים בנושאים שונים: יודאיקה, שפה, נשים, עלייה ודת. המאמרים מעניקים זוויות חדשות להתבונן ביהדות הקווקז, בעת עלייתה לישראל ובמקום מוצאה.

עת מלחמה ועת שלום :   ---  בר און,מרדכי  ---  2007  ---  קובץ מחקרים ומאמרים העוסקים בסוגיות שונות מעברה הבטחוני של ישראל, כאשר אלו נבחנות, לעיתים קרובות, דרך המיתוסים והדימויים אשר סייעו לכוננן.

עת מלחמה ועת שלום :   ---  בר און,מרדכי  ---  2007  ---  קובץ מחקרים ומאמרים העוסקים בסוגיות שונות מעברה הבטחוני של ישראל, כאשר אלו נבחנות, לעיתים קרובות, דרך המיתוסים והדימויים אשר סייעו לכוננן.

עת ספוד ועת רקוד :  ---  גוטפריד,אסטבן. יגר,רני [עורכים]  ---  2007  ---  סידור תפילה חילוני לטקס הבדלה בין שני מצבי הנפש הקוטביים של יום הזכרון ויום העצמאות. במרכזו וריאציה חופשית של ברכת הבדלה בין שבת לחול ויתרתו קטעי שירה והגות עבריים במעבר רגשי הדרגתי, מקהלת ועד נעמי שמר.

פאולוס והולדת קהילת הבנים .  ---  בנימיני,יצחק  ---  2007  ---  

פאולוס והולדת קהילת הבנים :  ---  בנימיני,יצחק  ---  2007  ---  פרשנות ביקורתית-פסיכואנליטית לכתביו של פאולוס. על פי ניתוחו של בנימיני מציב פאולוס את האידיאל הקהילתי של "חבורת הבנים" מסצינת רצח האב הפרוידיאנית כיסוד המרכזי בנצרות - קהילתיות שעומדת אל מול החוק.

פאסט פוד :  ---  שלוסר,אריק. וילסון,צ'ארלס  ---  2007  ---  הספר סוקר את תולדות תעשיית המזון המהיר, שיטות השיווק הכוחניות של חברות המזון המהיר והתהליך המזעזע של ייצור המזון בחברות אלו.

פאראמדיקים :  ---  ניראל,נורית ואחרים  ---  2007  ---  סקירת היבטים שונים של תכנון משאבי אנוש בתחום הפאראמדיקה בישראל. המחקר מציג את היקף כוח האדם בתחום ואת התפתחותו, את היצע המשרות הקיים ואת האפשרויות לשימוש בכוח אדם זה בעתיד.

פארק הכבשנים :  ---  ששון,אבי. רייש,רפי  ---  2007  ---  תכנית אב לפיתוח מעטפת תכנונית להקמת מוזיאון פתוח לתעשיית הסיד הקדומה. הספר כולל סקר שדה של הכבשנים ואתרים ארכיאולוגיים אחרים, רקע גיאוגרפי היסטורי, סקירת תולדות תעשיית הסיד בא"י, מפות, תצלומים ועוד.

פברואר שחור לבן. [פברואר שחור-לבן]  ---  תירוש אלטרוויין,יוסקה  ---  2007  ---  המחבר משחזר את קורותיו האומללים טרם ובזמן השואה.

פדיון שבויים בימינו.  ---  אפרסמון,אליעזר. רודריג,יצחק  ---  2007  ---  דיון במשנה בגיטין (מ"ה ע"א) "אין פודין את השבויין יתר על כדי דמיהן, מפני תיקון העולם", בביאורי הראשונים, לרבות הגדרת 'כדי דמיהן', ובשאלה מה מלמדים העקרונות בנושא תשלום הפדיון על התמורה בזמננו - שחרור מחבלים

פוטו סוניה :  ---  קולודני,סוניה  ---  2007  ---  קטלוג אלבומי המוקדש לתערוכת הצילומים של קולודני (1901-1999), מהצלמות העבריות הראשונות שפעלו בארץ. מפעלה הצילומי המרשים מקיף מצבי חיים מגוונים מהמושבה חדרה וסביבותיה. מאמרים ותצלומים.

פוטו סוניה :  ---  קולודני,סוניה  ---  2007  ---  קטלוג אלבומי המוקדש לתערוכת הצילומים של קולודני (1901-1999), מהצלמות העבריות הראשונות שפעלו בארץ. מפעלה הצילומי המרשים מקיף מצבי חיים מגוונים מהמושבה חדרה וסביבותיה. מאמרים ותצלומים.

פוטוגרפיה רומנטיקה .  ---  שגב,חגי (אוצר)  ---  2007  ---  

פוטוגרפיה רומנטיקה :  ---  שגב,חגי (אוצר)  ---  2007  ---  קטלוג תערוכת צילומים המביאה מעבודותיהם של ארבעה אמנים ישראליים עכשוויים המביאים ביצירתם את פן אישי ורומנטי שבמשך שנים ארוכות הודחק בצילום הישראלי: ליאור לאור, עמיחי מלכי, נועה צדקה וא.פרידמן.

פולמוס השילומים :  ---  שרת,יעקב (ע.)  ---  2007  ---  הספר מביא למעלה מ-40 פרוטוקולים מלאים מדיוני הכנסת, הממשלה, ועדות ומוסדות הפורשים את מלוא קשת הדעות שרווחו בלב הפולמוס על אודות הסכם השילומים לנפגעי השואה עם ממשלת גרמניה המערבית.

פונדמנטליסט בעל כורחו.  ---  חאמיר,מוחסין  ---  2007  ---  ממקום מושבו בפקיסטן מגולל הגיבור מונולוג קצבי ומלא תוכחה המתאר את התאהבותו של פקיסטני בארצות הברית ואת ההתפכחות ממנה עם קריסתם של מגדלי התאומים.

פועלים במושבה :  ---  רגב,יואב  ---  2007  ---  סיפורן (המלווה בצילומים ובמסמכים) של כ-120 משפחות הפועלים הוותיקות, אשר התגוררו בשכונות שנמכרו להן ע"י ראובן לרר כנתחים מנחלתו, שממנה צמחה נס ציונה. הספר מתאר את ימי העלייה השנייה ועד מלחמת העצמאות.

פוריה בגליל התחתון.  ---  רגב,יואב  ---  2007  ---  הספר סוקר בטקסט ובתמונות את תולדות היישוב פוריה שבגליל התחתון מייסודו בשנת 1910 - על ייחודו, תושביו-חלוציו ואורחות חייהם.

פורצלן מייסן : [פורצלן "מייסן" :]  ---  לוריא,דורון (אוצר)  ---  2007  ---  קטלוג תערוכת פסלוני פורצלן מבית המפעל של מייסן - מפעל הפורצלן הגרמני המלכותי. באוסף פריטים מן המאות ה-18 וה-19 שמאפשרים לבחון את טעמם של בני התקופה באמנות דקורטיבית.בקטלוג סקירה של תולדות המפעל.

פזורת יהודי מצרים :  ---  בינין,ג'ואל  ---  2007  ---  הספר מבקש לשרטט את תולדות הקהילה היהודית המצרית מ-1948 ועד 1956 באופן שחותר תחת ההיסטוריוגרפיה של הנרטיב הציוני; הספר מתמקד בחיי היום יום, בגלות ובכינון הקהילה מחדש בפזורות, בזהות, בפרשת לבון, בשלום ועוד.

פזורת יהודי מצרים :  ---  בינין,ג'ואל  ---  2007  ---  הספר מבקש לשרטט את תולדות הקהילה היהודית המצרית מ-1948 ועד 1956 באופן שחותר תחת ההיסטוריוגרפיה של הנרטיב הציוני; הספר מתמקד בחיי היום יום, בגלות ובכינון הקהילה מחדש בפזורות, בזהות, בפרשת לבון, בשלום ועוד.

פחדים של ילדים :  ---  עומר,חיים. ליבוביץ,אלי  ---  2007  ---  הספר מציע גישה פרקטית לטיפול בחרדות של ילדים מתוך ההבנה שהבעיה מתקיימת תמיד בזיקה להורים. הספר מקדיש פרק להתמודדות המשותפת בחרדות אשר נובעות מן המציאות הישראלית.

פטנטים.  ---  דהאן,מאיר  ---  2007  ---  כל מה שצריך לדעת על פטנטים, משלב הרעיון ועד למכירת הזכויות והגשמת הפוטנציאל.

פידל :  ---  קסטרו,פידל. רמונט,איגנסיו  ---  2007  ---  תיעוד שיחותיו של העיתונאי הספרדי איגנסיו רמונט עם מנהיגה המהפכני של קובה, פידל קסטרו. השיחות מציגות את חייו של קסטרו, כפי שהוא עצמו מעלה אותם, ואת השקפותיו על אירועים פוליטיים, היסטוריים ועכשויים.

פילגש.  ---  נאיר,אניטה  ---  2007  ---  סיפור אהבתם של אשה הודית נשואה וסופר מסעות המתרחש בהודו, ומסופר גם מנקודות-המבט השונות של הדמויות.

פילנתרופיה בישראל 2006 : [פילנתרופיה בישראל, 2006 : ]  ---  כץ,חגי ואחרים   ---  2007  ---  דו"ח מחקר הדן בדפוסי התרומה וההתנדבות של הציבור היהודי בישראל. הדו"ח עוסק הן בהתנדבות הפורמלית והן בזו הלא פורמלית, ובערוצי התרומה העיקריים.

פינת היצירה.  ---  זק,דניאל  ---  2007  ---  שלושים פרקים הגותיים ואישיים העוסקים בתרבות, אקטואליה ישראלית והרבה פסיכולוגיה, פרי עטו של המחבר, אמן חזותי בעברו ופסיכולוג בהווה.

פיפל .  ---  צטניק,ק  ---  2007  ---  

פיפס.  ---  וסטרפלד,סקוט  ---  2007  ---  רומן ערפדים. את הסיפור מוביל סטודנט ערפד צעיר וטוב לב שמצטרף לארגון שמטרתו לווסת את פעילות הערפדים בניו יורק. פעילותו בארגון מזמנת לו הרבה חוויות מרגשות.

פיצוח הצופן התרבותי.  ---  גרוזברד,עפר  ---  2007  ---  ניתוח של העמדות והגישות הפסיכולוגיות השונות בשתי מטא-תרבויות,זו המודרנית-האינדיבידואלית וזו המסורתית -הקולקטיבית. המחקר נערך במכללה האקדמית הערבית לחינוך בישראל וכולל גם תרגילים יישומיים לדו-הבנה.

פיצוח הצופן התרבותי.  ---  גרוזברד,עפר  ---  2007  ---  ניתוח של העמדות והגישות הפסיכולוגיות השונות בשתי מטא-תרבויות,זו המודרנית-האינדיבידואלית וזו המסורתית -הקולקטיבית. המחקר נערך במכללה האקדמית הערבית לחינוך בישראל וכולל גם תרגילים יישומיים לדו-הבנה.

פיצויים לנפגעי תאונות דרכים בעין המשפט הלכה ומעשה. [פיצויים לנפגעי תאונות דרכים בעין המשפט, הלכה ומעשה.]  ---  פני גיל,אליעזר  ---  2007  ---  הצגה כללית של מושגי יסוד בחוק, דברי הסבר, ופסיקות בנושא הפיצוי לנפגעי דרכים. בין היתר נידונים בספר הגדרת "המאורע", ייחוד העילה, נזקי גוף, הגדרת הרכב המנועי, מעליות, טרקטורונים, מומחים רפואיים, ועוד.

פירוק שיתוף במקרקעין בעין המשפט הלכה למעשה.  ---  פני גיל,אליעזר  ---  2007  ---  

פירוש החלום.  ---  פרויד,זיגמונד  ---  2007  ---  תרגום חדש ומוער ל"טראומדויטונג" - "פשר החלומות" - חיבורו המרכזי של פרויד מ-1900. עם הקדמות שונות, והערות המציגות את שינויי הנוסח והתוכן שחלו בספר לאורך מהדורותיו השונות והרבות.

פירוש החלום.  ---  פרויד,זיגמונד  ---  2007  ---  תרגום חדש ומוער ל"טראומדויטונג" - "פשר החלומות" - חיבורו המרכזי של פרויד מ-1900. עם הקדמות שונות, והערות המציגות את שינויי הנוסח והתוכן שחלו בספר לאורך מהדורותיו השונות והרבות.

פירוש קדמון לספר הכוזרי : 'חשק שלמה' לר' שלמה בן יהודה מלוניל.  ---  שוורץ,דב  ---  2007  ---  ר' שלמה בן יהודה מלוניל פעל בשלהי המאה ה-14 ותחילת ה-15 בספרד ופירושו לספר הכוזרי מתמקד בהבהרת דברי הספר תוך הצגת סוגיות דתיות, מדעיות, לשוניות ופרשניות.

פירות בר אדומים.  ---  שריר,לימור  ---  2007  ---  רומן. ספור מסעה האישי של אישה עצמאית בישראל בשנות התשעים. דמותה נבחנת דרך מערכות היחסים שהיא מנהלת עם גברים חילוניים ודתיים.

פיתויי נעורים :  ---  צ'וקלו,פ.  ---  2007  ---  כל פרט עלילתי נוסף יגרע מההפתעה. ספר מובחר מסדרת ארוטיקה.

פלא הסובייקטיביות .  ---  שיינפלד,אלי  ---  2007  ---  

פלא הסובייקטיביות :  ---  שיינפלד,אלי  ---  2007  ---  החיבור מציע קריאה צמודה ורעננה של הטקסטים של לוינס העוסקים באני ויכול לשמש כמבוא לפילוסופיה שלו. המחבר גורס, בניגוד לדעה הרווחת, שלוינס מציע לנו מטאפיזיקה ולא אתיקה. נוספה מסה ובה עיון בשאלת האל.

פני מועדות לכוכבים.  ---  בסטר,אלפרד  ---  2007  ---  רומן מד"ב המתרחש במאה ה-24, עת גילה המין האנושי את היכולת להעתיק את מקומו כהרף עין בכוח המחשבה. זהו ספורו של אחד, אדם ההופך לגנב, נוכל ורוצח המונים חסר כל מוסר.

פני מועדות לכוכבים.  ---  בסטר,אלפרד  ---  2007  ---  רומן מד"ב המתרחש במאה ה-24, עת גילה המין האנושי את היכולת להעתיק את מקומו כהרף עין בכוח המחשבה. זהו ספורו של אחד, אדם ההופך לגנב, נוכל ורוצח המונים חסר כל מוסר.

פניה של אישה עירומה.   ---  ריפס,מייקל  ---  2007  ---  ספור מסע רצוף בזכרונות מילדותו של המחבר, אשר פוגש בדמויות שונות ומשונות בדרכו להכיר את סיפור חייו של אביו המנוח.

פנים :  ---  פלג,מיכל  ---  2007  ---  סדרת שיחות עם הצייר הישראלי על בית, אמנות, ספרות ונושאים אחרים כשביניהם שזורים הגיגיה של המחברת המשרטטים, בין היתר, את תולדות חייו.

פנים במשפט :   ---  אברהם בן שלמה אביגדור  ---  2007  ---  תרגום מלטינית לעברית לספרו של ארנלדוס די וילהנובה: "DE JUDICIUM ASTRONOMIAE" משנת 1393. מהדורה מדעית המבוססת על כתב יד יחיד עם השוואות ל-14 כתבי יד אחרים. כולל מבוא, מראי מקומות, הערות, מפתחות,ועוד.

פנים רבות לה :   ---  ברין,ענת. לב ויזל,רחל  ---  2007  ---  עולמה של אמנית פסיכוטית נחשף באמצעות ספר זה, שנכתב בשיתוף פעולה עם המטפלת שלה, ובו ניתן למצוא תצלומים של פסליה, הקריאה שלה אותם, וכן - תיאורי סיטואציות מחייה.

פניני נובל :  ---  אלמוג,שולמית (ע.)  ---  2007  ---  חמישה עשר נאומים העוסקים בהיבטים שונים של הספרות, מלאכת הסופר ופרס הנובל. בצירוף ביוגרפיות קצרות, דיוקנאות מקוריים וציטוטים נבחרים. עגנון, שימבורסקה, אליוט, קאמי, בלו, בשביס-זינגר, מחפוז ואחרים.

פניני נובל :  ---  אלמוג,שולמית (ע.)  ---  2007  ---  חמישה עשר נאומים העוסקים בהיבטים שונים של הספרות, מלאכת הסופר ופרס הנובל. בצירוף ביוגרפיות קצרות, דיוקנאות מקוריים וציטוטים נבחרים. עגנון, שימבורסקה, אליוט, קאמי, בלו, בשביס-זינגר, מחפוז ואחרים.

פנקס הקהילה של יהודי סודאן.  ---  אילן,נחם  ---  2007  ---  קהילה יהודית התקיימה בסודאן משנות השמונים של המאה ה-19 ועד שנות ה-60 של המאה ה-20.

פנקס הקהילות גרמניה :  ---  פרנקל,דניאל. אברהם,תמר (עורכים)  ---  2007  ---  בשני חלקים.

פנקס הקהילות גרמניה א+ב :  ---  פרנקל,דניאל. אברהם,תמר (עורכים)  ---  2007  ---  בשני חלקים.

פנקס קבלות.  ---  אופז,חיים  ---  2007  ---  המחבר בחר לשזור את זכרונותיו שלו מצעירותו ולקשור אותם בקשר תכני ואסוציאטיבי לאסופה נבחרת זו של כתבים שפרסם אביו העתונאי בעתון "דבר" החל משנות השלושים.

פסיכולוגיה של השואה.  ---  בר און,דן. לזר,אלון (ע.)  ---  2007  ---  אסופת מאמרים ופרקי ספרים בעברית ובאנגלית אשר בוחנים את התנהגותם של מחוללי השואה, הקרבנות, הניצולים והעומדים מן הצד - קודם לשואה, במהלכה ולאחריה.

פסיכולוגיית העצמי וחקר רוח אדם .  ---  קוהוט,היינץ  ---  2007  ---  

פסיכולוגיית העצמי וחקר רוח אדם : [פסיכולוגיית-העצמי וחקר רוח אדם]  ---  קוהוט,היינץ  ---  2007  ---  אסופת מאמרים ותמלילי ראיונות עם הפסיכואנליטיקאי המשפיע, מפתח המושגים והתאוריות של פסיכולוגית העצמי. הספר כולל מאמרים שפורסמו בעבר והוא נועד, בין היתר, לשמש כמבוא להגותו של קוהוט.

פסיכותרפיה ממבט אחר.  ---  גרין,דרור  ---  2007  ---  אסופת מאמרים המשקפים את דעותיו של הפסיכותרפיסט בכמה נושאים מרכזיים: כתיבת תיאורי מקרים, מסקנות מחקר אישי בנושא כללי היסוד של הפסיכותרפיה, ומחשבות ספקניות על טיפול נפשי.

פסילה על תנאי :  ---  גורביץ',איתן  ---  2007  ---  מדריך הסוקר דרכי פעולה משפטיות העומדות לרשותם של נהגים המואשמים בעבירות על חוקי התנועה. בין הנושאים הנסקרים: נהיגה בשכרות, ביטול דו"חות, ועוד. המדריך כולל סקירה של מושגי יסוד. כתוב בלשון משפטית וטכנית.

פסלי קרח בחארבין :  ---  שטיין,זאב  ---  2007  ---  קטלוג צילומים מעובדים דיגיטלית של פסלי קרח מן העיר הסינית הצפונית, מאת מי שמכהן בראשן של מספר חברות היי-טק הפועלות באזור רעננה. בלוויית דברים מאת אוצרת הגלריה העירונית.

פסלים 1994 - 2007.  ---  פרח בשארה,סנא  ---  2007  ---  עבודות פיסול, בעיקר בברונזה, רובן דמויות נשים בסגנון המשלב קו פיסולי ניאו-קלאסיציסטי, מימד קוביסטי הניכר במשטחים חתוכים וגיאומטריים והפשטה מינימליסטית של תווי הפנים היוצרת אוניברסליזציה של הדמויות.

פסלים 1994 - 2007.  ---  פרח בשארה,סנא  ---  2007  ---  עבודות פיסול, בעיקר בברונזה, רובן דמויות נשים בסגנון המשלב קו פיסולי ניאו-קלאסיציסטי, מימד קוביסטי הניכר במשטחים חתוכים וגיאומטריים והפשטה מינימליסטית של תווי הפנים היוצרת אוניברסליזציה של הדמויות.

פסנתר בחורף.  ---  שמיר,אילת  ---  2007  ---  חבורה תל-אביבית עוצרת בפיאנו-בר בשולי מושבה. למרות רצונו של בעל הבית לסגור את המקום מתעקשת החבורה להשאר, ובלילה הגשום מתפתחת ביניהם ובין עובדי המקום - הבעלים, הפסנתרן והטבח הערבי - מערכת יחסים סבוכה.

פסנתר בחורף.  ---  שמיר,אילת  ---  2007  ---  חבורה תל-אביבית עוצרת בפיאנו-בר בשולי מושבה. למרות רצונו של בעל הבית לסגור את המקום מתעקשת החבורה להשאר, ובלילה הגשום מתפתחת ביניהם ובין עובדי המקום - הבעלים, הפסנתרן והטבח הערבי - מערכת יחסים סבוכה.

פעל והתעשר :  ---  ברגמן,צביקה  ---  2007  ---  ספר הצלחה המציג רעיונות שונים ליצירתו של עסק עצמאי: מחנות באיביי ועד לנתינת שירותים ייחודיים. הרעיונות מוצגים באופן כללי ועל הקורא מוטלת משימת יציקת התכנים לתוכם.

פפסי ומריה.  ---  זמינזד,אדם  ---  2007  ---  שני ילדי רחוב בעיר דרום אמריקנית קשת יום, בסיפור המשלב מציאות ופנטזיה.

פצצות מתקתקות : ["פצצות מתקתקות" :]  ---  הופשטטר,נעם ואחרים  ---  2007  ---  דו"ח עדכני של הועד הציבורי נגד עינויים. הדו"ח מציג עדויות של תשעה קורבנות עינויים מן השנים 2004 - 2006. הדו"ח מסיים בסיכום ממצאים ובדיון משפטי מאת ד"ר יובל גינבר.

פקודת הנזיקין בעין המעשה הלכה ומעשה :  ---  פלדה,אליעזר  ---  2007  ---  ניתוח משפטי, תיאורטי ומעשי של סעיפי פקודת הנזיקין (נוסח חדש).

פרדוקס החוכמה :  ---  גולדברג,אלחנן  ---  2007  ---  בספר זה מציג המחבר,חוקר בתחום מדעי המוח והנוירולוגיה , תיאוריה הנעזרת במדעים מתפתחים אלו על מנת ליישב בין המסורת המייחסת לזקנים חוכמה ובין הממצאים המראים על הישחקות היכולות המנטליות בגילאים מבוגרים.

פרדיסו.  ---  אורן,מונה  ---  2007  ---  קטלוג תערוכה המשלבת מיצבים ועבודות וידאו - עבודות המשלבות אלמנטים רב תרבותיים לכדי מכלול יחיד תוך יצירת הזרה המגשרת בין קצוות - בין אירופה ובין המזרח. בלוויית דברים מאת האוצרת. בעברית ובאנגלית.

פרדיסו.  ---  אורן,מונה  ---  2007  ---  קטלוג תערוכה המשלבת מיצבים ועבודות וידאו - עבודות המשלבות אלמנטים רב תרבותיים לכדי מכלול יחיד תוך יצירת הזרה המגשרת בין קצוות - בין אירופה ובין המזרח. בלוויית דברים מאת האוצרת. בעברית ובאנגלית.

פרויד עם לאקאן.  ---  מאואס,מרקו  ---  2007  ---  ניתוח כתבי פרויד ופרשנויותיו באמצעות התיאוריה של לאקאן.

פרויד עם לאקאן.  ---  מאואס,מרקו  ---  2007  ---  ניתוח כתבי פרויד ופרשנויותיו באמצעות התיאוריה של לאקאן.

פרח צחור :  ---  פרץ,אבנר  ---  2007  ---  מבחר רומנסות מלאדינו, המובאות בשפת המקור ובתרגום לעברית מאת המחבר, רומנסות שנאספו מהקלטות שונות של "מידענים", דוברי השפה שאצרו בזכרונם את השירים העתיקים. בלוויית מסה הדנה במבנה הספרותי של הרומנסה.

פרח צחור :  ---  פרץ,אבנר  ---  2007  ---  מבחר רומנסות מלאדינו, המובאות בשפת המקור ובתרגום לעברית מאת המחבר, רומנסות שנאספו מהקלטות שונות של "מידענים", דוברי השפה שאצרו בזכרונם את השירים העתיקים. בלוויית מסה הדנה במבנה הספרותי של הרומנסה.

פרחים ופרחחים :  ---  אלבז,ניסים  ---  2007  ---  אוטוביוגרפיה הנעה מקשיי הקליטה של הנער ממרוקו בישראל ועד לקשיי ההסתגלות, המחיה, וההצלחה הכלכלית בארה"ב. עם תיאורים חיים של הווי חיי הישראלים בארה"ב וללא התייחסות מיוחדת למנוע החיפוש המפורסם.

פרטים סודיים מתוך הקלסר השקוף.  ---  חלפי,רחל  ---  2007  ---  המשוררת כבר הוציאה תחת ידיה שמונה ספרי שירה ואסופה משיריה זיכתה אותה בפרס ביאליק לשירה לשנת 2006.

פרי אהבה :  ---  סיון  ---  2007  ---  "אתה לא לידי/ אבל קרוב מאד/ ממש נוגעת בך.// אתה לא לידי/ ובכל זאת/ אנחנו מחברים/ בתודעה,// אני פה ואתה שם/ בגופך,/ בכל זאת/ נוגעים זה בזה [...]".

פרידה מברלין .  ---  אישרווד,כריסטופר  ---  2007  ---  תרגום חדש לרומן המתאר את התנוונות החברה הגרמנית והשפעת עליית הנאצים לשלטון על דמויות בשולי החברה הגרמנית.

פריחת החורשף.  ---  כהן,שמעון  ---  2007  ---  רומן בכורים השוזר שני סיפורי אהבים שמתמזגים בקורותיה של יהדות מרוקו בתפוצות ובמבצע לעלייתם ארצה.

פרימו לוי .  ---  אניסימוב,מרים  ---  2007  ---  

פרימו לוי :  ---  אניסימוב,מרים  ---  2007  ---  ביוגרפיה היסטורית ואינטלקטואלית של הסופר היהודי האיטלקי, ההומניסט וניצול השואה, פרימו לוי. ספר רחב היקף המציב את מכלול יצירתו של הסופר במערך של הקשרים אישיים ורעיוניים.

פריס וירושלים :  ---  זסלר,טל  ---  2007  ---  חיבור פילוסופי ביוגרפי-רוחני שכתוב באפוריזמים ומשתמש במתח ובסתירה שבין פריז לירושלים כקרש קפיצה לחקירת המצב האנושי. כך, הספר כולל עיונים משווים בין יוצרים והוגים של המודרנה ומיסטיקנים ומקובלים יהודים.

פריקים של חיידקים :  ---  ג'יינס,אליסון. ג'רבה,צ'רלס  ---  2007  ---  ספר הסוקר שיטות שונות להגברת ההיגיינה האישית במקומות ציבוריים - כיצד להמנע מלגעת בדלת ידית השירותים הציבוריים, מה עושים במקרה של קופאית מתעטשת, ועוד.

פרנקנשטיין.  ---  שלי,מרי  ---  2007  ---  מהדורה מקוצרת לסיפור האימה הקלאסי.

פרפטום מובילה.  ---  לוי,רן  ---  2007  ---  המחבר מתאר את הנסיונות בבניית פרפטום מובילה שעשו שרלטנים, תמימים וספקנים לאורך ההסטוריה וכן את המכונות שבנו. פרפטום מובילה - מכונה שתתמיד ותפעל לנצח מרגע הפעלתה, ללא צורך בהשקעת אנרגיה.

פרקים בתולדות הרעיון המדיני בימי הביניים .  ---  מנשה,סופיה  ---  2007  ---  

פרקים בתולדות הרעיון המדיני בימי הביניים.  ---  מנשה,סופיה  ---  2007  ---  בספר מתוארת תפיסת המדינה כפי שהתפתחה והתגבשה במהלך ימי הביניים (476-1492) באירופה, ואשר היוותה בסיס לרעיון המדינה המודרני. הספר מתייחס לשורשים הנוצריים, יוונים-רומיים וגרמניים של תפיסת המדינה.

פרשנות ופרשנות יתר. [פרשנות ופרשנות-יתר]  ---  אקו,אומברטו. רורטי,ריצ'רד. קאלר,ג'ונתן. ברוק-רוז',כריסטין.   ---  2007  ---  כתב פולמוס המכנס את שלוש הרצאותיו של התיאורטיקן והסופר בנושא סמיוטיקה ואת מאמרי התגובה של שלושת משתתפי הסמינר (רורטי, קאלר וברוק-רוז'). ההרצאות מפתחות את מחאתו של אקו כנגד "הסמיוזיס הבלתי-מוגבל".

פרשנות ופרשנות יתר. [פרשנות ופרשנות-יתר]  ---  אקו,אומברטו. רורטי,ריצ'רד. קאלר,ג'ונתן. ברוק-רוז',כריסטין.   ---  2007  ---  כתב פולמוס המכנס את שלוש הרצאותיו של התיאורטיקן והסופר בנושא סמיוטיקה ואת מאמרי התגובה של שלושת משתתפי הסמינר (רורטי, קאלר וברוק-רוז'). ההרצאות מפתחות את מחאתו של אקו כנגד "הסמיוזיס הבלתי-מוגבל".

פרשנות משפטית המנוגדת להבנת הנקרא.  ---  אזר,משה  ---  2007  ---  חיבור משפטי המנתח פסקי דין של בית המשפט העליון אשר לדעת המחבר סטו מהבנת הנקרא, המחבר מבדיל בין אי בהירות לשונית הנתנת לפרוש בעזרת הקשרה לאי בהירות המושג אשר עמימותו זקוקה לפרשנות משפטית.

פרשת פרנקנהיים. ["פרשת פרנקנהיים".]  ---  דויטש,לסלו  ---  2007  ---  קורותיו של בנק יהודי פרטי שפעל בחסות הנאצים, בשמם, ובשימושם. הספר מעלה האשמות כבדות ביחס לטוהר מידותיהם של האחים פרנקנהיים, מנהלי הבנק, אחד מהם חסיד אומות העולם.

פשוט שריונר :  ---  עידן,עופר  ---  2007  ---  ביוגרפיה. סיפור חייו של המחבר, משנות ילדותו ברמת-גן ובאשקלון בשנות ה-50 וה-60, דרך שירותו הצבאי בחטיבת השריון, ועד לחוייותיו הקשות במלחמת יום כיפור כקצין שריון. כולל תיאור מפורט של התמודדות עם הלם קרב.

פשר המעשים ג :  ---  ראובני,יותם  ---  2007  ---  מסעות המחבר ברחבי הארץ ואנשיה בעקבות דמיונו והמציאות המדריכה. כרך שלישי מבין 7 מתוכננים.

פשר הרצח :  ---  רובנפלד,ג'ד  ---  2007  ---  מותחן שבמרכזו פסיכולוג המנסה לחלץ מזכרונה של ניצולת רצח את זהותו של רוצח סדרתי, ונעזר לשם כך במורו הרוחני המבקר בעיר, ד"ר פרויד.

פתקים.  ---  מרים,רבקה  ---  2007  ---  הרהורים קצרים בפרוזה הבוחנים את אותם מקומות בהם מתגלה היחס בין הקיים ובין כל שהנו מעבר למפתן - המרוחק, העתידי, החולף, המת והדומם. בלווית צילומי צבע של אובייקטים ארכיטקטוניים וביתיים.

צבא אחר .  ---  שמרון,גד  ---  2007  ---  

צבא אחר :  ---  שמרון,גד  ---  2007  ---  ספורן של עשרות יחידות צבאיות מיוחדות ברחבי העולם: ביבשה, בים ובאויר. ראשיתו של הספר בטור שבועי שפורסם בבטאון "במחנה".

צבא זיכרון וזהות לאומית. [צבא, זיכרון וזהות לאומית]  ---  נאור,משה (ע.)  ---  2007  ---  אסופת מאמרים שדנה ביחסי הגומלין בין צבא וחברה בישראל,בעיצובו של הזיכרון ההיסטורי הקולקטיבי ובזיקתם לגיבוש הזהות הלאומית.

צבא שיש לו מדינה :  ---  שפר,גבי (ע.)  ---  2007  ---  אסופת מאמרים, תולדה של סדנא אשר בחנה בעין ביקורתית את יחסי הגומלין של המגזר הבטחוני והמגזר האזרחי בישראל.

צבע החוק.  ---  חימנז,מרק  ---  2007  ---  ספר מתח משפטי. בנו המתהולל של סנאטור טקסאני נמצא מוטל מת בדירתו לאחר שנורה מאקדחה של פרוצה שחורה. סקוט פני, עורך דינה הממונה של היצאנית, יוצא לחקור את הפרשיה ונתקל בגדרות הולכות וגבוהות של שחיתות ורמיה.

צבע החיים :  ---  הלפרין,חגית  ---  2007  ---  ביוגרפיה אישית וספרותית המציגה את השילוב הנדיר באישיותו של פן בין הממשי והבדוי ובין חיים, יצירה ומיתוס. ביוגרפיה ייחודית הנותנת מקום רב לשנות חייו המאוחרות של המשורר.

צוהר לבית הסוהר 11 :  ---  אנגלנדר אלמליח,ניקול (עורכת אחראית)  ---  2007  ---  אסופת מאמרים המציגה מחקרים אקדמיים ונקודות מבט אישיות על הנעשה בין כותלי בתי הכלא בישראל. בנושאים הנידונים: תפיסת הכליאה, רצח בנות זוג, שיח הענישה המגדרי, ביבליותרפיה, ועוד.

צולם ונרשם 1957-1947.  ---  רותנברג,בנו  ---  2007  ---  קטלוג תערוכה אלבומי דו-לשוני המוקדש למאות תצלומים שצילם רוטנברג ובהם ניבטים פנים שונות של מדינת ישראל בשנותיה הראשונות.

צולם ונרשם 1957-1947. [צולם ונרשם, 1957-1947]  ---  רותנברג,בנו  ---  2007  ---  קטלוג תערוכה אלבומי דו-לשוני המוקדש למאות תצלומים שצילם רוטנברג ובהם ניבטים פנים שונות של מדינת ישראל בשנותיה הראשונות.

צופן אפס.  ---  פולט,קן  ---  2007  ---  רומן אמריקני פטריוטי שעלילתו נטועה במלחמה הקרה בין ארה"ב לברה"מ. לוק לוקס יוצא למסע כנגד הזמן במטרה להשיב לעצמו את הזכרון שאבד לו וגם את הקוד הסודי שיוביל את ארה"ב לנצחון על ברה"מ בכיבוש החלל.

צופן הדיאטה.  ---  לנזלוטה,סטיבן  ---  2007  ---  תוכנית לתזונה ולהרזיה שמבוססת על 'יחס הזהב' שגילה לאונרדו דה וינצ'י. הטענה היא שאכילה על פי היחס הנ"ל תאיץ את חילוף החומרים ותבטיח תזונה ובריאות מיטביים. התפריטים המוצעים בספר מורכבים בעיקר מאוכל איטלקי.

צופן מסתורי.  ---  ארגמן,שמואל  ---  2007  ---  רומן מתח שגיבורו הוא יהודי אמריקני, ראש המחלקה למלחמה בטרור איסלמי בסי.אי.איי. בתוקף תפקידו הוא מתמודד עם מזימה להחדיר עשרות טרוריסטים לערים מרכזיות בארה"ב כדי לבצע בהן מתקפת נשק ביולוגי.

צורות מגורים :  ---  כהן,שלי. עמיר,טולה (עורכות)  ---  2007  ---  אסופת מאמרים המשלבת בין האדריכלי והחברתי: כיצד מסומנים אופני הדיור השונים בישראל? מהן ההשפעות ההדדיות בין הדייר ומגוריו? כיצד מפולח שוק הדיור הישראלי בהיבט הסוציואקונומי? על שאלות אלו, ועוד.

צחוק של מבוכה ועוד סיפורים.  ---  הילמן,חנה  ---  2007  ---  המחברת מתכתבת בספר זה עם זכרונות חייה השלובים בישוב הארץ ועם אמה הלוקה באלצהיימר.

ציור זוכר : [ציור = זוכר] :   ---  רוזנברג,פנינה  ---  2007  ---  קטלוג תערוכה מאוסף האמנות של מוזאון בית לוחמי הגטאות, בו ציורים המתארים את הכליאה בגטאות ובמחנות הריכוז. הקטלוג כולל ביוגרפיה קצרה לכל אחד מהאמנים, בהם אסתר לוריא, איזיש קישקה ודוד אולר.

ציור.  ---  עזרא,אבי  ---  2007  ---  קטלוג תערוכת ציורים. בצירוף דברים מאת אוצר המוזיאון, מאיר אהרונסון, ומאת רוני סומק. ציורי דיוקנאות ונוף הבוחנים את המתח שבין הנוף והמראה ובין לפנים ולאחור.

ציורי הקיר בירושלים.  ---  שילר,אלי. ברקאי,גבריאל (ע.)  ---  2007  ---  מנושאי הגיליון: ציורי הקיר בירושלים, הפילבוקסים בנוף הארץ, סיור בכפרים דרוזים, מורי דרך בתקופת המנדט, פינת החי ב'בצלאל'.

ציורים 2007-2006.  ---  ריב,דוד  ---  2007  ---  קטלוג תערוכה אלבומי בעברית, בערבית ובאנגלית המציג את שלוש סדרות הציורים האחרונות שיצר האמן הישראלי. הציורים,מופשטים ברובם.

ציורים חדשים .  ---  אברמסון,לארי  ---  2007  ---  

ציורים חדשים 2004-2007.  ---  אברמסון,לארי  ---  2007  ---  קטלוג התערוכה.

ציורים חדשים 2007 - 2004 .  ---  ארמסון,לארי  ---  2007  ---  

ציידי חולית.  ---  הרברט,בריאן. אנדרסון,קווין  ---  2007  ---  מדע בדיוני.

צילו של פו.  ---  פרל,מתיו  ---  2007  ---  סיפורו של עורך דין צעיר מבולטימור בשנת 1849, החוקר את הנסיבות המסתוריות שהובילו למותו של הסופר אדגר אלן פו.

צילום עברי :  ---  ויסנשטין,רודי  ---  2007  ---  אלבום המוקדש למפעל חייו של הצלם הארץ-ישראלי - תיעוד נופיה ואנשיה של הארץ בתצלומי שחור-לבן משנות השלושים ואילך, מהמדבר ועד לרחובות ת"א וירושלים. הסבר ומידע קצר מוגש לצד כל תמונה.

צילום עברי :  ---  ויסנשטין,רודי  ---  2007  ---  אלבום המוקדש למפעל חייו של הצלם הארץ-ישראלי - תיעוד נופיה ואנשיה של הארץ בתצלומי שחור-לבן משנות השלושים ואילך, מהמדבר ועד לרחובות ת"א וירושלים. הסבר ומידע קצר מוגש לצד כל תמונה.

ציפור בודד על גג :  ---  ארגוב,טלי  ---  2007  ---  מונוגרפיה מחקרית הסוקרת את מכלול יצירתו הפואטית של הורביץ. החוקרת טלי ארגוב מתחקה אחר מקורות לשונו השירית של הורביץ ומובילה את הקורא לעבר הלקסיקון הקבלי-היהודי שהופך לקוד לשירתו האניגמטית.

ציפור ציפור :  ---  למוט,אן  ---  2007  ---  מדריך שנון לכתיבה יוצרת פרי עטה של סופרת אמריקנית ומורה לכתיבה יוצרת.

ציפור ציפור :  ---  למוט,אן  ---  2007  ---  מדריך שנון לכתיבה יוצרת פרי עטה של סופרת אמריקנית ומורה לכתיבה יוצרת.

ציפור שרה לי שיר  ---  שפיז עברון,שושנה  ---  2007  ---  

ציפורה אם איתן היה בת הייתי מחכה לו .  ---  גרוס,איתן  ---  2007  ---  

ציפורה אם איתן היה בת הייתי מחכה לו. [ציפורה, אם איתן היה בת הייתי מחכה לו]  ---  גרוס,איתן  ---  2007  ---  קטלוג תערוכה אלבומי דו-לשוני המציג מבחר מעבודותיו האוטוביוגרפיות של אמן הקרמיקה הישראלי. עבודותיו משופעות בדימויים גרפיים הומוסקסואליים.

ציץ זהב :  ---  אביחצירא,יעקב בן מסעוד ואחרים  ---  2007  ---  יוצאים לראשונה על פי כתבי יד יחידיים מרחבי העולם, במהדורה ביקורתית כולל מבוא, מראי מקומות, הערות ומפתחות מאת העורך - רפאל כהן.

צ'יקן סטריט :  ---  סטרס,אמנדה  ---  2007  ---  ספורם של שני היהודים האחרונים בקאבול שבאפגניסטאן על רקע סיפור אהבתה של בת העיר לאמריקני, פרשיה שתשפיע באופן מכריע על השלושה.

צל הימים *  ---  ויאן,בוריס  ---  2007  ---  מצרפתית - אליה גילדין . עם אחרית דבר על פי ז'אק באנס.

צל הימים :   ---  ויאן,בוריס  ---  2007  ---  הוצאה מחודשת (מצולמת) של התרגום שראה אור ב-1987. ספר הפולחן של ויאן מציג רומן המתרחש בעולם בו נפרצו הגבולות בין המטפורי ובין המציאותי.

צל כחול לבן :  ---  בוימל,יאיר  ---  2007  ---  חיבור הבוחן את התפתחות מדיניותם של מנגנוני השלטון הישראליים כלפי ערביי ישראל. החיבור מציג את הניסיון ליצירת הדרה חברתית ופירוד כגורם קבוע ביחסים אלו במהלך העשור המכונן 1958-1968.

צל מן העבר.  ---  הול,גרגורי  ---  2007  ---  מתח. מרי גרפלי, עורכת ספרים אנגליה, נישאת לבעל המושלם ויחד הם עוברים לגור בבית חווה אנגלי מבודד. סודות שמתגלים מן העבר חושפים צד אפל מחיי הבעל ושולחים את הגיבורה אל עבר מציאות לא מוכרת.

צל עובר.  ---  בר יודא,משה  ---  2007  ---  עשרה סיפורים ונובלה אשר מגוללים תחנות בפרשת חייו המגוונת של המחבר: ילדות בודדה בתל אביב לאחר שהוברח מפני הנאצים, זכרונות מתקופת היותו תלמיד בישיבה וזכרונות משנות בגרותו.

צל עובר.  ---  בר יודא,משה  ---  2007  ---  עשרה סיפורים ונובלה אשר מגוללים תחנות בפרשת חייו המגוונת של המחבר: ילדות בודדה בתל אביב לאחר שהוברח מפני הנאצים, זכרונות מתקופת היותו תלמיד בישיבה וזכרונות משנות בגרותו.

צלילי מוזיקה עתיקה .  ---  גודניק ווסטנהולץ,ג'ון (ע)  ---  2007  ---  

צלילי מוזיקה עתיקה.  ---  גודניק ווסטנהולץ,ג'ון (עורכת)  ---  2007  ---  קטלוג תערוכה ארכיאולוגית המציגה כלי נגינה עתיקים, וממצאים בעלי קשר למוזיקה - למן התקופה הכלכוליתית ועד לימי פריחתה של רומא ותקופת בית שני. קטלוג מהודר, בעברית ובאנגלית.

צמחי הגן לרפואה .  ---  מלמד,עובדיה בן שלום  ---  2007  ---  

צמחי הגן לרפואה.  ---  מלמד,עובדיה בן שלום  ---  2007  ---  שימוש בצמחי מרפא לטיפול במחלות ובתחלואים גופניים שונים. את הידע ליקט המחבר מאביו ומשאר מקורות קדומים.

צעדים בחלל :  ---  כהן,מאיר  ---  2007  ---  אלבום המתאר בתמונה ובטקסט את תולדות חקר החלל מימיו של קופרניקוס ועד למעבורת שבה טס האסטרונאוט אילן רמון ז"ל.

צעדים קטנים.  ---  סצ'ר,לואיס  ---  2007  ---  ספר ההמשך לספרו הקודם של המחבר, "בורות", מתאר בסגנון קולנועי עלילתי את נסיונותיו של שחי, אסיר משוחרר, להשתלב בחברה האמריקנית מחדש, את אבדן השליטה ואת מפגשו עם תרבות הסלבריטאים.

צפון פרוע .  ---  ריקלין,שמעון  ---  2007  ---  

צפון פרוע.  ---  ריקלין,שמעון  ---  2007  ---  רומן ישראלי המספר על טר"ש יעקב זילברשטיין, דוגמא ומופת לפקיד צה"לי, אשר מגויס לשירותיו של סגן אלוף בעל אצבע קלה על ההדק. יחדיו הם יוצאים למסע נקמה מטורף ברחבי דרום לבנון בשלהי המלחמה הראשונה.

צ'רנוביץ שלי :  ---  יעבץ,צבי  ---  2007  ---  הצגה המשלבת בין האוטוביוגרפי ובין ההיסטורי בסיפורה של העיר צרנוביץ' שבמולדובה - בין רומניה לאוקראינה. ההיסטוריון צבי יעבץ מתאר את הווי החיים היהודיים בעיר כפי שהכירו בילדותו, וכפי שלמד להכירו כחוקר.

צ'רנוביץ שלי :   ---  יעבץ,צבי  ---  2007  ---  הצגה המשלבת בין האוטוביוגרפי ובין ההיסטורי בסיפורה של העיר צרנוביץ' שבמולדובה - בין רומניה לאוקראינה. ההיסטוריון צבי יעבץ מתאר את הווי החיים היהודיים בעיר כפי שהכירו בילדותו, וכפי שלמד להכירו כחוקר.

קאלירטע מאטיוון. מוטיבים בצבעים.   ---  פאלגער,קלמן  ---  2007  ---  אידיש, עברית ואנגלית. אלבום ציורים המציג את עבודותיו של פולגר בצמוד לשירים אידיים. העבודות עוסקות בהווי החיים היהודי ושואבות מן האקספרסיוניזם של שאגאל.

קבוצת אפס.  ---  לנדסמן,אלכס  ---  2007  ---  שיריה של מחתרת דמיונית להצלת ה"אני" של הכותב: "אנו קבוצת אפס/ אלו בלי אל/ שחוה לא הציעה להם את התפוח/ שלא נאלצו אפילו לעמוד בפתוי/ שעמדו מנגד וצפו בחטא/ אנחנו העינים הנקרעות לחסר רוחה [...]".

קבלה לעם :  ---  אהרוני,ד' ואחרים (עורכים)  ---  2007  ---  הספר מקבץ את מיטב הכתבות שפורסמו בשמונה עשר הגליונות של העיתון "קבלה לעם" - עיתון עממי העוסק בקבלה.

קבר משלך :  ---  ברגמן,רונית  ---  2007  ---  "כל מה שאני לא רואה,/ עומד בדרכי ומסתיר לי.// כל מה שאינני יודעת/ מקיף אותי כמו חומה.// כל מה שאני שוכחת לזכר/ מפריד ביני לבין הזכרון שלי.// כל מה שאינני/ לא נותן לי להיות אני".

קדחת דם.   ---  היגסון,צ'רלי  ---  2007  ---  רומן מתח המגולל את קורותיו של המרגל המפורסם בעולם, ג'יימס בונד, בצעירותו.

קו הזינוק .  ---  ברודט,דוד (מנהל אקדמי)  ---  2007  ---  פורום קיסריה 14 יולי 2006

קו הזינוק :   ---  ברודט,דוד (מנהל אקדמי)  ---  2007  ---  דו"ח צוות המחקר של פורום קיסריה לכלכלה הסוקר את המצב המקרו כלכלי בישראל לאור פעילות הממשלה, מצביע על כיווני ההתפתחות החיוביים של המשק ומתווה קווי מדינויות עתידיים רצויים לאור מצב זה.

קו לבן :  ---  שאר,רנה  ---  2007  ---  שאר (1907-1988) נחשב לאחד מגדולי המשוררים הצרפתים של המאה ה-20. בשירתו הלירית-פילוסופית ניתן למצוא עקבות לתקופת חברותו הקצרה בתנועה הסוריאליסטית, למאורעות אקטואליים ולחבל פרובאנס בו חי.

קודם שלום :  ---  סביר,אורי  ---  2007  ---  המחבר מבקש להציע מבנה פרגמטי לשלום אזורי בשיטות חדשות ומקוריות אשר מבוססות על ההכרה שדפוסי עשיית השלום צריכים לעבור:א. מודרניציה לאור הגלובליזציה. ב. שילוב החברה האזרחית על כל מרכיביה.

קודם שלום :  ---  סביר,אורי  ---  2007  ---  המחבר מבקש להציע מבנה פרגמטי לשלום אזורי בשיטות חדשות ומקוריות אשר מבוססות על ההכרה שדפוסי עשיית השלום צריכים לעבור:א. מודרניציה לאור הגלובליזציה. ב. שילוב החברה האזרחית על כל מרכיביה.

קוויר באופן ביקורתי .  ---  באטלר,ג'ודית  ---  2007  ---  

קוויר באופן ביקורתי.  ---  באטלר,ג'ודית  ---  2007  ---  מהדורה חדשה של חיבורה המכגונן של באטלר בתחום המגדר. בחיבור זה בוחנת באטלר את משמעות ה"קוויריות" כאיפיון חדש של זהות בעולם של זהויות דינמיות - זהות גמישה ויצירתית העומדת אל מול כינוי הגנאי החברתי.

קוזק ובדווי :  ---  ברטל,ישראל  ---  2007  ---  הצגת התפתחותה הרב-גונית של הלאומיות היהודית לאור השינויים ההיסטוריים באירופה של המאה התשע עשרה ותחילת המאה העשרים. המחבר מציג תיזה לפיה הלאומיות שנוצרה הנה מלאכותית, פרגמנטרית ומרובת פנים.

קוזק ובדווי :  ---  ברטל,ישראל  ---  2007  ---  הצגת התפתחותה הרב-גונית של הלאומיות היהודית לאור השינויים ההיסטוריים באירופה של המאה התשע עשרה ותחילת המאה העשרים. המחבר מציג תיזה לפיה הלאומיות שנוצרה הנה מלאכותית, פרגמנטרית ומרובת פנים.

קולות הקוראים :  ---  אדוני,חנה. נוסק,הלל  ---  2007  ---  פרי מחקר מקיף וממושך אשר בחן את נושא הקריאה בחברה הישראלית במגוון רחב של היבטים על רקע התמורות שחלו עם המעבר לעידן טכנולוגיות התקשורת המתקדמות.

קולות מן הים האחר :  ---  אלעד בוסקילה,עמי (עורך)  ---  2007  ---  אנתולוגיה הכוללת שירים של שלושים יוצרות ממדינות ערביות שונות: פדוא טוקאן הפלסטינית, נאזך אל מלאיכה מעיראק, ואחרות. השירים תורגמו על ידי לאה גלזמן, אהוד הורביץ, ואחרים. הספר כולל ביוגרפיות קצרות ומבוא.

קולנוע תיעודי .  ---  אביעד,מיכל  ---  2007  ---  

קוסמופוליטיות :  ---  אפיה,קוואמי אנתוני  ---  2007  ---  ספר בהיר ואלגנטי הדן בשיח על הרב-תרבותיות ועל הגלובליזציה: האם קיים מוחלט אתי, או שמא כל שנמצא הוא פלורליזם של דעות ורעיונות? האם אלינו לחבק את הפטריוטיזם כקהילתיות בריאה או לדחותו כשנאת האחר?

קוסמופוליס .  ---  דלילו,דון  ---  2007  ---  

קוסמופוליס.  ---  דלילו,דון  ---  2007  ---  הרומן מלווה את נסיעתו של מליונר צעיר בדרכו למספרה בקצה השני של העיר. התנועה מזדחלת לאיטה והמליונר זוכה לשורה של ביקורים במכוניתו כשברקע מרחף צילו של הימור פיננסי הרה אסון.

קופים עם שיגעון גדלות :  ---  ירדני,מוטי  ---  2007  ---  הסברים מדעיים פופולריים השואבים ממקורות שונים באופיים, ובאיכותם. בין השאלות הנידונות: הבדלים בדפוסי התנהגות בין נשים לגברים, הצורך של האדם באמונה, שאלת קיום החייזרים, ועוד.

קוצים ושושנים .  ---  רטינסקי,נורית  ---  2007  ---  

קוקטיילים :  ---  קלברזה,סלווטורה  ---  2007  ---  ספר המכיל 375 מתכונים, הכוללים רשימת מרכיבים, הוראות הכנה, רקע הסטורי וכמה תצלומים.

קוראים לי סטילטון, ג'רונימו סטילטון.  ---  סטילטון,ג'רונימו  ---  2007  ---  ספור הומוריסטי ומאויר המגולל את קורותיו של העכבר ג'רונימו סטילטון והעיתון "קול המכרסם" שהוא עומד בראשו.

קורותיו של שו' סאן גואן סוחר דם. [קורותיו של שו' סאן-גואן, סוחר דם]  ---  הוא,יו'  ---  2007  ---  פועל בית חרושת סיני מוכר מנה מדמו ובכסף שקבל מחזר אחר אישה ונושא אותה. הספר מלווה את המשפחה החדשה לאורך מהפכת התרבות של מאו: כל פורענות הפוקדת את המשפחה מותירה בפני הפועל פתרון יחיד - למכור את דמו.

קורותיו של שו' סאן גואן סוחר דם. [קורותיו של שו' סאן-גואן, סוחר דם]  ---  הוא,יו'  ---  2007  ---  פועל בית חרושת סיני מוכר מנה מדמו ובכסף שקבל מחזר אחר אישה ונושא אותה. הספר מלווה את המשפחה החדשה לאורך מהפכת התרבות של מאו: כל פורענות הפוקדת את המשפחה מותירה בפני הפועל פתרון יחיד - למכור את דמו.

קורים דברים.  ---  משעול,אגי  ---  2007  ---  מהדורת כיס למבחר שירים מתוך ספריה השונים של המשוררת, וכן -חמישה שירים חדשים.

קיבוץ .L.A.  ---  רכבי ניקוליבסקי,חגית  ---  2007  ---  מחזה על יורדים ישראלים בלוס אנג'לס, בהשראת ספרה של נעמה צבר בן-יהושע.

קיטועים.  ---  סיון,אריה  ---  2007  ---  שירים הבוחנים את תודעתו המשתנה של המשורר לאור הזדקנותו ולאור השינויים בסביבתו. בליווי טקסט משבח מאת רפי וייכרט.

קיטועים.  ---  סיון,אריה  ---  2007  ---  שירים הבוחנים את תודעתו המשתנה של המשורר לאור הזדקנותו ולאור השינויים בסביבתו. בליווי טקסט משבח מאת רפי וייכרט.

קינות על השואה.  ---  יעוז קסט,אראל (עריכה ופירוש)  ---  2007  ---  מהדורה מוערת ומבוארת ל-15 קינות שנכתבו ע"י רבנים ואדמו"רים ושעוסקות בחורבנם של עם ישראל, עולם התורה והישיבות, קהילות המחברים ומשפחותיהם. בין המחברים: האדמו"רים מבובוב ומאונגוואר, ר' יהודה ביאלר, ועוד

קינות על השואה.  ---  יעוז קסט,אראל (עריכה ופירוש)  ---  2007  ---  מהדורה מוערת ומבוארת ל-15 קינות שנכתבו ע"י רבנים ואדמו"רים ושעוסקות בחורבנם של עם ישראל, עולם התורה והישיבות, קהילות המחברים ומשפחותיהם. בין המחברים: האדמו"רים מבובוב ומאונגוואר, ר' יהודה ביאלר, ועוד

קיסר המגפה.  ---  דוהרטי,פול  ---  2007  ---  השנה היא 1286 ושורת רציחות מסתוריות במזרח מביאות את קובלאי חאן לזמן את ידידו, מרקו פולו מונציה, לגלות את האמת על המתרחש.

קיסרית .  ---  סה,שאן  ---  2007  ---  רומן פסבדו-הסטורי: מאבקה של קיסרית סין משושלת הטאנג למשול באימפריה הסינית בעת בה רק גברים שלטו.

קיסרית .  ---  סה,שאן  ---  2007  ---  

קיצור תולדות 2000 שנות : [קיצור תולדות 2000 שנות ...]  ---  דנקנר,מתתיהו  ---  2007  ---  אנציקלופדיה היסטורית אידיוסינקרטית המציגה ערכים היסטוריים וביוגרפיים המשורשרים כרונולוגית. הספר מנסה להציג סקירה שטחית אך רחבה של ההיסטוריה של העולם המערבי ושל עם ישראל, בהצלחה זו או אחרת,אחרת.

קמתי ונפלתי וקמתי שוב : [קמתי ונפלתי - וקמתי שוב :]  ---  אקשטיין,גרשון  ---  2007  ---  דיווחו האישי של המחבר, סא"ל בדימוס, על אירוע מוחי אותו חווה ועל תהליך ההשתקמות הממושך בבית לוינשטיין. הדיווח משולב בדיון בהיר במהות התופעה, בדרכי ההשתקמות ממנה ובזכויות חולים.

קמתי להלל :  ---  שקד,יובל (עורך ומפיק)  ---  2007  ---  שני תקליטורים המביאים מן הרפרטואר של המסורת המוסיקלית התורנית של יהודי פורטוגל וספרד. כולל ספרון דו-לשוני עברי-אנגלי המציג את הפיוטים השונים.

קן לצפור :  ---  ביאליק,חיים נחמן  ---  2007  ---  מהדורה חגיגית ומהודרת של שירי הילדים של ביאליק. הוצאה חוזרת של השירים כפי שהתפרסמו במהדורת "דביר" בשנת 1933. בלויית ציורים מרהיבים על גבי זכוכית.

קנאות דתית.  ---  ליטבק,מאיר. לימור,אורה (עורכים)  ---  2007  ---  אסופת מאמרים שבמוקדה היבטים שונים של הקנאות הדתית - זו ההיסטורית וזו המודרנית. בין הנושאים הנידונים - הגות יהודית קנאית, ביקורות נוצריות על האמנות בתקופת הרנסנס, האסלאם הפונדמנטליסטי, ועוד.

קנאות דתית.  ---  ליטבק,מאיר. לימור,אורה (עורכים)  ---  2007  ---  אסופת מאמרים שבמוקדה היבטים שונים של הקנאות הדתית - זו ההיסטורית וזו המודרנית. בין הנושאים הנידונים - הגות יהודית קנאית, ביקורות נוצריות על האמנות בתקופת הרנסנס, האסלאם הפונדמנטליסטי, ועוד.

קנוני ופופולרי .  ---  שפירא,יעל ואחרים (ע)  ---  2007  ---  

קנוני ופופולרי :  ---  שפירא,יעל ואחרים (עורכים)  ---  2007  ---  אוסף מאמרים אשר בוחנים את המפגש בין הקנוני לפופולרי בהיררכיה הספרותית, בעיקר בישראל, ואת מגוון ההקשרים הלאומיים וההסטוריים ששרטטו את האבחנה בין גבוה לנמוך; כולל דיון בפעולת המיפוי ובמשמעויותיה.

קניין ד.  ---  דויטש,מיגל  ---  2007  ---  הכרך חותם את הסדרה. הערות אזהרה; עסקאות קומבינציה; תקנת השוק במכר מיטלטלין; "תקנת השוק" במקרקעין ועקרון קונקלוסיביות המירשם; תקנות שוק מיוחדות; נאמנות; המחאת זכויות ביחס למקרקעין; הגבלת עבירות.

קסם התבלין.  ---  עוז,ורדית  ---  2007  ---  תיאור קצרצר של 50 תבלינים, הכולל את ארץ מוצאם, אופן השימוש בהם בבישול וברפואה העממית, וכן - מתכון לכל תבלין. הספר מלווה בתצלומיה של המחברת.

קפה השמש הכחולה.  ---  ניצן,טל  ---  2007  ---  מגב הספר - "סיור כפול, ממשי ומטאפיזי, בעיר זרה ובמחוזות נפשיים מתעתעים של כמיהה ואובדן". את הפואמה מלווים ציורים שנוצרו בהשראתה.

קפקא על החוף .  ---  מורקמי,הרוקי  ---  2007  ---  

קפקא על החוף.  ---  מורקמי,הרוקי  ---  2007  ---  רומן נוסף של מורקמי הנע לעבר מחוזות הסוריאליזם והחלום: שני מסעות עצמאיים, אחד של קפקא בן ה-15 אל העולם, והשני של נאקאטה הזקן הרחק מן העולם, השזורים זה בזה וגדושים באירועים פנטסטיים.

קרב פנים אל פנים.  ---  בינג היידקר,ליאורה  ---  2007  ---  שירים הסובבים עם זכר אם ברחובות תל אביב: "שוב ושוב את יולדת אותי מבטן החיים/ אל תוך מרחבי הפרידה. אינך מעיזה להפסיק [...]".

קרוב להפליא ורועש להחריד.  ---  פויר,ג'ונתן ספרן  ---  2007  ---  סאגה אנושית שעושה שימוש באמצעי ספור מגוונים בכדי להביא את ספורו, בגוף ראשון, של ילד בן 9 ברוך כשרונות ותחביבים אשר יוצא למסע בניו יורק בחיפוש אחר מנעול המתאים למפתח ששייך לאביו, שנהרג בהתקפות 11/9.

קריאה מנקודות מבט שונות בשיקום ובהחלמה בבריאות הנפש : [שיקום והחלמה בבריאות הנפש]  ---  הדס לידור,נעמי. לכמן,מקס (עורכים)  ---  2007  ---  דיונים תיאורטיים ומעשיים, אישיים וכלליים, מנהליים ומדעיים, ב"רפורמה השיקומית" - רפורמה בתחום בריאות הנפש המעודדת שילוב של החולה בקהילה ומגע הדוק של הגורמים המטפלים עם סביבתו ועם משפחתו.

קריסטין לוורנסטדר :  ---  אונדסט,סיגריד  ---  2007  ---  ברומן שהנו החלק הראשון מטרילוגיה, מגוללת כלת פרס נובל את קורותיה של צעירה נורווגית בימהב"נ, המנסה לממש את אהבתה לצעיר ידוע לשמצה על רקע עולם דתי ושמרני. לראשונה תורגם ספר זה לעברית בשנות השלושים.

קרנטינה בקוסטנצה :  ---  גרנות,משה  ---  2007  ---  עשרה ספורים קצרים שברובם מככבים יהודים רומנים בעלילות בלתי שגרתיות בעליל, ולעתים אף גרוטסקיות.

קרפיון בתוך ביוב.  ---  גוברמן,איגור  ---  2007  ---  מבחר משירי המשורר היהודי-רוסי אשר נולד ב-1936 ומתגורר בישראל מ-1987. "כלפי שלטון אני אף פעם לא חשתי/לא עוינות, אך גם לא אהבות,/ואםפ פעם בזנבי כשכשתי/זה רק כדי לטשטש את העקבות.../"

קשר 35 :  ---  קוץ,גדעון (ע.)  ---  2007  ---  גיליון המקדיש מקום נרחב למאמרים העוסקים בגלגוליו השונים של העיתון דבר ובקשר בין התנועה הסוציאליסטית בישראל לתקשורת. בנוסף נידונים נושאים דוגמת סיקור המלחמות בישראל, ופרסומים יהודיים מוקדמים ברוסיה.

קשר 36 :  ---  קוץ,גדעון (ע.)  ---  2007  ---  גיליון המקדיש מקום נרחב למאמרים העוסקים בסיקור חדשות החוץ בעיתונות הישראלית ולתפקידם של מדינאים עבריים כפובליציסטים.

קשר דם.  ---  אטון,מאיה  ---  2007  ---  קטלוג תערוכת רישומים ואובייקטים פיסוליים. עבודותיה של האמנית מורכבות מדימויים חזותיים כמו-ביולוגיים הנשזרים לאסתטי ומבטאים את פלישתו של הפנימי אל החיצוני, באופן המעורר את המאויים הפרוידיאני.

קשת החדשה 22 :  ---  אהרן,אמיר (עורך ראשי)  ---  2007  ---  אסופת שירים, קטעי פרוזה ומסות ביקורת. בין הכותבים בכרך זה: אדמיאל קוסמן, יצחק בן-נר, קורט שוויטרס (בתרגום מאת אשר רייך), ברנרד לואיס, ניצה בן-דב, ואחרים.

קשת של דעות :  ---  יונה,יוסי ואחרים (עורכים)  ---  2007  ---   גישת עולמה של הקשת הדמוקרטיתהמזרחית תנועה חברתית - אינטלקטואלית שחרטה על דגלה את השוויון וקידום התרבות המזרחית על שלל גווניה. בספר מבחר מאמרים בנושאים שונים: תחיקה, זהות, חטיפת ילדי תימן ועוד.

קשת של דעות :  ---  יונה,יוסי ואחרים (עורכים)  ---  2007  ---   גישת עולמה של הקשת הדמוקרטיתהמזרחית תנועה חברתית - אינטלקטואלית שחרטה על דגלה את השוויון וקידום התרבות המזרחית על שלל גווניה. בספר מבחר מאמרים בנושאים שונים: תחיקה, זהות, חטיפת ילדי תימן ועוד.

קתדרה 123 :   ---  ביאלר,אורי. חלמיש,אביבה ואחרים (עורכים)  ---  2007  ---  רבעון. בגיליון זה: כתובת 'קרבן' על גלוסקמה מירושלים; כלכלתה של רמלה בימי הביניים; המפה ה'ציונית' של צבא בריטניה (1917-1918); ועוד.

קתדרלה.  ---  קאלו,שלמה  ---  2007  ---  קטעי הגות קצרים המשלבים חשיבה וביוגרפיה, אמונה ואידיאולוגיה: על הדת והאל, על המרקסיזם והבולשביקיות, על המודרנה והשפעותיה על האדם, ועוד.

ראיות לאהבה.  ---  צימר,שמעון  ---  2007  ---  רומן. מכתב פרובוקטיבי ממאהבת נשכחת מעורר את חששו של עורך דין תל אביבי המצוי במשבר אמצע החיים, שמדובר בסחיטה. פגישה עמה מבהירה לו שמדובר בהרבה יותר מזה.

ראיתי חיות עצובות.  ---  קמינסקי,ירון  ---  2007  ---  אלבום תמונות שצילם קמינסקי במסגרת מסעות צילומים שערך בעקבות קרקסים בארץ ובעולם. התצלומים מדגישים את הפן האכזרי של הקרקס, את העצב של אנשיו ובעיקר את העצב של החיות הלוקחות בו חלק בעל כורחן.

ראש פתוח :   ---  ג'ונסון,סטיבן  ---  2007  ---  ספר המציג באופן פופולרי תובנות משדה המחקר של הפסיכולוגיה הקוגניטיבית ומן הנוירופסיכולוגיה, בעיקר תובנות הקושרות בין תופעות יומיומיות, כגון צחוק, ובין מנגנונים אבולוציוניים שונים.

רב שיח עם שועלים.  ---  כיתאין,דניאלה  ---  2007  ---  קטעי יומן, חלומות, מחשבות ותחושות המתאגדים יחדיו למעין ספר זכרון שתוכנו הנו עדות לתהליך התמודדות קשה וכואב שעברה המחברת בעקבות מות בנה הבכור באסון המסוקים בשנת 1997.

רבדים ומורשת :  ---  אידלין,נתן  ---  2007  ---  פרקי זכרונות ממפגשו של המחבר, ממייסדי קיבוץ רבדים, עם נופי השפלה ותולדותיה. המחבר מתאר גם כיצד נתגלה היישוב תל-מקנה על ידו, אשר זוהה מאוחר יותר כעקרון המקראית.

רבי יהודה הנשיא.  ---  אופנהיימר,אהרן  ---  2007  ---  מונוגרפיה המוקדשת לתיאור קורות חייו ולדיון במפעלו של רבי יהודה הנשיא (המאה ה-2 לספירה).

רבי יהודה הנשיא.  ---  אופנהיימר,אהרן  ---  2007  ---  מונוגרפיה המוקדשת לתיאור קורות חייו ולדיון במפעלו של רבי יהודה הנשיא (המאה ה-2 לספירה).

רביית האדם II :  ---  זיידמן,דניאל (עורך)  ---  2007  ---  קובץ מאמרים העוסקים בהיבטים רפואיים הקשורים למיניות, פריון ואי פריון. בנושאים הנידונים: שאלת הוספת הורמון ההצהבה לפרוטוקולים, סקירת אפשרויות טיפול חדשות במקרים קיצוניים של אי פריון גברי, ועוד.

רבע עוף.  ---  מטס,הדס  ---  2007  ---  רומן המגולל שנה בחייה של אם ורעיה שמנה אשר יוצאת למסע מפרך אל תוך עצמה.

רגע של הולדת :  ---  חבר,חנן (ע.)  ---  2007  ---  קובץ רחב יריעה המחזיק 47 מאמרים חדשים העוסקים בתחומים בהם עוסק דן מירון. בין שערי הספר: ספרות ההשכלה וש"י אברמוביץ; קריאות ומקורות; שירה עברית חדשה; טשרניחובסקי; אלתרמן; ספורת עברית חדשה; ועוד.

רגע של הולדת :  ---  חבר,חנן (ע.)  ---  2007  ---  קובץ רחב יריעה המחזיק 47 מאמרים חדשים העוסקים בתחומים בהם עוסק דן מירון. בין שערי הספר: ספרות ההשכלה וש"י אברמוביץ; קריאות ומקורות; שירה עברית חדשה; טשרניחובסקי; אלתרמן; ספורת עברית חדשה; ועוד.

רגש הוא מותרות :  ---  אשד,רחל  ---  2007  ---  "בבקר שוב ניסינו פרדה./ אצלך מחלט: ראשי במפתן צוארך,/ האגרוף מתקומם כשאתה מניח אותי כמשא./ קרום פריך דבוק לשולי חלצתך,/ השעון משתגע,/ מסממת אני קמה ממך// לשטוף פנים// להרגע".

רגשות הנפש.  ---  דקרט,רנה  ---  2007  ---  חיבורו האחרון של דקרט (1596-1650) עוסק בהגדרה של הרגשות השונים והענקת הסברים מדעיים להיווצרותם ולתפקידם, כל זאת במטרה להעמיד שיטה פילוסופית שתטיב עם האדם ותהווה מזור לסבלו.

רדיקלית אז רדיקלית עכשיו : [רדיקלית אז, רדיקלית עכשיו]  ---  זקס,יונתן  ---  2007  ---  השאלה העומדת בבסיס החיבור היא "מדוע להיות יהודי?", ועליה עונה המחבר בדיון מבואי בהיר בעקרונות האמונה היהודית וביהדות בעידן המודרני.

רדיקלית אז רדיקלית עכשיו : [רדיקלית אז, רדיקלית עכשיו]  ---  זקס,יונתן  ---  2007  ---  השאלה העומדת בבסיס החיבור היא "מדוע להיות יהודי?", ועליה עונה המחבר בדיון מבואי בהיר בעקרונות האמונה היהודית וביהדות בעידן המודרני.

רוח העמקים .  ---  מרקוביצקי,יעקב  ---  2007  ---  

רוח העמקים :  ---  מרקוביצקי,יעקב  ---  2007  ---  ספר הסוקר את תפקידה של קק"ל ברכישת קרקעות בתקופה שלפני קום המדינה, על פי אזורים שונים, מן הגליל ועד ליהודה. כמו כן נסקר פועלם של אישים מרכזיים, ביניהם מנחם אוסישקין ואלכסנדר זייד.

רוחות הרפאים של גויה.  ---  פורמן,מילוש. קרייר,ז'אן קלוד  ---  2007  ---  רומן הקושר בין דמויותיהם של הצייר הנודע, בת עשירים שנאסרת על ידי האינקוויזיציה ואינקוויזיטור כוחני אחד, כל זאת על רקע דעיכתה של האינקוויזיציה הספרדית בסוף המאה ה-18 ועלייתה ההדרגתית של המהפכה הצרפתית.

רוחנו לא נפלה .  ---  פילו,מרדכי אברהם  ---  2007  ---  

רוחנו לא נפלה :  ---  פילו,מרדכי אברהם  ---  2007  ---  ספורו של נער רומני יהודי הנחשף לציונות מחד ולאנטישמיות מאידך, תוך שנעוריו גולשים אל אימי השואה.

רוממות רוח טבעית :   ---  הולפורד,פטריק. קאס,היילה  ---  2007  ---  ספר הסוקר דרכים להשגת מצבי רגיעה ועירנות ע"י צריכה של מזון טבעי מסוגים שונים - החל במזונות נגישים וכלה בצמחים שונים. הספר סוקר מנגנונים פיזיוכימיים הפועלים במוח ומציע חלופות לחומרים כגון ניקוטין וקפאין.

רומן אמריקאי .  ---  גפן,יהונתן  ---  2007  ---  

רומן אמריקאי.  ---  גפן,יהונתן  ---  2007  ---  רומן המגולל את ספורו של צייר ישראלי מצליח שהחליט לעזוב הכל ולהגר לארה"ב. חרף נסיונותיו לאמץ זהות וסגנון חיים אמריקני, זהותו הקודמת שבה ורודפת אותו.

רופא המשפחה :  ---  סמית,טוני (עורך הסדרה)  ---  2007  ---  סדרה בת 6 ספרים לפי הפירוט הבא: אוסטיאופורוזיס, מיגרנה וכאבי ראש אחרים, אלרגיות וקדחת השחת, לחץ דם, כאב גב, הפרעות בערמונית.

רופא לבן אלים שחורים.  ---  שורצמן,אורי  ---  2007  ---  עדותו האישית של המחבר מן הטיפולים הפסיכיאטריים שהגיש לאוכלוסייה הילידית ביערות הגשם של גאנה. בשורש הספר ניצב דיאלוג בין תרבויות אשר עומד על ההבדל התהומי ביניהן, בתחום הנפש ותחלואיה ובכלל.

רופא לבן אלים שחורים.  ---  שורצמן,אורי  ---  2007  ---  עדותו האישית של המחבר מן הטיפולים הפסיכיאטריים שהגיש לאוכלוסייה הילידית ביערות הגשם של גאנה. בשורש הספר ניצב דיאלוג בין תרבויות אשר עומד על ההבדל התהומי ביניהן, בתחום הנפש ותחלואיה ובכלל.

רוצים שתהיו עשירים .  ---  קיוסאקי,רוברט ט' טראמפ,דונלד ג'  ---  2007  ---  

רוצים שתהיו עשירים.  ---  קיוסאקי,רוברט. טראמפ,דונלד  ---  2007  ---  ספר הצלחה שמטרתו לימוד צורת החשיבה היזמית, מאת שני הגורואים הגדולים של היזמות - קיוסאקי, מחברו של רב המכר "אבא עשיר אבא עני", וטראמפ, יזם בעל שם עולמי, ומי שעומד בראשה של תכנית הטלוויזיה "המתלמד".

רוקסאנה או הגבירה ברת המזל. [רוקסאנה, או הגבירה ברת המזל.]  ---  דיפו,דניאל  ---  2007  ---  תרגום ראשון ליצירתו בעלת הגוון הפמיניסטי של דיפו, מחברם של "רובינזון קרוזו" ו"מול פלנדרס". רוקסאנה, אשה ואם הננטשת על ידי בעלה המותירה לעוני מרוד, הופכת לפילגש ומאהבת עשירה השולטת בגברים ביד רמה.

רחובות הנהר לאורי צבי גרינברג :  ---  ליפסקר,אבידב. וולף מונזון,תמר (עורכים)  ---  2007  ---  קובץ שני של דברי מחקר בספרי השירה של האצ"ג. בקובץ הנוכחי נמצאים מאמרים פרי עטם של אצ"ג, שמואל ת' הופרט, חנן חבר, חביבה פדיה, ברוך קורצווייל, הלל ויס ואחרים.

רחובות הנהר לאורי צבי גרינברג :  ---  ליפסקר,אבידב. וולף מונזון,תמר (עורכים)  ---  2007  ---  קובץ שני של דברי מחקר בספרי השירה של האצ"ג. בקובץ הנוכחי נמצאים מאמרים פרי עטם של אצ"ג, שמואל ת' הופרט, חנן חבר, חביבה פדיה, ברוך קורצווייל, הלל ויס ואחרים.

רחיפאי :  ---  פדרמן,אהוד  ---  2007  ---  שירה מודרנית העוסקת בהווי הפוליטי והרוחני של המצב הישראלי. כתיבה בהירה ותמה שאינה מכסה על היעדרה של מקוריות תמטית.

רטיניטיס פיגמנטוזה.   ---  ירושלמי,אהרון  ---  2007  ---  רומן ביוגרפי העוסק בבעיותיו הרפואיות של הגיבור, בן דמותו של המחבר, ובבעיות בהן הוא נתקל במערכת הבריאות הישראלית.

רטרוספקטיבה.  ---  קרוון,דני  ---  2007  ---  קטלוג תערוכת רטרוספקטיבה בשני כרכים בפורמט אלבומי במארז, עם מאמרים רבים העוסקים באמן וביצירתו. בין הכותבים: מרדכי עומר, אוצר התערוכה, שבא סלהוב, ואחרים. ראה גם מדור לועזי.

ריב הפקולטות.  ---  קאנט,עמנואל  ---  2007  ---  שלושה חיבורים אשר עוסקים במערכת היחסים שבין השלטון הפוליטי ותביעותיו לבין תביעותיה של התבונה האנושית האוטונומית. בספר זה דן קאנט בחלוקת האוניברסיטאות בתקופתו לפקולטות עליונות ותחתונות.

ריב הפקולטות.  ---  קאנט,עמנואל  ---  2007  ---  שלושה חיבורים אשר עוסקים במערכת היחסים שבין השלטון הפוליטי ותביעותיו לבין תביעותיה של התבונה האנושית האוטונומית. בספר זה דן קאנט בחלוקת האוניברסיטאות בתקופתו לפקולטות עליונות ותחתונות.

ריה"ל מדריד :  ---  סומק,רוני  ---  2007  ---  קטלוג תערוכה. בתערוכה זו משלב סומק בין העשייה השירית ובין הציור - הוא מצייר על גבי שיריו של ריה"ל (רבי יהודה הלוי), קורא אותם ויוצר שירה חדשה-ישנה בעצמו. בליווי דברי אוצר המוזיאון, מאיר אהרונסון.

ריצה בעיר זרה :  ---  שטינברג,יובל  ---  2007  ---  קובץ שירים שרובו בענייני דיומא ובשפת דיומא.

ריקוד אחרון.  ---  אל אערג',ואסיני  ---  2007  ---  רומן המתרחש על רקע השתלטות החוגים האיסלאמיים הקיצוניים על אלג'יריה במאה ה-20. ספורה של רקדנית בלט, הנפצעת במהלך הפגנה אלימה, חושף את השפעת השינויים הללו בעיקר באמצעות תיאור מערכות-יחסיה הרומנטיות.

רישומי משוררים.  ---  לחמן,צבי  ---  2007  ---  לאה גולדברג,רילקה,נורית זרחי,אבות ישורון,נתן זך,יונה וולך,אלזה לסקר שילר,ביאליק,אלתרמן ואחרים מתנוססים על דפי קטלוג זה המתהדר גם בטקסט עברי-אנגלי ומבואות, וכן בשירי כמה מן האובייקטים.

רישומי משוררים.  ---  לחמן,צבי  ---  2007  ---  

רכושו של מיליונר.  ---  קרייבן,שרה  ---  2007  ---  רומן רומנטי.

רמץ .  ---  קרונזון,זיוה  ---  2007  ---  

רמץ.  ---  קרונזון,זיוה  ---  2007  ---  סקירה אמנותית וביוגרפית של האמנית. עם טקסט מאת גדעון עפרת, העורך. הספר מלווה בצילומים את התפתחותה האמנותית של קרונזון: מאיור לתחריט, מתחריט למינימליזם, ממינימליזם אל מחוץ לגבולות הבד - לאובייקט, למיצב וחזרה אל ההדפס.

רעיונות שכדאי לגנוב! [רעיונות שכדאי "לגנוב"!]  ---  קון,סטיב  ---  2007  ---  המחבר, בכיר בחברות כלכליות גלובליות רבות ומומחה לשיווק, מציג את תובנותיו על בניית מותג, ומבחר עצות "עשה ואל תעשה": כיצד לבנות מודעה, איך להשתמש בעלוני פרסום, ועוד.

רעלה של ורדים.  ---  פיצג'רלד,לורה  ---  2007  ---  רומן המגולל את קורותיה של צעירה אירנית, היוצאת למסע בארה"ב בחיפוש מוגבל-בזמן אחר חתן ראוי ממוצא איראני. תמורת אשרת השהייה בארץ האפשרויות הבלתי-נדלות היא תיאלץ לוותר על חלומה לאהבת אמת.

רפואה בשישה ימים :   ---  נדב,דניאל  ---  2007  ---  תיאור ההכנות, ופירוט על אודות שנתרחש בחזיתות השונות, ברמת האוגדה והחטיבה. הספר מתבסס על מקורות כתובים של צה"ל, וראיונות עם בכירי חיל הרפואה ולוחמים מן השורה.

רצוא ושוב :  ---  אורנט,לאה  ---  2007  ---  ספר המבקש להציב את משנת חב"ד בהקשרה הרחב אל מול מסורות מיסטיות דתיות ופילוסופיות אחרות. המחברת מזהה את ייחודה של משנתו של הר' מלאדי בקשר ההדוק שהיא יוצרת בין העשיה ההלכתית ובין ההתכוונות המיסטית.

רצוא ושוב :  ---  אורנט,לאה  ---  2007  ---  ספר המבקש להציב את משנת חב"ד בהקשרה הרחב אל מול מסורות מיסטיות דתיות ופילוסופיות אחרות. המחברת מזהה את ייחודה של משנתו של הר' מלאדי בקשר ההדוק שהיא יוצרת בין העשיה ההלכתית ובין ההתכוונות המיסטית.

רצח אופי.  ---  שביט,יוסף  ---  2007  ---  מותחן. ניצב משטרה שעומד להתמנות למפכ"ל משטרת ישראל נמצא מת במכוניתו במה שנראה כתאונת דרכים. האשמה בגרימת מותו מופנית כלפי העולם התחתון, צמרת המשטרה ואפילו אשתו.

רצח מר לבנון .  ---  בלנפורד,ניקולס  ---  2007  ---  

רצח מר לבנון :  ---  בלנפורד,ניקולס  ---  2007  ---  ספר המתאר את פועלו ומותו של רפיק חרירי - לשעבר ראש ממשלת לבנון-שבסופה של מערכת יחסים מתוחה עם ההנהגה הסורית נרצח בפיצוץ מכוניתו. המחבר מפנה ביקורת קשה כלפי בשאר אסד ואינו חוסך שבטו גם מממשלת ישראל.

רציחות נוסח אוקספורד.  ---  מרטינס,גיירמו  ---  2007  ---  רומן בלשי המתרחש על רקע סדרת רציחות מסתוריות הקשורות לכת העתיקה של אחוות הפיתגוראים על אמונותיה המיסטיות וקנאותה לסודות של יסודות המתמטיקה.

רציחות נוסח אוקספורד.  ---  מרטינס,גיירמו  ---  2007  ---  רומן בלשי המתרחש על רקע סדרת רציחות מסתוריות הקשורות לכת העתיקה של אחוות הפיתגוראים על אמונותיה המיסטיות וקנאותה לסודות של יסודות המתמטיקה.

רצים אל מול מחר .  ---  קרן,נילי (ע)  ---  2007  ---  מבחר מחקרים, מכתבים, קטעי יומן וזכרונות . קובץ משואה ל"ד .

רציף 1 :  ---  חזן,אסף. לוי,יאיר (עורכים)  ---  2007  ---  מאמרים וביקורות בנושא אורבניזם, קולנוע, ספרות, תרבות הצריכה, טלוויזיה ועוד.

רציף 2 :  ---  חזן,אסף. לוי,יאיר (עורכים)  ---  2007  ---  מאמרים וביקורות בנושאים: היפ-הופ, קולנוע אמריקאי, ספרות מקור, תרבות הצריכה, תיאטרון ישראלי ועוד.

רק רציתי לחיות.  ---  שמש,דיאנה  ---  2007  ---  שירים. "אני מקדימה את חלומותי ועוקפת את התור אליהם,/ נושמת אויר ונושפת תפלה אחר תפלה,/ מסירה חוטי ת]ירה מעל גופי המצלק/ ומראה לך את מה שאני מתחת לקלפה [...]".

רק שלא יירדמו לי...  ---  לוי ניסנבוים,אורלב  ---  2007  ---  מבחר הצעות וטיפים להעברה של הדרכות פרונטליות ומצגות. המחבר מייחד סעיפים רבים לדגשים מקצועיים ביחס למצגות - כיצד לבנות מצגת, אילו שקפים להביא, כיצד להרכיב את תוכנם, ועוד.

רקדנית מהפכה אדומה.  ---  סיאו לונג,צ'יו  ---  2007  ---  עלילת מתח על רקע סין המודרנית - מדינה הנעה על הסף שבין קפיטליזם ובין קומוניזם, בין מסורת ובין מודרנה. פקד צ'ן צאו, שוטר ומשורר, נקלע בין כוחות יריבים-אגודות חשאיות סיניות מחד ומחלק ההגירה האמריקאי מאידך.

רקמות .  ---  פינקלשטיין,חיים (אוצר)  ---  2007  ---  

רקמות :  ---  פינקלשטיין,חיים (אוצר הגלריות)  ---  2007  ---  קטלוג תערוכה אלבומי בעברית ובערבית המציג את עבודותיהם של אמנים ישראלים, יהודים וערבים, ודן בעבודותיהם.

רקמות עמים.  ---  שלאין,מגינה  ---  2007  ---  אלבום דו-לשוני המציג עשרות דוגמאות ושיטות לעבודת רקמה, ומדגים אותם ביצירות רקמה של עמים שונים.

רשימות של רופא צעיר .  ---  בולגקוב,מיכאיל  ---  2007  ---  

רשימות של רופא צעיר.  ---  בולגקוב,מיכאיל  ---  2007  ---  רופא צעיר שאך זה סיים את לימודיו, ברוסיה של 1917, נשלח לעבוד בכפר נידח שהקידמה טרם הגיעה אליו.

רשמים III.  ---  מנור,דליה (אוצרת ועורכת קטלוג)  ---  2007  ---  קטלוג תערוכת רישומים וציורים המתווה מגמות מרכזיות בתחום הרישום באמנות הישראלית העכשווית. מלווה בדברי הקדמה מאת האוצרת. בעברית ובאנגלית.

שאל את המאבחן :  ---  פריס,אהוד  ---  2007  ---  ספר הסוקר את הנושאים העיקריים הכרוכים בהתמודדות עם ליקויי למידה של ילדים ובגידולו של ילד לקוי למידה. הספר מציג את סוגי ליקויי הלמידה השונים ואת דרכי ההתמודדות עם בעיות אלו.

שאלות נכבדות.  ---  בנד,אברהם  ---  2007  ---  כינוס ממאמריו של המחבר העוסקים במחברים יהודיים ובצמתים בספרות העברית החדשה. בין הסופרים הנידונים: קפקא, אחד העם, ברדיצ'בסקי, ביאליק טשרניחובסקי, פרויד ואחרים.

שאלימר הליצן .  ---  רושדי,סלמאן  ---  2007  ---  

שאלימר הליצן.  ---  רושדי,סלמאן  ---  2007  ---  מותחן מודרני וסאטירה פוליטית המספרים את סיפורם של מקס, ראש המטה ללוחמה בטרור באמריקה, ביתו, אינדיה, ורוצחו - הנהג הקאשמירי המכונה שאלימר הליצן. סיפורה של קשמיר ההיסטורית והמודרנית.

שבויים בלבנון .  ---  שלח,עפר לימור,יואב  ---  2007  ---  

שבויים בלבנון :  ---  שלח,עפר. לימור,יואב  ---  2007  ---  הספר מגיש תיעוד של מלחמת לבנון השנייה, בצלומים ובציטוטים, תוך התמקדות כמעט בלעדית במקבלי ההחלטות, בממשלה ובצבא במהלך המלחמה ובשנים שהובילו אליה, ובמפקדים שהוציאו אותה לפועל.

שבוע באמצע החיים.  ---  שהם,ליעד  ---  2007  ---  רומן במסווה של מותחן המספר על שבוע סוער במיוחד בחייו של עורך דין זוטר שנקלע לפרשייה המערבת חקירות משטרה, מעצרים, מרדפי מכוניות וסיפור אהבה.

שביל היין :  ---  זקס,אליעזר (ע.)  ---  2007  ---  אלבום המכיל תצלומים, המלצות, כתובות, סקירה על התפתחות ענף היין והייקבים בישראל ועוד. במהדורה זו עודכנו פרטי היקבים ונוספו יקבים חדשים. מצורפת מפה מתקפלת מפורטת.

שבע אמהות.  ---  גרפינקל,לאה  ---  2007  ---  בחינה ספרותית של שבעה טיפוסי אמהות בספרות הכללית ובספרות היהודית והיידית. בין דמויות האם הנבחנות כאלו הלקוחות מיצירותיהם של אלזה מורנטה, ברטולד ברכט, אהרון אפלפלד, ואחרים.

שבע אמהות.  ---  גרפינקל,לאה  ---  2007  ---  בחינה ספרותית של שבעה טיפוסי אמהות בספרות הכללית ובספרות היהודית והיידית. בין דמויות האם הנבחנות כאלו הלקוחות מיצירותיהם של אלזה מורנטה, ברטולד ברכט, אהרון אפלפלד, ואחרים.

שבעה לילות.  ---  בורחס,חורחה לואיס  ---  2007  ---  ספר המאגד שבע הרצאות שנשא בורחס ב-1977 בעיר הולדתו - בואנוס איירס: "הקומדיה האלוהית", "חלומות בלהה", "בודהיזם", "קבלה", ועוד. ההרצאות משלבות את האוניברסלי בביוגרפי ושופכות אור על יצירתו של הסופר.

שבעה לילות.  ---  בורחס,חורחה לואיס  ---  2007  ---  ספר המאגד שבע הרצאות שנשא בורחס ב-1977 בעיר הולדתו - בואנוס איירס: "הקומדיה האלוהית", "חלומות בלהה", "בודהיזם", "קבלה", ועוד. ההרצאות משלבות את האוניברסלי בביוגרפי ושופכות אור על יצירתו של הסופר.

שבעת החוקים הרוחניים של היוגה :  ---  צ'ופרה,דיפאק. סימון,דיוויד  ---  2007  ---  המחברים מציגים את ההיבט הרוחני של היוגה דרך שבעת החוקים הרוחניים להצלחה אותם פיתח צ'ופרה, גורו העידן החדש, באחד מספריו הקודמים.

שבעת החטאים :  ---  קליינברג,אביעד  ---  2007  ---  רשימות על כל אחד משבעת החטאים של הכנסייה הנוצרית, מתובלות בדוגמאות ובמובאות מן הספרות ומכתבי הקודש.

שבעת החטאים :  ---  קליינברג,אביעד  ---  2007  ---  רשימות על כל אחד משבעת החטאים של הכנסייה הנוצרית, מתובלות בדוגמאות ובמובאות מן הספרות ומכתבי הקודש.

שבעת המינים (ספר) :  ---  תדהר,אברמי. אילן,חגית  ---  2007  ---  אלבום מאויר לילדים הסוקר את שבעת המינים המופיעים בתנ"ך, מתאר אותם בעזרת שירים ומובאות מן המקורות ואף כולל דוגמיות תלת ממדיות ממחישות של כל אחד מן השבעה.

שבריר שנייה.  ---  באלדאצ'י,דיוויד  ---  2007  ---  רומן מתח. שני סוכנים חשאיים בדימוס, כל אחד והמשקעים הדרמטיים שהוא גורר מעברו, חוברים יחדיו למשימה אחרונה.

שבריר שנייה.  ---  באלדאצ'י,דיוויד  ---  2007  ---  רומן מתח. שני סוכנים חשאיים בדימוס, כל אחד והמשקעים הדרמטיים שהוא גורר מעברו, חוברים יחדיו למשימה אחרונה.

שדות אדומים :  ---  אגמון,תמר  ---  2007  ---  המחברת מתארת את חייו של דודה, בנימין מונטר, מחללי קרב תל חי. התיאור אקדמי ומתבסס על מסמכי ארכיונים וראיונות.

שדות התהילה.  ---  רואו,ז'אן  ---  2007  ---  מהדורה משופצת ומותקנת מחדש של הרומן, המספר את את תולדותיה של משפחה בעמק הלואר בשנים 1912-1963.

שדרוג בצבע :  ---  סגל,ענת  ---  2007  ---  האלבום עשרות רעיונות לצביעה ועיצוב הבית בשיטת עשה-זאת-בעצמך.

שולי במרכז :  ---  קימרלינג,ברוך  ---  2007  ---  אוטוביוגרפיה שהשלים הפרופסור לסוציולוגיה סמוך לפטירתו במאי השנה. למרות שנולד עם נכות קשה ומגבילה הצליח להתעלות מעליה ולשגשג במישור האישי והמקצועי כאחד.

שוליית הקוסם.  ---  טבת קלגסבלד,יעל  ---  2007  ---  סיפורו של שותף בכיר ומצליח במשרד עורכי דין, ש"דמותו המסחררת אינה אלא מסווה בנוי היטב לשבר גדול שהוא נושא מהעבר, ולחלום בלתי מושג המאיים להרוס את נישואיו".

שופרות של מרד.  ---  גולן,זאב  ---  2007  ---  מחקר העוסק במנהג שהנהיגו המחתרות בא"י טרם קום המדינה שעניינו תקיעה בשופר בכותל המערבי במוצאי יום הכפורים. הספר מתמקד בביוגרפיות של התוקעים, מניעיהם וכיצד הוצאו המבצעים לפועל.

שורדת.  ---  גונן,מיכל  ---  2007  ---  "...רק אל תלך/ותשאיר אותי/ריקה/בין מצעים סתורים/וגם ריחך,/אתה יודע,/דבק אל הסדינים." - המחברת היא שחקנית ילידת 1981.

שורש ההצלחה הכלכלית .  ---  הרצליך,דורון  ---  2007  ---  

שורש ההצלחה הכלכלית.  ---  הרצליך,דורון  ---  2007  ---  מדריך להצלחה כלכלית, מאת יזם עסקי ישראלי. המדריך סוקר את הדרך להצלחה - חשיפת המיוחדות האישית והכושרים האישיים וניצולם למינוף המצב הכלכלי בעזרת יזמות.

שורשים באוויר.  ---  לביא יורגראו,רות  ---  2007  ---  זכרונות : במלחמת העולם השנייה, בהיותה בת 7, הוסתרה המחברת אצל משפחות שונות בהולנד הכבושה. עם השחרור גילתה כי הוריה נספו. היתמות והסבל הטביעו את חותמם בנפשה, והכתיבה והציור מסייעים לה בהתמודדותה.

שורת המתנדבים :  ---  קבלו,פולה  ---  2007  ---  הקמתו, ופעילותו של הארגון האזרחי "שורת המתנדבים". ארגון זה חרת על דגלו את המאבק בשחיתות בשנות ה-50. פעילותו הופסקה לאחר תביעת דיבה מתוקשרת מטעמו של עמוס בן-גוריון, ולאחר המשפט שהתנהל בעטיה.

שורת המתנדבים :  ---  קבלו,פולה  ---  2007  ---  הקמתו, ופעילותו של הארגון האזרחי "שורת המתנדבים". ארגון זה חרת על דגלו את המאבק בשחיתות בשנות ה-50. פעילותו הופסקה לאחר תביעת דיבה מתוקשרת מטעמו של עמוס בן-גוריון, ולאחר המשפט שהתנהל בעטיה.

שטח הריגה.  ---  דאונס,פרדריק  ---  2007  ---  תיאור קורותיו של המחבר בתקופת שירותו כקצין חי"ר בצבא ארה"ב בווייטנאם. הספר מציג את קורות המחלקה עליה פיקד המחבר, וכולל תיאורי קרבות והצגה של האינטראקציה האנושית בין חיילי המחלקה.

שטים פשוטים :  ---  קריץ,ראובן  ---  2007  ---  106 שירים הנכתבים מפי אשה המנסה להמיר את חייה השוממים ובעלה הדועך בהתלות בדמותו של מוזי, המבטיח לרגע,אך אינו מתמיד.

שי לשרה יפת : [ש"י לשרה יפת] :  ---  בר אשר,משה ואחרים (עורכים)  ---  2007  ---  ספר יובל לפרופ' יפת, כלת פרס ישראל בחקר המקרא. בספר 50 מאמרים העוסקים בסוגיות שונות: היסטוריוגרפיה מקראית ותפיסות היסטוריות המשתקפות בספרות המקרא, חקר פרשנות המקרא ועוד. בעברית ובאנגלית.

שיווק היבטים נוספים. [שיווק - היבטים נוספים]  ---  גלדקוב,מרדכי  ---  2007  ---  הספר מציג מודלים שונים המסייעים בניתוח והבנה של נושאים ומצבים בשיווק ובקבלת החלטות. בין הנושאים הנידונים: מבנה שיווק, פיתוח שווקים חדשים, פיתוח מוצר חדש, ועוד.

שיחות וראיונות 1987-1963.  ---  לוי,פרימו  ---  2007  ---  אוסף של 34 שיחות וראיונות עם הכימאי והסופר האיטלקי יהודי, ניצול אושוויץ. השיחות מחולקות לפי נושאים: החיים, היהדות, מדינת ישראל, הספרים, הספרות, הלאגר.

שיחות וראיונות 1987-1963.  ---  לוי,פרימו  ---  2007  ---  אוסף של 34 שיחות וראיונות עם הכימאי והסופר האיטלקי יהודי, ניצול אושוויץ. השיחות מחולקות לפי נושאים: החיים, היהדות, מדינת ישראל, הספרים, הספרות, הלאגר.

שיחות חולין בתלמוד הבבלי.  ---  ולר,שולמית. רצבי,שלום  ---  2007  ---  ספר הבוחן את נושא שיחות החולין בתלמוד - שיחות שעצם מיקומן במכלול זה של הגות תורנית הופכן לחידות. לפי המחברים פשרם של קטעים אלו ניתן להבנה רק על ידי נתוח ספרותי מדוקדק הקושרן לנושאים הנידונים במסכתות.

שיחות חולין בתלמוד הבבלי.  ---  ולר,שולמית. רצבי,שלום  ---  2007  ---  ספר הבוחן את נושא שיחות החולין בתלמוד - שיחות שעצם מיקומן במכלול זה של הגות תורנית הופכן לחידות. לפי המחברים פשרם של קטעים אלו ניתן להבנה רק על ידי נתוח ספרותי מדוקדק הקושרן לנושאים הנידונים במסכתות.

שיחות עם יצר הרע.  ---  קידר,אסא (ע.)  ---  2007  ---  אוסף טקסטים בפרוזה, שירה, הגות ומאמרים אקדמיים פרי עטם של כותבים שונים אשר מתכתבים עם היבטים ותפיסות שונות של יצר הרע, ביהדות ובכלל. בין הנושאים: יצר הרע בספרות חז"ל, יצר ונשיות, היצריות אצל הרב קוק ועוד.

שיחות עם סופרים.  ---  גרנות,משה  ---  2007  ---  תיעוד של 28 שיחות בין המחבר ובין הבולטים שבין סופרי ומשוררי ישראל: נתן יונתן ז"ל, א"ב יהושע, עמוס עוז, ס' יזהר, רות אלמוג ואחרים. השיחות נסובות על יצירותיהם של המחברים, על פוליטיקה ישראלית, ועוד.

שיטוטים בחלל ההדפסי :  ---  גורדון,אירנה  ---  2007  ---  קטלוג תערוכה אלבומי דו-לשוני המציג יצירות של ששה אמנים שנתבקשו ליצור הדפסים ופסלים או מיצבים שיקיימו קשר עם חלל הסדנא.

שיטוטים בחלל ההדפסי :  ---  גורדון,אירנה  ---  2007  ---  קטלוג תערוכה אלבומי דו-לשוני המציג יצירות של ששה אמנים שנתבקשו ליצור הדפסים ופסלים או מיצבים שיקיימו קשר עם חלל הסדנא.

שיטת אלכסנדר :  ---  עשת,אורי  ---  2007  ---  אסופת מאמרים שנכתבו במרוצת 37 שנות הוראתו של המחבר את שיטת הטיפול אשר נועדה, לטענת ההוגה שלה פ.מ. אלכסנדר, לחזור אל העצמי האותנטי, הן גופנית והן נפשית.

שילובים :  ---  רייטר,שונית ואחרים (עורכים)  ---  2007  ---  אסופת מאמרים העוסקים בנושא החינוך המיוחד בישראל. הספר מחולק לארבעה שערים: היבטים חוקתיים ויחס השלטונות לחינוך המיוחד; לימודים, הערכת הישגים ושילוב בכיתות; היבטים מערכתיים ופרספקטיבות אישיות.

שימוש חוזר בקולחים בחקלאות המקומית במגזר הכפרי הערבי.  ---  סבאח,עיסאם. ריאן,עבדאללה  ---  2007  ---  מחקר הבוחן את מצב הטיפול בשפכים בכרפים הערביים ומציג את האפשרות לשדרוגן של מערכות השפכים למערכות טיהור שיאפשרו הזרמת קולחין לחקלאות המקומית. כולל תקציר באנגלית.

שימוש חוזר בקולחים בחקלאות המקומית במגזר הכפרי הערבי.  ---  סבאח,עיסאם. ריאן,עבדאללה  ---  2007  ---  מחקר הבוחן את מצב הטיפול בשפכים בכרפים הערביים ומציג את האפשרות לשדרוגן של מערכות השפכים למערכות טיהור שיאפשרו הזרמת קולחין לחקלאות המקומית. כולל תקציר באנגלית.

שינויי אקלים .  ---  פז,שלומית קידר,אורן  ---  2007  ---  

שינויי אקלים :  ---  פז,שלומית. קידר,אורן  ---  2007  ---  המחברים מבקשים להציג תמונה ברורה על אודות שינויי האקלים בעולם ובאזורנו, מדוע הם קורים ומה העתיד צופן בחובו.

שינויי גישה קטנים.  ---  פטרסקו,ראזוון  ---  2007  ---  אוסף ספורים מטרידים העוסקים בדור האבוד של רומניה הקומוניסטית,אנשי העיר,אשר בתום השכלתם הגבוהה נשלחו לפרובינציות,שם כלו כל האידיאלים שלהם בכלא הגדול אשר הוותה החברה הקומוניסטית המדכאת.

שיק פוינט :  ---  ואכד,שריף  ---  2007  ---  קטלוג תערוכה הכולל DVD שבו עבודת וידאו המציגה תצוגת אופנה של ביגוד/אנטי ביגוד כתגובה לבידוק במחסומים ואוסף תמונות תיעודיות ממחסומים בשחור לבן. תלת לשוני -ערבית,עברית אנגלית ומלווה באסופת מאמרים.

שיר השירים.  ---  חזיזה,מקס  ---  2007  ---  ספר המכיל את תצלומיו של המחבר, בלוויית צטטות מ'שיר השירים.'

שיר מנקד באור :  ---  כץ,אוולין  ---  2007  ---  "אולי בקשי תנועה,/ ותרחף רוח אלהים/ על פני יבשות וימים/ ונהרות שתיקות/ התפצלו בין תנועות.// רסיסי אור על פני גלים/ התנקזו בשפכי נחלים/ להכות ולקדח בסלעי הברות/ לגרגירים מפרדים מתפוררים [...]"

שירה חדשה עברית וערבית 2007.  ---  אור,אמיר אביאל (ע.)  ---  2007  ---  גיליון דו-לשוני, בעברית ובערבית, הכולל שירים שנכתבו ע"י בוגרי כיתת השירה העברית-ערבית במחזור 2007. כמו כן נכללו שירים מתורגמים משל דיקינסון, קארבר ואחרים.

שירה כפארודיה :  ---  מאירי,גלעד  ---  2007  ---  מחקר המתאר את מכלול שירת אבידן דרך מודל סגנוני משולב של פארודיה ואוונגרד, באמצעותו נבחנים יחסו לאלתרמן ולמודרניזם, לעצמו כמשורר, להיבטים פוליטיים וקיומיים, ל"אחר", התופעה הפארודית של ה"ממצע" ועוד.

שירה צעירה .  ---  מילין,פסח (ע)  ---  2007  ---  

שירה צעירה :  ---  מילין,פסח [עורך]  ---  2007  ---  גיליון מיוחד של "גג" שבו יותר מ-250 שירים של 112 משוררים ישראלים צעירים. בשער: עבודה של מיכאל גרובמן. בסוף הגליון מצורף פירוט קצר לגבי כל אחד מהמשתתפים.

שירי אהבה .  ---  אלתרמן,נתן. כץ,אבנר  ---  2007  ---  פורמט אלבומי; קובץ שירים וציורים של אבנר כץ.

שירי איניג.  ---  אמיר,דנה  ---  2007  ---  מתוך שירי הספר: "[...] כל יצוריך הרכים דוהרים בתוכי עכשו כעדת תנים עזובים,/ פעורי עינים./ באין דרך אני מסתתרת מפני המלים, חולמת/ מבלי שאור יבקע מעפעפי,/ מבלי שאזכר דבר".

שירי ברירה.  ---  מיטל,אורית  ---  2007  ---  "בבית החדש אריות ישנים מכסים את הרצפה/ ברעמות כסף פזורות כמו הלות/ בטלפים מתפקעים מאפוק/ גוף על גוף על גוף/ כאלו אין בם שאגה [...]".

שירי יהודה.  ---  ויזן,יהודה  ---  2007  ---  שירים בעברית-ערבית-רוסית. "בכל משלח ידי מצאתי נחת/ ודעת/לא נתתי על עוונותי/הייתי חג בחול/בצעדים רכים וממאן לדרך/חרד שמא הקרקע תעשה/חזית דמים/בין שחץ/ ובין דעת/קבר לדינאמיקה של איש".

שירי תמיר.  ---  כסיף,דניאל  ---  2007  ---  מחזור שירים שמחברו שורר מתוך אהבתו הנואשת לתמיר. "הפתוי האכזר חולל את שירי -/אלו ממש המשחק- המקדים/את הבטחתו/לו באה תאותי על ספוקה/לא היית ציר להשראתי/ולא היו לנו שירים ו-SMSים/בזדון היה..."

שירי.  ---  דקל,שולמית  ---  2007  ---  ספר שירים רביעי למשוררת.

שירים אחרונים.  ---  וולך,יונה  ---  2007  ---  הספר מכנס את שיריה האחרונים של וולך אשר פורסמו בכתב העת 'פיוט' ובספר 'אור פרא'. הקובץ הנוכחי מציג לראשונה שישה שירים שטרם פורסמו וכולל קטעים שהדפיסה וולך במכונת כתיבה ועליהם סימונים בכתב ידה.

שירים אחרונים.  ---  וולך,יונה  ---  2007  ---  הספר מכנס את שיריה האחרונים של וולך אשר פורסמו בכתב העת 'פיוט' ובספר 'אור פרא'. הקובץ הנוכחי מציג לראשונה שישה שירים שטרם פורסמו וכולל קטעים שהדפיסה וולך במכונת כתיבה ועליהם סימונים בכתב ידה.

שירים במדים :  ---  טסלר,שמוליק  ---  2007  ---  מחקר מקיף הבוחן את תולדותיהן של הלהקות הצבאיות, את מיקומן בהקשר החברתי בישראל ב-30 השנים הראשונות של המדינה, ואת פועלן. בספר מובאים מן השירים הבולטים של הלהקות ומבחר חומרים ארכיוניים שונים. פורמט אלבומי.

שירים במדים :  ---  טסלר,שמוליק  ---  2007  ---  מחקר מקיף הבוחן את תולדותיהן של הלהקות הצבאיות, את מיקומן בהקשר החברתי בישראל ב-30 השנים הראשונות של המדינה, ואת פועלן. בספר מובאים מן השירים הבולטים של הלהקות ומבחר חומרים ארכיוניים שונים. פורמט אלבומי.

שירים הם לפעמים תמונות.  ---  רמות,ערן  ---  2007  ---  ספר שירים וצילומים,המבטאים שווה בשווה כשרון רב תחומי. והרי הדגמה: "יתוש מותש/ שתוי ומטשטש/ משוטט על עורי בלי קש./ משעשע מתעטש,/ שותה ומקשקש/ שטיות, רק סוג A מבקש [...]".

שירים ומקאמות משכונת הפיז'אמות.  ---  אגסי,גלאדיס  ---  2007  ---  אסופת שירים ומקאמות שכתבה המחברת עבור חדשות הדואר, גלי צה"ל, הטלוויזיה והעתונות הישראלית. הקטעים בנושאי חברה ותרבות, זוטות, עונות השנה, חגים ומועדים, ועוד.

שירים לבריאה.  ---  דור,ענת  ---  2007  ---  שירים אופטימיים, יש יאמרו נאיביים, על האושר, על החיים, על הודו ועל רוחניות.

שירים שלמה אבן גבירול.  ---  אבן גבירול,שלמה  ---  2007  ---  אנתולוגיה לשירתו של רשב"ג. כולל הקדמה כללית לספר ופרק על האיש ויצירתו מאת העורך והמעיר. כן נוספו פרקי הקדמות לכל אחד ממדורי השיר.

שירים שנשארו.  ---  יונתן,נתן  ---  2007  ---  מבחר שירים מעזבונו של המשורר, אשר טרם פורסמו ורואים אור לאחר מותו.

שירים.  ---  יהודה הלוי  ---  2007  ---  מהדורה מוערת ומבוארת של שירי יהודה הלוי (1075 - 1141), מגדולי משוררי דור הזהב של שירת ספרד. עם סקירה ביוגרפית ומבוא קצר לשירת ספרד מאת העורך.

שירים.  ---  סטרנד,מארק  ---  2007  ---  מתוך הכריכה האחורית: "אם אתה נותן לשיר של סטרנד להוביל אותך, אתה מגיע למקום הנסתר של עצמך. כי הוא הרשה לעצמו להיות שם, אז גם אתה מרשה לעצמך. לרגע".

שירים.  ---  סטרנד,מארק  ---  2007  ---  מתוך הכריכה האחורית: "אם אתה נותן לשיר של סטרנד להוביל אותך, אתה מגיע למקום הנסתר של עצמך. כי הוא הרשה לעצמו להיות שם, אז גם אתה מרשה לעצמך. לרגע".

שירת אל סיד. [שירת אל-סיד.]  ---  סתיו,אריה (תרגום ומבואות)  ---  2007  ---  תרגום עברי לשירה אפית מן המאה ה-11 שגיבורה הוא אל-סיד - דמות היסטורית שהפכה לבת דמותה האיקונית של הגבורה האבירית הנוצרית. עם טקסטים בעברית ובספרדית. בלוויית איורים מן התקופה, ושלל מבואות.

שירת ארץ ישראל מהפכות צורניות : [שירת ארץ-ישראל - מהפכות צורניות :]  ---  ברזל,הלל  ---  2007  ---  המחבר סוקר את המהפכים הצורניים בשירתם של ראב, ישורון, גלבוע ועמיחי, תוך בחינת הדינמיקה של השירה העברית לאור ההתפתחותיות ההיסטוריות, החברתיות והמבניות באזור והשפעותיהן של אלו על המשורר וכתיבתו.

שירת האגם הגווע.  ---  מירום,פטר  ---  2007  ---  מהדורה חדשה לספרו האלמותי של מירום, צלם שליווה בתצלומיו את אגם החולה מימי מלוא תפארתו ועד לימי שיא חורבנו. בספר תצלומים בשחור-לבן וטקסטים פרי עטו. כולל אחרית דבר לרגל 50 שנה למהדורה המקורית.

שירת הברבור.  ---  לכנר,מריק  ---  2007  ---  קטלוג תערוכה אלבומי ודו-לשוני המוקדש לציוריו של האמן הישראלי, יליד ברית המועצות (1967). בקטלוג מאמר ורפרודוקציות.

שירת הלב.  ---  סנונית,מיכל  ---  2007  ---  שירים שבמרכזם מוטיב הלב, ובהם: "אז למה זה צריך להיות/ שהמרחק בולע הכל/ כחיה הטורפת את גוריה/ ללא רחם?// אנו חולצים את אהבתנו/ כאם החולצת שד אל פי תינוקה.../

שירת הלב.  ---  סנונית,מיכל  ---  2007  ---  שירים שבמרכזם מוטיב הלב, ובהם: "אז למה זה צריך להיות/ שהמרחק בולע הכל/ כחיה הטורפת את גוריה/ ללא רחם?// אנו חולצים את אהבתנו/ כאם החולצת שד אל פי תינוקה.../

שירת הקודש העברית בימי הביניים. [שירת-הקודש העברית בימי-הביניים.]  ---  פליישר,עזרא  ---  2007  ---  מהדורה חדשה של ספר היסוד הבסיסי בנושא הפיוט העברי לדורותיו מאת חתן פרס ישראל לספרות יפה. ספר הסוקר את סוגיו השונים של הפיוט ואת זיקותיהם של אלו לתפילה, ומאוחר יותר אף לשירת החול שנוצרה בספרד ובאיטליה.

שירת ראי :  ---  גל,דליה  ---  2007  ---  שירה וקטעי פרוזה קצרים. החלק השני מתעד את מלחמת לבנון השנייה, מנקודת מבטה של תושבת חיפה.

שישה ימים ועוד ארבעים שנה .  ---  סלע,רונה (אוצרת)  ---  2007  ---  

שישה ימים ועוד ארבעים שנה.  ---  סלע,רונה (ע.)  ---  2007  ---  קטלוג תערוכה אלבומי הכולל תצלומים ומאמרים העוסקים במרכזיותה של מלחמת ששת הימים בתולדות ישראל ומזמינים התבוננות בתוצריה הסמליים והתרבותיים ובהשפעתם על עיצוב דפוסי עולמנו כציבור וכיחידים.

שישי בבוקר :  ---  אברון,חגית  ---  2007  ---  מבחר הצעות לבילוי בוקר יום שישי כגון טיולים, מסעדות, סדנאות, קניות ועוד.

שכל ישר.  ---  פיין,תומס  ---  2007  ---  תרגומה לעברית של הקלסיקה המדינית שהקדימה אך במעט את המהפכה האמריקנית, ובישרה בקולה הצלול את תחילת סופו של שלטון האצולה.

של מי הבית הזה?  ---  פסטינגר,יראון  ---  2007  ---  אסופת מאמרים שפרסם עו"ד פסטינגר בבמות שונות ובהם הוא מטיח ביקורת קשה כנגד דרך הלוכם של מערכת המשפט בישראל בכלל, ובית המשפט העליון בפרט. נוספו מאמרים ברוח דומה פרי עטם של כותבים אורחים.

שלהבת ירוקה :  ---  כרמל חכים,אסתר  ---  2007  ---  ספר הבוחן את דמותה היחודית של מיזל - חלוצה עבריה שבמו ידיה פתחה את הצוהר לעולם העבודה החקלאית בפני נשים. על ידי הקמת חוות הכשרה ייחודית בכינרת שילבה מיזל בין המהפכה הציונית ובין זו המגדרית-פמיניסטית.

שלהבת ירוקה :  ---  כרמל חכים,אסתר  ---  2007  ---  ספר הבוחן את דמותה היחודית של מיזל - חלוצה עבריה שבמו ידיה פתחה את הצוהר לעולם העבודה החקלאית בפני נשים. על ידי הקמת חוות הכשרה ייחודית בכינרת שילבה מיזל בין המהפכה הציונית ובין זו המגדרית-פמיניסטית.

שלום מדומיין שיח מלחמה : [שלום מדומיין, שיח מלחמה :]  ---  גרינברג,לב  ---  2007  ---  ניסיון לניתוח שינויי הלכי הרוח הפוליטיים הציבוריים בישראל בשנים 1992-2006, מן האופוריה היונית של תהליכי אוסלו ועד לתחושת הואקום המנהיגותי של מלחמת לבנון השניה מנקודת המבט של הסוציולוגיה ההיסטורית.

שלום מדומיין שיח מלחמה : [שלום מדומיין, שיח מלחמה :]  ---  גרינברג,לב  ---  2007  ---  ניסיון לניתוח שינויי הלכי הרוח הפוליטיים הציבוריים בישראל בשנים 1992-2006, מן האופוריה היונית של תהליכי אוסלו ועד לתחושת הואקום המנהיגותי של מלחמת לבנון השניה מנקודת המבט של הסוציולוגיה ההיסטורית.

שלוש :  ---  פומרוק,צבי אברהם  ---  2007  ---  ב-1838 היגר אהרון שלוש מאלגי'ריה,וממקום שבתו ביפו בנה את ביתו בנווה צדק והפך לאחד מראשי הישוב ונגידיו. ספר המציג את סיפורו של אהרון שלוש ושל ארבעה דורות במשפחת שלוש. מאת נצר למשפחה.

שלוש עדויות :  ---  סימה,מירון  ---  2007  ---  בקטלוג שלושה סדרות של רישומים וחיתוכי עץ מעשה ידי האמן (1902-1999). לצד הרפרודוקציות מופיעים דברי הסבר על כל אחת מן הסדרות. בפורמט אלבומי, בעברית ובאנגלית.

שלושה מוסקטרים .  ---  בירמכר,מרסלו  ---  2007  ---  

שלושה מוסקטרים.  ---  בירמכר,מרסלו  ---  2007  ---  עתונאי יהודי נשלח לראיין ישראלי בהווה שהשתייך בשנות ה-70 לתנועת גרילה פרוניסטית שפעלה בארגנטינה, מכאן ואילך דבר לא נותר כשהיה ומודיעין ואלימות גובים את חלקם.

שלושה פנים לאחד.  ---  גודניק ווסטנהולץ,ג'ון (אוצרת)  ---  2007  ---  קטלוג תערוכה עברי-ערבי-אנגלי המתאר במאמרים מאת רחל אליאור ואחרים ובצילומי מוצגים את התייחסות התרבות החומרית של שלוש הדתות המונותיאיסטיות: יהדות נצרות ואיסלם אל האמונה באל, כל זאת בכתובות,סמלים וכלים.

שלושתם :  ---  חיים,אסתר ג'  ---  2007  ---  סיפור משולש אהבתם של שלושה צעירים המסופר מנקודות-מבטם השונות. ערב נסיעתם של שניים מהם לטיול בחו"ל מנסה השלישי לעצור בעדם.

שלטון היצרים.  ---  פלדמן,לבנה  ---  2007  ---  שני חברי ילדות חולקים אהבה משותפת לאותה אישה על רקע עלילת פשע המתרחשת בתל אביב של ימינו. ואם היתה לכם תחושה עמומה שהעטיפה מורה על חובבנות...

שלמה אבן גבירול שירים .  ---  אבן גבירול  ---  2007  ---  ערך, הוסיף הקדמות והערות: ישראל לוין

שלמות אישית ויושר.  ---    ---  2007  ---  מה גורם לאדם לאבד את תחושת השלמות האישית שלו? פתרונות בנוסח הסיינטולוגיה מובאים בספר זה.

שם.  ---  הוברמן,אידה  ---  2007  ---  קובץ ספורים אשר מעלים אירועים ורגשות הקשורים למלחמת העולם השנייה ואחריה כפי שהם ניבטים מעיניה של הילדה היהודיה מ"שם".

שמחת הרגל בתלמודם של תנאים.  ---  הנשקה,דוד  ---  2007  ---  חיבור הבוחן את תפיסתה של מצוות השמחה, בהגדרתה העצמית וביחסה לשאר מצוות הרגל, ואת תולדות הבנתה בידי חכמי ההלכה, מימי בית שני ועד לתקופת התנאים והאמוראים. המחקר מתבסס על ניתוח מקורות בספרות חז"ל.

שמחת פורים :  ---  נחמיאס,בן ציון (ערך וצייר)  ---  2007  ---  הספר כולל, בעברית ובלאדינו, את מגילת אסתר, קופלאס לפורים ושלושה מאמרים.

שמיים תנו לי אור . [שמיים,תנו לי אור]  ---  דנון בכר,אירן  ---  2007  ---  שירים המבטאים רגשות באופן ישיר וללא נסיון לתחכום.

שמים אחרונים .  ---  גרובמן,מיכאיל  ---  2007  ---  

שמים אחרונים.  ---  גרובמן,מיכאיל  ---  2007  ---  קטלוג תערוכה רטרוספקטיבית של הצייר הישראלי-רוסי פורץ הדרך. מבחר עבודות הנעות בין הדאדא והרדי-מייד לסימבוליזם מאגי המושפע מן המופשט הרוסי של ראשית המאה ה-20. בלוויית דברים מאת האוצר, מארק שפס.

שמים וארץ .  ---  דולב,גניה (ע)  ---  2007  ---  תכשיט ישראלי 4 .

שמים וארץ :  ---  דולב,גניה (עורכת הקטלוג)  ---  2007  ---  קטלוג תערוכה קבוצתית המציגה מעבודותיהם של תכשיטנים ישראלים עכשוויים. בלווית דברים מאת אוצר התערוכה, ירום ורדימון, ומאמרים מאת עודד היילברונר ועינת לידר. דו-לשוני - בעברית ובאנגלית.

שמש עירומה.   ---  אסימוב,אייזק  ---  2007  ---  רומן מתח בסדרת ספרי הרובוטים של אומן המד"ב. אלף שנים אל תוך העתיד - פשע מתרחש בכוכב לכת מרוחק ואוטופי המאוכלס בבני אנוש מעטים וברובוטים המספקים את כל צרכיהם. אל הכוכב מגיע בלש מרחובות ניו יורק.

שמשון.  ---  ז'בוטינסקי,זאב  ---  2007  ---  הרומן הידוע של ז'בוטינסקי, בתרגום חדש. אלגוריה תנ"כית המותחת קווי דמיון בין תקופת השופטים ובין תקופת המנדט הבריטי. כתוב בסגנון מודרני, חד ונקי.

שנאת עולם לעם עולם.  ---  סוקולוב,נחום  ---  2007  ---  דיון היסטורי ופילוסופי בתולדות האנטישמיות, אשר יצא לראשונה בורשה ב-1882, ומובא כאן בעיבוד לעברית עכשווית.

שנאת עולם לעם עולם.  ---  סוקולוב,נחום  ---  2007  ---  דיון היסטורי ופילוסופי בתולדות האנטישמיות, אשר יצא לראשונה בורשה ב-1882, ומובא כאן בעיבוד לעברית עכשווית.

שנה מעוברת.  ---  אלמוג,מיכל  ---  2007  ---  רומן בכורים, כתוב כמעין יומן מסע של רווקה ישראלית צעירה שמחליטה להביא ילד באמצעות תרומת זרע.

שנה של סכריות :  ---  שם אור,מיא  ---  2007  ---  "אפילו הוא/יודע איך לעשות/ לי את/ זה.// כמה שיותר/ חזק/ בתוך/ הפה/ שלי// ובלי/ לשים/ לב לפצע// שירד/ קצת// דם// מנקה/ בעדינות".

שני בתים לחלום :  ---  לבקוביץ,רבקה  ---  2007  ---  הספר בוחן את סוגיות החינוך והלינה המשותפים בקיבוץ, את השפעתם על בניית הזהות האימהית ועוד סוגיות אחרות סביב הנושא, לאורך שלושה דורות בקיבוץ, דרך עדויות אישיות, ספורי טיפול ומחקרים.

שנייה שנייה :  ---  נוי,איתי  ---  2007  ---  הקטלוג האלבומי הדו-לשוני מציג את מגוון יצירותיו של האמן, אשר זכה לכינוי "שען פוסט-מודרני", וביניהם אורלוגינים, שעוני יד ועבודות אחרות החוקרות בדרך אמנותית ובקורתית את מושג הזמן.

שניים שהם אחד :  ---  רוט,משה  ---  2007  ---  סיפורים אוטוביוגרפיים. המחבר סוקר את חייו ומגלה בהם כפילויות שונות השזורות לאורכם - צרפת/ישראל, צרפתית/עברית, פנים וחוץ. בשפה הנעה תכופות מהיומיומי למליצי ומן הגבוה לנמוך. בלוויית איורים.

שנת השלושים.  ---  בכמן,אינגבורג  ---  2007  ---  אוסף ספורים שנאספו משני קבצים של הסופרת האוסטרית (1926-1973). הסופרת האמינה שעל הספרות להיות נוקבת ומרה ובסיפוריה מככבות לרוב דמויות נשיות הכלואות במשטר פטריארכלי.

שנתון סטטיסטי לישראל 2007.  ---  אהרון,אריה ואחרים (ועדת ההיגוי)  ---  2007  ---  שנתון סטטיסטי - בעברית ובאנגלית. בין הנושאים בהם מובאים נתונים: מאפיינים גאופיזיים, אוכלוסייה, לידות, פטירות, עלייה והגירה, משקי בית ומשפחות, בריאות, חברה ורווחה, חינוך והשכלה, תרבות בידור וספורט, ועוד. +CD

שעה אחת של שמש :  ---  קאופמן,עזריאל  ---  2007  ---  אחרית דבר: רחל פרנקל מדן.

שעות של סולה .  ---  צימלס,יעל  ---  2007  ---  

שעות של סולה.  ---  צימלס,יעל  ---  2007  ---  מכריכת הספר האחורית: "סיפורה של יולי, אקדמאית צעירה, שהייאוש והצורך בתקווה גוברים אצלה על ההיגיון ודוחקים אותה למחוזות אי-ראציונליים".

שער פסטיבל השירה הבינלאומי 2007 .  ---    ---  2007  ---  

שערי היער.  ---  ויזל,אלי  ---  2007  ---  במרכז הרומן ניצבת דמותו של פרטיזן יהודי ביערות טרנסילבניה ומשבר האמונה שהוא חווה על רקע השואה והשמדת יהודי אירופה.

שעשועים בשאול :  ---  דרי,טיבור  ---  2007  ---  ספורה של קבוצה במרתף המכוננת לעצמה מעין גיהנום הרואי אבסורדי בעזרתו חבריה מנסים לשרוד את מלחמת העולם השנייה בבודפשט; צעיר וצעירה שנותרו בגפם לאחר המלחמה מתאהבים ויחדיו מנסים לשרוד.

שעשני כרצונו.  ---  משאלי,יעל  ---  2007  ---  ספורן של שלוש נשים שנפגשות בנסיבות קשות לאחר נתק של 25 שנה וכל אחת מהן בוחנת מחדש את הבחירות שעשתה באשר לחייה וליהדותה. יחדיו הן מתגייסות לחשוף את חרפתו של רב המנצל לרעה את השפעתו על נשים.

שעת המים :  ---  בן אהרון,יפתח  ---  2007  ---  ספר ביכורים שבמרכזו שירים המחפשים את "האחר הממשי" במפגש האנושי. השירים עושים שימוש בדימויים "ישראליים" המוצגים בלשון חדה ומדודה.

שפינוזה :  ---  נדלר,סטיבן  ---  2007  ---  ביוגרפיה חדשה של שפינוזה המשלבת בין האישי ובין הרעיוני; בין מעמדו של שפינוזה כיהודי שגורש מתוך הקהילה בגיל צעיר וחי בעולם נוצרי, ובין רעיונותיו על האלוהות, העולם והאדם.

שפינוזה ביוגרפיה .  ---  נדלר,סטיבן  ---  2007  ---  

שפת אם.  ---  קופרמן,מאיה  ---  2007  ---  "היא היתה אמי עד בוא הערב./כשנשקה החמה לגבות הלויתנים/קפלה עפעפיה ואגרפה את פניה./רחצתי בדמעותי שלי.נרדמתי בחדרי, נשמטת לתהום לה קראתי בשמה/ כאילו בקשתי לקחת אותה עמי/נמלטה הרחק לחצר הבית.../"

שפת קיר.  ---  אולמרט,עליזה. הראבן,גיל  ---  2007  ---  אלבום המציג תצלומים של כתובות קיר ('גרפיטי') שצולמו ברחבי הארץ ע"י אולמרט. על ההגיגים חתומה הראבן.

שקיעה במוסקבה .  ---  לפיד,יאיר  ---  2007  ---  

שקיעה במוסקבה :  ---  לפיד,יאיר  ---  2007  ---  רומן מתח העוסק בחוקר משטרה יהודי במשטרת מוסקבה המנסה לאתר רוצח סדרתי אשר מטיל אימה על הבירה הרוסית.

שקיעה כפרית :  ---  בן נר,יצחק  ---  2007  ---  מהדורה חדשה מעובדת של ספרו של בן-נר. אסופת סיפורים קצרים שפורסמו ב"תרבות וספרות" בעיתון הארץ בין השנים 1967 - 1980.

שקיעות.  ---  ברגל,גיורא  ---  2007  ---  קטלוג תערוכה דו-לשוני המוקדש לציוריו של האמן הישראלי. הציורים הם צומת מפגש בין הקטסטרופלי למרהיב ולנופים של אתרים בישראל אשר הוגדרו כבעלי חשיבות בטחונית גבוהה.

שקספיר .  ---  דורי,יונתן (ע)  ---  2007  ---  

שקספיר.  ---  דורי,יונתן (עורך)  ---  2007  ---  מבחר יצירות, מאמרים ותרגומים העוסקים בשייקספיר, יצירתו, דמותו, והעיבודים השונים שנעשו למחזותיו. בין הכותבים: מאיה בז'רנו, רוני סומק, אברהם עוז, אלכס אפשטיין, איציק רנרט, ואחרים. יצירתי ומרענן.

שקר השתיקה.  ---  לויטוב,עמוס  ---  2007  ---  ציר העלילה המרכזי נע סביב חוויותיו והתנסויותיו של המחבר, טייס במלחמת ההתשה, בתקופת שביו במצרים. הספור מלווה אותו מקורס הטיס, דרך הלחימה ושלוש השנים בשבי ועד השיבה הביתה.

שריטת החתול.  ---  ברון גל,מאיה  ---  2007  ---  רומן.סיפור חייה של בת קיבוץ השומר הצעיר הנאבקת על שמירה על ייחודיותה בחברה השיתופית ולבסוף מחליטה לעזוב את הקיבוץ בגיל 50. הספור מתרחש בקיבוץ בקרבת שדרות המאכלס דמויות צבעוניות רבות.

שריר אהבה.  ---  הרשקו,מירה  ---  2007  ---  ספר ביכורים ורובו שירים המבטאים ארוטיקה וחושניות נשית משתלחת.

שרעפים.  ---  צור,נדיר  ---  2007  ---  שירים.

שרקיה .  ---  שקלים,אסתר  ---  2007  ---  

שתי נובלות :  ---  קאלו,שלמה  ---  2007  ---  הספר מכיל את הנובלות: 'בוריס מיכאילוב',אדם שהיה במחתרת הבולגרית במלה"ע ה-1 ונחשד מאוחר יותר כסוכן כפול של הבריטים; וכן 'טרפונמה פלידום', סיפור העוסק במחלת העגבת.

שתיקות :  ---  אפרת,מיכל (עורכת)  ---  2007  ---  מבחר מאמרים המאירים את נושא השתיקה מנקודות מבט שונות - ארכיאולוגיה, היסטוריה, סוציולוגיה, פסיכולוגיה, חקר הספרות ובלשנות: השתיקה כנקודת מפגש תרבותית וככלי ביד הלשון.

שתיקות :  ---  אפרת,מיכל (עורכת)  ---  2007  ---  מבחר מאמרים המאירים את נושא השתיקה מנקודות מבט שונות - ארכיאולוגיה, היסטוריה, סוציולוגיה, פסיכולוגיה, חקר הספרות ובלשנות: השתיקה כנקודת מפגש תרבותית וככלי ביד הלשון.

תאום המריבה.  ---  טראופ,גארי  ---  2007  ---  ספור מתח ומסתורין בו בלש פרטי יוצא למסע חובק עולם אחר בן עשירים אובד.

תאי יוגה תרפי.  ---  טרשל,אלפונס  ---  2007  ---  שיטה המשלבת את היוגה והעיסוי התאילנדי עם ידע מערבי, שפותחה ע"י המחבר. בספר מוצגות תנוחות, טכניקות עיסוי, מונחים וכו' המלווים בתצלומים וברישומים מפורטים.

תבוא אבל בלי העיניים .  ---  קוטלר,נורית  ---  2007  ---  

תבוא אבל בלי העיניים [תבוא, אבל בלי העיניים].  ---  קוטלר,נורית  ---  2007  ---  סיפורים קצרים המתארים שלל סצינות אנושיות.

תגובת אנליסטים ותגובת השוק לניהול רווחים בחברות ישראליות.   ---  גביוס,אילנית  ---  2007  ---  חיבור כלכלי הבוחן את ניתוחי ביצועי החברות של אנליסטים לעומת אלו של הציבור הרחב. החיבור מצביע על השפעתם של אנליסטים על השוק בהיותם הסוכנים המרכזיים בהעברת מידע על ניהול רווחים של חברות.

תהודות זהות .  ---  שמואלוף,מתי ואחרים (ע)  ---  2007  ---  

תהודות זהות :  ---  שמואלוף,מתי. שם טוב,נפתלי. ברעם,ניר (עורכים)  ---  2007  ---  אסופת מאמרים העוסקת בזהות מזרחית צעירה מאת שורה של כותבים מזרחיים כגון סמי ברדוגו, אלמוג בהר, שמעון ארף, ואחרים, אשר התבקשו לספר על חוויה משמעותית בחייהם.

תו+ 10 :   ---  שפירא,בת שבע (עורכת)  ---  2007  ---  כתב עת לענייני מוזיקה. אסופת מאמרים אקלקטית הנאמנה לקריטריוני עריכה אמיצים, קריטריונים שמנטרלים הבחנות בין גבוה ונמוך וחוצים גבולות היררכיים.בלווית CD.

תו+ 9 :   ---  שפירא,בת שבע (עורכת)  ---  2007  ---  כתב עת לענייני מוזיקה פופולרית. אסופת מאמרים אקלקטית הנאמנה לקריטריוני עריכה אמיצים, קריטריונים שמנטרלים הבחנות בין גבוה ונמוך וחוצים גבולות היררכיים.בלווית CD.

תובנות מהכוורת :  ---  דקר,צ'ארלס  ---  2007  ---  ספורו של בית עסק העובר תהליך של שינוי, מוגש כמשל שמטרתו ללמד את הקורא כיצד להתמודד עם שינויים במקום העבודה ובחיים הפרטיים. כולל שאלות לדיון בסוף כל פרק.

תובע במלכודת.  ---  ארווין,ריד  ---  2007  ---  מותחן משפטי-בלשי המגולל את ספורו רווי הטלטלות של משרד התובע המחוזי בעיר נאשוויל.

תוכנית התערבות בבית אבות לקידום בריאותם ואיכות חייהם של הדיירים בתחומים של תזונה ופעילות גופנית :   ---  בנטור,נטע ואחרים  ---  2007  ---  דו"ח מחקר הסוקר ניסוי מבוקר מן השנים 2003-3005 שבמסגרתו נעשו מאמצים לשנות את הרגלי התזונה והרגלי הפעילות של קשישים המתגוררים ב"בית באייר" בירושלים. הדו"ח מציג את אופן ביצוע המחקר ואת תוצאותיו.

תולדות היהודים בהונגריה ג :  ---  פרי,יצחק  ---  2007  ---  ..."תנועת ההשכלה היהודית המודרנית" עד לפני השואה.

תולדות הנשמה.  ---  ספנדר,סטיבן  ---  2007  ---  "ההיסטוריה יש לה לשונות/יש מלאכים ויש רובים./יש והושיעה יש ושבחה/את גוליה-בחייהם מחזיר המות/אלה שדפה הכתוב הוא בשבילם רקיע/שעליו שמותיהם רושמים עולמות."

תולדות מלחמת היהודים עם הרומאים   ---  יוסף בן מתתיהו (יוספוס פלוויוס)  ---  2007  ---  

תורה לשמה :  ---  גולינקין,דוד ואחרים (עורכים)  ---  2007  ---  ספר יובל המוקדש לפרופסור פרידמן, חוקר בכיר בתחום מחקר התלמוד. בספר 26 מאמרים העוסקים בביקורת הסוגיה, ביקורת נוסח התלמוד, ספרות התנאים, מדרש, לשונות חז"ל, ראשונים,כתבי יד ותולדות הספר העברי.בעברית ובאנגלית.

תורה נביאים כתובים.  ---    ---  2007  ---  לא צויין כתב היד שלפיו הודפסה מהדורה זו.

תורכיה :  ---  וינטר,מיכאל. שפר,מירי (עורכים)  ---  2007  ---  המחקרים נכתבו על ידי עמיתיו של הפרופ' והם נחלקים לשלושה מוקדים: תולדותיה של האימפריה העות'מאנית; קורותיהם של היהודים באימפריה; תורכיה המודרנית.

תורכיה :  ---  וינטר,מיכאל. שפר,מירי (עורכים)  ---  2007  ---  המחקרים נכתבו על ידי עמיתיו של הפרופ' והם נחלקים לשלושה מוקדים: תולדותיה של האימפריה העות'מאנית; קורותיהם של היהודים באימפריה; תורכיה המודרנית.

תורת האלוקות.  ---  בן ציון,יוספוף  ---  2007  ---  המחבר מציג את השקפתו הדתית יהודית מתוך מטרה להדליק את ניצוץ האמונה בנפשות התועים. הוא עושה זאת דרך עיון בהיבטים שונים של היהדות: תולדותיה והבדלותה מדתות אחרות, קיום מצוות, תיקון עולם, עבודת השם וכו'.

תורת הגישור.  ---  אלברשטין,מיכל  ---  2007  ---  ספר הסוקר את תחום הגישור אל מול תחום המשפט: יסודותיו הרעיוניים של הגישור, הגישור אל מול פרדיגמות אחרות בתורת המשפט, ביקורת על הגישור כמגמה שמרנית. הספר מציג מודלים פרדיגמטיים עיקריים לעבודה בתחום.

תורת הגישור.  ---  אלברשטין,מיכל  ---  2007  ---  ספר הסוקר את תחום הגישור אל מול תחום המשפט: יסודותיו הרעיוניים של הגישור, הגישור אל מול פרדיגמות אחרות בתורת המשפט, ביקורת על הגישור כמגמה שמרנית. הספר מציג מודלים פרדיגמטיים עיקריים לעבודה בתחום.

תורתה של נחמה ליבוביץ :  ---  פרנקל,מרלה ל'  ---  2007  ---  חיבור מחקרי אשר מנתח באופן שיטתי את מפעלה הפרשני- חינוכי של "מורת המורים" (1905-1994). ההיבטים הרעיוניים- חינוכיים במשנתה נידונים בהקשר של סוגות מקראיות שונות - הסיפור המקראי, החוק, ההסטוריה והנבואה.

תזונה :  ---  שפירא,ניבה (ע.)  ---  2007  ---  חוברת מקצועית בפורמט ירחוני אשר מאגדת מבחר מאמרים בנושא תזונה ורפואה.

תחומים.  ---  איצקוביץ,גסטון צבי  ---  2007  ---  קטלוג תערוכה אלבומי עברי-אנגלי המוקדש לצילומי חומת ההפרדה וההתנחלויות של האמן הישראלי הצעיר.

תחומים.  ---  איצקוביץ,גסטון צבי  ---  2007  ---  קטלוג תערוכה אלבומי עברי-אנגלי המוקדש לצילומי חומת ההפרדה וההתנחלויות של האמן הישראלי הצעיר.

תחנות בזמן :   ---  דורון,יונה  ---  2007  ---  אסופת סיפורים אוטוביוגרפיים על ילדות בעיר רחובות בתקופת קום המדינה.

תחת שמש אדומה בארץ לא זרועה. [תחת שמש אדומה, בארץ לא זרועה]  ---  זינגר,רנה  ---  2007  ---  במרכז הרומן ספורם של שתי אחיות ושני אחים שקורותיהם חוצים יבשות וימים ומצטלבים עם מאורעות מחיי העם היהודי בעת החדשה.

תיאוריה וביקורת 30.  ---  שנהב,יהודה (עורך)  ---  2007  ---  קובץ מאמרים העוסק בפוסט-קולוניאליזם, ובניתוחים ביקורתיים של מדיות וקורפוסים שונים: ספרות, תיאטרון, אמנויות, ספרי הדרכה ועוד. בין שאר הנושאים: תיאטרון נגד בירושלים, קולנוע הומוסקסואלי ישראלי, ועוד.

תיאוריה וביקורת 31 :  ---  שנהב,יהודה (עורך)  ---  2007  ---  כרך המוקדש לכיבוש הישראלי בשטחים ולהיבטיו השונים: החברתיים, המשפטיים, האתיים, האמנותיים ועוד. בין הנושאים הנידונים בכרך זה: כלכלת ישראל מ-1967, מחסום WATCH, צילום הכיבוש, ברוך קימרלינג, ועוד.

תיאוריה של האוונגרד .  ---  בירגר,פיטר  ---  2007  ---  

תיאוריה של האוונגרד .  ---  בירגר,פיטר  ---  2007  ---  תרגום לספרו הקלאסי של בירגר משנת 1974. הוא בוחן את הסיבות להיווצרותה של אמנות האוונגרד כמסד לתנועות אמנותיות במאה העשרים.

תיאוריות של מיתוס .  ---  סגל,רוברט  ---  2007  ---  

תיאוריות של מיתוס.   ---  סגל,רוברט  ---  2007  ---  מבט-על על חקר המיתוס המציג את עיקריהן של השיטות השונות שלאורן נחקר המיתוס במהלך מאתיים השנים האחרונות. בין ההוגים הנסקרים: טיילור, פרייזר, מלינובסקי, אליאדה, פרויד, לוי-שטראוס, יונג,, ועוד.

תיאוריות של צדק חברתי.  ---  דהאן,יוסי  ---  2007  ---  ספר המציג דיונים תיאורטיים במהות הצדק החברתי הנובעים מפיתוחיו של ג'ון רולס שהתפרסמו בשנות ה-70 וגרמו למהפכה בחשיבה המדינית בעקבות קריאתם לשיוויון וחינוך כבסיס לחירות בפני החוק.

תיאוריית הביס וגרעין העוצמה. [תיאוריית ה"ביס" וגרעין העוצמה]  ---  ג'מיסון,קליל  ---  2007  ---  תיאורית לפיתוח עצמי, על ידי נתינה, אהבה ועשיית טוב. התאוריה גורסת כי לא נגרע דבר מאף לא אחד ע"י כך שכולם צומחים - להיפך.

תיירות פנים :  ---  יחס,טל (אוצרת)  ---  2007  ---  קטלוג תערוכה עברית-אנגלית בעיצוב מיוחד הסוקר את עבודותיהן של שלוש האמניות.

תינוק רגוע 2.. :  ---  פישמן פורמן,שרי  ---  2007  ---  מדריך מצולם ליוגה תינוקות, כתוב כאוטוביוגרפיה מפיו של בנה בן השנתיים של המחברת.

תינוקות באופן טבעי.  ---  שרון,יונת  ---  2007  ---  עשרות נשים כותבות על טיפול בתנוקות החותר לפשטות ולטבעיות: משכב לידה, שינה, הנקה, נשיאה, חיתולים, בריאות, משפחה, קשיים, פרידה ועוד נושאים.

תיק הראיות.  ---  באנוויל,ג'ון  ---  2007  ---  רומן. גיבור הספר גונב ציור דיוקן הולנדי המהלך עליו קסמים, הוא נתפס בשעת מעשה ע"י חדרנית ורוצח אתה.

תיק לוין.  ---  שיבי,חיים  ---  2007  ---  רומן פוליטי ובו פוליטיקאי אחד מושחת, פוליטיקאי אחד מוסרי אך כושל, ופרשת הטרדה מינית אחת, לפחות.

תיקונפש :  ---  זיו,רחל  ---  2007  ---  המחברת, בעלת כ-40 שנות נסיון כפסיכולוגית, שוזרת ספורי תיקון של קהל מטופלים מגוון אשר חזר אליה שוב ושוב בתחנות שונות בחייהם. הספר מערב את התיאוריה האקסיסטנציאלית עם הקונבנציונאלית.

תכלת 26 :  ---  חזוני,דוד (ע.)  ---  2007  ---  מסות, מאמרים וביקורות ברוח הימין הליברלי: מבט חדש על הגות המקרא, תרגום מאמר מאת עמנואל קאנט ועוד.

תכלת 27 :  ---  חזוני,דוד (ע.)  ---  2007  ---  מסות, מאמרים וביקורות ברוח הימין הליברלי: אלתרמן כשמרן, מלחמת העצמאות השנייה, לשאלת הדמוגרפיה של הפלסטינים ועוד.

תכלת 28 :  ---  חזוני,דוד (ע.)  ---  2007  ---  מסות, מאמרים וביקורות ברוח הימין הליברלי: ברית מילה כמרד, האתיקה של ממלכת הפיות, המדע המודרני בשירות הפוליטיקה ועוד.

תכלת 29 :  ---  חזוני,דוד (עורך ראשי)  ---  2007  ---  מסות, מאמרים וביקורות ברוח הימין הליברלי: על צדקתם של האירופאים בחששם מן האסלאם הגואה, על השמרנות כאסטרטגיה מנצחת בעולם המודרני, ועוד.

תכלת 30 :  ---  שגיב,אסף (עורך ראשי)  ---  2007  ---  מסות, מאמרים וביקורות ברוח הימין הליברלי: על המצוות כגשר בין האדם והאל, על סטיבן קינג כמייצגה של ספרות פוסט-חילונית, על נחיצותה של גישה שמרנית בחינוך ילדים, ועוד.

תכנון אסטרטגי לעסקים משפחתיים :  ---  קארלוק,רנדל ס. וורד,ג'ון ל.  ---  2007  ---  מבוא מקיף וממצה בנושא עסקים משפחתיים אשר מציע מודל חדש של חשיבה שנועד למזג בין ההעדפות האישיות, הפיננסיות והאסטרטגיות של המשפחה לבין אלו של העסק, וכך ליצור משפחות עסקיות, להבדיל מעסקים משפחתיים.

תכניות הביטוח המשלים שמציעות קופות החולים :  ---  ברמלי גרינברג,שולי ואחרים  ---  2007  ---  דו"ח הסוקר את תכניות היבטוח והביטוח המשלים המוצעות על ידי קופות החולים השונות. הדו"ח בוחן את התכניות על פי מבחר פרמטרים צרכניים ומוצא ביניהן הבדלים ניכרים בתמורה הניתנת לצרכן.

תכניות לימודים בהכשרה להוראה בזיקה לשינויים בחברה הישראלית .  ---  שגריר,לאה  ---  2007  ---  

תכניות לימודים בהכשרה להוראה בזיקה לשינויים בחברה הישראלית.  ---  שגריר,לאה  ---  2007  ---  מחקר שיטתי העוסק בהשפעותיהם של שינויים שהתחוללו בחברה הישראלית בשלושה עשורים (שנות ה-70, 80 ו-90) על תכני ההוראה במכללות להכשרת מורים.

תל אביב :  ---  טימור,רחל  ---  2007  ---  קטלוג תערוכה אלבומי לציוריה של האמנית, מהם נשקפת תל אביב כפי שהונצחה בתצלומיהם של אלמונים בראשיתה ובימיה הזוהרים יותר.

תל אביב :   ---  טימור,רחל  ---  2007  ---  קטלוג תערוכה אלבומי לציוריה של האמנית, מהם נשקפת תל אביב כפי שהונצחה בתצלומיהם של אלמונים בראשיתה ובימיה הזוהרים יותר.

תלמוד בבלי : [תלמוד בבלי מסכת מנחות א']  ---  שטיינזלץ,עדין (עורך ראשי)  ---  2007  ---  כרך חדש במהדורת שטיינזלץ - מהדורה מתורגמת ומבוארת של התלמוד המיועדת לדוברי העברית המודרנית. מהדורה זו מציגה תרגום לעברית של מילים מארמית ומשפות אחרות כשלצד הטקסט ביאור של מונחים מעוררי קושי.

תמונה וצליל :  ---  כהן,ירחמיאל (ע.)  ---  2007  ---  קובץ המאמרים מפגיש חוקרים מתחומים שונים - חוקרי אמנות ומוסיקה, ארכיאולוגים והיסטוריונים - העוסקים בנושאים שונים, רבים מהם מתחום היהדות כגון: בתי כנסת עתיקים,הגדת סרייבו,כרזות נשים,החיפושיות,ברהמס ועוד.

תמונה כוזבת.  ---  ארצ'ר,ג'פרי  ---  2007  ---  מותחן חוצה יבשות וימים המתאר את מסע חקירתו של סוכן FBI אשר מנסה למצוא את הקשר בין שמונה דמויות, קשר שעתיד להובילו לפענוח פרשת רצח ושוד אמנות.

תמיד עכשווי :  ---  בכר,שלמה  ---  2007  ---  אוסף מקאמות שנכתבו בהשראת המקרא וכביטוי לתגובה הנוצרת בחיבור בין נושאים מקראיים לאירועים עכשווים. "מלכים אלף פרק יוד בית // הו אפרק חובה למדינאי מתלבט."

תמיד עכשיו.   ---  פלד נאי,רות  ---  2007  ---  נעמי, בת למשפחה יקית ומבוססת בארץ, משחזרת תמונות ומצבים מתוך חייה הסוערים. רומן בעל שורשים ביוגרפיים מובהקים.

תמצית געגוע :  ---  ערן,אהוד (אודי)  ---  2007  ---  ביוגרפיה של תת-אלוף ארז גרשטיין ז"ל, מפקד חטיבת גולני והקצין הבכיר ביותר שנפל במלחמת שני העשורים עם לבנון. דרך ספורו מתוארים גם תולדותיה של המלחמה הארוכה.

תן לי לגעת בך.  ---  חדאד,חגית  ---  2007  ---  אלבום שירי אהבה וארוטיקה. השירים משובצים בתוך איורים שמתהווים מתוך פסיפס של צורות גאומטריות פשוטות וזהות.

תנ"ך :   ---  איכנולד,דב (עורך אחראי)  ---  2007  ---  מהדורה מנוקדת של התנ"ך, היוצאת במסגרת מפעל ההוצאה של סדרת עם הספר (ידיעות אחרונות). במפעל הוצאה זה יצאו לאור מבחר מן היצירות המרכזיות ביהדות, יצירות שחשיבותן חוצה זרמים ופילוגים, בפורמט נוח וקריא.

תנ"ך :  ---  איכנולד,דב (עורך אחראי)  ---  2007  ---  מהדורה מנוקדת של התנ"ך, היוצאת במסגרת מפעל ההוצאה של סדרת עם הספר (ידיעות אחרונות). במפעל הוצאה זה יצאו לאור מבחר מן היצירות המרכזיות ביהדות, יצירות שחשיבותן חוצה זרמים ופילוגים, בפורמט נוח וקריא.

תעלוליה של ילדה רעה.  ---  ורגס יוסה,מריו  ---  2007  ---  רומן הבוחן את הבנייתו של מושא הפנטזיה הגברי, דרך דמותו של ריקרדו - מתורגמן מופנם שמסעותיו, המובילים אותו לערי העולם המרכזיות, נשזרים בגיחותיה של מושא התשוקה, הפאם פאטאל.

תעתועי עניבה.  ---  מוריה,נצר  ---  2007  ---  ספור בדיוני שבמרכזו מערכת יחסים עסקית בין שתי חברות, חברת הזנק ישראלית וחברה יפנית, אשר פערים בתרבות ובאופן ניהול העסקים מערימים קשיים על הוצאת העסקה לפועל.

תעתועי פער המיליון :  ---  סופר,ארנון. גמבש,יניב  ---  2007  ---  המחברים מנתחים את דו"ח הנתונים הדמוגרפיים שפורסם על ידי בס"א ופוסלים אותו על הסף כבלתי אמין באמצעות שורה של טענות נגדיות.

תפוזים :  ---  ברקוביץ', אילן  ---  2007  ---  "ים שולח צעיפיו לאוהבים/ ושמיכתם חול ואהבתם מים/ והשמים פרושים בפניהם כחיים/ וכפרפרים הם תופרים ופורמים פרפרים אחרים".

תפוזים :  ---  ברקוביץ', אילן  ---  2007  ---  "ים שולח צעיפיו לאוהבים/ ושמיכתם חול ואהבתם מים/ והשמים פרושים בפניהם כחיים/ וכפרפרים הם תופרים ופורמים פרפרים אחרים".

תפיסת הבטיחות המטכ"לית לצה"ל .  ---    ---  2007  ---  

תצוגות מכובדות .  ---  אלחנתי,משה  ---  2007  ---  לא למכירה !

תצלומי תשקיף.  ---  לוין,אביב  ---  2007  ---  קטלוג תערוכת רטרוספקטיבה של הצלם המנוח. דו-לשוני: בעברית ובאנגלית. עם דברים מאת אוצר המוזיאון מרדכי עומר, והקדמות נוספות. צילומי נוף אורבנים וכפריים בגוון אימפרסיוניסטי.

תצלומי תשקיף.  ---  לוין,אביב  ---  2007  ---  קטלוג תערוכת רטרוספקטיבה של הצלם המנוח. דו-לשוני: בעברית ובאנגלית. עם דברים מאת אוצר המוזיאון מרדכי עומר, והקדמות נוספות. צילומי נוף אורבנים וכפריים בגוון אימפרסיוניסטי.

תצלומים.  ---  שטיין,ריכרדו  ---  2007  ---  קטלוג תערוכת צילומים מאת האמן: צילומי שלדי ספינות, בונקרים נטושים ועצמות חיות. שטיין מבודד את האובייקט ממיקומו הזמני והגיאוגרפי ומשחזר בכך את ציורי החורבות של המאה ה-17. בעברית ובאנגלית.

תצלומלים.  ---  גרינהאוז,חנן עדי  ---  2007  ---  ספר שירים וצילומים המשלימים אלו את אלו. "בטבורה של עיר סוס ועגלה / קפואים על מקומם כנצח, כקללה; / אך פרח האירוס בנשיקה של ריח / משיבם לחיים וככתר של סכר פורח".

תקווה או תעתוע :  ---  דאיו,ריצ'רד. פטריק,דונלד  ---  2007  ---  ספר המציג טענה לפיה השימוש הרווח בשיטות רפואיות חדשניות נוצר לעיתים קרובות ע"י בעלי עניין. לטענת הספר פער הידע והפסיכולוגיה של המטופל,הם המובילים בסופו של דבר,ולא יעילות הטיפול, כל זאת בידיעת החברות.

תקווה מרה :  ---  שולמן,דוד  ---  2007  ---  קטעי יומן, המתעדים ארבע שנות פעילות פוליטית בשטחי יהודה ושומרון במסגרת הארגון הפלסטיני-ישראלי.

תקווה מרה :  ---  שולמן,דוד  ---  2007  ---  קטעי יומן, המתעדים ארבע שנות פעילות פוליטית בשטחי יהודה ושומרון במסגרת הארגון הפלסטיני-ישראלי.

תקופת הגאונים :  ---  ברקת,אלינוער  ---  2007  ---  פעולות הישיבות בסורא,פומבדיתא וארץ ישראל במקביל לפעולתו של ראש הגולה נאגדו לכלל פריחה רוחנית חברתית והלכתית. בד בבד צמחה התנועה הקראית, כל העצמאות הזו נגוזה עת הגיעו הסלג'וקים והצלבנים לאזור.

תקנת השבים :  ---  רקובר,נחום  ---  2007  ---  החיבור עוסק בהשקפת המקורות היהודיים על סוגיית זכותו של העבריין לשיקום חברתי לאחר שריצה את עונשו. בין הנושאים הנידונים: ה'תשובה' והשפעתה על ענישתו של העבריין, דרכים שהוצעו להסרת תו הקלון, ועוד.

תקשורת ופוליטיקה בישראל.  ---  כספי,דן (ע.)  ---  2007  ---  אסופת חיבורים וביניהם: על דיווח אובייקטיבי בתקשורת; כוחה של המיומנות התקשורתית הכריזמטית בהקשר לפוליטיקה; דימויי נשים וסיקור האלימות נגדן; על הגיוון התרבותי בערוצי הטלויזיה המסחריים ודרכים לשיפורו.

תקשורת.  ---    ---  2007  ---  והפעם במסגרת תכנית החינוך של הסיינטולוגים, תרגילים לשיפור התקשורת הבינאישית.

תר"מ תכנון רגיש למים : [תר"מ - תכנון רגיש למים : ]  ---  שמיר,אורי. כרמון,נעמי  ---  2007  ---  מסמך מדיניות וסקירה כללית של נושא התכנון הרגיש למים. בספר מוצגים מתווים לתר"מ הן ברמה הארצית והן ברמה העירונית. כולל תקליטור עם קבצים ביבליוגרפיים רלוונטיים.

תרבות דמוקרטית 11.  ---  שגיא,אבי. שטרן,ידידיה צ' (ע.)  ---  2007  ---  אסופת מאמרים בנושאים שונים: זכרון השואה בחברה החילונית ובחברה הדתית, ייצוגי מלחמה בתרבות הישראלית, הרחקת חללי האצ"ל מן השכול הלאומי, ועוד. הגיליון כולל ביקורות ספרים, ותקצירים באנגלית.

תרגילי תפילה. PRAYING EXERCISES.  ---  מנדס,דוד  ---  2007  ---  סדרת תרגילים המיועדים לשיפור התנועה של מפרקי הירכיים לסובלים מדלקת פרקים - ארתריטיס וראומטיזם. התרגילים מבוססים על תנועות של הגו ביחס למפרקי הירכיים. המחבר, ממפתחי התרגילים, הנו רופא בכיר בתחום.

תרומתם של מוסדות להשכלה גבוהה לפיתוח מקומי.   ---  פרנקל,אמנון. ישראל,אמיל  ---  2007  ---  מחקר הבוחן את הערך המוסף שמביאות עמן אוניברסיטאות לערים ולאזורים בהם הן שוכנות. המחקר בוחן את ההיבטים של פיתוח כלכלי מקומי, העצמת ההון האנושי, משיכת חברות, העצמת העושר התרבותי, ועוד.

תרופות סבתא.  ---  אביצור,ציפורה  ---  2007  ---  מבחר מתכוני ריפוי עממיים לטיפול בסימפטומים שונים בעזרת מצרכים קלים להשגה. המתכונים המובאים לקוחים ממסורות עממיות שונות, ונמסרו למחברת בעל פה על ידי אנשים שונים בסביבתה.

תרופות סיניות ביתיות :  ---  וואנג,ליהוא  ---  2007  ---  מדריך לבעיות רפואיות ומחלות. לכל בעיה מצורף הסבר אודות הגורמים, האיסורים, תרופות עממיות, הנחיות לעיסוי, צמחי מרפא והדרכה מתי חובה לפנות לרופא.

תשבצי הגיון.  ---  בירמן,אמנון  ---  2007  ---  80 תשבצי הגיון בלווית פתרונות.

תשוקה.  ---  בידרמן,שלמה. לזר,רינה (עורכים)  ---  2007  ---  אסופת מאמרים בנושא התשוקה - התשוקה והחוק, התשוקה והידיעה, תשוקה וסבל ועוד. בין הכותבים באסופה זו: איתמר לוי, ורד לב-כנען, יהושע דורבן, ואחרים.

תשוקה.  ---  בידרמן,שלמה. לזר,רינה (עורכים)  ---  2007  ---  אסופת מאמרים בנושא התשוקה - התשוקה והחוק, התשוקה והידיעה, תשוקה וסבל ועוד. בין הכותבים באסופה זו: איתמר לוי, ורד לב-כנען, יהושע דורבן, ואחרים.

תשורה לעמוס :  ---  בר אשר,משה ואחרים (ע.)  ---  2007  ---  אסופת מאמרים המשתייכים לארבעה נושאים: פרשנות המקרא בימי-הביניים, עיונים ופירושים מקראיים, זיקות בין פרשנות המקרא לקורפוסים שונים, ולבסוף, חיבור אוטוביוגרפי מאת עמוס חכם, חתן התנ"ך ופרשנו.

תשורה לעמוס :  ---  בר אשר,משה ואחרים (ע.)  ---  2007  ---  אסופת מאמרים המשתייכים לארבעה נושאים: פרשנות המקרא בימי-הביניים, עיונים ופירושים מקראיים, זיקות בין פרשנות המקרא לקורפוסים שונים, ולבסוף, חיבור אוטוביוגרפי מאת עמוס חכם, חתן התנ"ך ופרשנו.

תשמרי על סבינה אמא אמרה. [תשמרי על סבינה, אמא אמרה.]  ---  צדיקוב,שושנה  ---  2007  ---  סיפור זכרונותיה של המחברת מתקופת ילדותה בסטופניצה שבפולין ותיאור חוויותיה ממחנות העבודה בפולין בתקופת השואה - תקופה בה נלחמה על חייה ועל חיי אחותה.

תשעה דיונים אודות המפלגה הקומוניסטית.  ---  מערכת אפוק טיימס   ---  2007  ---  תשעה מאמרים שהתפרסמו בעיתון אמריקני ומגוללים את תולדותיה הנפשעים של המפלגה הקומוניסטית הסינית ומשמשים כתב תביעה הקורא להתקוממות אזרחית-עולמית נגדה.


אנא לחצו כאן לחיפוש הספר – תודה                                                                      אינדקס ספרים ראשי  ספרים משומשים
רובינזון ספרים
  רובינזון ספרים - נחלת בנימין 31, ת.ד. 4308 תל-אביב 61042   rob_book@netvision.net.il

 ניתאי נאמן, בנייה וקידום אתרים (SEO) -      שחיית תינוקות    צימר    גפת    אמירים    ספרים משומשים   

ספרים משומשים - ספרים עתיקים - קונים ספרים משומשים - ספרים ישנים