רק ספרים הנמצאים במדור "מחסן" נוכחים לבטח על מדפינו. נא לא להגיע לחנות טרם שבדקתם את המצאות הספר באמצעות פניה.

ספרים - ספרים משומשים - רובינזון ספרים

אנא לחצו כאן לחיפוש הספר – תודה

קניית ספרים משומשים         חיפוש ספרים         חנות ספרים


1000 ספרים בעמוד זה

ש כמו שקר. [ש' כמו שקר]  ---  ז'קונט,אמנון. רזיאל ז'קונט,ורדה  ---  2004  ---  רומן. פסיכולוגית אלמונית מתחילה להגיש תוכנית ייעוץ בטלוויזיה, אך לצד ההצלחה מגיעות גם צרות.

ש שלום הדים תגובות ומאמרים על שירתו  ---  אבנרי,שרגא (ע)  ---   1973  ---   בחנות + עו' במצב בינוני .

ש שלום מבחר מאמרים על יצירתו  ---  אבנרי,שרגא  ---   1981  ---  

ש"י זכרונות  ---  ימיני,שאול  ---   1997  ---  אוטוביוגרפיה, מאנשי הנוער העובד, הפלמ"ח וההגנה

ש"י עגנון *  ---  צורף,אפרים  ---   1957  ---  

ש"י עגנון .  ---  ליפשיץ,א מ  ---  תרפ"ו  ---  

ש"י עגנון .  ---  עגנון,ש"י  ---    ---  

ש"י עגנון :  ---  שקד,גרשון וייזר,רפאל (ע)  ---  1978  ---  

ש"י עגנון [שי עגנון].  ---  לאור,דן  ---  2008  ---  ביוגרפיה הבוחנת את התפתחותו היצירתית של עגנון במקומות השונים בהם חי ופעל - גליציה המזרחית, יפו, ירושלים וגרמניה. מתמקדת במתח המפרה בין התרבות המסורתית, בה היה מעוגן, למציאות המשתנה בה פעל.

ש"י עגנון [שי עגנון].  ---  לאור,דן  ---  2008  ---  ביוגרפיה הבוחנת את התפתחותו היצירתית של עגנון במקומות השונים בהם חי ופעל - גליציה המזרחית, יפו, ירושלים וגרמניה. מתמקדת במתח המפרה בין התרבות המסורתית, בה היה מעוגן, למציאות המשתנה בה פעל.

ש"י עגנון בביקורת העברית  ---  גרוס,נתן ויעקב  ---   1991  ---  ראינוע וקולנוע בא"י:הסרט הציוני,הסרט העברי.

ש"י עגנון בביקורת העברית .  ---  ברשאי,אבינועם (ע)  ---  1991  ---  

ש"י עגנון בגרמניה.  ---  לאור,דן  ---  2008  ---  מאמר העוסק בעשור שבילה עגנון בגרמניה, במהלך מלחמת העולם הראשונה ותקופת רפובליקת ויימאר, באירועים שחווה שם (ובהם נישואיו והקשרים שיצר עם בובר, שוקן וגרשם שלום) ובהשלכותיהם על המשך יצירתו.

ש"י עגנון בגרמניה.  ---  לאור,דן  ---  2008  ---  מאמר העוסק בעשור שבילה עגנון בגרמניה, במהלך מלחמת העולם הראשונה ותקופת רפובליקת ויימאר, באירועים שחווה שם (ובהם נישואיו והקשרים שיצר עם בובר, שוקן וגרשם שלום) ובהשלכותיהם על המשך יצירתו.

ש"י עגנון בעל פה  ---  כנעני,דוד  ---   1971  ---  

ש"י עגנון היבטים חדשים  ---  לאור,דן  ---   1995  ---  ברור שאלות בעלות אופי הסטורי, אינטלקטואלי וביוגרפי. סדרת פואטיקה ובקורת.

ש"י עגנון ויצירתו  ---  וייס,הלל  ---  1989  ---  

ש"י עגנון ותחיית הלשון העברית  ---  בר אדון,אהרן  ---  1977  ---  

ש"י עגנון כפשוטו  ---  ורסס,שמואל  ---   2000  ---  דרכי הספור,הזיקה למורשת ספרותנו,בין בדיון למציאות,ארחות ושבילים בחקר עגנון,מפתח היצירות,מפתח שמות אישים.

ש"י עגנון כפשוטו  ---  ורסס,שמואל  ---   2000  ---  דרכי הספור,הזיקה למורשת ספרותנו,בין בדיון למציאות,ארחות ושבילים בחקר עגנון,מפתח היצירות,מפתח שמות אישים.

ש"י עגנון רב סגנון  ---  קדרי,מנחם צבי  ---  1980  ---  

ש"י עגנון. (שי עגנון)  ---  גולן,אבירמה  ---  2020  ---  לילדים. ביוגרפיה של הסופר.

ש"י עולמות  ---  סדן,דב  ---  1990  ---  ערך והוסיף אחרית דבר:דב נוי

ש"י עולמות .  ---  סדן,דב  ---  תש"ן  ---  

ש"י עולמות : [שי עולמות] :  ---  שמיר,זיוה  ---  2011  ---  מאמרים הדנים בפוליפוניות של יצירת עגנון וברעיונות מודרניסטיים המוטמעים בה. בין היתר נבחנים 'שירה' כדגם אב לרומן הישראלי החדש, הדמיון בין 'האדונית והרוכל' לסיפור של רואלד דאל,'בדמי ימיה' כאלגוריה לאומית וכו'.

ש"ס :  ---  פלד,יואב (ע)  ---  2001  ---  אסופת מאמרים המתמקדת בסוד הצלחתה של ש"ס על הרקע החברתי-עדתי-פוליטי בחברה הישראלית: ש"ס והשסע החילוני;ה"יוניות" של ש"ס-דימוי ומציאות ועוד.

ש"ס :   ---  רביצקי,אביעזר (ע.)  ---  2006  ---  אסופת מאמרים המבקשת להתחקות אחר מקורותיה ההסטוריים של התנועה, להבין את התרבות שעומדת במרכזה ולהנכיח את חשיבותם של מוטיבים רעיוניים ודימויים עצמיים על מנהיגי ש"ס ותומכיה.

ש"ס אתגר הישראליות .  ---  פלד,יואב (ע)  ---  2001  ---  

ש"ס דליטא :  ---  לופו,יעקב  ---  2004  ---  מחקר על חדירת עולם הישיבות הליטאי למרוקו לאחר כיבושה בידי הצרפתים בראשית המאה ה-20; על מילוי שורות הישיבות הליטאיות לאחר השואה בתלמידים שהובאו ממרוקו;ועל השפעת התקופות הללו על הופעת ש"ס.

ש"ס דליטא :   ---  לופו,יעקב  ---  2004  ---  מחקר על חדירת עולם הישיבות הליטאי למרוקו לאחר כיבושה בידי הצרפתים בראשית המאה ה-20; על מילוי שורות הישיבות הליטאיות לאחר השואה בתלמידים שהובאו ממרוקו;ועל השפעת התקופות הללו על הופעת ש"ס.

ש"ס הרוח והכוח  ---  רהט,מנחם  ---   1998  ---  צמיחתה, עלייתה, השתלטותה על הקואליציות השונות, השחיתויות, המשפטים,אריה דרעי ועוד.

ש"ס הרוח והכוח .  ---  רהט,מנחם  ---  1998  ---  

ש"ס כאתגר :  ---  זיבצנר,בתיה. להמן,דוד  ---  2010  ---  מחקר בהשתרשות תנועת ש"ס בזירה הציבורית ובאופנים בהם הגדירה מחדש את הזהות היהודית המזרחית. הספר מתמקד במפעל התשובה של ש"ס כמנגנון גיוס פוליטי שהפגיש את היסוד הדתי-עדתי עם מטרותיה החברתיות.

ש"ס כאתגר :  ---  זיבצנר,בתיה. להמן,דוד  ---  2010  ---  מחקר בהשתרשות תנועת ש"ס בזירה הציבורית ובאופנים בהם הגדירה מחדש את הזהות היהודית המזרחית. הספר מתמקד במפעל התשובה של ש"ס כמנגנון גיוס פוליטי שהפגיש את היסוד הדתי-עדתי עם מטרותיה החברתיות.

שא רן  ---  קפלן,שלמה (ע)  ---   1949  ---  

שאבלי פנקס שאבלי  ---  ירושלמי,אליעזר  ---   1958  ---  PINKAS SHAVLI A DIARY FROM LITHUANIAN GHETTO כתוב בעברית

שאגאל  ---  אלכסנדר,סידני  ---  1990  ---  ביוגרפיה עברית:שלומית קדם

שאגאל  ---  אפטר גבריאל,רות (ע)  ---   1993  ---  עבודות מוקדמות וציורי הקיר לתיאטרון היידי ברוסיה. קטלוג תערוכה בפורמט אלבומי. דו לשוני עברי אנגלי מס. 352

שאגאל  ---  שאגאל,מארק  ---    ---  

שאגאל :  ---  שאגאל,מארק  ---  1993  ---  עבודות מוקדמות וציורי הקיר לתיאטרון היידי ברוסיה.

שאגה.  ---  אליאב,רוני  ---  2022  ---  רומן המניח בתוך המערבל את המרכיבים הבאים : אפריקה, ישראל, מוות, נקמה, יהדות, מין, תנ"ך. באשר לטיב הקוקטייל - על הקורא המסור מאיתנו להחליט.

שאגי ביין.  ---  סטיוארט,דאגלס  ---  2021  ---  רומן המשקף את הזוועה הנפשית והפיזית שבעוני. שאגי, ילד סקוטי, בן לאב נוטש ואם שתיינית, מנסה בכל כוחו להתגבר על היאוש הלופת ולהושיע את עצמו ואת אימו.

שאגל  ---  אסטיין,שארל  ---  1951  ---  

שאגת הארי :  ---  פישמן,צבי  ---  2022  ---  רומן המשך אמוני ל"טוביה החולב" מאת שלום עליכם.

שאגת שאול :  ---  אלבז,ניסים מ.  ---  2017  ---  פרגמנטים הכתובים בשפה מקראית-מליצית ועוסקים בחייו של המחבר שעלה כילד ממרוקו: "לאחר מאות שנים, בין בני מוחמד המוסלמים, מספרים בלחש שהיהודים שם, ידעו גם שנים טובות ויפות." (מתוך 'העידן הציוני של יהדות מרוקו').

שאה נאמה  ---  פירדוסי  ---   1992  ---  תרגום מפרסית,מבוא,מפתח,הערות:אליעזר כגן.עם רפרודוקציות בצבע. עריכה,מבוא שני והערות:שאול שקד)סידרת ספרי מופת מספרות העולם(

שאה נאמה : [שאה-נאמה]  ---  פירדוסי  ---  2002  ---  פואמה קלאסית על תולדות אירן עד שנת 650.עריכה,מבוא, מפתח והערות:שאול שקד.עם רפרודוקציות בצבע.כן התוסף בפתח הספר שיר מאת המתרגם ז"ל.

שאה נאמה 2 : [שאה-נאמה]  ---  פירדוסי  ---  2002  ---  פואמה קלאסית על תולדות אירן עד שנת 650.עריכה,מבוא, מפתח והערות:שאול שקד.עם רפרודוקציות בצבע.כן התוסף בפתח הספר שיר מאת המתרגם ז"ל.

שאה נאמה ג :  ---  פירדוסי (אבו אל קאסם מנצור הטוסי)  ---  2021  ---  הכרך השלישי של הפואמה האפית מן המאה ה-10, המגוללת את תולדות איראן, מימי בראשית מיתולוגיים של מאבק איתנים בין ממלכות איראן ותוראן, דרך העידן ההיסטורי עד למאה ה-7, בה נכבשה איראן הזורואסטרית ע"י הערבים

שאהבה נפשי  ---  הראבן,גיל  ---   2000  ---  ספור אהבה

שאהבה נפשי .  ---  סנונית,מיכל  ---  2009  ---  ציורים: אורי ליפשיץ .

שאהבה נפשי :  ---  סנונית,מיכל  ---  2009  ---  "אני שואבת אותך אלי / בקלילות של צפור / לא תוכל לעצור בעדי. / אתה הכלי לתוכו אני נשאבת / אני המעטפת בתוכה אתה נולד / לילה לילה מחדש."

שאהבה נפשי.  ---  לוי,אליהו  ---  2016  ---  סיפור מסע רוחני אוטוביוגרפי, מילדות ביישוב נווה דניאל בגוש עציון, דרך ישיבות מקור חיים ותקוע עד לבית המדרש של הרבי מלובביץ' בברוקלין. שלוש דמויות מרכזיות במסע הן הרבנים עדין אבן ישראל, יואל קאהן ויצחק גינזבורג

שאו זמרה.  ---  לוי תנאי,שרה  ---  2012  ---  אוסף הכולל את כל השירים שהמחברת הלחינה, בין למילים משלה ובין למילים משל אחרים. התווים נרשמו על ידי העורך. לוי-תנאי, בת ליהודי תימן הפיצה את שירת עדתה הן דרך גרונם של זמרים והן דרך לחני להקת המחול ענבל.

שאול המלך  ---  שטיין,חיים חנוך  ---  תרפ"ח  ---  חלק א בלבד .

שאול ובנימין .  ---  לוריא,ב"צ  ---  1970  ---  

שאול ודוד  ---  פלד,משה  ---  תרפ"ב  ---  

שאול ויוהאנה א.  ---  פרנקל,נעמי  ---  1999  ---  

שאול ויוהנה  ---  פרנקל,נעמי  ---   1999  ---  בתי אבות, מות האב, בנים מהדורה חדשה

שאול ויונתן  ---  שם אור,יונתן בר לב,שאול  ---   1974  ---  

שאול טשרניחובסקי  ---  ערפלי,בעז(ע).  ---   1994  ---  מעין אוטוביוגרפיה)מן העזבון(,סוגיות,פרשנות,ט. והומרוס,ט. וולדיסלב חודסביץ',ט. על הספרות,נספחים ביבליוגרפיים ומפתח

שאול טשרניחובסקי *  ---  ליכטנבוים,יוסף  ---  תש"ו   ---  

שאול טשרניחובסקי האדם והמשורר .  ---  קלוזנר,יוסף  ---  תש"ז  ---  

שאול טשרניחובסקי הערכות .  ---  טמקין,משה  ---    ---  

שאול טשרניחובסקי מבחר מאמרים על יצירתו  ---  האפרתי,יוסף  ---   1976  ---  

שאול מלך ישראל  ---  ברוד,מכס שלום,ש  ---  תש"ד   ---  מחזה תוגה בחמש מערכות.

שאול.  ---  איגנץ,שי  ---  2022  ---  מבחר מקיף מעבודות הצילום והוידאו של איגנץ, מהסדרה המכוננת 'גן העצמאות' מ-2000, שעסקה בשאלות של זהות ומגדר ובחווייה של תלישות ובדידות, ועד היום. בספר גם 3 מאמרים הדנים בדיוקנאות של איגנץ ובנסיבות היווצרותם

שאולי בלבולי.  ---  כהן,גרדה  ---  1972  ---  

שאולין :  ---  שחר,מאיר  ---  2022  ---  מחקר בתולדותיה של מסורת אמנות הלחימה שפותחה במנזר שאולין החל מהמאה ה-6, על היבטיה הדתיים, הפוליטיים, התרבותיים והצבאיים: הסתירה בינה לאיסור הבודהיסטי על אלימות, שכלול הטכניקה, קשרי המנזר עם קיסרי סין, ועוד

שאון החול  ---  הכהן,אלי  ---  1989  ---  

שאון החול  ---  הכהן,אלי  ---   1989  ---  סיפורים

שאון חול  ---  כץ אינגרם,תמר  ---   1996  ---  שירים

שאון ימים  ---  דרור בנאי,פרץ  ---   1985  ---  

שאון מותו של שימק  ---  ויז'ביצקי זיו,אסתר  ---  1989  ---  ספורים

שאון מותו של שימק .  ---  ויז'ביצקי זיו,אסתר  ---  1989  ---  

שאזיקי הדבש  ---  ברנס גורן,שרי  ---   1997  ---  

שאטנס אויפן טראטואר.  ---  קאלין,עמיל  ---  2017  ---  מיניאטורות וסיפורים קצרים, פרי עטו של של המחבר, יליד 1980 אשר עלה לארץ עם משפחתו מרומניה.

שאטר איילנד.  ---  ליהיין,דניס  ---  2005  ---  רומן מתח המספר על מרשל ושותפו המגיעים לאי שאטר, משכנו של בית חולים פסיכיאטרי לעבריינים במטרה לחקור את העלמותה של רוצחת חולת נפש. מניעיהם של השניים מעורפלים והעלילה מסתבכת והולכת לכדי חוויה מסויטת.

שאי שלום ירושלים.  ---  אנגלמן,עדי. קרוון,דני  ---  2013  ---  מאמר העוסק בתבליט הקיר המונומנטלי שיצר דני קרוון ב-1966 עבור אולם המליאה של הכנסת. החוברת כוללת גם צילומי ארכיון מתולדות הכנסת ונלווה לה "פוסטר" נפרש בשחור-לבן

שאינם בני מקומם :  ---  סוויד,אסנת  ---  2022  ---  בשנת 2005 אירעה ההתנתקות של גוש קטיף מחבל עזה. עתה, 17 שנים אח"כ, מתבוננת סוויד, ד"ר לאנתרופולוגיה, שכדי לכתוב את מחקרה עברה לניצן , מקום בו שוכנות הקרווילות של חלק מהמפונים במרקם החברתי, הכלכלי והאובדן שחוו.

שאיפות נסתרות :  ---  קלנסי,טום. פיצ'ניק,סטיב  ---  2003  ---  נדבך נוסף בסדרת "כוח הרשת", ובמרכזו המאבק בטרור עתידני.

שאישה אינה אלוהים :  ---  וייס,רוחמה  ---  2019  ---  "כל אשה חיבת לברך בכל יום / בשכבה ובקומה / במדה של אחריות וזהירות (ונדיבות, כן, נדיבות) / המבדיל בין קודש לחל / בין אור לחשך / בין גבר לגבר / בין מה שהיה למה שעכשו"

שאל את המאבחן :  ---  פריס,אהוד  ---  2007  ---  ספר הסוקר את הנושאים העיקריים הכרוכים בהתמודדות עם ליקויי למידה של ילדים ובגידולו של ילד לקוי למידה. הספר מציג את סוגי ליקויי הלמידה השונים ואת דרכי ההתמודדות עם בעיות אלו.

שאל היסטוריון :  ---  ג'נר,גרג  ---  2022  ---  ספרו של היסטוריון בעל תכנית ב-BBC, המורכב מתשובותיו ל-50 שאלות מקוריות במיוחד שנשאל באינטרנט, בהן: מתי נכתב ספר הבדיחות הראשון? מי היה הצמחוני הראשון? מי המציא את המתמטיקה? ולמה יש לפסלים יווניים פין קטן?

שאל ואשיבך :  ---  סלומון,אברהם  ---  תשי"ג  ---  

שאל ונענך  ---  אצ"ל  ---    ---  

שאלה לכל מצב :  ---  קדמי,יוסי  ---  2011  ---  רשימה של 1,100 שאלות מעוררות-דיאלוג ב-11 קטגוריות ('תקופת הילדות', 'גילוי עצמי', 'אהבה וסקס', 'שיחות קוקטייל' וכיוב'). בנוסף מכיל הספר מבוא קצר העוסק בחשיבות של שאילת שאלות והקשבה כנה.

שאלה של אם  ---  דולטו,פרנסואז  ---   1987  ---  

שאלה של זהות.  ---  עובד,א   ---  2010  ---  רומן ממומן המתאר את משבר הזהות שחווה ד"ר רחל ויינברג, רופאה מבריקה ובת לניצולי שואה, כשהיא מגלה במקרה שהיא מאומצת.

שאלה של זמן  ---  שחם,דוד  ---    ---  ספורים

שאלה של זמן :  ---  פרל,יואל  ---  2011  ---  דיון משווה בשני אפיקי מחשבה שמקורם בתורת ההכרה של ברנטאנו - מעמד הזמן במודל הנפש של פרויד ותפיסתו כמרכיב אונטולוגי אצל היידגר. הספר מציע גישה טיפולית המחילה את תפיסתו של היידגר החל מהשלב הנרקיסיסטי.

שאלה של זמן :  ---  פרל,יואל  ---  2011  ---  דיון משווה בשני אפיקי מחשבה שמקורם בתורת ההכרה של ברנטאנו - מעמד הזמן במודל הנפש של פרויד ותפיסתו כמרכיב אונטולוגי אצל היידגר. הספר מציע גישה טיפולית המחילה את תפיסתו של היידגר החל מהשלב הנרקיסיסטי.

שאלה של זמן.  ---  גרטש,אריאל  ---  2020  ---  אוטוביוגרפיה של יליד הארץ אשר עזב את הארץ והפך להיות עו"ד בניו יורק, תעשיין בתחום המתזים ועוד. ספרו מאופיין בהומור עצמי ומבט מבודח על תהליכי החיים.

שאלה של זמן.  ---  קאפי,אלכס  ---  2010  ---  רומן טרגי-קומי. ב-1913 מגיעים 3 עובדי מספנה גרמנים לאגם טנגניקה. במקביל,פרוץ מלחה"ע ה-I מביא את בריטניה להטיל על קצין זוטר ורברבן את מטלת העברת 2 ספינות תותחים לאזור,ההופך זירת התרחשויות רוויות דם ואבסורד.

שאלה של חינוך :  ---  שפלר,ישראל  ---  2011  ---  מאמרים תיאורטיים (וכן פרקי זכרונות) העוסקים באתגרי המערכת הבית-ספרית, אופיו של מקצוע ההוראה, חינוך דמוקרטי, מוסרי, מדעי ויהודי, ומשלבים את שלל תחומי הידע של המחבר - פילוסוף של המדע,האמנות,החינוך והדת.

שאלה של כבוד .  ---  קמיר,אורית  ---  2004  ---  

שאלה של כבוד :  ---  קמיר,אורית  ---  2004  ---  דיון בערך כבוד האדם ומקומו בחברה הישאלית מהיבטים חברתיים, חוקתיים ומגדריים מן הציונות המדינית ועד ימינו.

שאלה של כבוד :  ---  דוד,יוסף (ע.)  ---  2006  ---  אסופת מאמרים העוסקת בסוגיית כבוד האדם מן ההיבטים המשפטי, הפילוסופי והמוסרי. הדיון נחלק למספר שערים: יסודות מקראיים, תשתית מושגית ומשפטית, כבוד האדם ותודעה דתית, נוכח פני המודרנה, כבוד ואי כבוד ועוד.

שאלה של כבוד :  ---  דוד,יוסף (ע.)  ---  2006  ---  אסופת מאמרים העוסקת בסוגיית כבוד האדם מן ההיבטים המשפטי, הפילוסופי והמוסרי. הדיון נחלק למספר שערים: יסודות מקראיים, תשתית מושגית ומשפטית, כבוד האדם ותודעה דתית, נוכח פני המודרנה, כבוד ואי כבוד ועוד.

שאלה של מזל.  ---  גסקל,ויטני  ---  2011  ---  רומן. לוסי מפוטרת מעבודתה כמורה עקב הטרדה מינית שלא ביצעה, מגלה כי חברה בוגד בה וגם זוכה בלוטו ב-87 מליון דולר הכל באותו יום .היא נמלטת מטפרי התקשורת לביתה של חברה ותיקה מהקולג' ומנסה להמציא עצמה מחדש.

שאלה של מקום :  ---  לנגנטל,עדנה  ---  2021  ---  דיון במחשבה הפנומנולוגית על מושגי וחוויות ה'בית', ה'השתכנות' וה'מקום' על סמך קריאה חדשנית בכתבי הידגר, נורברג-שולץ ולוינס. נידונות תפיסותיהם לגבי טכנולוגיה וניכור, עולם קדם-טכנולוגי, הממד האתי של התכנון ועוד

שאלה של מקום :  ---  לנגנטל,עדנה  ---  2021  ---  דיון במחשבה הפנומנולוגית על מושגי וחוויות ה'בית', ה'השתכנות' וה'מקום' על סמך קריאה חדשנית בכתבי הידגר, נורברג-שולץ ולוינס. נידונות תפיסותיהם לגבי טכנולוגיה וניכור, עולם קדם-טכנולוגי, הממד האתי של התכנון ועוד

שאלה של נימוס  ---  לנצוט ליבוביץ,תמי  ---   1995  ---  בחיי היום יום, במשפחה, בחברה, אומנות האירוח, נמוסים בעבודה ועוד.

שאלה של נימוס .  ---  לנצוט ליבוביץ,תמי  ---  1995  ---  

שאלו שלום ירושלים  ---  דומוביץ,בנימין ואחרים  ---  !1992  ---  הלוי - משורר ציון מדריך למורה. קשת וענן: סדרת משדרים בטלויזיה החנוכית

שאלו שלום ירושלים .  ---  בן דב,י  ---    ---  

שאלו שלום ירושלים .  ---  טיקאטשיינסקי,שלמה חיים הכהן  ---  תרפ"ג  ---  מחבר החוברת דורש בשבח האחדות והשלום ובגנות השנאה והמחלוקת, תוך התבססות על המקורות. דבריו מכוונים בעיקר כלפי הציבור החרדי.

שאלו שלום ירושלים .  ---  גולני,מוטי  ---  1981  ---  

שאלו שלום ירושלים :  ---  דוד,אברהם  ---  2003  ---  למעלה מתריסר איגרות ירושלמיות המובאות בנוסח המקורי, לצד תקצירים, הערות ורקע היסטורי.

שאלו שלום ירושלים חוברת ב .  ---  בן אריה,יהושע שילוני,צבי  ---  תשמ"ב  ---  שלושה מסלולי סיור בירושלים של המאה הי"ט - צבי שילוני .

שאלון גאומטרי  ---  גרד,רחל  ---    ---  

שאלוניקי עיר ואם בישראל  ---    ---  תשכ"ז  ---  SALONIK

שאלות אתיות והלכתיות בנושא ניהול סיכוני קרינה אלקטרומגנטית.  ---  הראובני,רונן  ---  2012  ---  סקירת הסיכונים בחשיפה לקרינה מייננת, לשדות מגנטיים בתדר רשת החשמל ולתדרי רדיו ומיקרוגל, ודיון בכ-30 סוגיות הנוגעות לקביעת מדיניות, הקצאת משאבים, הערכת הסיכון, מעורבות ציבורית, אחריות מוסרית ומשפטית ועוד.

שאלות בוערות :  ---  אטווד,מרגרט  ---  2023  ---  אסופת מאמרים העוסקים בסוגיות הפוליטיות הגדולות של 20 השנים האחרונות (משבר האקלים, הנסיגה הדמוקרטית, הפוסט-אמת וכו'); 'סיפורה של שפחה', עיבודו הטלוויזיוני וספר ההמשך; הדמנציה ומותו של בן-זוגה של אטווד, ועוד

שאלות בסוציולוגיה.  ---  בורדייה,פייר  ---  2005  ---  קובץ מאמרים קצרים, ראיונות, סקירות והרצאות על פניה השונות של החברה בשנות ה-60 וה-70, ועל תחומי עיסוקו של הסוציולוג. המקור הצרפתי יצא לראשונה בשנת 1980.

שאלות בסוציולוגיה.  ---  בורדייה,פייר  ---  2005  ---  קובץ מאמרים קצרים, ראיונות, סקירות והרצאות על פניה השונות של החברה בשנות ה-60 וה-70, ועל תחומי עיסוקו של הסוציולוג. המקור הצרפתי יצא לראשונה בשנת 1980.

שאלות בספרות.  ---  בורשטיין,דרור  ---  2013  ---  מסה הבוחנת סוגיות של מהות הקריאה והספרות מתוך גישה שבסיסה באתיקת החמלה הבודהיסטית ובאסתטיקה היפנית. הספר דן במכתבים של גלן גולד, מטסו וקפקא, בנקודות המפגש של רישום ושירה, בספרות עברית עכשווית ועוד.

שאלות בספרות.  ---  בורשטיין,דרור  ---  2013  ---  מסה הבוחנת סוגיות של מהות הקריאה והספרות מתוך גישה שבסיסה באתיקת החמלה הבודהיסטית ובאסתטיקה היפנית. הספר דן במכתבים של גלן גולד, מטסו וקפקא, בנקודות המפגש של רישום ושירה, בספרות עברית עכשווית ועוד.

שאלות ותשובות  ---  יוסף אבן עזרא  ---  תשמ"ט  ---  קבצם וכתב מבוא:יעקב שמואל שפיגל

שאלות ותשובות בדיני נזיקין.  ---  עזרא,ארז. לוין,אריאל  ---  2010  ---  סקירת ההלכות השונות בתחומי דיני נזיקין במתכונת שו"ת עם הפניות לפסקי דין מנחים. נידונים, בין היתר, כל סעיפי פקודת הנזיקין, פיצויים לנפגעי תאונות דרכים, עוולת הרשלנות על ארבעת יסודותיה, רשלנות רפואית ועוד.

שאלות ותשובות בהוצאה לפועל.  ---  מרקוס,איריס  ---  2010  ---  סקירת התחומים הנוגעים להוצאה לפועל (לרבות התייחסות לתיקון 29), במתכונת שאלות ותשובות ועם הפניות לפסקי דין מנחים: הליכים במסלול מקוצר ורגיל, הטלת הגבלות, עיקול מיטלטלין ומקרקעין,כינוס נכסים, איחוד תיקים וכו'.

שאלות ותשובות בחוק הגנת הדייר  ---  חרלף,עמירם  ---   1991  ---  

שאלות ותשובות בית דינו של שמואל א-ב :  ---  לאנייאדו,שמואל ואחרים  ---  2016  ---  ההדרה של כתב-יד יחידי הנמצא בספריית כי"ח בפריז. הספר כולל 83 תשובות בכל חלקי השו"ע, כרבע מהן של רב קהילת חלב בשנים 1700 - 1740 ויתרתן של פוסקים בני זמנו מקהילות בסוריה, עירק ופרס, וכן אזמיר, ונציה ואמסטרדם

שאלות ותשובות בנזיקין.  ---  עזרא,ארז. לוין,אריאל  ---  2010  ---  סקירה של מאות נושאים רלוונטיים לדיני נזיקין, ערוכה במתכונת של שאלות ותשובות, מלווה בהפניות לפסקי דין מנחים ונחלקת לארבעה תחומים: פקודת הנזיקין, פיצויים לנפגעי תאונות דרכים, עוולת הרשלנות, רשלנות רפואית.

שאלות ותשובות בענייני משפחה :  ---  נרקיס,שלומי  ---  2010  ---  דיני המשפחה והנושאים הרלוונטיים להם, במתכונת שאלות ותשובות ובחלוקה לתחומים: בית הדין הרבני, מזונות, החוק למניעת אלימות במשפחה, משמורת,ירושה ע"פ צוואה, פקיד הסעד, מנהל עזבון, יחסי ממון בין בני זוג, ידועים בציבור.

שאלות ותשובות בענייני עבודה :  ---  נרקיס,שלומי  ---  2010  ---  

שאלות ותשובות הרשב"א-השלם  ---  רבי שלמה בן אדרת  ---  תשמ"ט  ---  

שאלות ותשובות לר' יוסף בן כמהר"ר אברהם הרואה הכהן :  ---  אלגמיל,יוסף (ע.)  ---  תשס"ה  ---  חיבור קראי מן המאה ה-11.

שאלות ותשובות מתנות באדם.  ---  בוקסנבוים,יעקב  ---  תשמ"ג  ---  

שאלות לעיון בנביאים ראשונים  ---  יעקבסון,יששכר  ---  תשל"ה  ---  

שאלות נכבדות.  ---  בנד,אברהם  ---  2007  ---  כינוס ממאמריו של המחבר העוסקים במחברים יהודיים ובצמתים בספרות העברית החדשה. בין הסופרים הנידונים: קפקא, אחד העם, ברדיצ'בסקי, ביאליק טשרניחובסקי, פרויד ואחרים.

שאלות נפוצות בשיווק הרשתי :  ---  פאילה,דון וננסי  ---  2008  ---  

שאלות עבודה  ---  ז'בוטינסקי,זאב  ---   1933  ---  

שאלות על אלוהים  ---  הס,יזהר. שטורם,אלעזר (ע)  ---   1998  ---  גבולות האמונה והכפירה בסוף המאה ה - 20. דיאלוג רב תחומי שנערך בין פילוסופים,אנשי דת ורוח ואחרים. ספריית שורשים

שאלות עלמוות. [שאלות על מוות].  ---  נייגל,תומס  ---  2010  ---  אסופת חיבורים הבוחנים בעיות מטפיזיות ומוסריות, ממוות, דרך דיני מלחמה ועד העדפה מתקנת, באמצעות אסטרטגיה של עיסוק באבסורד - המתח בין המציאות האובייקטיבית של חוסר חשיבות החיים ליומרה הסובייקטיבית לחשיבות.

שאלות עתים בוערות :  ---  לוקסמבורג,רוזה  ---  2014  ---  16 מאמרים הפורשים עיקרים במשנתה הסוציאליסטית של לוקסמבורג ודנים בשאלות אופרטיביות של מאבק מעמדי, בצירוף פתח דבר על הרלוונטיות של רעיונותיה בימינו ואחרית דבר הבוחנת גלגולי מונחים מרכזיים בהגותה

שאלות קשות  ---  ווטסון,איאן  ---   1997  ---  מדע בדיוני:האם אינטליגנציה מלאכותית יכולה לרכוש תודעה? מאנגלית: מיכאל תמרי

שאלות קשות לאללה :  ---  ידלין,נעה  ---  2005  ---  קובץ הומוריסטי של שאלות ותשובות המתובלות בהומור שחור ובוטה. מתשובותיו, אלוהים מצטייר כקנטרני, רודף שמלות, חסר סבלנות ומטורף. "אלוהים אדירים, במה התעסקת לפני בריאת העולם?"

שאלות קשות לאללה :  ---  ידלין,נעה  ---  2005  ---  קובץ הומוריסטי של שאלות ותשובות המתובלות בהומור שחור ובוטה. מתשובותיו, אלוהים מצטייר כקנטרני, רודף שמלות, חסר סבלנות ומטורף. "אלוהים אדירים, במה התעסקת לפני בריאת העולם?"

שאלות של בריאות וכל התשובות בספר אחד!  ---  ווייל,אנדרו  ---   1999  ---  שאלות ותשובות בענייני רפואה שכל אדם בריא מוטב לו שיידע. תשובות פופולריות לשאלות כמו:עד כמה הגריך הפתוח בטוח?

שאלות של חיים  ---    ---    ---  

שאלות של חיים .  ---    ---    ---  

שאלי שרופה באש :  ---  לוין,איתמר  ---  2023  ---  מאמרים מאת 4 רבניות ו-21 רבנים מן הציונות הדתית, בהם בנימין לאו, יעקב מדן, י"צ רימון וחיים דרוקמן. נידונות בהם סוגיות הלכתיות, אמוניות וחינוכיות הנוגעות לקיום היהודי בשואה ולאחריה, הסתר הפנים, קידוש השם ועוד

שאלי שרופה באש :  ---  לוין,איתמר  ---  2023  ---  מאמרים מאת 4 רבניות ו-21 רבנים מן הציונות הדתית, בהם בנימין לאו, יעקב מדן, י"צ רימון וחיים דרוקמן. נידונות בהם סוגיות הלכתיות, אמוניות וחינוכיות הנוגעות לקיום היהודי בשואה ולאחריה, הסתר הפנים, קידוש השם ועוד

שאלי תינוקך  ---  ויסקין,נתן  ---   1988  ---  

שאלימר הליצן .  ---  רושדי,סלמאן  ---  2007  ---  

שאלימר הליצן.  ---  רושדי,סלמאן  ---  2007  ---  מותחן מודרני וסאטירה פוליטית המספרים את סיפורם של מקס, ראש המטה ללוחמה בטרור באמריקה, ביתו, אינדיה, ורוצחו - הנהג הקאשמירי המכונה שאלימר הליצן. סיפורה של קשמיר ההיסטורית והמודרנית.

שאלני .  ---  הרצברג,יצחק  ---  תרצ"ו  ---  

שאלת ברונו  ---  המון,אלכסנדר  ---   2001  ---  קובץ סיפורים הממחיש את התנהלותו השגרתית של העולם מול ההרס המתרחש בסראייבו.

שאלת ברונו  ---  המון,אלכסנדר  ---   2001  ---  קובץ סיפורים הממחיש את התנהלותו השגרתית של העולם מול ההרס המתרחש בסראייבו.

שאלת האשמה.  ---  יאספרס,קרל  ---  2006  ---  במרכז הקובץ חיבורו של יאספרס העוסק בשאלת האשמה אשר נכתב בתגובה לזוועות הנאציזם. בקובץ נכללות התכתבויותיו עם חנה ארנדט, ראיון עם עורך ה'דר שפיגל' ותגובות המחבר לדיון הגרמני על התיישנות פשעי הנאצים.

שאלת האשמה.  ---  יאספרס,קרל  ---  2006  ---  במרכז הקובץ חיבורו של יאספרס העוסק בשאלת האשמה אשר נכתב בתגובה לזוועות הנאציזם. בקובץ נכללות התכתבויותיו עם חנה ארנדט, ראיון עם עורך ה'דר שפיגל' ותגובות המחבר לדיון הגרמני על התיישנות פשעי הנאצים.

שאלת היהודים :  ---  ביין,אלכס  ---  1986  ---  

שאלת היהודים ופתרונה  ---    ---  תרצ"ח  ---  הילדים של "השומר הצעיר" במשמר העמק כשי לקרן הקימת לישראל ולקרן היסוד

שאלת היהודים ופתרונה *  ---  נורדאו,מאכס  ---  תש"ך   ---  

שאלת המדע :  ---  אליאב,ניר  ---  2013  ---  חיבור המציג את עיקרי גישת ההוראה המבוססת על נטיות הדמיון, המשחק, התיאור האמנותי וההגיון ההוליסטי של ילדים, ואת השיטות, הפעילויות והתהליכים הלימודיים. כן כולל הספר פירוט של תכנית הלימודים לכיתות ז'-י"ב.

שאלת המדע :  ---  אליאב,ניר  ---  2013  ---  חיבור המציג את עיקרי גישת ההוראה המבוססת על נטיות הדמיון, המשחק, התיאור האמנותי וההגיון ההוליסטי של ילדים, ואת השיטות, הפעילויות והתהליכים הלימודיים. כן כולל הספר פירוט של תכנית הלימודים לכיתות ז'-י"ב.

שאלת המדע :  ---  אליאב,ניר  ---  2013  ---  חיבור המפגיש את האנתרופוסופיה מייסודו של רודולף שטיינר עם המדעים והוראתם לצעירים. השיטות המתודיות והפדגוגיות המתוארות בספר מלוות בהמחשות ואיורים רבים.

שאלת המיעוט היהודי בחבר הלאומים  ---  גורלי,א  ---  תשי"ב  ---  

שאלת הערבים בישראל :  ---  שפרינצק,אהוד  ---  2003  ---  המחבר מבקר את יחסם של האזרחים הערבים אל המדינה ואת מדיניות הממשלה כלפיהם בעבר ובהווה. הוא מציע מדיניות שעיקרה טיפוח כלכלי וחברתי של האוכלוסיה הערבית ללא התפשרות על אופיה היהודי של המדינה.

שאלת פלסטין .  ---  סעיד,אדוארד  ---  1981  ---  

שאלת פלסטין :  ---  סעיד,אדוארד  ---  2020  ---  חיבור שראה אור ב-1979 ושבו בוחן סעיד את ההיסטוריה הציונית בא"י מנקודת המבט הפלסטינית, דן בהגדרה עצמית פלסטינית ומנתח את המצב הפוליטי שנוצר אחר הסכמי קמפ דיוויד, בהם "נפתרה" הבעיה הפלסטינית ללא שיתופם

שאלת פתיחה.  ---  ניקולס,דיוויד  ---  2014  ---  רומן המתרחש בארה"ב בשנות השמונים. בראיין, סטודנט שנה א', נבחר להשתתף בשעשועון טריוויה טלוויזיוני לצד אליס, מושא אהבתו. העלילה שוזרת לסירוגין את סיפור אהבתם ואת חוויותיהם מן התכנית.

שאלת קיומה של מיסטיקה יהודית :  ---  הוס,בועז  ---  2016  ---  מחקר בהקשרים האידיאולוגיים והתיאולוגיים של כינון הקטגוריה המודרנית 'מיסטיקה' מסוף המאה ה-19 ובאופן שאלה עיצבו את שדה המחקר שלה, בין השאר בהקשרי יחסו לתנועות קבליות בנות-זמננו ומאידך לר' אברהם אבולעפיה

שאלת קיומה של מיסטיקה יהודית :  ---  הוס,בועז  ---  2016  ---  מחקר בהקשרים האידיאולוגיים והתיאולוגיים של כינון הקטגוריה המודרנית 'מיסטיקה' מסוף המאה ה-19 ובאופן שאלה עיצבו את שדה המחקר שלה, בין השאר בהקשרי יחסו לתנועות קבליות בנות-זמננו ומאידך לר' אברהם אבולעפיה

שאנהת המצרי .  ---  ולטארי,מיקה  ---  תשט"ו  ---   תרגם - אהרן אמיר

שאנטי שאנטי בלגן :  ---  שיזף,צור  ---  2004  ---  חוויות המחבר ממסע של שנה בהודו עם אשתו ושלושת בנותיו, תוך התמקדות באופן שבו המטיילים הישראלים מעצבים את ארץ הטיול-אחרי-צבא.

שאנטראם.  ---  רוברטס,גרגורי דייוויד  ---  2009  ---  רומן אפי סמי-אוטוביוגרפי שגיבורו הוא פושע אוסטרלי נמלט המגיע לבומביי ומשתלב בעסקי העולם התחתון בה. בחיפושו המתמיד אחר משמעות הוא נעזר בסנדק מאפיה, בו הוא רואה מורה רוחני, ובצעירה יפהפיה ומסתורית.

שאני אדמה ואדם :  ---  ברלוביץ',יפה (ע.)  ---  2003  ---  אנתולוגיה. בין הכותבות: נחמה פוחצ'בסקי,אירה יאן,רבקה אלפר,אסתר ראב,שושנה שבבו,דבורה בארון,לאה גולדברג, יהודית הנדל ואחרות.

שאני אדמה ואדם :  ---  ברלוביץ',יפה (ע.)  ---  2003  ---  אנתולוגיה. בין הכותבות: נחמה פוחצ'בסקי,אירה יאן,רבקה אלפר,אסתר ראב,שושנה שבבו,דבורה בארון,לאה גולדברג, יהודית הנדל ואחרות.

שאנן  ---  כוכבא,חנה (ע)  ---  תשנ"ח  ---  הוראה, ירושלים, מקרא, מנהגים, הלכה, ציונות ודת ועוד.

שאפילו לא העזנו לחלום .  ---    ---  1997  ---  

שאר בשר  ---  בוק,פירל  ---  1964  ---  

שאר ירקות .  ---  קאלאדני,פנחס אליהו (אלטער)  ---  1987  ---  ליקט, ערך והוציא לאור נכדו של המחבר משה קול .

שאר ישוב.  ---  בן צבי,יצחק  ---  תרפ"ז  ---  המולדת

שאר רוח :  ---  זינגר,אסנת (עורכת)  ---  2022  ---  אסופה שנכתבה בקבוצת מחקר במכללת סמינר הקיבוצים, המפתחת גישה רב-תחומית להוראת מדעי הרוח. הספר נפתח בשיחה עם פרופ' מנחם ברינקר ז"ל על רב-תחומיות, וכולל גם 12 מחקרים בגישה זו בספרות, מקרא, היסטוריה ועוד

שארה כסותה עונתה  ---  ברנשטיין,אילנה  ---  1991  ---  רומן המורכב מפסיפס קטעים הסדרה הלבנה

שאריות חיים.  ---  הרשקוביץ,תמר  ---  2017  ---  רומן. סיפורו של רופא הלוקה בדמנציה. הסיפור מדלג בין נקודת מבטו ונקודת המבט של בני משפחתו. בעוד אשתו וילדיו מתמודדים עם אובדן זהותו, מאבד הוא את יכולת הזיהוי של קרוביו ושוקע בזכרונות ורגשות מהעבר הרחוק.

שאריות מאלוהים  ---  תדהר,לביא  ---   1998  ---  שירים. מאחורי הקלעים של המוות,בצומת הרחב של היקום,ליבת הזמן.

שאריות של חיים.  ---  ניסטרום,פטר. מולין,פטר  ---  2022  ---  מתח. עלילת העלמות חובקת יבשות משתרעת בין שוודיה לארה"ב

שאריות תסכול במערכת העיכול.  ---  אברהמי,עצמון  ---  2004  ---  שירים."סכינים שלופות, מלוטשות/נזרקות לעברי/ואני באמצע גלגל של חיים/...והן כולן פוגעות, היישר בתוכי/...ואני צועק לו שיפסיק/הדם הוא אמיתי/נמרים שואגים/פילים משתוללים/האם זה ייתכן שרק הם מבינים"

שאריות.  ---  אליאס,גיל  ---  2022  ---  שירים: "ויבשתי עליך המדבר. / לא הרטבתי את גופי ממך, / לא זרמתי נפשי על המים. / רק רוצה לרעב חזרה / אל הסלע או להיות איזה / גרגיר צמא לחול."

שארית האמונה :  ---  רוזנברג,שמעון גרשון (שג"ר)  ---  2014  ---  11 דרשות על משמעויות החגים המציעות פרספקטיבה דתית מיסטית שעולה דוקא מתוך ערעור המסמנים של השיח הפוסטמודרני: הגלות לאור השיח הלאקאניאני על השארית, היחס לשם האב ע"פ מושגי האירוע וההארה של באדיו וכו'

שארית ההתגלות :  ---  שחר,גלילי  ---  2011  ---  דיון בשיח הספרותי היהודי-גרמני של המאה ה-20 לגבי החוק,מובנו הפוליטי, מוצאו התיאולוגי וזיקתו לגוף (כפרט מול החוק כהכללה, כמייצג היצרים מול האני העליון וכו'). נידונים קפקא, אוארבך, פרויד, רוזנצווייג, בנימין ואחרים.

שארית החיים  ---  גולדברג,לאה  ---  1971  ---  

שארית החיים.  ---  שלו,צרויה  ---  2011  ---  סיפוריהם של אם, בן ובת נארגים זה בזה ברומן רחב יריעה. חמדה, ישישה ערירית, עורכת חשבון נפש קודר לקראת סוף ימיה; בנהּ אבנר פוגש במקרה זוג מאוהב ומתחיל לחפשם ברחבי ירושלים; בתהּ דינה מנסה להשיב את אחיזתה בעולם.

שארית החיים.  ---  שלו,צרויה  ---  2011  ---  סיפוריהם של אם, בן ובת נארגים זה בזה ברומן רחב יריעה. חמדה, ישישה ערירית, עורכת חשבון נפש קודר לקראת סוף ימיה; בנהּ אבנר פוגש במקרה זוג מאוהב ומתחיל לחפשם ברחבי ירושלים; בתהּ דינה מנסה להשיב את אחיזתה בעולם.

שארית היום .  ---  אישיגורו,קאזואו  ---   1992  ---  

שארית הפלטה בברית המועצות :  ---  אלטשולר,מרדכי  ---  2019  ---  תולדותיו של הקיבוץ היהודי בברית המועצות שלאחר מלחה"ע השניה. הספר בוחן את המיעוט היהודי מן הזוית של יחסיו עם הסביבה, הנסיונות להצלתו ותגובתו לשואה, ומונה את הגורמים להתקרבות חבריו אל היהדות.

שארית הפלטה בתימן  ---  חבשוש,יחיאל בן אהרן  ---  1990  ---  

שארית הפליטה 1944-1948  ---  גוטמן,ישראל. דרכסלר,עדינה  ---  תשנ"א  ---  הרצאות ודיונים בכינוס הבין-לאומי השישי של חוקרי השואה ירושלים,תשרי תשמ"ו: אוקטובר 1985

שארית הפליטה והשואה  ---  גרינברג,גרשון (ע)  ---   1994  ---  שואת יהודי אירופה. ) 1944-1949 ( ביבליוגרפיה של מאמרים, הדפסות מחדש, פרקים מספרים ועוד.

שארית הפליטה והשואה .  ---  גרינברג,גרשון (ע)  ---  1994  ---  

שארית יוסף  ---  אליצור,שולמית (ע)  ---   1994  ---  יוצאים לאור עם מבוא, פירוש ושינויי נוסח בן המאה ה 11. סוריה לבנון ומצרים )בן ח/כלפון(

שארית יוסף .  ---  אליצור,שולמית  ---  תשנ"ד  ---  

שארית יעקב ויוסף  ---  גוטמן,יעקב ויוסף  ---  תשכ"ט  ---  גוטמן הי"ד

שארית ישראל אחרי חורבן הבית השני עד נס שיבת ציון  ---  יערי וואלד,משה  ---    ---  

שארית ישראל שהיתה בארץ אופיר :  ---  בנימין,ליזה מזל  ---  2011  ---  סיפורה של הקהילה היהודית שיושבה בעדן לאחר כיבוש הודו בידי הבריטים ב-1839. מתוך סיפורה האישי של המחברת מתוארים קורות משפחתה והקהילה עד העליה ב-49'. עם מסמכים, תעודות, תמונות, מפות עדן,קטעי עיתונות ועוד.

שארית שמיים.  ---  בובה,יוסי  ---  2019  ---  שירים. "מביט אל תוך פיר חיי, / אני נופל. / צונח בשקט / כעלה דק, מתגלגל, / מתקשה לנשום, / שולח ידי, / אולי אתפס זיז / או שיח זעיר. / אויר חולף על פני, מלטף..., (מאבד את שיווי המשקל).

שארל בודליר .  ---  לוקר,מלכה  ---   1970  ---  

שארם.  ---  מושיוב,יעל  ---  2017  ---  רומן. זכרונותיה של אישה נעים בין שירותה הצבאי בחיל הים ב-1975 בשארם ובין חייה ב"הווה" (1995) - כאישה בוגרת ואם לילדים במושב אורה שליד ירושלים.

שאת :  ---  ביסטרי,יפעל  ---  2020  ---  "כל המוזיקה הזאת, אבא, / הקולות הנדירים / פעימה חסרת זמן שקוצבת הכל / היא מתחה לי את השפה / רק בכי דק נשאר מכל מה שכתבתי / מכל מי שאהבתי אי / פעם // ואתה, מה נשאר מהאהבה שלך // ..."

שב עלי והתחמם :  ---  פרי,מנחם  ---  2017  ---  מחקר ספרותי-בלשי שע"ס קריאה פרשנית ב'רמזים' סמויים באיגרות וממוארים של ברנר וגנסין (וכן אשר ביילין) מציע סיפור אפשרי של מסכת יחסיהם בקיץ 1900 בלונדון ושל סיבת הקרע שנבעה בה. כמחצית מהספר היא מקורות מוערים

שב עלי והתחמם :  ---  פרי,מנחם  ---  2017  ---  מחקר ספרותי-בלשי שע"ס קריאה פרשנית ב'רמזים' סמויים באיגרות וממוארים של ברנר וגנסין (וכן אשר ביילין) מציע סיפור אפשרי של מסכת יחסיהם בקיץ 1900 בלונדון ושל סיבת הקרע שנבעה בה. כמחצית מהספר היא מקורות מוערים

שב"כ בין הקרעים  ---  גילון,כרמי  ---   2000  ---  ראש השב"כ אשר כיהן בזמן רצח רבין חושף את דעותיו בנושאים רבים ומגלה פרטים חדשים על רצח רבין,פרשת קו 003,המלחמה בטרור ועוד

שב"כ במבחן :  ---  בכר,אלי  ---  2020  ---  דיון במגוון תפקידיו וסמכויותיו של השב"כ (איסוף מידע, חקירה, סיכול ממוקד, אבטחה, מעצר מינהלי וכו'), בהסדרים המשפטיים שבמסגרתם הוא פועל, במנגנוני הפיקוח עליו ובשאלת האיזון בין צורכי הביטחון לערכי הדמוקרטיה

שבבים .  ---  אורן,יוסף  ---  1981  ---  

שבבים של תקווה  ---  לבב,עמוס  ---   1998  ---  הספורים מאחורי: טיל ה"חץ", אלסינט, סאייטקס, אינדיגו ועוד.

שבבים של תקווה .  ---  לבב,עמוס  ---  1998  ---  

שבו  ---  לאופר,שלמה. אגסי,עזי (ע)  ---   1998  ---  גליון מס. 1 שירה מקורית ומתורגמת, מאמרי בקורת וקטעי פרוזה

שבו 10.  ---  אגסי,עזי (ע.)  ---  2003  ---  אסופת שירים ומאמרים מאת: רמי סערי,מרדכי גלדמן, ת.ס. אליוט,טד יוז, סילביה פלאת',אוקטביו פאס,דן צלקה ואחרים.

שבו 11 :  ---  אגסי,עזי (ע.)  ---  2003  ---  אסופת שירים ומאמרים,מלווים בהדפסים של האמן גרי גולדשטיין.

שבו 12 :  ---  אגסי,עזי (ע.)  ---  2004  ---  שירים מקוריים ומתורגמים.

שבו 13 :  ---  אגסי,עזי (ע.)  ---  2005  ---  אסופת שירים ומאמרים מאת: משה דור, רוני סומק, תמי כץ לוריא, אלישע פורת, דורית ויסמן, וויליאם וורנר, קתרין מאריס ועוד, בלוויית סדרת תחריטים של האמנית 'אלימה'.

שבו 14 :  ---  אגסי,עזי (ע.)  ---  2005  ---  אסופת שירים ומאמרים במקור ובתרגום מאת: ולדימיר ויסוצקי, רמי סערי, אשר רייך, ריימונד קארבר ועוד, בלוויית סדרת רשומים מאת האמן מיכאל קובנר.

שבו 15 :  ---  אגסי,עזי (ע.)  ---  2005  ---  אסופת שירים ומאמרים במקור ובתרגום מאת: רחל חלפי, נתן זך, רוני סומק, אלון אלטרס, יחזקאל נפשי, ויטמן, רמי סערי, צבי לוז ועוד ועוד. את הגיליון מלווים רישומיו של ליאוניד בלקלב.

שבו 16 :  ---  אגסי,עזי (ע.)  ---  2006  ---  אסופת שירים ומאמרים במקור ובתרגום. את הגיליון מלווים עבודותיו של מיכאל גרובמן.

שבו 17 :  ---  אגסי,עזי (ע.)  ---  תשס"ז  ---  אסופת שירים ומאמרים במקור ובתרגום. את הגיליון מלוות עבודותיה של עליזה אורבך.

שבו 19 - 20 :  ---  אגסי,עזי [עורך]  ---  תשס"ט  ---  מסות על פואטיקה ושורשי הנפש, ברטון והסוריאליזם, רוני סומק ואמילי דיקנסון; תרגומים לז'אן-קלוד וילן, הוגו באל, זביגנייב הרברט, נואל רו, קיטס, וורדסוורת' ומרובעים של אל-חיאם, ועשרות שירים, תרגומים ומאמרים נוספים.

שבו 2  ---  לאופר,שלמה. אגסי,עזי (ע)  ---   1999  ---  גליון מס. 2

שבו 21 :  ---  אגסי,עזי [עורך]  ---  2009  ---  בגליון שירים מאת אדם זגייבסקי, משה דור, יוסי שריד, אילן ברקוביץ', סנדרה סיסנרוס, אלמוג בהר, אמנון שמוש, רוני סומק,אדריאן ריץ',רפי וייכרט,דרור בורשטיין, ריימונד קארבר, צביקה שטרנפלד ואחרים וכן פרוזה ומאמרים.

שבו 22 - 23 :  ---  אגסי,עזי [עורך]  ---  2010  ---  שירים מאת אדם זגייבסקי, צ'סלב מילוש, ז'ק טורנאי, רוברט ווייאט, אלפרד לורד טניסון, אשר רייך, רחל חלפי, מירון ח' איזקסון, חגית גרוסמן, ג'ון אשברי, רוני סומק, דויד מור, יחזקאל נפשי, וירחיליו פיניירה, מתי שמואלוף ואחרים.

שבו 24 :  ---  אגסי,עזי [עורך]  ---  2011  ---  

שבו 26-27 :  ---  אגסי,עזי [עורך]  ---  2012  ---  

שבו 28-29 :  ---  אגסי,עזי [עורך]  ---  2015  ---  

שבו 3  ---  אגסי,עזי (ע)  ---   1999  ---  גליון מס. 3

שבו 30 :  ---  אגסי,עזי [עורך]  ---  2015  ---  

שבו 31 :  ---  אגסי,עזי [עורך]  ---  2017  ---  

שבו 32 :  ---  אגסי,עזי [עורך]  ---  2017  ---  

שבו 4  ---  אגסי,עזי (ע).  ---   2000  ---  גליון מס. 4

שבו 5  ---  אגסי,עזי  ---   2000  ---  גיליון מס' 5.

שבו 6 :  ---  אגסי,עזי (ע)  ---  2001  ---  אסופת שירים ומאמרים מאת: גלי דנה-זינגר, נורית זרחי, צ'סלב מילוש, מאיה בז'רנו, ת.ס. אליוט ועוד.

שבו 7 :  ---  אגסי,עזי (ע)  ---  2001  ---  אסופת שירים ומאמרים מאת: רמי סערי,פבלו נרודה,צ'רלס בוקובסקי,צבי לחמן,דרור בורשטיין,אדם זגיבסקי ואחרים.

שבו 8 :  ---  אגסי,עזי (ע.)  ---  2002  ---  אסופת שירים, תרגומים, רשימות ועבודות ציור פרי מכחולו של שלום פלאש

שבו 9 :  ---  אגסי,עזי (ע.)  ---  2002  ---  אסופת שירים,תרגומים,רשימות ועבודות צילום ממוחשבות מאת מוטי מזרחי,מתוך פרויקט "רואנדה-קזנובה - מצמוץ".

שבו כרמל  ---  לאופר,שלמה  ---   1999  ---  גליון 1

שבוי בלבך...  ---  גולדמן,דודו  ---   1993  ---  שירים מקומיים

שבוי בפקודה! :  ---  בכר,אילן. אהרנפלד,אורי  ---  2010  ---  תיאור הלחימה במוצב "המזח" בתעלת סואץ, שנמשכה 180 שעות עד שנתקבלה פקודת הכניעה, והחודשים בהם שהה המחבר בכלא עבאסייה ועונה באכזריות. בספר תצלומים וציורים מאת ערן יעקבי, שריונר שהיה גם הוא בעבאסייה.

שבוי בקסמה :  ---  חסקין,גילי  ---  2006  ---  המחבר, מדריך טיולים ישראלי ותיק, מגולל את כרוניקת האירועים אשר הביאו למעצרו בידי שלטונות הודו בעקבות מציאת כדור רובה בין מטלטליו.

שבויה :  ---  ריד,מאיה  ---  2002  ---  ספורה האמיתי של המחברת,מי ששרדה גילוי עריות בילדותה ונוצלה שנית,שנים לאחר מכן,בידי המטפל שלה.

שבויה באהבה  ---  אבני,לאה  ---   1992  ---  שירים,מקומי

שבויה בחלומה  ---  גרץ,נורית  ---   1995  ---  בחינתם בנאומים, כרזות, תעמולת בחירות, מאמרים, כתבות, סרטים, ועוד. ספרית אופקים מס. 186

שבויה בחלומה :  ---  גרץ,נורית  ---  1995  ---  

שבויה בעצמה :  ---  שטמלר,נועה  ---  2016  ---  מחברת הספר כותבת בפתיחות ובפרטנות על חייה כאם לילדה חולת סכיזורפניה של הילדוּת, החל מרגע גילוי המחלה ועבור בימי האשפוז הקשים במחלקה פסיכיאטרית לילדים, תוך הניסיון הסיזיפי לקיים דבר מה הדומה לשגרה.

שבויי סוריה .  ---  המאירי,יחזקאל  ---   1974  ---  א-ב (נמכר) +ספר שני .

שבויים בלבנון .  ---  שלח,עפר לימור,יואב  ---  2007  ---  

שבויים בלבנון :  ---  שלח,עפר. לימור,יואב  ---  2007  ---  הספר מגיש תיעוד של מלחמת לבנון השנייה, בצלומים ובציטוטים, תוך התמקדות כמעט בלעדית במקבלי ההחלטות, בממשלה ובצבא במהלך המלחמה ובשנים שהובילו אליה, ובמפקדים שהוציאו אותה לפועל.

שבויים במצרים :  ---  ליפשיץ,איתן  ---  2018  ---  סיפור הנפילה והשהייה בשבי של המחבר, לוחם שייטת, ו-9 חיילים נוספים לאחר מלחמת ששת הימים בידי המצרים. ליפשיץ מתאר את הפעולה הכושלת והנפילה בשבי , תקופת העינויים והווי השבי, תכניות הבריחה, השיבה הביתה ועוד.

שבויים במצרים :  ---  ליפשיץ,איתן  ---  2018  ---  סיפור הנפילה והשהייה בשבי של המחבר, לוחם שייטת, ו-9 חיילים נוספים לאחר מלחמת ששת הימים בידי המצרים. ליפשיץ מתאר את הפעולה הכושלת והנפילה בשבי , תקופת העינויים והווי השבי, תכניות הבריחה, השיבה הביתה ועוד.

שבויים.  ---  מאק,מרב [עורכת]  ---  2014  ---  11 מאמרים הבוחנים את סוגיית השבי במבט רב-תחומי. חלק א' דן בתמורות שחלו בתפיסת השבוי ובנוהג הפדיון, בעיקר ביהדות ובנצרות, לאורך ההיסטוריה; חלק ב' עוסק בהיבטים משפטיים, חברתיים וספרותיים של השבי במדינת ישראל.

שבויים.  ---  חזק לואי,טוד  ---  2009  ---  רומן סאטירי המתרחש בארה"ב. דניאל בלום, תסריטאי מצליח, חווה משבר אישי ומשפחתי. על מנת לשכוח את קשייו הוא שוקע בכתיבת תסריט אנטי ממסדי אלים, אך עד מהרה מגלה כי פנטזיות הנקמה האלימות משתלטות על חייו.

שבוע באמצע החיים.  ---  שהם,ליעד  ---  2007  ---  רומן במסווה של מותחן המספר על שבוע סוער במיוחד בחייו של עורך דין זוטר שנקלע לפרשייה המערבת חקירות משטרה, מעצרים, מרדפי מכוניות וסיפור אהבה.

שבוע בארץ ההיפך.  ---  יצחקי,אמנון  ---  2003  ---  רומן. שבוע מחייו של נתי, חייל צנחנים רומנטי וחולמני שלא ממש רוצה להיות חייל.

שבוע בחורף.   ---  בינצ'י,מייב  ---  2014  ---  רומן. צ'יקי, אשה אירית, שבה לעיירת הולדתה לאחר העדרות ממושכת ומחליטה לשפץ בית מקומי לכדי מלון. בניגוד לאזהרות המקומיים, בית האירוח זוכה להצלחה רבה ונמלא זרים פטפטנים המשתפים את צ'יקי בתלאותיהם.

שבוע טוב (ספר) :  ---    ---  1948  ---  

שבועון ספורט :  ---  שפר,נ. ד"ר (ע.)  ---  1936  ---  גליונות 1-2: כ"ח אדר - ג' ניסן תרצ"ו, 19/03/1936 - 26/03/1936. השבועון, בעברית ובאנגלית, עסק בספורט ובנושאי בידור שונים.

שבועיים של אהבה אחרת  ---  מרון,נגה  ---   1998  ---  רומן, פסק זמן בין בעל ואשה המחפשים ריגושים חדשים

שבועת אמונים.  ---  סטרנונה,דומניקו  ---  2021  ---  נובלה המתארת תהפוכות גורל : זוג נאהבים נפרד כאשר כל אחד מהם נושא את סודו הגורלי של האחר. חייהם מתרחקים זה מזה אך בחיים כמו בחיים, עתידם לא שוקט על שמריו.

שבועת רחל  ---  שלו,מיכל  ---   1997  ---  רומן: עבר והווה שלובים זה בזה: ספור סבתה של הגבורה בתקופת הישוב נשזר בהווי בית המשפט בת"א בו משמשת הגבור כמתמחה

שבועת רחל  ---  שלו,מיכל  ---   1997  ---  

שבור בשעת חירום :  ---  לרקין,טים  ---  2019  ---  כחברה אנו מצהירים שאנו סולדים מאלימות, אולם כשבעים אחוז מהאנשים חוו מקרי אלימות כלפיהם. כמומחה לאלימות, המחבר מצייד אותנו בכל הכלים להפעלת אלימות במצבים בהם היא ההגנה היחידה האפשרית.

שבור בשעת חירום :  ---  לרקין,טים  ---  2019  ---  כחברה אנו מצהירים שאנו סולדים מאלימות, אולם כשבעים אחוז מהאנשים חוו מקרי אלימות כלפיהם. כמומחה לאלימות, המחבר מצייד אותנו בכל הכלים להפעלת אלימות במצבים בהם היא ההגנה היחידה האפשרית.

שבורה.  ---  וינטרס,וילו  ---  2017  ---  רומן ארוטי.

שבות .  ---  ברט,אהרן גולדשמידט,יוסף  ---  תשל"ה  ---  

שבות 11 :  ---  קירשנבאום,נועם  ---  2004  ---  מבחר מאמרים: סוגיות בזהות הישראלית, הערכתו מחדש של "מרד גטו ורשה", ולדימיר מדם והשאלה הלאומית-יהודית, אנטישמיות בפולין בשנים 1918-1922 ועוד. מבחר מצומצם של המאמרים מופיע גם באנגלית.

שבות 12 :  ---  פינקוס,בנימין (ע.)  ---  2005!  ---  מבחר מאמרים:הגירת יהודים לרוסיה החדשה והמהפכה החברתי-כלכלית בקרבם במאה ה-19; צירות ישראל בוורשה 1948-1951; מפ"ם והאוריינטציה של ברית המועצות ועוד. ראה גם חלק לועזי.

שבות 12 :  ---  פינקוס,בנימין (ע.)  ---  2005!  ---  מבחר מאמרים:הגירת יהודים לרוסיה החדשה והמהפכה החברתי-כלכלית בקרבם במאה ה-19; צירות ישראל בוורשה 1948-1951; מפ"ם והאוריינטציה של ברית המועצות ועוד. ראה גם חלק לועזי.

שבות 8 ) 24( ראה  ---    ---    ---  

שבות 9 (25) ראה  ---  פינקוס,בנימין (ע.)  ---    ---  

שבות יהדות ברית המועצות ומזרח אירופה  ---  מינץ,מתתיהו(ע).  ---  1991  ---  

שבות יהדות ברית המועצות ומזרח אירופה  ---  מינץ,מתתיהו(ע).  ---  1992  ---  פרסומי המכון לחקר התפוצות:ספר 48.

שבותנו אלינו  ---  דמיאל,יצחק  ---   1971  ---  

שבח פסח (ספר) .  ---  ישמעאל הכהן מודונא  ---  1972  ---  על הכריכה רשום: הגדה שבח פסח .

שבחי גלות  ---  עפרת,גדעון  ---   2000  ---  מסע אסוציאטיבי פרטי ותרבותי אל הגלות והגולה ומהן חזרה לכאן ועכשיו.

שבחי האטיות  ---  נדולני,סטן  ---   2000  ---  גבור הספר,איש המאה ה- 19,סייר בעולם וגילה ארצות חדשות. את חייו אפיינה תנועה איטית,סבלנות אינסופית והקפדה על כל פרט.

שבחי האיבה  ---  בן מרדכי,יצחק  ---  1990  ---  סדרת עיון מסה מחקר

שבחי האם החורגת  ---  יוסה,מריו ורגס  ---   1992  ---  מספרדית:טל ניצן-קרן הספריה החדשה למנויים ]7[

שבחי הבעש"ט  ---  רובינשטין,אברהם  ---  תשנ"ב  ---  ספר האגדה החסידי במהדורה מדעית ביקורתית

שבחי הבעש"ט  ---  רובינשטין,אברהם  ---  2005  ---  ספר האגדה החסידי במהדורה מדעית ביקורתית

שבחי הבעש"ט (ספר).  ---  הורודצקי,ש.א.  ---  תשכ"ח  ---  

שבחי המן והשכבתו :  ---  פרזון,דוד  ---  1925?  ---  חוברת הומוריסטית בצורת שיר.

שבחי הסיכלות .  ---  אראסמוס מרוטרדאם  ---  1966  ---  

שבחי הר"ן (ספר) :  ---    ---  1911  ---  באידיש.

שבחי הראי"ה  ---  ליפשיץ,חיים (ע)  ---  תשל"ט  ---  

שבחי עדיאל עמזה.  ---  מוקד,גבריאל  ---   1957  ---  

שבחי צדיקים  ---  ציטרין,מנדל  ---   1996  ---  אוסף ספורים על אישים חסידיים וקדם חסידיים. מהדורה מוערת בידי גדליה נגאל

שבחי צדיקים .  ---  ציטרין,מנדל  ---  1996  ---  

שבחי קלות הדעת  ---  אלתרמן,נתן  ---   1997  ---  שירים קלילים,הומוריסטיים בחלקם, עם איורים משובבי לב ועין של שמואל בונים. פורמט קווארטו

שבחי קלות הדעת  ---  אלתרמן,נתן  ---   1997  ---  שירים קלילים,הומוריסטיים בחלקם, עם איורים משובבי לב ועין של שמואל בונים. פורמט קווארטו

שבחי רבי שמואל ורבי יהודה חסיד :  ---  צפתמן,שרה  ---  2020  ---  מהדורה מדעית למחזור בן 27 סיפורים על ר' שמואל חסיד, ר' יהודה חסיד ור' אלעזר מוורמס ו-23 סיפורים נוספים שלא נכללו במחזור. מובא עיון משווה בכל כתבי היד - ביידיש ובעברית, מבוא נרחב על צמיחת סוגת סיפורת השבחים ועוד

שבחי רודקינסון :  ---  מאיר,יונתן  ---  2012  ---  מחקר בפעילותו המו"לית, הספרותית והעיתונאית של חסיד חב"ד יליד 1845 שהפך משכיל, מתקן דת ופובליציסט שנוי במחלוקת. הספר כולל סקירה של תולדות חייו ודיון במקרה המבחן של השתנות יחסו כלפי ספרות השבחים החסידית.

שבחי רודקינסון :  ---  מאיר,יונתן  ---  2012  ---  מחקר בפעילותו המו"לית, הספרותית והעיתונאית של חסיד חב"ד יליד 1845 שהפך משכיל, מתקן דת ופובליציסט שנוי במחלוקת. הספר כולל סקירה של תולדות חייו ודיון במקרה המבחן של השתנות יחסו כלפי ספרות השבחים החסידית.

שבט אחים ואחיות :  ---  מן,איזי. אורטל,ניר  ---  2021  ---  אלבום עתיר צילומים המגולל את סיפוריהן של 4 משפחות מדור העלייה ה-1 והקשרים שטוו בינן לבין עצמן: פיינברג, בלקינד, חנקין ווילבושביץ-וילבוש. חומר רב בספר נלקח מזכרונות פרטיים או מקורות נידחים ונחשף פה לראשונה

שבט גוטנברג יהלום של משפחה  ---  בן ישי,דינה  ---  2000  ---  

שבט גוטנברג יהלום של משפחה .  ---  בן ישי,דינה  ---  2000  ---  

שבט דוב המערות  ---  אואל,ג'ין מ  ---   1983  ---  מאנגלית יורם שרת . א בודד מדף 24 .

שבט הנועזים  ---  שבא,שלמה  ---  1969  ---  

שבט ועם  ---  סיטון,דוד  ---   1980  ---   כרך ח + כרך ט .

שבט ועם .  ---  סיטון,דוד עבאדי,יצחק א (ע)  ---  תשי"ד  ---  

שבט יהודה (ספר)  ---  בן וירגה,שלמה (אבן וירגא)  ---    ---  

שבט יהודה (ספר) .  ---  בן וירגא,שלמה (אבן וירגא)  ---  1924  ---  + עו' בגרמנית (באותו כרך) . LIBER SCHEVET JEHUDA

שבט יהודה.  ---  אבן וירגה,שלמה  ---  תש"ז  ---  

שבט מיהודה  ---  ארליך,ישראל  ---   1998  ---  רשימת תאריכי פטירה,של רבנים וקדושים,מסודר לפי סדר ימות השנה

שבט מיהודה .  ---  לעוויק,יהודה הלוי  ---  1895  ---  פולמוס עם טביוב המבקר את מאסף תלפיות שבעריכת המחבר

שבט שואג :  ---  אייזנברג,מייקל  ---  2021  ---  פרשנות לספר ויקרא המזהה בכל אחת מפרשיותיו (לרבות כל אלה העוסקות בקורבנות) עקרונות כלכליים וחברתיים הבונים 'כלכלת אחווה', דהיינו: שילוב של קדושת הרכוש הפרטי וזכות הקניין עם "אחריות הדדית" וערכיות משותפת

שבטה .  ---  סג"ל,ארתור  ---  1981  ---  

שבטה .  ---  סגל,ארתור  ---  1986  ---  

שבטי הבדואים במחוז באר שבע  ---  אל עארף,עארף  ---    ---  תרגם מערבית: מ קפליוק + תולדות באר שבע ושבטיה (בכרך אחד) + תולדות באר שבע ושבטיה בכרך נפרד .

שבטי יעקב ונצורי ישראל .  ---  כשדאי,צבי (ע)  ---  תרפ"ח  ---  

שבטי ישראל בבית הנשיא בירושלים .  ---    ---   1959  ---  

שבטי ישראל בירושלים  ---  בן צבי,י  ---  תרצ"ו  ---  לנוער חוברות נו-נז

שבטי ישראל האובדים והנדחים.  ---  אביחיל,אליהו  ---  תשע"ז  ---  מסע הכרות עם 10 השבטים : במקורות, בגלות, עליתם ארצה, פירוט נדחי ישראל מהפתנים, הקשמירים והשינלונג בהודו ובבורמה, דרך ביתא ישראל, נדחי יהודה בהודו , ספרד ופורטוגל ועד לקהילות מבקשי היהדות בפרו, אוגנדה ועוד

שבטי מדינת ישראל ביחד ולחוד : (שבטי מדינת ישראל: ביחד ולחוד) :  ---  רובינשטיין,אמנון  ---  2017  ---  עיון בהתפתחות הגישה הרב-תרבותית מההשקפה הליברלית על היבטיה המשפטיים והחברתיים והדגמתה בהקשר יהודי; ודיון באפשרות יישומה במדינת ישראל תוך בחינת סוגיות יסוד כמעמד הדת, השירות בצה"ל, החינוך, וההפרדה בדיור

שבטי מדינת ישראל ביחד ולחוד : (שבטי מדינת ישראל: ביחד ולחוד) :  ---  רובינשטיין,אמנון  ---  2017  ---  עיון בהתפתחות הגישה הרב-תרבותית מההשקפה הליברלית על היבטיה המשפטיים והחברתיים והדגמתה בהקשר יהודי; ודיון באפשרות יישומה במדינת ישראל תוך בחינת סוגיות יסוד כמעמד הדת, השירות בצה"ל, החינוך, וההפרדה בדיור

שבטי ערב  ---  ז'ארויס,צ ס  ---    ---  

שבטיות עדתיות ולאומיות בעיראק 1920 - 1958. [שבטיות, עדתיות ולאומיות בעיראק, 1920 - 1958].  ---  אמריליו,אלי  ---  2011  ---  מחקר בגורמי הקונפליקט בין סונים, שיעים וכורדים. הספר מקדים מבוא על התקופה העותמנית וסוקר את התפתחות הקונפליקט מכינון המנדט הבריטי על-רקע תהליכי ההשכלה והעיור,חלוקת משאבי המדינה והזהויות הלאומיות השונות.

שבי יפה תחייכי. [שבי יפה, תחייכי]  ---  אדלר,מלכה  ---  2011  ---  רומן בעל מרכיבים ביוגרפיים שבמרכזו יחסיה של דנושה, דמות המספרת, עם אמהּ. בין אירופה של מלחה"ע ה-II לחיפה, סיפור השרדותן נחשף דרך עיניה של דנושה וכמו כן דרך גירסת האם, החולקת את הסיפור דרך קבע עם אורחיה.

שבי לך פה עם החמור :  ---  שגיא,אליעזר  ---  2008  ---  "התיקנים מתים בשקט/ רגליהם/ למעלה מפללות לשמים/ העצים כהרגלם מתים זקופים/ העכברים במחילותיהם/ בשלוה/ המתים רק/ אנו מבקשים זמן פציעות".

שבי ציון החדשים 1989-1990  ---  גוטמן,רעיה. רוזן,מרים  ---  תשנ"א  ---  פעילויות לבית הספר...המבוססות על שיטת הלמידה היוצרנית

שבי קשה מכולם : ("שבי קשה מכולם") :  ---  מור,שגית  ---  2019  ---  מחקר הבוחן את המשמעויות ההיסטוריות, התרבותיות וההלכתיות של שבי יהודים (במובן הכי רחב, לרבות מאסר בידי ערכאות גויים): האחריות לפדיון שבויים, ההשפעה על המעמד האישי של בן/בת הזוג ושל שבויה שנאנסה, ועוד

שבי קשה מכולם : ("שבי קשה מכולם") :  ---  מור,שגית  ---  2019  ---  מחקר הבוחן את המשמעויות ההיסטוריות, התרבותיות וההלכתיות של שבי יהודים (במובן הכי רחב, לרבות מאסר בידי ערכאות גויים): האחריות לפדיון שבויים, ההשפעה על המעמד האישי של בן/בת הזוג ושל שבויה שנאנסה, ועוד

שביבי אור וצל  ---  שילוני,אשר  ---   1994  ---  מבחר רשימות ומאמרים, ארץ ישראל, העליה מתימן, התישבות ועוד.

שביבי אור וצל .  ---  שילוני,אשר  ---  1994  ---  

שביבי ירושלים .  ---  הימן הירושלמי  ---    ---  

שביבים רבעון לבעיות הזמן, למחקר ולספרות  ---  פינק,יעקב ישראל (ע)  ---  תשט"ו  ---   + עו' במצב טוב מאוד .

שבייה ופדות .  ---  בשן,אליעזר  ---  1980  ---  

שביל בעולם :  ---  טרופר,חילי  ---  2015  ---  תובנות על תפקיד המחנך, מקומו בחיי חניכיו, השפעתו על עתידם והאתגר המערכתי של יישום הרעיונות הללו הלכה למעשה - בהתבסס על נסיונו של המחבר כמנהל תיכון 'ברנקו וייס' ברמלה וכיועצו של שר החינוך לשעבר שי פירון

שביל בשדות  ---  לידר,ברוך  ---   1991  ---  שירים

שביל דק :  ---  דלסקי,גיל  ---  2012  ---  "מצאתי שביל / עזים לא / עוברות בו. / בגיל העמידה אני, / הולך והולך ואין / קץ / לנגלה לעיני. / במוט רגלי / נגלית מנוחה, / בחלות גופי / נגלית רפואה. / בטעות נפשי / נגלה תקון. / שביל דק, / ואני גשש בעבורו."

שביל האופק  ---  זיו,חני  ---   2000  ---  פורמט אלבומי, מסלולי טיול ממעוף הציפור

שביל הבושם.  ---  קבוני,כריסטינה  ---  2018  ---  

שביל הגולן :  ---  שקולניק,יעקב. אשד,ישראל  ---  2010  ---  מדריך טיולים לרמת הגולן הנושא בחובו תשעה מסלולי טיולים למיטיבי-לכת וכן עשר הצעות לטיולים קלים יותר המיועדים לכלל המשפחה. כל זאת, לצד הסברים היסטוריים על האתרים וסקירה כללית לכל איזור ואיזור.

שביל ההתחלות.  ---  גרוס,רוני  ---  2008  ---  שירים. "בשדה החרציות ידי אותך קוטפת/ חופנת גבעולך צמוד אל מול גופי./ סוגרת את עליך עלי כמעטפת,/ מושכת אל צופך, קוטעת מעופי".

שביל הזהב  ---  קושמרין,פרידה  ---   1993  ---  אתמול בלילה חפשתי אותך שתקח את נשמתי הדלה./היכן היית?...

שביל הזהב  ---  שפיגל,נתן  ---  1990  ---  בנושאי פילוסופיה

שביל הזהב  ---  ברגמן,דבורה  ---   1995  ---  מונוגרפיה - תולדותיו וטיבו של הסונט העברי. כולל ביבליוגרפיה ומפתחות.

שביל הזהב  ---  ברגמן,דבורה  ---   1995  ---  מונוגרפיה - תולדותיו וטיבו של הסונט העברי. כולל ביבליוגרפיה ומפתחות.

שביל הזהב .  ---  שפיגל,נתן  ---  תש"ן  ---  

שביל הזהב לגיל הזהב  ---  קרטר,ג'ימי  ---   2000  ---  נשיא ארה"ב בדימוס,אשר פרש מתפקידו בגיל 65,ניצל את 41 השנים שעברו עליו עד לכתיבת הספר לשם צבירת חומר על תהליך ההזדקנות

שביל הזהב.  ---  ליאון,אנבל  ---  2012  ---  רומן היסטורי. הפילוסוף אריסטו דוגל בחשיבה שכלתנית ושואף למצוא את שביל הזהב בין אפשרויות קיצוניות. פיליפוס מלך מקדוניה שוכר אותו כמורה לבנו אלכסנדר היצרי ווהשאפתן, ואריסטו מנסה להקנות לו את דרכו.

שביל החיים.  ---  אברהמי,איילת  ---  2012  ---  שירים. "השביל הפתלתל מתעקל כנחש / וסופו כה רחוק, לא נראה לעין, / עיפה עד אין-קץ ווגופי כה מתש, / אפסע בו, מועדת, וכח בי אין. [...]" המחברת היא רופאת ילדים במקצועה .

שביל החלב :  ---  עקרוני,אביב  ---  2001  ---  מבחר משיריהם של ויליאם בלייק, א.א. קאמינגס,היינריך היינה,יוסף ברודסקי ועוד.

שביל החלב.  ---  שבילי,בנימין  ---  2005  ---  ספק שירה ספק ספורת פרגמנטרית המתכתבת עם שירת ימי הביניים ומשורריה, אולם אין ספק לגבי שליטתו של שבילי ברזי הכתיבה.

שביל החמורים  ---  גלבוע,מנוחה  ---   1970  ---  

שביל היין :  ---  זקס,אליעזר (ע.)  ---  2003  ---  אלבום מהודר המכיל מבחר תצלומים, המלצות, כתובות ומפות. כמו כן מלווה אל הספר מפה מתקפלת מפורטת.

שביל היין :  ---  זקס,אליעזר (ע.)  ---  2007  ---  אלבום המכיל תצלומים, המלצות, כתובות, סקירה על התפתחות ענף היין והייקבים בישראל ועוד. במהדורה זו עודכנו פרטי היקבים ונוספו יקבים חדשים. מצורפת מפה מתקפלת מפורטת.

שביל היין 2 :  ---  זקס,אליעזר (ע.)  ---  2004  ---  אלבום המכיל תצלומים, המלצות, כתובות ועוד. במהדורה זו עודכנו פרטי היקבים ונוספו יקבים חדשים. מצורפת מפה מתקפלת מפורטת.

שביל המעשים הירוקים .  ---  יהב,שמעון (ע)  ---  1992  ---  

שביל המתוקים :  ---  אברון,חגית  ---  2011  ---  ספר המיועד לאוהבי מתוקים. במשך שנה גיבשה המחברת את 'מפת הממתקים של ישראל' ובספר היא מציגה את בתי העסק הייחודיים והמספקים ביותר אליהם נקלעה, בליווי תיאור ציורי ותמונות צבע.

שביל הנחש .  ---  אביאסף,גד  ---   1977  ---   במשרד הקדשות עו' עם הקדשת המחבר .

שביל העז המטורפת  ---  בן יוסף  ---   2000  ---  מסלולי טיולים הרריים ובלתי שגרתיים,מצפון לדרום.

שביל הפרפר.  ---  גלאור,סימה   ---  20055  ---  שירים.

שביל הקוצים הסגולים :  ---  יגב מור,הלנה  ---  2023  ---  אם תוהה על מהות הקרע בינה לבין בנה, זה אשר היה נטוע כל כך בנוף הישראלי ועתה עזב לניכר.

שביל ישראל  ---  בוצ'ן,יעקב  ---   1998  ---  אלבום - יומן מסע בשבילי ישראל עם ספורים וציורים מן הדרך. בהשתתפות חזי מרוז

שביל ישראל :  ---  סער,יעקב. הנקין,יגיל  ---  2013  ---  מדריך לשביל ישראל - מסלול מדן ועד אילת שאורכו כ-1000 ק"מ. הספר מחלק את המסלול לכ-45 קטעים (לרבות חלופיים) וכולל מפות טופוגרפיות, מידע טכני ולוגיסטי וסקירה היסטורית, בוטנית וגיאולוגית של תחנות המסלול.

שביל ישראל :  ---  הרמן,תמר  ---  2019  ---  מבט על שביל ישראל כבבואה של הישראליות. שביל ישראל, לכאורה רק דרך פיזית, הפך להיות מטאפורה למה שמכונה "הישראליות" ודרכו משתקפים אספקטים רבים של החברה הישראלית ותרבות הטיולים המושרשת בתוכה.

שביל ישראל התהלוכה. (שביל ישראל :)  ---  הימן,מירב. כרמי,אילת  ---  2018  ---  קטלוג תערוכה שבה מוקרן סרט וידאו סימבולי המציג תהלוכה של נשים,גברים וילדים על רקע אתרים לא מוגדרים בנוף הישראלי. רגליהם של הצועדים מוגבהות מעל האדמה באמצעים שונים, קרקסיים ואורתופדיים.

שביל ישראל יומן מסע.  ---  זמואלסון,משה  ---  2015  ---  יומן בו תיעד המחבר את ששת חודשי הצעידה שבילה על שביל ישראל באוגוסט-אוקטובר 2004. הטייל מתאר בפשטות ובקונקרטיות את נופי המסלול (מדרום לצפון), מפגשים מזדמנים ולבטים לוגיסטיים.

שביל ישראל. שבילים ארוכים בישראל.  ---  סער,יעקב. הנקין,יגיל  ---  2018  ---  מדריך "הספר האדום" מעודכן לפי הערות ודיווחי מטיילים וכולל תיאורי דרך, פרופילי גבהים של קטעי דרך ומרחקי ביניים, המלצות להכנת מסע (כושר, ציוד, הטמנת מזון ומים), היסטוריה, בוטניקה וגיאולוגיה,טיולי צד ומשפחות ועוד.

שביל עמק המעיינות : המדריך.  ---  עמית,דרור  ---  2015  ---  מדריך טיולים עתיר תצלומי צבע ומפות המוקדש כולו לשביל עמק המעיינות. המסלול הרציף, שאורכו כ-140 ק"מ, מתחיל מן הגלבוע ומגיע עד לגן הלאומי בית שאן ועובר בין שלל נקודות תצפית, מקווי מים ואתרי מורשת.

שביל פירורי הלחם :  ---  סוניי,קים  ---  2010  ---  גיבוב (כלומר שילוב) של פרוזה, זכרונות ומתכונים. סיפור חייה של המחברת, מנטישתה בגיל ינקות ע"י אמה בקוריאה, אימוצה ע"י זוג אמריקני וחיי האהבה והמותרות עם תעשיין צרפתי. בין לבין - עשרות מתכונים, מקוריאה ועד שבדיה.

שביל קני העכבישים  ---  קאלווינו,איטאלו  ---   2000  ---  רומן התבגרות על ילד הנקלע לחברת פרטיזנים באיטליה . ספור ההתנגדות לנאצים מתואר דרך עינין. זהו ספרו הראשון של המחבר.

שביל רכבת העמק :  ---  ברינדט,אהרל'ה  ---  2012  ---  מדריך טיול לאורך התוואי של מסילת הרכבת הטורקית שהונחה ב-1904. המסלול בן 95 הק"מ מחיפה עד חמת-גדר הוארך בספר ל-150 ק"מ באמצעות גיחות לשלל אתרי טבע ואתרים היסטוריים בעמקי הצפון וחולק ל-14 מקטעים.

שבילי אגדה .  ---  רוזנסון,ישראל כ"ץ,מנחם  ---  תשנ"ט  ---  

שבילי אגדה א  ---  רוזנסון,ישראל. כ"ץ,מנחם  ---  תשנ"ט  ---  מבואר.

שבילי האגדה .  ---  בן גריון,עמנואל  ---  תש"ל  ---  

שבילי האמונה בדור האחרון  ---  מרגליות,עובדיה  ---   1964  ---  

שבילי החנוך עתון פדגוגי דו חדשי למורים ולהורים  ---  טורוב,ניסן (ע)  ---    ---  

שבילי המיינדפולנס :  ---  ליבליך,מתי (עורכת)  ---  2020  ---  ספר הדרכה נוסף לכוכבת התורנית בשמי הפסיכולוגיה הפופולרית, המיינדפולנס. בספר תרגילים המחדדים את הקשב ותשומת הלב, חשיפת התודעה, התמודדות עם כאב ועוד.

שבילי התהילה.  ---  ארצ'ר,ג'פרי  ---  2010  ---  רומן מתח המבוסס על סיפור חייו של ג'ורג' מלורי, מורה ואיש צבא, אשר רבים טוענים כי היה הראשון לכבוש את פסגת האוורסט. הספר מגולל את חייו למן ילדותו ב-1892, ועד ליום מותו המשוער בשנת 1924.

שבילי לשון  ---  דהאן,חייא  ---  1987  ---  א

שבילי עולם *  ---  מאהר,אברהם מענדיל  ---   1880  ---  נפרד- "מבשרת ציון" על אודות ארץ ישראל ( חלק ראשון

שבילי עולם .  ---  בלאך,שמשון הלוי  ---  1880  ---   הכל בכרך אחד 1880 + חלק ראשון אזיא 1855

שבילי עפר  ---  יונתן,נתן  ---   1951  ---  

שבילי שירה  ---  לוז,צבי  ---   1974  ---  מסות על משוררים ושירות

שבילים  ---  בנבנשתי,דוד  ---  תשכ"ה  ---  ים כנרת וסביבותיו

שבילים *  ---  בנבנשתי,דוד  ---  תשכ"ז  ---  

שבילים .  ---  שטרן,נ  ---  תרצ"ב  ---  

שבילים :  ---    ---  תרצ"ט  ---  שנה א', גליון א' - חשון תרצ"ט. בעברית ובפולנית, עם שני שערים נפרדים. חוברת.

שבילים :   ---  אברהם איתן,רחלי (עורכת)  ---  2017  ---  

שבילים :   ---  אברהם איתן,חלי. קסט,שילהב [עורכות]  ---  2008  ---  כתב-עת המפרסם שירי משוררים ישראלים, תרגומי שירה ופרוזה, ומאמרי עיון והגות.

שבילים :  ---    ---  תרצ"ט  ---  שנה א', גליון א' - חשון תרצ"ט. בעברית ובפולנית, עם שני שערים נפרדים. חוברת.

שבילים ארוכים בישראל :  ---  סער,יעקב. הנקין,יגיל  ---  2012  ---  

שבילים ארוכים בישראל : [שביל ישראל]  ---  סער,יעקב. הנקין,יגיל  ---  2009  ---  המדריך מחלק את המסלולים לקטעי הליכה יומיים הניתנים לביצוע ברצף או בנפרד וכולל את תאור המסלול, ציון אתרים בעלי עניין, שרטוט תוואי טופוגרפי ומפות בקנ"מ של 1:50,000. כולל מידע כללי אודות הכנות לטיול ממושך.

שבילים ארוכים בישראל המפות :   ---    ---  2010  ---  המדריך כולל שרטוט תוואי טופוגרפי ומפות בקנ"מ של 1:250,000, 1:50,000 ו-1:15,000. כולל מידע כללי אודות הכנות לטיול ממושך.

שבילים בחול  ---  היילפרין,פ  ---    ---  

שבילים בחינוך יהודי פלורליסטי :  ---  חמו,נורית. דרור,יובל  ---  2012  ---  18 מאמרים בעברית ובאנגלית העוסקים בשיח, פרקטיקות וגווני החינוך היהודי בישראל ובתפוצות. הספר דן ביחסי הגומלין ביניהן, בחינוך לפמיניזם יהודי ולעמיות יהודית, בדיכוטומיה דתיות-חילוניות, בהורים בשיח החינוך וכו'.

שבילים במעגל האש  ---  ניר,עקיבא  ---   1967  ---   במרד הסלובקי.

שבילים בקמח.  ---  ויין,ויולה  ---  2005  ---  ספורן של נשים פולניות אשר מהגרות בעל כורחן לארץ ישראל בסוף שנות ה-60, המסופר לחלופין מנקודת מבטן של דמויות שונות. המחברת, סופרת ישראלית הכותבת בפולנית, מצרפת לספר שני ספורים קצרים שרואים אור לראשונה.

שבילים בשחור  ---  ברגר,מנחם  ---   1939  ---  

שבילים בתיקון עולם.  ---  בוגנים,אמי ואחרים (עורכים)  ---  2017  ---  קובץ מאמרים העוסקים ב"תיקון עולם" ע"פ הוגים יהודים, מנהיגי מהפכות חברתיות, פילוסופים ומנהיגים ציוניים. בכותבים: קונפוציוס,אפלטון,הרמב"ם,רבי נחמן, א.ד.גורדון, הרצל,בן גוריון,מיל,לותר קינג,הרב קוק,מרקוזה,בובר ועוד.

שבילים ומרחבים  ---  אבישי,מרדכי  ---   1992  ---  טיולים ומסעות אל קהילות יהודיות

שבילים ללא קץ.   ---  מדרר,נמרוד  ---  2015  ---  שירים במשקל ובחרוז, רבים מהם בעלי תימות מקראיות. "שלי הגר! כי עוד יהא ילדך למלך! / וגם על בנה יצחק הוא עוד ימשול כחוק, / וגם באין לך בכורה או שמן נסך, / המליכי נא את בנך, נסכיהו נא בצחוק." (מתוך "הגר בערבה")

שבילים מפוצלים של זמן.  ---  שפיר,בל. אלרט,חנה  ---  2018  ---  קטלוג תערוכה של שתי אמניות אשר יצירותיהן מורכבות ממיגוון חפצי READY MADE וחומרים הקשורים בתעשיית הטקסטיל ומלאכת יד.

שבילים נעלמים :  ---  צרי,לאה  ---  2016  ---  "ואני עדין מאהבת בו, / במשורר, בחיים נחמן ביאליק, / כמו ההם, מאהבים / ביוהאן סבסטיאן באך, מבצר עז / ולא תוכלו לקחת זאת ממני, / אפלו תתקשטו בנוצות משנות / או תלכו דוקא עירמים / ותצליפו בשוט."

שבילים סבוכים .  ---  המסון,קנוט  ---  2008  ---  

שבילים סבוכים.   ---  המסון,קנוט  ---  2008  ---  ספרו האחרון של הנורבגי זוכה פרס נובל לספרות, אשר תמך בגרמניה במהלך מלחה"ע השנייה ולאחר מכן הואשם בבגידה, בו הוא מנסה להבין ולהסביר כיצד רבים וטובים תמכו בנאצים.

שבילים קטועים.  ---  לבנת,הלן [וינינגר,הלן]  ---  2011  ---  רומן המתרחש ברומניה בשנת 1941, בתקופת הפרעות והפוגרומים בקהילה היהודית. שני ילדים יהודים בורחים אל היער וחוברים לעדת צוענים תוססת. בבסיס העלילה מאבקם לשמור על צביונם היהודי בתקופה קשה ומסוכנת.

שבילים של אש  ---  נויפלד,דני  ---   1995  ---  

שבילים של תם  ---  שוגול,מנחם  ---  1990  ---  

שביסי זהב  ---  שביסגולד,שלמה  ---   1976  ---  

שביעית :  ---  פנחס כהן,חוה  ---  2008  ---  מאסף של שבעת ספרי המשוררת מהשנים 1989 - 2008. הספר כולל גם שיר חדש שנכתב עבורו - "ובשעתא דאצטריך עלמא רחמי" - וכן מספר ציורים ורישומים של מרים גמבורד, חוה ראוכר, נחמה גולן ובלו סימיון פיינרו.

שביר חלומות (שביר - חלומות).  ---  זץ,מיכאל  ---  2019  ---  שירים. "הערב לא נדבר. / נחזיק ידים מגשמות / נחליף מבטים ארוכים, / לא נשקיע במלים משלנו. / נגביר את התקליט הישן / של הזמרת עם קול הקטיפה, / היא תשלים את החסר..." (הערב נאהב).

שבירה ותיקון :  ---  כהנא,ברוך  ---  2010  ---  מסה פילוסופית העוסקת במשבר שגרם הפוסטמודרניזם לתחום הפסיכולוגיה, ולחוסר היכולת של הפוסטמודרניזם להוות אלטרנטיבה. הספר בוחן את הרעיון של התנערות מהפוזיטיביזם לטובת המטאפיזיקה של תורת החסידות.

שבירת הגרדומים  ---  אשל,אריה  ---  1990  ---  

שבירת הגרדומים  ---  אשל,אריה  ---   1990  ---  

שבירת הכלים.  ---  קיפר,אנסלם  ---  2011  ---  קטלוג עבודות דו-מימדיות ותלת-מימדיות שיצר קיפר בהשראת התנ"ך והמיסטיקה היהודית ושבמוקדן דיונו המתמשך ביחס בין מיתוס, אמונה, זכרון ואמת. הספר כולל מאמרים מאת אברהם שפירא, דורון לוריא ופרדה עוזיאל.

שבירת הלוחות :  ---  הלבני,דוד  ---  2010  ---  חיבור העוסק בשואה כארוע קוטבי להתגלות בהר סיני - אירוע של היעדרות אלוהית, במשמעויות התיאולוגיות של יחסי אלוהים ואנושות ובניסוח תפיסה-שלאחר-השואה לגבי שני מרכיבים בחיים היהודיים: לימוד תלמוד ותפילה.

שבירת לוחות :  ---  מילמן,יוסף  ---  2004  ---  עיונים ביחסים בין החתרנות הרעיונית וכליה הפואטיים אצל יוצרים שפעלו החל משנות החמישים: חנוך לוין, יהודה עמיחי ואמיר גלבע בשנותיו האחרונות. פרק נוסף עוסק בשימוש של שירת המחאה במיתוס העקדה.

שביתות בישראל .  ---  מיכאל,אברהם בר אל,רפאל  ---  1977  ---  

שביתת הימאים  ---  אשל,נמרוד  ---   1994  ---  ספורה של השביתה שפרצה ב- 1951,ואשר אימה לערער את יסודות הדמוקרטיה של המדינה, מפי אחד ממנהיגי השביתה

שביתת הימאים  ---  אשל,נמרוד  ---  1994  ---  

שביתת הרופאים  ---  ישי,רם  ---   1986  ---  

שבלול העצב השמיני.  ---  אליאס,אבי  ---  2011  ---  שירים. "היא קשובה למתרחש/ ברדיוס הקליטה./ גם לויני תקשרת לא ינידו צליל עמק/ בתהום פעמון זכוכית באוקינוס/ שבלול העצב השמיני."

שבלולי ארץ ישראל  ---  הלר,יוסף  ---   1993  ---  

שבלולי ארץ ישראל  ---  הלר,יוסף  ---   1993  ---  עם איורים מאת טוביה קורץ וצילומים, כולל מילון מושגים ומפתח, סקירה קצרה של תולדות המחקר, מבחר ספרות ועוד

שבלים .  ---  קיפניס,לוין  ---  תש"ב  ---  

שבלים .  ---    ---  1922  ---  שנה ראשונה. מס. 13 גליון יג תשרי תרפ"ג ,מס. 14 גליון יד חשון תרפ"ג, מס. 15 גליון טו כסלו תרפ"ג, מס. 16 גליון טז כסלו תרפ"ג .

שבלים בודדות  ---  דיינארד,אפרים  ---  תשל"א  ---  תעודות שטרות שירים קינות וכדומה שנאבדו במשך דורות ולא נשאר להם זכר בספרותנו

שבלת : (שיבולת :)  ---  רכניצר,חיים א  ---  2015  ---  המשורר הינו רב רפורמי ופרופסור-חבר לפילוסופיה יהודית בהיברו יוניון קולג'. שיריו מעידים על בקיאותו בתחומים אלו, לא ביהירות כי אם בענווה ובכישרון.

שבלת ירקת העין (שבולת ירוקת העין)  ---  גולדברג,לאה  ---  ת"ש   ---  

שבלת פלאים  ---  גלעד,זרבבל  ---   1949  ---  

שבע :  ---  לביא,אהרן אריאל  ---  2022  ---  דיון בשמיטה על שבעת מרכיביה (שבת הארץ, כספים, יובל, קהל וכו') ובהחלת היבטיה הרעיוניים על אתגרי הכלכלה בעידן האי-ודאות של ימינו. הספר רואה בשמיטה מנגנון ליצירה מכוונת של משבר מחזורי ידוע מראש ותחום בזמן

שבע אגדות חז"ל :  ---  מורי,צמח  ---  תשס"ו  ---  לכל אגדה או אגד אגדות בנושא דומה נלווה מאמר עיוני המתעמק באגדה תוך הסתמכות על פרשנים ידועים קודמים כמו המהר"ל ובן איש חי.

שבע או שמונה המיתות של סטלה פורטונה.  ---  גריימס,ג'ולייט  ---  2022  ---  רומן. סאגה משפחתית המתרחשת בקלבריה וקונטיקט. זהו סיפור הגירה מאיטליה לאמריקה וסיפורה של אישה חזקה הנאבקת למען עצמאותה.

שבע אימהות :  ---  ברנדס,יוכי  ---  2010  ---  רומן-מדרש בשבעה חלקים הבוחנים את דמויותיהן של נשים מקראיות אינדיבידואליסטיות ושאלות פתוחות הקשורות לסיפוריהן וליחסם המוטה של מחברי התנ"ך אליהן: אמו של מואב (בת לוט), תמר, מרים, בת פרעה, רות, מיכל ואסתר.

שבע אימהות :  ---  ברנדס,יוכי  ---  2010  ---  רומן-מדרש בשבעה חלקים הבוחנים את דמויותיהן של נשים מקראיות אינדיבידואליסטיות ושאלות פתוחות הקשורות לסיפוריהן וליחסם המוטה של מחברי התנ"ך אליהן: אמו של מואב (בת לוט), תמר, מרים, בת פרעה, רות, מיכל ואסתר.

שבע אמהות.  ---  גרפינקל,לאה  ---  2007  ---  בחינה ספרותית של שבעה טיפוסי אמהות בספרות הכללית ובספרות היהודית והיידית. בין דמויות האם הנבחנות כאלו הלקוחות מיצירותיהם של אלזה מורנטה, ברטולד ברכט, אהרון אפלפלד, ואחרים.

שבע אמהות.  ---  גרפינקל,לאה  ---  2007  ---  בחינה ספרותית של שבעה טיפוסי אמהות בספרות הכללית ובספרות היהודית והיידית. בין דמויות האם הנבחנות כאלו הלקוחות מיצירותיהם של אלזה מורנטה, ברטולד ברכט, אהרון אפלפלד, ואחרים.

שבע בנות חוה  ---  סייקס,בריאן  ---  2001  ---  

שבע בנות חוה.  ---  סייקס,בריאן  ---  2003  ---  מדע פופולרי.המחבר,פרופסור לגנטיקה,פורש את תגליותיו בתחום ואת האור שהן שופכות על הפרהיסטוריה של המין האנושי.

שבע דרכים לאיבוד.  ---  שטינברג,סמדר  ---  2017  ---  רומן רב דמויות שבמרכזו פרופסור בגמלאות ואשתו המוקפים בקולגות, מאהבים ובעיות.

שבע האחיות : סיפורה של מאיה.  ---  ריילי,לוסינדה  ---  2019  ---  רומן ראשון בסדרה המערבת היסטוריה, מיתולוגיה, מסתורין ורומנטיקה.

שבע הטרגדיות.  ---  סופוקלס  ---  1969  ---  תרגם מיוונית והוסיף מבואות, הערות ונספחים - שלמה דיקמן.

שבע הנסיכות :  ---  נזאמי (נזאמדין אבו מוחמד אליאס אבן יוסוף)  ---  2020  ---  שירה אפית מן המאה ה-12. היצירה היא אלגוריה סופית מיסטית לאיחוד האדם עם האל. היא בנויה מ-7 חלקים; כל אחד מהם מסופר ע"י נסיכה אחרת למלך הססאני בהרם גור ומייצג אחד מימות השבוע, אחד מכוכבי הלכת וצבע מסוים

שבע השנים בארץ מצרים  ---  ששון,משה  ---   1992  ---  יומן שירות של השגריר הישראלי הראשון בארץ היאור.

שבע השנים בארץ מצרים  ---  ששון,משה  ---   1992  ---  יומן שירות של השגריר הישראלי הראשון בארץ היאור.

שבע השנים ההן .  ---  צוקרמן,יצחק (אנטק)  ---    ---  

שבע השנים ההן :  ---  צוקרמן,יצחק(אנטק)  ---  1990  ---  ספור אישי ועדות הסטורית

שבע כלות לשבעה אחים .  ---  פרץ,יואל  ---  2016  ---  

שבע כלות לשבעה אחים :  ---  שלום פרץ,יואל  ---  2016  ---  ספורי עם בדווים שנאספו ברחבי הגליל, הוקלטו בשפת המקור ותורגמו על ידי העורך. הסיפורים עוסקים בנושאים מגוונים כמו אהבה, מפלצות ובעלי חיים. מקצתם מהווים סיפורי חכמה הומוריסטיים.

שבע מונוגרפיות בנושא ארץ ישראל  ---  ברקאי,גבריאל. שילר,אלי(ע)  ---   1996  ---  על: א"י בתקופה הביזנטית, צפת, הישוב ביפו, ירושלים. צלומים מראשית המאה.

שבע מונוגרפיות בנושא ארץ ישראל .  ---  ברקאי,גבריאל שילר,אלי (ע)  ---  1996  ---  

שבע מטרוניתות  ---  שורק,עדי  ---   2001  ---  ספורה של אשה צעירה הכותבת תסריט על חייה וסביבתה,שבו משתלבים זכרונות מילדותה. הספור כתוב בשיטת זרם התודעה.

שבע מידות רעות.  ---  ערד,מאיה  ---  2006  ---  יצירתה הראשונה של ערד בפרוזה עשויה שבעה פרקים המגוללים מנקודות מבט שונות את ספורם של ארבעה מועמדים, שלושה אמריקנים וישראלי, המתחרים על משרה נחשקת באוניברסיטה מובילה בארה"ב.

שבע נוצותיו של המלאך גבריאל :  ---  אהרוני,יעקב סיקא  ---  תשס"ה  ---  בלשון מליצית המחבר מציג סיפורים ואגדות בעלי ניחוח אתני המתארים דמויות ממחוזות, תרבויות וזמנים שונים.

שבע נשים  ---  שיץ,דוד  ---   1995  ---  רומן על היחסים המורכבים בין נשים לגברים סדרת צד התפר ספורת עברית

שבע נשים ורצח  ---  זילברמן,דורית  ---   1997  ---  רומן מתח: עיתונאי פותר פרשת רצח מהול במין

שבע נשים ורצח  ---  זילברמן,דורית  ---   1997  ---  

שבע נשים.  ---  מילר,רבקה  ---  2003  ---  שבעה סיפורים.שבע נשים,אשה אשה וסיפורה.

שבע נשמות ושבוע חתונות.  ---  אפריאט וון ביסמארק,שולמית  ---  2013  ---  ספור חייה המתועד ומצולם של המחברת שנולדה בשנות ה-50 להורים מרוקאים וגדלה בטבריה: במהלך חייה נישאה לשבעה גברים מרחבי העולם, ועמם בילתה בספרד, מצרים, ברזיל, ארה"ב - והרשימה מתארכת.

שבע עשרה (שבע-עשרה).  ---  ריבנר,טוביה  ---  2018  ---  שירים העשויים מפרגמנטים בני שלוש שורות : "הנוף שוה הון. / והיפי במחיר טוב. / אחלה של ארץ"

שבע עשרה שיחות עם אסא כשר.  ---  לוי ברזילי,ורד [לוי-ברזילי,ורד]  ---  2005  ---  אוסף שיחות הנסובות סביב שלושה צירים עיקריים: המצב המדיני בארץ, משמעות החיים ושיחות בהן באות לידי ביטוי עמדות בדבר המרקם התרבותי והחברתי בישראל.

שבע עשרה שיחות עם אסא כשר. [שבע-עשרה שיחות עם אסא כשר]  ---  לוי ברזילי,ורד [לוי-ברזילי,ורד]  ---  2005  ---  אוסף שיחות הנסובות סביב שלושה צירים עיקריים: המצב המדיני בארץ, משמעות החיים ושיחות בהן באות לידי ביטוי עמדות בדבר המרקם התרבותי והחברתי בישראל.

שבע פואמות :  ---  שבתאי,אהרן  ---  2012  ---  כנוס של פואמות שראו אור בנפרד בין השנים 1975-1985.

שבע פנים לאישה.  ---  נרדי,רבקה  ---  2023  ---  דיון במודל שבע האלות של ג'ין שינודה בולן, המייצגות 7 היבטים ארכיטיפיים בנפש האישה: פרספונה, הרה ודמטר המייצגות היבטי פגיעות (הבת, הרעיה והאם); ארטמיס, אתנה והסטיה - עוצמה ואי-תלות; ואפרודיטה המייצגת מיניות

שבע קומדיות של...  ---  קישון,אפרים  ---  1989  ---  

שבע רשיות .  ---  גלבע,אמיר  ---  1949  ---  שירים .

שבע שנות אימה .  ---  ויינברג,זלמן  ---  1994  ---  

שבע שנים אחרי.  ---  סלע סלדינגר,אליהו  ---  2008  ---  רומן המתרחש במהלך שנה אחת בתחילת שנות החמישים במעברה שכל תושביה הם עולים ניצולי שואה מרומניה. על רקע קשיי ההסתגלות, העוני וזכרון השואה, מתפתח סיפור אהבה בין עולה צעיר לבין מורה ילידת הארץ.

שבע שנים בארץ מצרים  ---  ששון,משה  ---   1992  ---  

שבע שנים של שיחות על פרשת השבוע  ---  לייבוביץ,ישעיהו  ---   2000  ---  )במשדר שבועי ברדיו "קול ישראל" בשנים 6791-2891 (

שבע שנים.  ---  בן ברק,בני  ---  2017  ---  רומן ריגול. חיילת משוחררת יוצאת לטיול שאחרי צבא בסיירה לאון. היא נכנסת לעולם הביון, מסתבכת בפרשיית ריגול בינלאומית ומוצאת אהבה מושלמת.

שבע שנים.  ---  שטאם,פטר  ---  2011  ---  רומן המתאר בגוף ראשון את מערכות-היחסים הסימולטניות בין גרמני צעיר (דמות המספר) לאדריכלית בת למשפחה שויצרית מבוססת מחד, ולמהגרת פולניה בודדה מאידך. יחסיו מעלים אל פני השטח דינמיקת פערי-מעמדות וניצול.

שבע תודעות  ---  רזינובסקי,דניאל  ---  2002  ---  קובץ שירים.

שבע תחנות :  ---  אחרק,מזל  ---  2004  ---  המחברת מתארת חוויות מילדותה, מעלייתה במבצע כנפי נשרים, ממחנה המעצר בעתלית ומחייה החקלאיים במושבים אלקוש (בגליל העליון) ותנובות (בשרון).

שבע תרבויות ישראל.  ---  שמואלי,אפרים  ---  1980  ---  

שבע.  ---  אמיתי סדובסקי,אלה  ---  2016  ---  

שבעה  ---  הספרי,שמואל  ---  2002  ---  מחזה

שבעה  ---  בלבן,אברהם  ---   2000  ---  המחבר,משורר ומבקר ספרותי,שב אל נופי ילדותו בקיבוץ,כאשר הוא מתאבל על מות אביו.

שבעה בבונקר  ---  גולדשטיין,ח י  ---   1967  ---  תירגם מיידיש - מרדכי חלמיש

שבעה במאי אלפיים ושתיים.   ---  ששון,קלרה  ---  2015  ---  המחברת מספרת על פציעתה בפיגוע ההתאבדות במועדון 'שפילד קלאב' בראשל"צ ב-2002, על מצבה הפוסט טראומתי ועל מאבקה לקבל הכרה מביטוח לאומי. עוד היא מספרת על ילדותה בנס ציונה של שנות ה-60.

שבעה בנים שישה אחים.  ---  סיינט ג'רמיין,לילי  ---  2018  ---  רומן ארוטי.

שבעה גברים במלחמה 1918 - 1945.  ---  פרו,מרק  ---  2010  ---  מחקר משווה בדמויותיהם של שבעת המנהיגים העיקריים במלה"ע השניה (היטלר,מוסוליני, הירוהיטו, סטלין, צ'רצ'יל, רוזוולט ודה-גול), הן כתוצרי ההיסטוריה שקדמה למלחמה והן כמקבלי ההחלטות ומתווי המדיניות לפניה ובמהלכה.

שבעה גברים במלחמה 1918 - 1945.  ---  פרו,מרק  ---  2010  ---  מחקר משווה בדמויותיהם של שבעת המנהיגים העיקריים במלה"ע השניה (היטלר,מוסוליני, הירוהיטו, סטלין, צ'רצ'יל, רוזוולט ודה-גול), הן כתוצרי ההיסטוריה שקדמה למלחמה והן כמקבלי ההחלטות ומתווי המדיניות לפניה ובמהלכה.

שבעה דרכים לריפוי עקרות אצל האשה על פי המקובל ר אלנתן  ---  כהן,רפאל  ---   1999  ---  פלקירא מן המאה השלוש עשרה. כולל המונחים בערבית,לטינית,יוונית אנגלית ועברית...יוצאים לראשונה מתוך כתבי יד

שבעה חטאים  ---  ברונו,אנתוני  ---   1995  ---  רומן מתח בלשי על מעשי רצח. מאנגלית: רחל מורל

שבעה ילדים ועיתון .  ---  קרבאיו,פילאר לוזאנו  ---  2008  ---  

שבעה ימים אביב בשנה :  ---  בסקין,סיון  ---  2021  ---  בסקין, משוררת ומתרגמת, חוזרת לוילנה - העיר בה נולדה בשנת 1976 והתבגרה. עתה, ב-2021 היא מבקרת בנופי ילדותה וסוקרת את זכרונותיה האישיים, אלו של משפחתה וכן את התרבות וההיסטוריה הליטאיים.

שבעה ימים אביב בשנה :  ---  בסקין,סיון  ---  2021  ---  בסקין, משוררת ומתרגמת, חוזרת לוילנה - העיר בה נולדה בשנת 1976 והתבגרה. עתה, ב-2021 היא מבקרת בנופי ילדותה וסוקרת את זכרונותיה האישיים, אלו של משפחתה וכן את התרבות וההיסטוריה הליטאיים.

שבעה ימים בחיינו.  ---  הורנק,פרנצ'סקה  ---  2018  ---  משפחה מסתגרת בבית קיט בשל מחלת צהבת של הבת הגדולה בה לקתה במסעה לליבריה. כל אחד מהם שומר סודות אישיים (ילד מחוץ לנישואין,סודות מהעבר) וכשאלו נחשפים מתעמתת המשפחה עם רגשות מודחקים ואשמה.

שבעה ימים בנגב :  ---  נבו,גידי  ---  2005  ---  מחקר ספרותי המציע קריאה של הרומן לאור ארבעה היבטים מרכזיים: התקבלות, זרם-תודעה, ריאליזם ועיצוב המרחב. "ימי צקלג" עוקב אחר קורותיהם של קבוצת חיילים על גבעה מבודדת בנגב במהלך מלחמת העצמאות.

שבעה ימים בנגב :  ---  נבו,גידי  ---  2005  ---  מחקר ספרותי המציע קריאה של הרומן לאור ארבעה היבטים מרכזיים: התקבלות, זרם-תודעה, ריאליזם ועיצוב המרחב. "ימי צקלג" עוקב אחר קורותיהם של קבוצת חיילים על גבעה מבודדת בנגב במהלך מלחמת העצמאות.

שבעה ימים לדיראון עולם :  ---  בסט,ניקולס  ---  2020  ---  ההתקפה היפנית על הוואי ארעה ב-7/12/1941. הספר סוקר את מאורעות שלושת הימים שקדמו לה, את התדהמה שאחזה באזרחי ארה"ב, את התגובות (שחלקן היו נלהבות) במערב אירופה ואת יציאתה של ארה"ב למלחמה.

שבעה ימים של זעם.  ---  פאלק,מנחם מ.   ---  2005  ---  

שבעה יסודות להצלחה במכירות  ---  וידאל,נ.  ---  1989  ---  חלק א':כדור הארץ ומערכת השמש )לפי היהדות(

שבעה לילות.  ---  בורחס,חורחה לואיס  ---  2007  ---  ספר המאגד שבע הרצאות שנשא בורחס ב-1977 בעיר הולדתו - בואנוס איירס: "הקומדיה האלוהית", "חלומות בלהה", "בודהיזם", "קבלה", ועוד. ההרצאות משלבות את האוניברסלי בביוגרפי ושופכות אור על יצירתו של הסופר.

שבעה לילות.  ---  בורחס,חורחה לואיס  ---  2007  ---  ספר המאגד שבע הרצאות שנשא בורחס ב-1977 בעיר הולדתו - בואנוס איירס: "הקומדיה האלוהית", "חלומות בלהה", "בודהיזם", "קבלה", ועוד. ההרצאות משלבות את האוניברסלי בביוגרפי ושופכות אור על יצירתו של הסופר.

שבעה מדורי גיהנם  ---  יוזפזון,צבי  ---   1870  ---  

שבעה מהלכים  ---  אנשו,קארול  ---   1999  ---  רומן, חיפושיה של פסיכולוגית אחר בת זוגה, שנעלמה.

שבעה מחזות  ---  חיקיס,משה  ---  תשי"ז  ---  

שבעה מחזות.  ---  לרנר,מוטי  ---  2009  ---  מחזות מהעשור האחרון מאת אחד המייצגים המובהקים של התיאטרון הפוליטי-חברתי בישראל: "מלכות חולפת", "רצח יצחק", "בחשכה", "בסוף הלילה", "ההודאה", "אהבה קשה", "בנדיקטוס". כולל הקדמה מאת המחזאי.

שבעה מכתבים חדשים על דבר הספרות.  ---  פרישמאן,דוד  ---  תרפ"ג  ---  

שבעה מספרים .  ---  ברזל,הלל (ע)  ---   1973  ---  נתן שחם, חנוך ברטוב

שבעה מעשים ששמעתי  ---  שבתאי,ק  ---   1952  ---  

שבעה נגד תבי.  ---  אייסכילוס  ---  2011  ---  המחזה ה-33 בסדרת תרגומי שבתאי. הטרגדיה ששרדה מתוך ה-3 שמוקדשות לסיפור בית לאיוס מאת המחבר. אטאוקלס ופולינייקס, בני אדיפוס, נלחמים זה מול זה בקרב על העיר תבי. בספר מבוא, הערות וכן ארבעה מזמורים מאת פינדרוס.

שבעה סוגי עמימות.  ---  פרלמן,אליוט  ---  2009  ---  רומן. מורה מובטל, שעדיין מאוהב בבת-זוגו לשעבר, חוטף את בנה בן ה-7. המקרה ושרשרת האירועים שחולל מסופרים כפסיפס ראשומוני ע"י שבע דמויות, ביניהן: החוטף, חברתו הנוכחית, אמו של הילד ובעלה, והפסיכיאטר המטפל בחוטף.

שבעה סיורים בירושלים וסביבתה .  ---  ביר,אהרן  ---  תשל"ב  ---  

שבעה סיפורי דיוקן  ---  רון,משה(ע).  ---   2001  ---  סיפורים שנושאם ציור או פיסול דיוקן,פרי עטם של:בלזק,גוגול, הותורן,א.א. פו,תיאודור שטרום,הארדי וג'יימס.פרולוג מאת העורך.

שבעה סיפורי דיוקן  ---  רון,משה(ע).  ---   2001  ---  סיפורים שנושאם ציור או פיסול דיוקן,פרי עטם של:בלזק,גוגול, הותורן,א.א. פו,תיאודור שטרום,הארדי וג'יימס.פרולוג מאת העורך.

שבעה סיפורים גותיים .  ---  דינסן,איסק  ---   1980  ---  

שבעה סיפורים שלושה אלבומים תתפלאו (שבעה סיפורים, שלושה אלבומים; תתפלאו).  ---  אילון,לאה  ---  2019  ---  שבעה סיפורים קצרים ושלושה קבצי שירים המחולקים לשערים : קצת רוק, ליריקה ופופ ועוד ליריקה.

שבעה עמודי חוכמה :  ---  לורנס,אדוארד תומס  ---  2017  ---  הספר עוסק במרד הערבים בשלטון העות'מנים (1918-1915) מנקודת ראותו הייחודית האישית והמעמיקה של מחברו, איש הקשר בין מפקדת בריטניה במזרח התיכון ובין העומד בראשה, גנרל אלנבי. בספר תיאורי אישים רבים מן המרד.

שבעה עמודי חוכמה :  ---  לורנס,אדוארד תומס  ---  2006  ---  הספר עוסק במרד הערבים בשלטון העות'מנים (1918-1915) מנקודת ראותו הייחודית האישית והמעמיקה של מחברו, איש הקשר בין מפקדת בריטניה במזרח התיכון ובין העומד בראשה, גנרל אלנבי. בספר תיאורי אישים רבים מן המרד.

שבעה עשר בג'יפ .  ---  פדהצור,אלעזר (גד)  ---  תשי"א  ---  ספרית המרד ח .

שבעה רקיעים :  ---  מייטליס,ישראל אורי [עורך]  ---  2013  ---  7 מאמרים העוסקים ביחודא עילאה (הייחוד מהפרספקטיבה האלוהית) ויחודא תתאה (מהפרספקטיבה האנושית) משלל היבטים, בהם: פרשנות חב"ד ל'ידיעת השלילה' של הרמב"ם, האינסוף בתורת חב"ד ובמתמטיקה ומשמעות הניגון בחב"ד.

שבעה שיעורים קצרים בפיזיקה.  ---  רובלי,קרלו  ---  2017  ---  שבעה היבטים פיזיקליים להדיוטות : תורת היחסות הכללית לאיינשטיין, מכניקת הקוונטים, היקום, החלקיקים האלמנטריים, הכבידה הקוונטית, חורים שחורים ולסיכום תהייה על מקומו של האדם בתוך עולמות מוזרים אלו

שבעה שיעורים קצרים בפיזיקה.  ---  רובלי,קרלו  ---  2017  ---  שבעה היבטים פיזיקליים להדיוטות : תורת היחסות הכללית לאיינשטיין, מכניקת הקוונטים, היקום, החלקיקים האלמנטריים, הכבידה הקוונטית, חורים שחורים ולסיכום תהייה על מקומו של האדם בתוך עולמות מוזרים אלו

שבעה שלא שבו .  ---  אהד,מאיר  ---  2006  ---  

שבעה שלא שבו :  ---  אהד,מאיר (כינס,כתב, ערך והביא לדפוס)  ---  2006  ---  ספר לזכרם של שבעת צנחני ההצלה שנתפסו בשליחותם והוצאו להורג על ידי הנאצים בשנת 1944. החומר לספר נאסף ממקורות שונים והוא כולל את פרקי החיים של השבעה, מכתבים, זכרונות חברים, ועוד.

שבעה שערי שירה :  ---  סתיו,אריה (ע.)  ---  2005  ---  אנתולוגיה מקפת המציגה מבחר תרגומים משירת העולם המערבי, החל מן העידן הקלאסי ביוון וברומא, עבור בימי הביניים, הרנסנס, הבארוק ועידן התבונה במאה ה-18, וכלה ברומנטיקה ובשירת המאה ה-20. התרגום מופיע בצד המקור.

שבעה שערי שירה :  ---  סתיו,אריה (ע.)  ---  2005  ---  אנתולוגיה מקפת המציגה מבחר תרגומים משירת העולם המערבי, החל מן העידן הקלאסי ביוון וברומא, עבור בימי הביניים, הרנסנס, הבארוק ועידן התבונה במאה ה-18, וכלה ברומנטיקה ובשירת המאה ה-20. התרגום מופיע בצד המקור.

שבעה שערים  ---  פרג,אלכסנדר  ---   1977  ---  

שבעה שערים :  ---  טל,רחל לאה  ---  2019  ---  "ההרים אל על צומחים / מתהפכים כך פניהם הפכם / משתקפים באגם / ברק רוטטים, אורות נושקים / איזה פלא, מקסם / שקוף משלם / העתקה, ציור אמן / ללא פגם ..."

שבעים דיוקנאות בראי אפור  ---  בידרמן,אנטון  ---   1995  ---  קטלוג תערוכה, רשומים בשחור לבן

שבעים השנים הראשונות  ---  שבא,שלמה (ע)  ---   1987  ---  

שבעים וחמש שנות קולנוע  ---  פאסק,ז'אן לו  ---    ---  

שבעים משל ומשל .  ---  אביבי,צבי  ---  1962  ---  

שבעים סיפורים וסיפור מפי יהודי מרוקו  ---  נוי,דב  ---  1964  ---  

שבעים על רמה :  ---  קרן תורן,אסתר [עורכת]  ---  2011  ---  ספר חגיגות ה-70 לקיבוץ הכולל "כרטיסי ביקור" של כל המשפחות ומאמרים קצרים, מלווים בתמונות, על ההיסטוריה של היישוב, ענפי החקלאות והתעשיה בו, נופיו, תחומי החינוך, התרבות והספורט, והאמנים מבין בני הקהילה.

שבעים פנים  ---  ארליך,ישראל  ---  תשנ"ג  ---  כ-70 ביוגרפיות קצרות של גדולי ישראל שהופיעו ב"הצפה", "הארץ", "פנים אל פנים" ו-"הבוקר".

שבעים פנים  ---  ארליך,ישראל  ---  תשנ"ג  ---  כ-70 ביוגרפיות קצרות של גדולי ישראל שהופיעו ב"הצפה", "הארץ", "פנים אל פנים" ו-"הבוקר".

שבעים פנים לחיים  ---  רוטנברג,מרדכי  ---   1994  ---  הפסיכולוגיה של החטא ביהדות מאנגלית: יצחק קומם.

שבעים פנים לתורה.  ---  ארנד,משה  ---  תש"ף  ---  כינוס כתבים של פרופ' ארנד ז"ל. בחלק הראשון מאמרים על דרכי פרשנות התורה, 14 ממפרשיה - 7 ראשונים ו-7 אחרונים, הוראת המקרא בישראל ועוד; בחלק השני מגוון רחב של נושאים : אגדות חז"ל, מועדים, תפילה, חינוך יהודי ועוד

שבעים שמונים תשעים (70 80 90).  ---  כספי,נתן. ישיב,אתי ואוריאל  ---  2022  ---  כספי, צלם במקצועו, יצא לצלם אנשים בני שבעים ומעלה. חברו אליו אתי ואוריאל ישיב אשר ראיינו את המצולמים וספרו את סיפורם.

שבעים שנה לנווה שאנן 1922-1992.  ---  נחמיאס,אלי (עורך)  ---  1992  ---  

שבעים שנה לעתונות הישראלית בארץ ישראל  ---  פבזנר,זלמן ]עורך[  ---  תרצ"ב  ---  

שבעים שנות חיל הקשר והתקשוב:  ---  רוזן,דניאל. נגל,מיכאל  ---  2018  ---  תולדותיו של חיל הקשר מהקמת השירות של ה"הגנה" ב-37' (שכלל יוני דואר ואיתותי דגל) ועד היכולת המתקדמת של ימינו. בפרקים: קשר קווי ב-48',רדיו תג"ם ב-56',רדיו קרקע- אוויר ול.א. ב-67',זירוי טרופוספרי,הכור בעירק,סייבר ועוד.

שבעים שנות חיל הקשר והתקשוב:  ---  רוזן,דניאל. נגל,מיכאל  ---  2018  ---  תולדותיו של חיל הקשר מהקמת השירות של ה"הגנה" ב-37' (שכלל יוני דואר ואיתותי דגל) ועד היכולת המתקדמת של ימינו. בפרקים: קשר קווי ב-48',רדיו תג"ם ב-56',רדיו קרקע- אוויר ול.א. ב-67',זירוי טרופוספרי,הכור בעירק,סייבר ועוד.

שבענו ונותרנו  ---  בן יוסף,ראובן  ---   1996  ---  

שבעת אגוזי הפלא  ---  אלכסנדר,תמר  ---   1992  ---  

שבעת הבעלים של אוולין הוגו.  ---  ג'נקינס ריד,טיילור  ---  2023  ---  רומן. כוכבת קולנוע הוליוודית בת כשמונים בוחרת בעיתונאית אלמונית לספר לה את סיפור חייה. העיתונאית קופצת על ההזדמנות החד פעמית להתפרסם ומגלה בדרך קשה מדוע נבחרה דווקא היא למשימה.

שבעת הגבורים של עקול קטפיש.  ---  בורמן,בן לוסין  ---  1982  ---  

שבעת הדברות החדשים :  ---  פרג,משה  ---  2013  ---  חיבור פילוסופי מאת רואה חשבון והוגה חובב. הספר דן בהיתכנות כינונו של מוסר מוחלט אוניברסלי (ואף מציע טיוטה), תוך התייחסות מוגבלת לגוף הפילוסופי העצום בנושא ולפרשנויות המקרא.

שבעת החדשים האחרונים  ---  לינדוואר,וילי  ---   1992  ---  מהולנדית:שמואל שניצר עדויות של שבע חברות ילדות ומכרות של א.פ.

שבעת החדשים האחרונים  ---  לינדוואר,וילי  ---   1992  ---  

שבעת החוקים הרוחניים של היוגה :  ---  צ'ופרה,דיפאק. סימון,דיוויד  ---  2007  ---  המחברים מציגים את ההיבט הרוחני של היוגה דרך שבעת החוקים הרוחניים להצלחה אותם פיתח צ'ופרה, גורו העידן החדש, באחד מספריו הקודמים.

שבעת החטאים :  ---  קליינברג,אביעד  ---  2007  ---  רשימות על כל אחד משבעת החטאים של הכנסייה הנוצרית, מתובלות בדוגמאות ובמובאות מן הספרות ומכתבי הקודש.

שבעת החטאים :  ---  קליינברג,אביעד  ---  2007  ---  רשימות על כל אחד משבעת החטאים של הכנסייה הנוצרית, מתובלות בדוגמאות ובמובאות מן הספרות ומכתבי הקודש.

שבעת החטאים של הזיכרון :  ---  שכטר,דניאל ל.  ---  2005  ---  המחבר סוקר את ממצאי המחקר העדכני אודות שבעה סוגים של שיבושי זיכרון: דעיכת הזיכרון, פיזור נפש, חסימה, ייחוס מוטעה, הטיה, השאה והתמדה.

שבעת החכמים :  ---  דיוגנס לארטיוס  ---  2020  ---  חלקו הראשון של חיבור מהמאה ה-3 המתאר את חייהם של פילוסופים מהעת העתיקה, מוצאם, משנתם, כתביהם ונסיבות מותם. חלק זה דן בשבעת חכמי העולם היווני וכולל למעשה 11 ביוגרפיות בשל מסורות שונות לגבי זהותם של השבעה

שבעת הטאים של הזיכרון .  ---  שכטר,דניאל ל  ---  2005  ---  

שבעת המינים (ספר) :  ---  תדהר,אברמי. אילן,חגית  ---  2007  ---  אלבום מאויר לילדים הסוקר את שבעת המינים המופיעים בתנ"ך, מתאר אותם בעזרת שירים ומובאות מן המקורות ואף כולל דוגמיות תלת ממדיות ממחישות של כל אחד מן השבעה.

שבעת המינים .  ---  אלון,עזריה  ---  2005  ---  

שבעת המינים תל יוסף  ---  ויץ,יוסף  ---   1930  ---  לנער כרך ח

שבעת המינים.  ---  אלון,עזריה  ---  2005  ---  סקירה אלבומית של שבעת המינים המופיעים בתנ"ך, הסברים לחשיבותם כבסיס הפיזי של העברי הקדום ודיון קצר על כל אחד משבעת המינים בהקשרו התנ"כי והחקלאי.

שבעת העקרונות לנישואים מאושרים :  ---  גוטמן,ג'ון מ'. סילבר,נאן  ---  2019  ---  ספר מבוסס מחקרים שנערכו בסיאטל. בין העקרונות (הפחות טריוויאליים) שבספר :תנו לבן הזוג להשפיע עליכם, פתרו את הבעיות הפתירות שלכם, צרו משמעות משותפת. הספר מלמד, בין היתר, כיצד לנבא גירושים.

שבעת הרועים :  ---  בר אושר,אבישי  ---  תשס"ג!  ---  החוברת מכילה, בלוויית תמונות, סקירה קצרה של התפקיד והתואר, סקירה היסטורית על-אודות ארבעה בתי הכנסת הספרדיים בהם נערכו טקסי ההכתרה, וכן סקירת תולדותיהם של שבעת ה"ראשונים לציון".

שבעת עמודי התנ"ך .  ---  קריב,אברהם  ---  1968  ---  

שבעת עמודי התנ"ך :  ---  קריב,אברהם  ---  2002  ---  אסופת מפגשים ומחקרים פרשניים העוסקים בסוגיות שונות במקרא,במגילת אסתר,ספר שופטים,קהלת,איוב ועוד.

שבעתיים כאור החמה.  ---  יונק,רוברט  ---  1960  ---  

שבץ  ---  תומאס,ד.ג.  ---   1994  ---  אנטומיה, מאפיינים קליניים, אבחון, טפול, גורמי סיכון ומניעה מאנגלית: צחי חיימן

שבר בית אחאב  ---  קמינקא,אהרן  ---  תש"א   ---  

שבר גאון  ---  גארדאן,מיכל   ---   1883  ---  

שבר ותיקון :  ---  בילסקי,אמילי ד'. שנאן,אביגדור [עורכים]  ---  2010  ---  קטלוג תערוכת הגמר של התחרות הרביעית על "פרס עדי להבעה יהודית באמנות ובעיצוב" שנושאה "שבר ותיקון". פרט ל-18 העבודות, בספר 11 מאמרים בנושא זה מאת מיכה אולמן, יאיר זקוביץ, עדין שטיינזלץ, בנימין לאו ואחרים.

שבר זמן :  ---  דינר,דן  ---  2009  ---  בחינת האירועים החשובים שהתרחשו באירופה בין 1917 ל-1989 מנקודת מבט פריפריאלית המאפשרת את פירושם בעזרת כמה צירי משמעות: אידאולוגי (ליברליזם-פשיזם, קומוניזם-קפיטליזם), גיאוגרפי (מזרח-מערב), אתני ועוד.

שבר זמן :  ---  דינר,דן  ---  2009  ---  בחינת האירועים החשובים שהתרחשו באירופה בין 1917 ל-1989 מנקודת מבט פריפריאלית המאפשרת את פירושם בעזרת כמה צירי משמעות: אידאולוגי (ליברליזם-פשיזם, קומוניזם-קפיטליזם), גיאוגרפי (מזרח-מערב), אתני ועוד.

שבר יוסף :  ---  אלגמיל,יוסף  ---  תשע"ב  ---  סקירה של תולדות הקהילות הקראיות בבגדאד ובמצרים על רבניהן ושושלותיהן העיקריות ושל עיקרי האמונה וההלכה הקראית, לרבות חיי נישואין, אישות, הפלה, כשרות, ברכות, חגים, אבל וקבורה, תחיית המתים, קץ הגלות וביאת המשיח.

שבר יוסף :  ---  אלגמיל,יוסף  ---  תשע"ב  ---  סקירה של תולדות הקהילות הקראיות בבגדאד ובמצרים על רבניהן ושושלותיהן העיקריות ושל עיקרי האמונה וההלכה הקראית, לרבות חיי נישואין, אישות, הפלה, כשרות, ברכות, חגים, אבל וקבורה, תחיית המתים, קץ הגלות וביאת המשיח.

שבר לב פצוע :  ---  אלרואי,גור. ברקנר,אלכסנדר  ---  2022  ---  מהדורה מוערת ליומן של רועה מחוות כנרת שב-1911 התאבד בירייה. בספר גם צילומים מכתב היד ומבוא על תכני היומן והקשרם ההיסטורי: הדמוגרפיה של העליה ה-2, מפגשם עם אנשי העליה ה-1,התאבדויות בחברה החלוצית וגורמיהן וכו'

שבר ענן :  ---  סושרד,עודד ד"ר  ---  2004  ---  ביוגרפיה מוסרנית של גרושתו המנוחה של המחבר, שנפלה בתחילה קורבן לאב מזניח ומאוחר יותר לבן זוג אלים.

שבר ענף ירוק.  ---  שגיא,בלה  ---  2021  ---  12 סיפורים.

שבר שבריריות : [שבר, שבריריות] :  ---  זהר,אילת [אוצרת]  ---  2012  ---  תערוכה בהשתתפות 15 אמנים המתבוננת במדיום החומר מבעד לרעיונותיו של דרידה על פירוק הניגודים הבינאריים המצויים בתשתית השפה. העבודות בוחנות את שבירת, ניפוץ ופיזור האובייקט הקרמי כאופנים של לידה מחדש.

שברו את הכלים :  ---  ויינשטיין,רוני  ---  2011  ---  מחקר היסטורי-סוציולוגי הבוחן את הפן הרעיוני של קבלת צפת, המסגרות המוסדיות והפרקטיקות הריטואליות שלה בהקשר הצרכים החדשים של הפרט והקהילה היהודיים על רקע תהליכי השינוי במרחב הלא-יהודי, בעיקר הקתולי.

שברו את הכלים :  ---  ויינשטיין,רוני  ---  2011  ---  מחקר היסטורי-סוציולוגי הבוחן את הפן הרעיוני של קבלת צפת, המסגרות המוסדיות והפרקטיקות הריטואליות שלה בהקשר הצרכים החדשים של הפרט והקהילה היהודיים על רקע תהליכי השינוי במרחב הלא-יהודי, בעיקר הקתולי.

שברון באפלה  ---  פרנסיס,דיק  ---   1996  ---  רומן. מותחן בלשי. מי מתעלל בסוסים? אליס קינט או המחבר? מאנגלית: רחל מורל

שברונות.  ---  בורלא,ליאור  ---  2013  ---  שירים העוסקים במסעו של המחבר במזרח: הודו, תאילנד, וייטנאם ועוד. "איזה אידיוט אני! / הייתי חייב לעלות על הרכבת מסטול יענו. / זו נסיעה של שבע-עשרה שעות, חשבתי, אני חייבת לקחת / משהו חזק [...]"

שברי אופק  ---  נוב,אילן  ---   1994  ---  התלבטויותיו האמנותיות של מוסיקאי חוזר בתשובה

שברי אור.  ---  אורבך,שולמית  ---  2021  ---  שירים: "במקום הנמוך בעולם / המלח נצב / לעדות: / פעם היתה אשה / שהפרה מצותה / ועתידה לוט // בענשה / משתכשכים היום תירים / ולשונם זרה / סופגים את מרפא מיתתה / ודמעותיה מלח"

שברי הללויה  ---  שטיין,שלמה  ---   1961  ---  שירים בכתב יד המחבר

שברי זכוכית שברי חיים : (שברי זכוכית, שברי חיים) :  ---  קון,ריטה ג'  ---  2020  ---  ממואר של ילידת 1927, בת לאב יהודי ואם גיורת. כמשפחה מעורבת הם נרדפו, אך בשל מוצאה הארי של האם לא גורשו למזרח ושרדו בברלין עד סוף המלחמה. הספר מתאר איפוא אירועים בעיר שאינם שכיחים בספרות הזיכרונות מהשואה

שברי יקיצות  ---  וינוקור,מלכה  ---   2000  ---  

שברי לוחות :  ---  עמנואל,שמחה  ---  2006  ---  הספר מבקש לשחזר, לתאר ולעתים אף לאתר את כתביהם האבודים של בעלי התוספות - חכמי גרמניה וצרפת במאות ה-12 וה-13 - בתחום ההלכה ופרשנות התלמוד על פי שרידים שנשמרו, מובאות בספרות ימי הביניים, עדויות ורמזים.

שברי מחשבות  ---  וויסמן,מלי  ---   1994  ---  שירים

שברי שיר מול ימפה.  ---  ויזלטיר,מאיר  ---  2016  ---  שירי רקוויאם לחברתו של ויזלטיר. נכתבו ונערכו לאחר מותה.

שברים .  ---  גל עצמון,נטע (אוצרת)  ---  2004  ---  

שברים :  ---  עמית,פנינה  ---  2014  ---  מחזור שירים בו מבקשת המחברת ללכוד את החוויה הפוסט-טראומיתית של הוריה ניצולי השואה, ואת הניכור ששרר בינם לבינה משום כך. "הם ישנים. / בכל זאת משהו מואר: הם / משולש שקדקדיו לא יפגשו - / אם אב ילדים"

שברים :  ---  גל עצמון,נטע (אוצרת)  ---  2004  ---  קטלוג תערוכה עברי-אנגלי. אמנים שונים מבטאים ביצירותיהם אקטואליה ארצישראלית באמצעות טכניקה עתיקת יומין - הפסיפס. הקדמה מאת אוצרת התערוכה - נטע גל-עצמון. ראו ערך לועזי.

שברים במראה :  ---  אורן,גל  ---  2014  ---  9 מסות שכמכלול עוסקות בהתערערות המוסכמות החברתיות והדתיות של התרבות האירופית כרקע וכזרז למיטב היצירה הספרותית של מפנה המאה ה-20. נידונים קפקא, ת"ס אליוט, טולסטוי, פונטאנה, וולף, דוסטוייבסקי, המסון, פרוסט ומאן

שברים במראה :  ---  אורן,גל  ---  2014  ---  9 מסות שכמכלול עוסקות בהתערערות המוסכמות החברתיות והדתיות של התרבות האירופית כרקע וכזרז למיטב היצירה הספרותית של מפנה המאה ה-20. נידונים קפקא, ת"ס אליוט, טולסטוי, פונטאנה, וולף, דוסטוייבסקי, המסון, פרוסט ומאן

שברים ואור.  ---  צים,יעקב (צימברקנופף,יעקב)  ---  2004  ---  זכרונות המחבר מתקופת השואה, מלווים בציורים שצייר במשך השנים. המחבר, יליד פולין 1920, מתאר נקודות שבר מגלגוליו במחנות, אבל גם רוח של תקווה.

שברים ומכפלות.  ---  וייכרט,רפי  ---  2010  ---  שירים. "עם/ המצופים/ סביב/ זרועותיך/ את/ נראית/ כישו/ קטן/ מתנדנד/ על/ צלב/ בין/ אויר/ למים".

שברים ורעש.  ---  הירש,אלי  ---  2016  ---  קובץ שירים ישנים (הספר 'רעש' 1986, בשלמותו) וחדשים

שברים לא פשוטים.  ---  סילברמן,אורנה  ---  2015  ---  ספר השירה השני מאת המחברת. "הלכתם לכם לעולמכם, / מתים יקרים. / כבר איני יודעת מי אתם / רק משקיפה ממרחק / רואה ענני נוצה. // לאן הלכתם ? מה מצאתם? / מתי תשובו / ונפרד?"

שברים נאספים לשירה :  ---  כהן,מרדכי דוד  ---  2017  ---  אנתולוגיה של שירה עברית המתייחסת לתפילה היהודית. השירים ערוכים לפי סוגי התפילה (ימים נוראים, סליחות, ראש השנה וכו'). לצד כל שיר ישנו ביאור לשיר ולתפילות בו.במשוררים:עמיחי,זלדה,גורי,גולדברג,סומק,משעול ועוד.

שברים פשוטים.  ---  עזוז,משה  ---  2020  ---  סיפורים הנשמעים ע"י קולות גבריים ונשיים לסירוגין. הארוטיקה נשקפת מבעד לדמויות המאכלסות את הסיפורים.

שברים שלמים  ---  בונדי,רות  ---   1997  ---  אוטוביוגרפיה, ילדות בפראג, השלטון הנאצי, עליה, עולם העתונות הישראלית.

שברים שלמים .  ---  בונדי,רות  ---   1997  ---  

שבריר שנייה.  ---  באלדאצ'י,דיוויד  ---  2007  ---  רומן מתח. שני סוכנים חשאיים בדימוס, כל אחד והמשקעים הדרמטיים שהוא גורר מעברו, חוברים יחדיו למשימה אחרונה.

שבריר שנייה.  ---  באלדאצ'י,דיוויד  ---  2007  ---  רומן מתח. שני סוכנים חשאיים בדימוס, כל אחד והמשקעים הדרמטיים שהוא גורר מעברו, חוברים יחדיו למשימה אחרונה.

שבריר.  ---  טולץ,סטיב  ---  2011  ---  רומן. ג'ספר המספר מציג את קורותיו בהומור סרדוני מתוך תא כלאו. סיפורו של ג'ספר נסוב סביב משפחתו - עם דגש על אביו, הגאון השנוא - ועובר מאוסטרליה לפריז לתאילנד ובין בתי-כלא, ספינות פליטים ואולמות באולינג.

שבריר.  ---  טולץ,סטיב  ---  2011  ---  רומן. ג'ספר המספר מציג את קורותיו בהומור סרדוני מתוך תא כלאו. סיפורו של ג'ספר נסוב סביב משפחתו - עם דגש על אביו, הגאון השנוא - ועובר מאוסטרליה לפריז לתאילנד ובין בתי-כלא, ספינות פליטים ואולמות באולינג.

שברירים.  ---  בת חנה,הנר  ---  2012  ---  שירים קצרצרים המביעים מערכת יחסים בין שתי נשים. "הגעגוע כמו פקמן רצחני / אוכל בי בכל פה / ואני כבולה בחוטיו של רובינזון / טובעת במי אפסים"

שברצף :  ---  לוין,אורנה  ---  2019  ---  מחקר פרשני במכלול יצירת פרנקל הנשען על תיאוריית הלא-מודע הפוליטי של ג'יימסון. הספר טוען כי התמורות בפואטיקה שלה הקדימו ובישרו מהפכים אידיאולוגיים. הניתוח נעשה ב-3 חטיבות תמטיות: השואה, הקיבוץ וה'אחר'

שבשבת :  ---  זמורה,צבי  ---  2005  ---  שירים. "כתב, כתב, כתב/אם רק בא לך/אם אתה מכרח/שטיות גם/אל תקח ללב, הכל משחק/לאו דוקא לילדים/השתעשע, קנה מסכה/התחפש ללצן/ספר כפי העולה/אם רק בא לך.../...שחק אותה/".

שבשבת.  ---  גבריאל,אשר  ---  2019  ---  רומן. נסיעה למנהטן מפגישה את הגיבור עם אהבה ישנה. בעודו נוסע ברכבת התחתית הוא רואה את דמותה החולפת ומושך את בלם החירום.

שבשבת.  ---  גבריאל,אשר  ---  2019  ---  רומן. נסיעה למנהטן מפגישה את הגיבור עם אהבה ישנה. בעודו נוסע ברכבת התחתית הוא רואה את דמותה החולפת ומושך את בלם החירום.

שבשמים ובארץ.   ---  אוריון,עזרא  ---  2006  ---  קטלוג תערוכה רטרוספקטיבית של האמן והפסל הסביבתי, יליד קיבוץ בית-אלפא.עבודותיו של אוריון,ביניהן עבודתו המונומנטלית "אל האנפורנה" הניצבת למול הרי ההימאליה, עוסקות בטרסצנדנטי ובנשגב. בעברית ובאנגלית.

שבשתא :  ---  פלדמן,דפנה  ---  2022  ---  "... הגענו לבית, הרגשתי לא טוב, . עלה לי הדרינק לגרון. / סליחה אז אמרתי, ותכף ברחתי / לפני שאקיא בסלון. / אחרי שסימתי, עינים הרמתי, / פתחתי ארון תרופות. / זה לא יתכן, יש משחת אגיסטן, ועוד 'ענינים' של בנות. ..."

שבשתא :  ---  פלדמן,דפנה  ---  2022  ---  "... הגענו לבית, הרגשתי לא טוב, . עלה לי הדרינק לגרון. / סליחה אז אמרתי, ותכף ברחתי / לפני שאקיא בסלון. / אחרי שסימתי, עינים הרמתי, / פתחתי ארון תרופות. / זה לא יתכן, יש משחת אגיסטן, ועוד 'ענינים' של בנות. ..."

שבת  ---  ספורטה,ר  ---    ---  

שבת :  ---  גרוס,בנימין  ---  2015  ---  מסה העוסקת בייעודיה המטפיזיים של השבת - קידוש הזמן, חיבור בין הטבע להיסטוריה ובין בריאת העולם לאפשרות הגאולה המשיחית, ובסיס לארגון החיים החברתיים. כן נידונה השבת בראי פיוטיה, תפילותיה ומזמור צ"ב בתהלים

שבת :  ---  בלידשטיין,יעקב (ע.)  ---  2004  ---  מאמרים אנגליים ועבריים על תפיסת מושג השבת במסורות היהודיות השונות לאורך ההיסטוריה, השבת בחברה הישראלית, הביקורת הנוצרית על השבת היהודית, ההיסטוריה החברתית של השבת ועוד. ראו גם ערך לועזי.

שבת אחים .  ---  דרומי,אורי (ע)  ---  2005  ---  

שבת אחים :  ---  דרומי,אורי (ע.)  ---  2005  ---  קובץ מאמרים הדן בפולמוס המתמשך בין חילונים לדתיים ובתולדותיו: דיון בתולדות הקרע שבין הציונות לאורתודוקסיה, פרקים בתולדות היחס שבין דת למדינה, הצעות לפתרון הפולמוס שהועלו במהלך השנים ועוד.

שבת בקיבוץ 1998 1922  ---  תמיר,טלי (אוצרת)  ---   1998  ---  קטלוג תערוכה,

שבת בקיבוץ 1998 1922 .  ---  תמיר,טלי (אוצרת)  ---  1998  ---  

שבת בשבתו .  ---  שטאל,אברהם  ---  1970  ---  

שבת דתית שבת חילונית  ---  ארזי,סימון ואחרים  ---   2000  ---  בית שמואל והיברו יוניון קולג'

שבת הארץ  ---  קוק,אברהם יצחק הכהן  ---  תרצ"ז  ---  

שבת הייתה שבת : (שבת היתה שבת)   ---  בוסי,דודו (עורך)  ---  2023  ---  35 כותבות וכותבים התכנסו לכתוב את סיפוריהם על ובצד משחק הכדורגל.

שבת העולם  ---  שלום,ש  ---  תש"ה   ---  

שבת וחודש  ---  אלפסי,יצחק  ---  תשמ"ט  ---  

שבת ומועד  ---  קוסובסקי,יצחק  ---  תש"ו   ---  השנה ומועדיה חלק א

שבת ומועד בחצרות צדיקים.  ---  רז,שמחה  ---  2010  ---  אסופה רחבת-יריעה של מעשיות צדיקים, המקיפה את כל גדולי החסידות לדורותיהם, ערוכה ע"פ המועדים ומוגשת בסט מהודר בן שני כרכים.

שבת ומועד בצה"ל  ---  אבידן(זמל,)אברהם משה  ---  תש"ן  ---  

שבת ומועד לילדי ישראל .  ---  פרוש,מ צ  ---    ---  ציורים מאת ג רוזנטל .

שבת מלכתא  ---  עמיאל,משה אביגדור  ---  תרצ"ז  ---  חודש תעמולה למען השבת אדר תרצ"ז.

שבת עם הילדה  ---  זכאי,דובי  ---   2000  ---  הצעות להפעלת המשפחה והילדים בשבת. צייר:המחבר

שבת צהריים  ---  בן שאול,משה  ---    ---  

שבת ראשון שני  ---  פיליפו,אדוארדו דה-  ---  1991  ---  מחזה תרגם מאיטלקית:דני הורוביץ

שבת ראשון שני  ---  פיליפו,אדוארדו דה-  ---  1991  ---  מחזה תרגם מאיטלקית:דני הורוביץ

שבת שבנסתר  ---  בן ישראל,אשר  ---  תש"ט   ---  

שבת.  ---  מקיואן,איאן  ---  2005  ---  רומן. סדרת אירועים משפיעים במישרין ובעקיפין על חייו של גבר לבן, מנתח מוח מצליח החי בפסגת החיים המודרניים. רצף הארועים מנכיחים בגלוי ובסמוי את שבריריותו של האושר בחברה מערבית דקדנטית.

שבת.  ---  מקיואן,איאן  ---  2005  ---  רומן. סדרת אירועים משפיעים במישרין ובעקיפין על חייו של גבר לבן, מנתח מוח מצליח החי בפסגת החיים המודרניים. רצף הארועים מנכיחים בגלוי ובסמוי את שבריריותו של האושר בחברה מערבית דקדנטית.

שבתאות  ---  ברנאי,יעקב  ---   2000  ---  הרקע ההסטורי להתפרצות השבתאות,ההתפשטות,הפולמוס עם מתנגדיה, יחסה של ההיסטוריוגרפיה האורתודוקסית אליה,מקורות לתולדותיה.

שבתאות היבטים היסטוריוגרפיים : (שבתאות - היבטים היסטוריוגרפיים) :  ---  ברנאי,יעקב  ---  2020  ---  8 מחקרים בהיסטוריוגרפיה האורתודוקסית של השבתאות (חלקם בתרגום ראשון לעברית); מהדורות מוערות למחקר של שמואל אטינגר על פולמוס עמדן-אייבשיץ ולהרצאות של גרשם שלום מ-1960/1; 5 ביקורות ספרים על השבתאות, ועוד

שבתאי  ---  פינקי  ---   2000  ---  קומיקס על איש מחשבים.

שבתדיקע שוועבעלעך :  ---  פעלזענבאום,מיכאל  ---  2004  ---  

שבתדיקע שמועסן .  ---  צאנין,מ  ---  1957  ---  

שבתות בירושלים  ---  לוי,יצחק נחום  ---  תש"ח  ---  בלווית צלומי בתי כנסת

שבתי :  ---  יעקבזון,ד'  ---  2011  ---  רומן המתרחש בישיבת 'חפץ חיים' בבני-ברק במהלך חודש אלול תשט"ו (1955). הספר, המבוסס על סיפור אמיתי, מתאר את חיי הישיבה בתקופת השיקום שלאחר השואה. שמו של הספר רומז לפסוק בתהלים כ"ז ("שבתי בבית ה' כל ימי חיי").

שבתי וראה תחת השמש :  ---  ניפו,דוד  ---  2014  ---  ציורי שמן על בד ופחם על נייר (נוף, טבע דומם, תפנימים ודיוקנאות) שהקומפוזיציות המדוקדקות שלהם והתבוננותם המורכבת באור מהווים מצע לעיסוק מושגי במיקום המבט, באיזון בין 'אני' ל'עולם' ובדואליזם של אור פיזי ומטפיזי

שבתי לוי :  ---  חורב,שי  ---  2022  ---  מונוגרפיה על מי שכיהן כסגנו של חסן שוקרי בשנות ה-30 וכראש העיר חיפה בשנות ה-40. נידונים פעילותו הקודמת בפיק"א, יחסיו עם שלטונות המנדט והאוכלוסיה הערבית, יוזמותיו המוניציפליות, המעבר המינהלי ב-1947-8 ועוד

שבתי לוי :  ---  חורב,שי  ---  2022  ---  מונוגרפיה על מי שכיהן כסגנו של חסן שוקרי בשנות ה-30 וכראש העיר חיפה בשנות ה-40. נידונים פעילותו הקודמת בפיק"א, יחסיו עם שלטונות המנדט והאוכלוסיה הערבית, יוזמותיו המוניציפליות, המעבר המינהלי ב-1947-8 ועוד

שבתי צבי *  ---  ז'ולבסקי,ירז'י  ---   1924  ---  

שבתי צבי **  ---  ביסטריצקי,נתן (אגמון)  ---  תרצ"א  ---  

שבתי צבי :  ---  רומן,ידין  ---  2015  ---  מסע גאוגרפי-היסטורי בעקבות האישים והאירועים שחוללו את ההתעוררות המשיחית ב-1666. הספר, הגדוש בצילומים ואיורים, מספק סיור מודרך במוקדיה, מעזה וצפת ועד שלל הקהילות שנוסדו באימפריה העותמנית לאחר גירוש ספרד

שבתי צבי :  ---  רומן,ידין  ---  2015  ---  מסע גאוגרפי-היסטורי בעקבות האישים והאירועים שחוללו את ההתעוררות המשיחית ב-1666. הספר, הגדוש בצילומים ואיורים, מספק סיור מודרך במוקדיה, מעזה וצפת ועד שלל הקהילות שנוסדו באימפריה העותמנית לאחר גירוש ספרד

שבתי צבי א+ב.  ---  שלום,גרשם  ---  1967  ---  

שבתי צבי והתנועה השבתאית בימי חייו א-ב.  ---  שלום,גרשם  ---  2021  ---  הדפסה מחודשת לספרו המונומנטלי של שלום משנת תשי"ז שהפך לספר יסוד בחקר השבתאות ושמשלב מחקר ביוגרפי על שבתי צבי עם ניתוח הרקע להתעוררות התנועה, הגורמים להצלחתה והתפשטותה וגלגוליה אחרי המרת הדת של צבי

שבתי צבי והתנועה השבתאית בימי חייו א-ב.  ---  שלום,גרשם  ---  2021  ---  הדפסה מחודשת לספרו המונומנטלי של שלום משנת תשי"ז שהפך לספר יסוד בחקר השבתאות ושמשלב מחקר ביוגרפי על שבתי צבי עם ניתוח הרקע להתעוררות התנועה, הגורמים להצלחתה והתפשטותה וגלגוליה אחרי המרת הדת של צבי

שבתיאל .  ---  גאלדפאדען,אברהם  ---  תרנ"ז  ---  

שגיאות גאוניות :  ---  ליביו,מריו  ---  2013  ---  ספר מדע פופולרי המתאר את דרכם של 5 מדענים, ממודלים שגויים לפריצות דרך מדעיות. נידונות הטעויות של דרווין (כללי התורשה), קלווין (גיל כדור הארץ), פולינג (מבנה הדנ"א), הויל (המפץ הגדול) ואיינשטיין (התפשטות היקום).

שגיאות כתיבה  ---  אברמוביץ,שלמה  ---  1991  ---  שירים

שגיאות נכונות.  ---  בר אב,תלמה (בר-אב,תלמה)  ---  2014  ---  ספר עצות מאת פסיכותרפיסטית, חסידתו של אלפרד אדלר. העצות מתמקדות בתרגומן של שגיאות ל"שגיאות נכונות" - מהן ניתן להפיק תובנות ותועלת - בשלל תחומים: אהבה וזוגיות, הורות, חינוך והוראה, תסביכים התנהגותיים ועוד.

שגיאות קטנות.  ---  בלאק,בנג'מין  ---  2010  ---  רומן. קוורק, רופא פתולוג, מגלה כי גיסו זייף ברשומותיו את סיבת מותה של אישה צעירה. הסקרנות המתעוררת בו הופכת לאובססיה בה הוא דובק על אף שהחקירה שלו מעוררת התנגדות עזה מצד גורמים עלומים ואלימים.

שגיאות קטנות.  ---  בלאק,בנג'מין  ---  2010  ---  רומן. קוורק, רופא פתולוג, מגלה כי גיסו זייף ברשומותיו את סיבת מותה של אישה צעירה. הסקרנות המתעוררת בו הופכת לאובססיה בה הוא דובק על אף שהחקירה שלו מעוררת התנגדות עזה מצד גורמים עלומים ואלימים.

שגיאתון  ---  גל,רינה (ליקטה)  ---   1978  ---   ציורים - זאב

שגיון בשנים  ---  ארנוט,מאיה  ---   1981  ---  רומן מקורי

שגיונו של אלמאיר .  ---  קונראד,ג'וזף  ---  1961  ---  

שגיונות ברוקלין.   ---  אוסטר,פול   ---  2006  ---  הרומן השנים-עשר למחבר. סוכן ביטוח לשעבר שמשפחתו מתנכרת לו פורש לחיים של בדידות מרירה לברוקלין, תוך נסיון להתאושש ממחלת הסרטן. סדרת פגישות עם פסיפס דמויות ססגוני מזמנות לו מפגש מחודש ומתקן עם החיים.

שגיונות טאלי  ---  וילסון,לנפורד  ---   1991  ---  עברית - עדה בן נחום

שגעון  ---  יעקבסון,גיא  ---  !1989  ---  שירים והגיגים דו לשוני:עברית-אנגלית

שגעון .  ---  רייכר,גדעון  ---   1980  ---  

שגעון ויטגנשטיין.  ---  דבואן,פרנסואז  ---  2010  ---  חיבור שנכתב ע"י פסיכואנליטיקאית ומתאר שורה של שיחות טיפוליות עם חולים פסיכוטיים, השזורות ב"שיחות" עם ויטגנשטיין. באמצעות פילוסופיית הלשון שלו מנסה המחברת-מטפלת לפענח את מנגנוני התפיסה של מטופליה.

שגעון ויטגנשטיין.  ---  דבואן,פרנסואז  ---  2010  ---  חיבור שנכתב ע"י פסיכואנליטיקאית ומתאר שורה של שיחות טיפוליות עם חולים פסיכוטיים, השזורות ב"שיחות" עם ויטגנשטיין. באמצעות פילוסופיית הלשון שלו מנסה המחברת-מטפלת לפענח את מנגנוני התפיסה של מטופליה.

שגרה :   ---  אוירבך,ברק  ---  2009  ---  ספר שיריו הראשון של המחבר. "זה קשה. / קשה לחשוב / קשה להבין / קשה לראות / קשה להרגיש / קשה להסתיר / קשה להכחיש / קשה לחיות. / זה קשה."

שגרה.  ---  שקייר,מחמוד  ---  2020  ---  סיפורים קצרים עד מאוד המתארים מקומות ודיוקנאות בבחינת תמונות קצרות של חיים. המחבר, יליד ירושלים, 1941, שגורש מישראל ללבנון.

שגרה.  ---  שקייר,מחמוד  ---  2020  ---  סיפורים קצרים עד מאוד המתארים מקומות ודיוקנאות בבחינת תמונות קצרות של חיים. המחבר, יליד ירושלים, 1941, שגורש מישראל ללבנון.

שגריר ישראל על הירח  ---  בן זאב,מיכאל  ---   2000  ---  במדינה מסורת ה"מתיחות" ו"אכלת אותה" נמשכת,והפעם...במכתבים.

שגריר ישראל על הירח .  ---  בן זאב,מיכאל  ---  2000  ---  

שגריר ישראל על מאדים :  ---  בן זאב,מיכאל  ---   2001  ---  חברות ועסקים במדינה. מסורת ה"מתיחות" ו"אכלת אותה" נמשכת,והפעם...במכתבים נוספים.

שגרירות  ---  כרמל,רני וחזי  ---    ---  

שגרירות ישראל בפריס גן של שלום .  ---  קנפו,דוד כלימור,תגית  ---  2005  ---  

שגרירים אילמים :  ---  ברם,שחר  ---  2014  ---  דיון בשירי הספר 'פסל ומסכה' של ריבנר המתארים יצירות אמנות. הספר דן הן בשאלות עקרוניות של אקפרסיס (ייצוג מילולי של ייצוג ויזואלי) והן בחשיפה העקיפה של עולם פנימי של סובייקט (נעדר) שמוראות המאה ה-20 שקועים בו.

שגשוג תרבותי היש בו חוקיות :  ---  רינג,ישראל  ---  1994  ---  

שגשוג תרבותי היש בו חוקיות?  ---  רינג,ישראל  ---   1994  ---  נסיון לעמוד על הקשר לאורך ההסטוריה,ואף בעתיד,בין פריחה אינטל קטואלית לפקטורים אחרים.סדרת דעת זמננו.כרך I במחקרי חוקיות הס

שד ופיה :  ---  הולדשטיין,סברינה  ---  2005  ---  שירה ארוטית.

שד לילה שחור :  ---  בוזגלו,שמעון (ע.)  ---  2006  ---  האסופה מאגדת מבחר נאה של שירה לירית יוונית, מן השליש השני של המאה השמינית לפנה"ס ועד לסוף המאה השמינית לפנה"ס, מלווה בהקדמות והערות מבהירות.

שד משחת  ---  גרצ'וק,נחמה  ---   1970  ---  

שד קטן  ---  דותן,דודו  ---   1996  ---  זכרונות ילדות כתובים כרומן

שד"ל מגיש משירי ריה"ל  ---  האובן (נבו,)יוסף(ע).  ---   1996  ---  כולל מבוא הערות ומוספים

שד"ל מגיש משירי ריה"ל .  ---  האובן,יוסף (נבו) (ע)  ---  1996  ---  

שדה אילן  ---    ---  תשי"ט  ---   נמצא תחת ספר

שדה אילן ב'  ---    ---  תשכ"ח  ---   נמצא תחת ספר

שדה אליהו  ---  בר גיורא,נפתלי  ---  תשט"ז  ---  

שדה בור :  ---  פוליאקין,שרון  ---  2011  ---  ציורי שמן על בד, חלקם בשילוב אובייקטים פיסוליים תלויים או מוצמדים, ומיצבי פיסול. בעבודות החדשות פוליאקין מפתחת איקונוגרפיה אישית, מתכתבת עם מסורת הציור הקלאסי ועוסקת לראשונה גם בתלת-מימד.

שדה המערכה : עלי זית וחרב טז :  ---  מן,ניר (עורך)  ---  2016  ---  7 מחקרים בקרבות תש"ח (מבצע 'יקב', פרספקטיבת המחקר הסורי על קרב צמח וה'דגניות', חלוקת השבטים הבדווים בין צדי המתרס וכו'), רב-שיח בנושא מלחמת סיני ודיון בהיבט המודיעיני של עסקת הנשק הצ'כוסלובקית-מצרית, ועוד

שדה התעופה זה לא מקום לילדים  ---  דותן,יובל  ---   2000  ---  שירים של ישראלי.השיר"צפוף בדשא":הדשא כאן מעט רטב/קשה לנשום, אני צפוף/כבד מדי לעוף/תרדי לי עוד,שלא אמות...

שדה התפוחים הקדושים :  ---  סטפנסקי,יוסף  ---  2010  ---  אלבום עתיר צילומים הסוקר ע"פ ממצאים ארכיאולוגיים ותעודות היסטוריות את תולדות בית הכנסת שע"פ המסורת הצפתית עומד בשדה שבו קיבלו האר"י ותלמידיו את השבת. בספר גם תיאור מפורט של הארכיטקטורה ועיצוב הפנים.

שדה ואילן  ---  ויץ,יוסף  ---   1945  ---  

שדה ומסגרת  ---  הרשב,בנימין  ---   2000  ---  תורת הטקסט הספרותי,לשון ועולם,מסגרות הדיון.

שדה חיטה-קו הגמר  ---  חזק,יחזקאל  ---  1989  ---  

שדה חיים (ספר) .  ---  זעליגסבערג,מרדכי חיים  ---  1845  ---  

שדה משחת  ---  דה לה בארקה,קאלדרון  ---   1991  ---  נוסח עברי מעובד - עדה בן נחום

שדה פסלים .  ---    ---  1968  ---  

שדה צופים .  ---    ---  1860  ---  בני גומר וגלות ספרד (מאדלינגער), שלש פרשיות (דובש), הוראת שם שדי (קרכמאל), באור איזה כתובים (שה"ם)

שדה קרב ארץ  ---  האברד,ל רון  ---   1990  ---  א' ב' מאנגלית - עמנואל לוטם

שדה קרב ארץ  ---  האברד,ל.רון  ---  1990  ---  מאנגלית:עמנואל לוטם

שדה ראייה .  ---  ברתיני,ק א  ---  1977  ---  

שדה ראייה.   ---  גינות,שי  ---  2008  ---  צילומיה האמנותיים של המחברת, המציגים ברובם פיסות נוף ומרחבים צבעוניים מופשטים ומעומעמים, לצד שירים ומובאות מכתבים שבחרה להציב לצידם. בין הכותבים: בובר, קאנדינסקי, לאה גולדברג ואגי משעול.

שדה ראייה.   ---  גינות,שי  ---  2008  ---  צילומיה האמנותיים של המחברת, המציגים ברובם פיסות נוף ומרחבים צבעוניים מופשטים ומעומעמים, לצד שירים ומובאות מכתבים שבחרה להציב לצידם. בין הכותבים: בובר, קאנדינסקי, לאה גולדברג ואגי משעול.

שדה של 13  ---  פרנסיס,דיק  ---   1999  ---  רומן מתח במסלול מרוצי הסוסים

שדה של קוצים  ---  קוטלר,יאיר  ---  1990  ---  מלחמות המחבר כעתונאי בגילויי השחיתות במדינת ישראל

שדה של קוצים .  ---  קוטלר,יאיר  ---  1990  ---  

שדה תלתן.  ---  בן בשט,שלמה  ---  2018  ---  סיפורים קצרים השואבים את עלילתם מילדותו של המחבר במושב בית חנן בשנות החמישים.

שדוכין  ---  גוגול,נ ו  ---  תש"ה   ---  

שדות אדומים :  ---  אגמון,תמר  ---  2007  ---  המחברת מתארת את חייו של דודה, בנימין מונטר, מחללי קרב תל חי. התיאור אקדמי ומתבסס על מסמכי ארכיונים וראיונות.

שדות אסורים .  ---  איילון,איתן שורק,חגית (אוצרים)  ---  2006  ---  

שדות אסורים :  ---  איילון,איתן. שורק,חגית (אוצרים)  ---  2006  ---  קטלוג תערוכה אלבומי בעברית-אנגלית המוקדש לסיפור תולדות הפרג והשמוש שעושה בו האדם מקדמת דנא ועד היום. כולל מאמרים ותצלומים רבים של ארטיפקטים ויצירות מתרבויות שונות.

שדות הזיכרון  ---  ברזניץ,שלמה  ---  1993  ---  

שדות הזיכרון.  ---  ברזניץ,שלמה  ---   1993  ---  זכרונות המחבר מילדותו בתקופת השואה בלווי נתוח הארועים כפסיכולוג.

שדות העיוורון.  ---  בראל,יוסי (בהרנבו,יוד)  ---  2016  ---  רומן אוטוביוגרפי-לכאורה המספר על אשפוז הגיבור עקב פגיעות קשות בגוף ובנפש ועל יחסיו החידתיים עם עיוורת. העמוד האחרון מעז לקוות: "היוד הזה הוא הלהיט [...] תרגמו אותו לכמה שפות [...] מועמד לפרס גונקור". נאחל בהצלחה.

שדות הציד הנצחיים.  ---  חמו,יוסי  ---  2013  ---  רומן. המספר, שרגע מותו מגיע עם תחילת הספר, נסחף למסע פוסט מורטם רוחני-פילוסופי, אשר במהלכו הוא שב לאירועים שונים בחייו, מהרהר בקשרים האנושיים שרקם ומגיע לתובנות.

שדות התהילה  ---  רואו,ז`אן  ---   1992  ---  שיחזור והתמודדות עם העבר מצד הדור שלאחר שתי מלחמות העולם. מצרפתית : מרים טבעון

שדות התהילה .  ---  רואו,ז'אן  ---  1992  ---  מצרפתית - מרים טבעון

שדות התהילה.  ---  רואו,ז'אן  ---  2007  ---  מהדורה משופצת ומותקנת מחדש של הרומן, המספר את את תולדותיה של משפחה בעמק הלואר בשנים 1912-1963.

שדות ולב  ---  קושניר,שמעון  ---   1962  ---  

שדות ומזוודות :  ---  עוז,אברהם  ---  2014  ---  מחקר הבוחן את מנעד ההתמודדויות של המחזאות העברית המודרנית עם הנרטיב הציוני על הנחות היסוד שלו והזהות שכונן, מהצגות החובבים הראשונות בימי העליה הראשונה, דרך מחזאות השואה ועד לקינן, אלוני, לוין, סובול ולאור.

שדות ומזוודות :  ---  עוז,אברהם  ---  2014  ---  מחקר הבוחן את מנעד ההתמודדויות של המחזאות העברית המודרנית עם הנרטיב הציוני על הנחות היסוד שלו והזהות שכונן, מהצגות החובבים הראשונות בימי העליה הראשונה, דרך מחזאות השואה ועד לקינן, אלוני, לוין, סובול ולאור.

שדות זרים  ---  אוריין,יהודית  ---   1982  ---  סיפורת מתורגמת 0891-5791

שדות ירקים .  ---  תלמי,אפרים  ---  1953  ---  

שדות ליד הבית.  ---  אלקויטי,לוסי  ---  2017  ---  שירים בסגנון ההאיקו היפני: "בין בנינים/ מתפרצת בשקט/ זריחה אדמה"; "רגבים חמים/ פוסעת יחפה/ עם הנמלה"; "אחרי הגשם/ עושה סיבוב בגנה/ חלזון צעיר". עם איורים שאיירה אלקויטי בצד השירים.

שדות מגנטיים  ---  כהנא כרמון,עמליה  ---   1977  ---  

שדות נלוזים.  ---  קיש,סיון  ---  2020  ---  רומן מתח בלשי המתאר את פעלו של רוצח סדרתי הפועל ברומא.

שדות סמנטיים .  ---  סוברן,תמר  ---  תשנ"ד  ---  דיון על מושג "הדמיון":חלוקת תאור ההתנסות האנושית מבחינה לשונית לשדות

שדות פלפל לנצח. ("שדות פלפל לנצח...").  ---  יעקבוב זמיר,מלכה  ---  2015  ---  ציורי שמן על בד מופשטים ואקסטטיים במשיחות מכחול דינמיות ובצבעוניות רב-גונית עשירה. העבודות הדחוסות עוקבות אחר המורפולוגיה של הנוף - הפיזי (ברבות מהן יש ייצוג חצי-פיגורטיבי של שדות פלפל), המטפיזי והפנימי

שדות רחוקים  ---  פריישטדט,פיטר  ---   1995  ---  אוטוביוגרפיה של במאי קולנוע ישראלי. מצ'כית: רחל הר צבי

שדות שבעמק  ---  בן אמתי,לוי  ---  תש"י   ---  

שדות של בדידות :  ---  מיכלסקה סלוצקי,הלה  ---  2014  ---  זכרונותיה של ילידת הכפר גורקי במחוז ורשה. הספר מתאר את בריחתה החוזרת ונשנית עם בעלה לביאליסטוק,לסלונים ולוורשה, את רצח בעלה בשל פעילותו המחתרתית בארמיה קריובה והישרדותה שלה ושל שתי בנותיה בזהויות בדויות

שדות של בדידות :  ---  מיכלסקה סלוצקי,הלה  ---  2014  ---  זכרונותיה של ילידת הכפר גורקי במחוז ורשה. הספר מתאר את בריחתה החוזרת ונשנית עם בעלה לביאליסטוק,לסלונים ולוורשה, את רצח בעלה בשל פעילותו המחתרתית בארמיה קריובה והישרדותה שלה ושל שתי בנותיה בזהויות בדויות

שדות.  ---  רובנר,מיכל  ---  2006  ---  קטלוג תערוכה טקסטואלי המאגד תחתיו מבחר מצומצם של מאמרים העוסקים ביצירותיה של רובנר, אמנית וידאו ישראלית ששמה יצא למרחקים.

שדות.  ---  רובנר,מיכל  ---  2006  ---  קטלוג תערוכה טקסטואלי המאגד תחתיו מבחר מצומצם של מאמרים העוסקים ביצירותיה של רובנר, אמנית וידאו ישראלית ששמה יצא למרחקים.

שדים  ---  דוסטוייבסקי,פ מ  ---   1929  ---   תרגם - ש הרברג

שדים :  ---  דוסטויבסקי,פיודור מיכאילוביץ'  ---  2003  ---  תרגום חדש לרומאן רחב היריעה,שבמרכזו אנשי תנועות המחתרת הרדיקליות ברוסיה בשנות ה-70 של המאה ה-19.בסוף הספר אחריות דבר מאת דימיטרי סגל.

שדים :  ---  אביב,נעמי. אביר,לאה [אוצרות]  ---  2008  ---  קטלוג תערוכה החוקרת את "שד" העבר המשותף לשתי התרבויות ואחיזתו ביחסי שני העמים. הקטלוג כולל מאמרים וראיון קבוצתי עם האמנים. בין הישראלים: תמר גטר, רועי רוזן, אורן אליאב, סיגל פרימור ואחרים.

שדים חומים  ---  מיכאל,סמי  ---   1993  ---  

שדים יהודים :  ---  דגן,חגי  ---  2019  ---  לקסיקון הסוקר את מאות השדים הנזכרים במסורת היהודית, בצירוף פרשנות הקשרים היסטוריים ותרבותיים ובחלוקה לחטיבות ספרותיות (תנ"ך, בית שני, תלמוד ומדרש, קבלה, ימה"ב, הספרות היהודית החדשה, והספרות הישראלית)

שדים מגיחים מאפלה  ---  מלר,צופיה ודן  ---   2000  ---  עשרים וחמישה ספורים של בני משפחה למתחרדים-חוזרים בתשובה,על המשברים והקרע במשפחותיהם. מכיל עדויות על הסמינרים לחזרה בתשובה.

שדים מגיחים מאפלה :  ---  מלר,צופיה ודן  ---  2000  ---   במשרד הקדשות עו' עם הקדשת המחברים .

שדכנות למתחילים.  ---  דוסון,מרי  ---  2021  ---  הקורא מוזמן לפגוש את השדכנית הססגונית בליקס הולידיי ברומן מעין רומנטי זה.

שדליץ מגילת פרעות שדליץ  ---  כספי,יצחק  ---   1947  ---  

שדלץ  ---  שיינפלד,אילן  ---   1998  ---  מעשיות אנקדוטות וספורי ניסים על עיירה גלותית שקיימת-בדמיונו של המחבר

שדלץ ספר יזכור לקהלת שדלץ  ---  יאסני,א וו  ---   1956  ---  SIEDLCE LIBRO RECORDATORIO כתוב באידיש

שדלץ שעדלעץ אויף די חורבות פון מיין היים :  ---  פיינזילבער,אלימלך [פיינזילבר,אלימלך]  ---  1952  ---  בכריכה חדשה. עם צילומים.

שדמות במה לתנועה הקבוצית  ---  קלדרון,רות(עורכת)  ---  1989  ---  סדר נשים :גליון מוקדש לנשים

שדמות ורוח :  ---  זכאי,אביהו ואחרים (עורכים)  ---  2015  ---  עשרות מאמרים הדנים בתחנות חייו,פועלו ותחומי התמחותו של אברהם שפירא, פרופ' למחשבת ישראל באונ' ת"א שבין פעליו הרבים הקובץ 'שיח לוחמים', הקמת המדרשה ללימודי יהדות באורנים ו'מפעל כתבי גרשם שלום' בהוצאת עם עובד

שדר מהבית הלבן  ---  מרגלית,דן  ---   1971  ---  

שדרוג בצבע :  ---  סגל,ענת  ---  2007  ---  האלבום עשרות רעיונות לצביעה ועיצוב הבית בשיטת עשה-זאת-בעצמך.

שדרות :  ---  ששון,אבי [עורך]  ---  2010  ---  אסופת מאמרים העוסקים במסד הפיזי של שדרות וסביבתה (נוף, קרקע, אקלים, צומח), בהיסטוריה של האזור וניכרותה בנוף (שרידים ארכיאולוגיים, מסילות ברזל, שימושי קרקע בטחוניים, ייעור ועוד), בתולדות העיר ובחיי התרבות שלה.

שדרות מוריה 23.  ---  שני,רונית [צלמת]  ---  2009  ---  קטלוג תערוכה בה מנציחה הצלמת את חפצי הוריה כפי שמצאתם בדירתם. החפצים היומ-יומיים נאגרו על ידם בעת חייהם והם מצולמים קבוצות קבוצות לפי טיבם.

שדרך.  ---  אדף,שמעון  ---  2017  ---  נובלה דיסטופית על נער משדרות בשם חנניה אדף הנבחר לאכלס בתודעתו סוכן של מיזם עתידני. הנער משחזר בזיכרונו את ההיסטוריה של המדינה הציונית והרשות הפלסטינית שרוב אוכלוסייתן נספה בצד אסונות עולמיים

שדרת השקמים.  ---  גרישם,ג'ון  ---  2014  ---  מותחן. סת הבארד, שכיסיו מתפקעים מרוב מזומנים, שם קץ לחייו על מנת לגאול עצמו מייסורי גסיסה - ומוריש את כל הונו למשרתת השחורה שלו. משפחתו הנעלבת מערערת על חוקיות הצוואה , ופותחת במאבק משפטי רווי מתח בין-גזעי.

שדרת עצי התפוח.  ---  ויגס,סוזן  ---  2023  ---  רומן. צעירה יורשת מחצית מנחלה שהוריש לה סבה בקליפורניה. הנחלה נמצאת בקשיים כלכליים וביחד עם אחותה למחצה היא נחלצת לחיפוש אחר מקור כספי להבראת המקום, מקור הנמצא בכספות ומסמכים ישנים.

שהאדה.  ---  שמש,יואב  ---  2012  ---  רומן. הומוסקסואל צעיר, מורה למוזיקה, עובר לגור ביפו. שכנתו היא צעירה מוסלמית העובדת בחברת ביטוח יהודית. שניהם נקשרים ביחסי ידידות החושפים את המתיחויות ופערי התרבות הקיימים בחברה הישראלית על שדרותיה.

שהד .  ---  גילן,מקסים  ---   1962  ---  

שהות  ---  כץ לוריא,תמי  ---  2001  ---  שירים

שהות מאחרת  ---  פגיס,דן  ---   1964  ---  שירים במשרד הקדשות עו' עם חתימת המחבר .

שהיא רק היא היא  ---  טן פי,יהושע  ---   1986  ---  

שהיד  ---  ולנטין,אבי  ---    ---  רומן על רקע האינתיפאדה

שהיד  ---  ולנטין,אבי  ---   1989  ---  ספור

שהיד.  ---  בר,דני  ---  2003  ---  רומן: איש שב"כ עשוי ללא חת מתייצב כנגד שורת מחבלים המבקשים לשים קץ לתהליך השלום.

שהילדה תדע.  ---  כץ,דבורה  ---  2016  ---  זכרונות המחברת מילדותה ומנעוריה כבת להורים נצולי שואה: החנוך הנוקשה והשימוש בעונשים, האבל של אביה על אשתו ובנו שנרצחו בשואה, מות אחותה מסרטן, אכזבת ההורים ממדינת ישראל וגעגועיהם לאירופה - ועוד.

שהילדה תדע.  ---  כץ,דבורה  ---  2016  ---  זכרונות המחברת מילדותה ומנעוריה כבת להורים נצולי שואה: החנוך הנוקשה והשימוש בעונשים, האבל של אביה על אשתו ובנו שנרצחו בשואה, מות אחותה מסרטן, אכזבת ההורים ממדינת ישראל וגעגועיהם לאירופה - ועוד.

שהכול יהיה מסודר.  ---  הרט,עליזה  ---  2008  ---  קטעים אוטוביוגרפיים מילדותה ונעוריה של הרט בישראל של שנות ה-50 וה-60, וממסע לגרמניה ב-2005. בטקסט משולבים מכתבים משנות ה-30 של סבה, גרמני קתולי שהתגייר, לילדיו שנמלטו מגרמניה הנאצית לפלשתינה.

שהעולם פתאומי.  ---  סער רוסו,גיא  ---  2023  ---  שירים: "שאנו תמיד על פני הר / שהיציאה אל הטבע הצילה את חיי / שמחבר החיים שזר הכל יחד / שיש להקשיב לעולם בתשומת לב יתרה // שהשירה מאפשרת את המשך הלקוט והציד / שהאישי ביותר נוגע לכל ..."

שהעולם פתאומי.  ---  סער רוסו,גיא  ---  2023  ---  שירים: "שאנו תמיד על פני הר / שהיציאה אל הטבע הצילה את חיי / שמחבר החיים שזר הכל יחד / שיש להקשיב לעולם בתשומת לב יתרה // שהשירה מאפשרת את המשך הלקוט והציד / שהאישי ביותר נוגע לכל ..."

שו האי מתאמן בהטלת כידון  ---  איתן,זהר  ---   1996  ---  שירים סדרת הליקון ביתן לשירה חדשה

שו האי מתאמן בהטלת כידון  ---  איתן,זהר  ---   1996  ---  שירים סדרת הליקון ביתן לשירה חדשה

שו"ת במראה הבזק .  ---  ארנרייך,משה כרמל,יוסף  ---  1995  ---  נשיא "ארץ חמדה" .

שו"ת ההתנתקות.  ---  שרלו,יובל  ---  2010  ---  כינוס שאלות ותשובות מאתר האינטרנט "מורשת", העוסקים ביחס לממשלה ולמוסדות המדינה עקב ההחלטה על תכנית ההתנתקות, בדרכים לסיכולה, סירוב פקודה, היחס לכוחות הבטחון, רצון הקב"ה, הציונות הדתית לאחר הפינוי ועוד.

שו"ת ההתנתקות.  ---  שרלו,יובל  ---  2010  ---  כינוס שאלות ותשובות מאתר האינטרנט "מורשת", העוסקים ביחס לממשלה ולמוסדות המדינה עקב ההחלטה על תכנית ההתנתקות, בדרכים לסיכולה, סירוב פקודה, היחס לכוחות הבטחון, רצון הקב"ה, הציונות הדתית לאחר הפינוי ועוד.

שו"ת השואה.  ---    ---  2006  ---  שאלות ותשובות בהלכה שנכתבו במהלך השואה ובעקבותיה עם מפתח ערכים ממוחשב ותוכנת חיפוש לתשובות. מהדורה בעברית ובאנגלית. כולל מדריך דו-לשוני למשתמש.

שו"ת כמקור היסטורי  ---  סולוביצ'יק,חיים  ---  1990  ---  שו"ת אשכנז במאה ה-11:מקור,עיוותים והשלכות הסטוריות

שו"ת פוע"ה מניעת הריון : (שו"ת פועה מניעת הריון) :  ---  כץ,אריה (עורך)  ---  2012  ---  תשובות של 20 פוסקים מכלל הזרמים האורתודוקסיים בישראל בנושאי אמצעי מניעה, קשירת חצוצרות, כריתת רחם, סליל למניעת הריון וכו'. פרק שלם בספר מוקדש לעמדות הפוסקים בשאלה "כמה ילדים צריך ללדת?"

שואגת בלולאת אינסוף.  ---  אשל כהנסקי,ענבל  ---  2016  ---  שירים. רבים מהם אירוטיים. "תלוש שערות ערוותי כעשבים שוטים סביב פרח / הפורח לרגע, בורוד עז, / מפיץ ריח דבש וחלב חם. / צעד מבושם ותלוש תלתלי ערוותי האדמונית."

שואגת בלולאת האינסוף.  ---  אשל כהנסקי,ענבל  ---  2016  ---  שירים. רבים מהם אירוטיים. "תלוש שערות ערוותי כעשבים שוטים סביב פרח / הפורח לרגע, בורוד עז, / מפיץ ריח דבש וחלב חם. / צעד מבושם ותלוש תלתלי ערוותי האדמונית."

שואה  ---  שטנגר,חיים  ---   1997  ---  

שואה  ---  גרין,ג'רלד  ---   1978  ---  עברית - א כהן

שואה .  ---  שטנגר,חיים  ---  1997  ---  

שואה II .  ---  קינן,עמוס  ---   1975  ---  

שואה בחדר האטום  ---  צוקרמן,משה  ---   1993  ---  קוד ה"שואה" והשלכותיו האידיאולוגיות והפוליטיות.

שואה בחדר האטום.  ---  צוקרמן,משה  ---   1993  ---  

שואה הכרוניקה. (שואה - הכרוניקה)  ---  ריחני,עופר  ---  2018  ---  תאור כרונולוגי של המהלכים שהביאו את היטלר לשלטון החל מתום מלחמת העולם הראשונה, דרך התבססות המפלגה הנאצית בשלטון מ- 1933, מסכת חוקי הגזע ועד לפתרון הסופי ותום המלחמה ב-1945.בספר גם מילון מונחים ואישים

שואה ואנטישמיות במחקר ובשיח הציבורי :  ---  שטאובר,רוני ואחרות (עורכות)  ---  2015  ---  12 מאמרים בעברית ו-8 באנגלית, בעיקר בתחומי המחקר של בעלת היובל: תגובת היישוב בא"י לשואה והשפעתה על החברה הישראלית, ההתארגנות המחתרתית בגטאות ליטא, וגילויי האנטישמיות בימינו והתגובה הציבורית לתופעה

שואה ואנטישמיות במחקר ובשיח הציבורי :  ---  שטאובר,רוני ואחרות (עורכות)  ---  2015  ---  12 מאמרים בעברית ו-8 באנגלית, בעיקר בתחומי המחקר של בעלת היובל: תגובת היישוב בא"י לשואה והשפעתה על החברה הישראלית, ההתארגנות המחתרתית בגטאות ליטא, וגילויי האנטישמיות בימינו והתגובה הציבורית לתופעה

שואה וגבורה .  ---  ביבר,יהואש (ע)  ---  1973  ---  

שואה וזכרון  ---  גוטמן,ישראל  ---   1999  ---  העולם והיהודים בדורות האחרונים ב

שואה ותקומה  ---  שטייף,מנחם  ---   1988  ---  

שואה ותקומה *  ---  קול,משה  ---   1985  ---  

שואה ממרחק תבוא :  ---  פורת,דינה [עורכת]  ---  2009  ---  22 מאמרים שכל אחד מהם מתעמק באישיות אחת, פעילותה והתבטאויותיה, ב-4 שערים: סופרים ומשוררים (אצ"ג, עגנון, אלתרמן, רטוש), רבנים (הרצוג, החזון איש), אנשי רוח (בובר, כצנלסון, שטיינמן) ומנהיגים (בן-גוריון, בגין, שרת, יערי).

שואה נאציזם ואסלאם קיצוני : (שואה, נאציזם ואסלאם קיצוני) :  ---  רייני,יוני  ---  2019  ---  בחינת מקורות גרמניים (היטלר,שפר,הימלר,בורמן ועוד),מהם מסיק המחבר שלעמי האיסלם היה מקום מכובד בהיררכיית הגזע הנאצית ושהנאצים שאפו להחליף את הנצרות באיסלם (!), וקובץ מאמרים נוסף על השפעת הנאציזם על ערביי א"י

שואה נאציזם ואסלאם קיצוני : (שואה, נאציזם ואסלאם קיצוני) :  ---  רייני,יוני  ---  2019  ---  בחינת מקורות גרמניים (היטלר,שפר,הימלר,בורמן ועוד),מהם מסיק המחבר שלעמי האיסלם היה מקום מכובד בהיררכיית הגזע הנאצית ושהנאצים שאפו להחליף את הנצרות באיסלם (!), וקובץ מאמרים נוסף על השפעת הנאציזם על ערביי א"י

שואה שלנו  ---  גוטפרוינד,אמיר  ---   2000  ---  רומן סמי אוטוביוגרפי של הדור השני לשואה. )או כהגדרת המעטפת: "הדור השני וחצי" לשואה(

שואה שלנו .  ---  גוטפרוינד,אמיר  ---  2002  ---  

שואה שקטה.  ---  דקל,חיה  ---  2020  ---  חיבור ביוגרפי-היסטורי שמסגרתו מתארת את החוויה הקשה של אשפוז אב דמנטי בן 90 במוסד, ובתוכה מובאים עשרות סיפורים ועדויות ששמעה המחברת מהוריה, משפחתה וחוג מכריהם על קהילתם בחבל מולדובה, רומניה, וגורלה בשואה

שואה שקטה.  ---  דקל,חיה  ---  2020  ---  חיבור ביוגרפי-היסטורי שמסגרתו מתארת את החוויה הקשה של אשפוז אב דמנטי בן 90 במוסד, ובתוכה מובאים עשרות סיפורים ועדויות ששמעה המחברת מהוריה, משפחתה וחוג מכריהם על קהילתם בחבל מולדובה, רומניה, וגורלה בשואה

שואה תקומה מולדת  ---  שוורץ,שפרה צסיה  ---   1999  ---  פרקי זכרונות: פולין, השואה, עליה

שואל בתורה ומשיב בנביא :  ---  ליברמן,יהושע  ---  2005  ---  חיבור המבקש לקשור, דרך שימוש בשאלות ובתשובות, את פרשיות השבוע בתורה למקורות מקבילים בנביאים ובכתובים. מכיל אוסף של למעלה מ-1000 שאלות ותשובות המופיעות בהתאם לסדר הפרשות.

שואל ומשיב :  ---  חבצלת,מאיר. טובי,יוסף  ---  2006  ---  העתקה, תרגום, מבוא ופירוש.

שואל כאדם ועונה כיהודי :  ---  מרדכי,ב' [ברתנא,מרדכי]  ---  2009  ---  מבחר הכולל שירים מתוך חמש הפואמות הליריות של ב' מרדכי, שמהותן התמודדות אקזיסטנציאליסטית עם חידת הקיום היהודי לאורך ההיסטוריה, ומספר שירים משני ספריו ביידיש, מקור (משנות ה-30) ותרגום (שלו עצמו משנות ה-80).

שואל תורה ומשיב נביא .  ---  ליברמן,יהושע  ---  2005  ---  

שואלים על החיים  ---  מאיר,עפרה(ליקוט וביאור)  ---   2000  ---  50 סיפורים לפי מהד' תיאודור אלבק עם ביאורים מצורפים)מקבילות, הארות לסיפורים ולדמויות שבהם,הקשר הסיפורים במדרש(

שואלת בשביל חברה :  ---  אלחיאני,אלית  ---  2022  ---  מדריך המורכב מעשרות סיפורים קצרים על האתגרים של חיי הזוגיות - מחלוקות, התנגדויות ושאר מצבים בעלי פוטנציאל לחולל משבר. הספר מספק כלים להתמודדות ולתיקון מתחומי הייעוץ הזוגי והפסיכולוגיה החיובית

שואת העם היהודי באירופה  ---  עק,נתן  ---   1975  ---  

שואת יהדות אירופה ופורענויות ישראל בזמננו  ---  קול,שמואל  ---   1996  ---  

שואת יהודי אירופה  ---  גוטמן,ישראל רוטקירכן,ליוו  ---  תשל"ג  ---  

שואת יהודי צפון בוקובינה :  ---  שי,דב (ע.)  ---    ---  אסופה המכילה עשרות רבות של עדויות מפיהם של ניצולי שואת צפון יהודי בוקובינה. העדויות תורגמו ממגוון שפות והן מובאות כלשונן.

שוב אהבה  ---  לסינג,דוריס  ---   2001  ---  שרה,אשה אנגליה בגיל העמידה,שקועה בעבודה בתיאטרון שבניהולה ובטיפול באחייניתה החריגה כשהיא מתאהבת בשני גברים צעירים ממנה

שוב אני.  ---  פישל,שרון  ---  2004  ---  רומן: רווקה בת עשרים ותשע מחפשת אהבה בתל אביב, במושב ובפריז.

שוב האור הזה  ---  מילין,פסח  ---   1966  ---   + עותק עם הקדשת המחבר.

שוב ושוב .  ---  רבין,עוזר  ---   1967  ---  

שוב זורחת שמש :קלטת וידיאו :  ---  גרוס,יעקב (תסריט ובימוי)  ---  1997  ---  40 דקות,עברית,תרגום לאנגלית. ראה גם מדור לועזי.

שוב לאהוב  ---  גיילין,וילארד  ---  1990  ---  מאנגלית:תמר עמית

שוב מלך לב אדום.  ---  קראל,חנה  ---  2016  ---  רומן על הישרדותה בימי השואה של יהודיה-פולניה צעירה ואופטימית במיוחד: געגועיה לבעלה שנשבה ע"י הנאצים, מפגשה עם מנגלה והתחזותה לאחות, ימיה בגובן, עלייתה לישראל ועוד. בחלוקה לפרקים קצרצרים ועם תצלומים.

שוב מלך לב אדום.  ---  קראל,חנה  ---  2016  ---  רומן על הישרדותה בימי השואה של יהודיה-פולניה צעירה ואופטימית במיוחד: געגועיה לבעלה שנשבה ע"י הנאצים, מפגשה עם מנגלה והתחזותה לאחות, ימיה בגובן, עלייתה לישראל ועוד. בחלוקה לפרקים קצרצרים ועם תצלומים.

שוב עומדים בטור.  ---  לפיד,יאיר  ---  2011  ---  מבחר נוסף של כ-120 טורים ממדורו השבועי של לפיד במוסף "7 ימים" של "ידיעות אחרונות". מפוליטיקה, דרך יחסי סקטורים בחברה הישראלית ואתוסיה ומושכלותיה של האחרונה, ועד עולם התקשורת וחיי זוגיות ומשפחה.

שוב רמלה גונחת געגוע.  ---  מוריץ,הדר  ---  2016  ---  שירים מדממים מגעגועים לעבר והכרת ההווה. "שוב רמלה גונחת געגוע, / מדברת ערבית שאני לא מבין / מתוך מסגד ח'זיפה אל-ימני, / רחוב שפיק עדס."

שוב תזרח השמש. [...שוב תזרח השמש]  ---  אבניאל,רחל  ---  2004  ---  זכרונות המחברת מילדותה בהונגריה, מהמאבק לשרידה באושוויץ, מעלייתה ארצה ומחייה בישראל.

שוב!  ---    ---    ---  

שובב וחביב  ---  דה סגיר  ---    ---  

שובבות רעננה.  ---  אייל,ויקי (ויקטור)  ---  2006  ---  ספור קליל המשחזר פרקי שובבות וקונדס מילדותו של המחבר ומסביבתו ברעננה של שנות החמישים והשישים, עת היתה מושבה קטנה. שזור באיורים.

שובה של המלכה.  ---  ניצן,גבי  ---  2011  ---  ספר המשך לרב המכר 'באדולינה' בו עיתונאי ישראלי חובר למלך ומלכת ממלכה סודית באירופה ולומד מהם כיצד לחיות חיים מועצמים ומספקים. דמות המספר מנסה לשוב כאן ל 'גל הבאדוליני' לאחר ששקע בתקופה רוויית תסכול.

שובו של אשל רוד אל הפיגורטיבי  ---  אלבו,דן  ---   1997  ---  פורסמו בעבר במקומות שונים

שובו של אשל רוד אל הפיגורטיבי  ---  אלבו,דן  ---   1997  ---  פורסמו בעבר במקומות שונים

שובו של בן המקום.  ---  הרדי,תומס  ---  2017  ---  רומן. סיפור אהבה על רקע נופיה של אנגליה במאה ה-19 ועליית מעמדה של העיר. נערה בת 19 תרה אחר אהוב. שני גברים, האחד בעל תרבות בריטית והשני הבא מפריז, מתחרים על ליבה.

שובו של הג'נטלמן :  ---  היר,דיין  ---  2020  ---  ספר נוסף למדף העזרה העצמית, מדף שהפך להיות ספריה שלמה. הפעם מעניק המחבר מחוכמתו לגברים בעלי עקרונות ומלמד אותם כיצד לנטוש את העבר והאמונות המרעילים ולבנות מחומרי הבסיס שלהם גבר מיטיב עם עצמו וסביבתו.

שובו של החוליגן.  ---  מנאה,נורמן  ---  2008  ---  תיאור מסע השיבה למולדת של המחבר, מי שחווה בילדותו את אימי השואה בטרנסניסטריה, ושבהמשך חייו היגר לארה"ב לשנים ארוכות בזמן שלטונו של צ'אושסקו. זוכה פרס מדיסיס לספרות, 2007.

שובו של המלך :  ---  ואן דר קרון,טון  ---  2018  ---  ספר המונה שבעה ארכיטיפים של סוגי גברויות, מייחס אליהם סיפורים תואמים ממיתולוגיות העולם, טובל מעט במיסטיקה זו או אחרת ובונה דמות גברית עכשוית , כזו היכולה לנווט בין המסורת לחוקי העולם החדש.

שובו של הממשי :  ---  גורלניק,נחמה (ע)  ---  2001  ---  קטלוג דו לשוני (עברית -אנגלית) המציג מבחר מאוסף האמנות המודרנית של דניאל השטר, בתוספת מאמרים, הערות, וביבליוגרפיה נבחרת.

שובו של הממשי :  ---  גורלניק,נחמה (ע)  ---  2001  ---  קטלוג דו לשוני (עברית -אנגלית) המציג מבחר מאוסף האמנות המודרנית של דניאל השטר, בתוספת מאמרים, הערות, וביבליוגרפיה נבחרת.

שובו של הנייר :  ---  מושנזון,עדנה. הפטל נוה,סאלי (אוצרות ראשיות)  ---  2016  ---  עבודות של כ-80 אמנים הבוחנות מחדש את הנייר כמצע, כחומר, כמטאפורה וכמקור הדימוי, ואת התפיסה המושגית המסורתית של המדיום; זאת לאחר שהביאנלה ה-5 הציעה 'שדה מורחב' שלו החורג אל התלת-ממד הממשי והוירטואלי

שובו של הנסיך הקטן.  ---  דויד,ז'אן פייר  ---  2004  ---  סיפור המשך שנכתב בהשראת האגדה הקלאסית.

שובו של הסנדק.  ---  ויינגרדנר,מארק  ---  2006  ---  רומן המשך ליצירתו הקלאסית של פוזו העוסקת במשפחת קורליאנה ופורשת את תולדות עולם המאפיה האמריקנית במחצית השנייה של המאה העשרים.

שובו של מרטין בובר :  ---  רם,אורי  ---  2015  ---  מחקר העוסק במחשבתו הסוציולוגית של בובר (ששללה את המודרניות וחייבה את הקהילה), בנסיבות היעלמותה מהקנון הסוציולוגי בתקופה הממלכתית (עם המעבר לסוציולוגיה "מערכתית") ובסיבות לחזרתה לקדמת הבמה מאז שנות ה-90

שובו של מרטין בובר :  ---  רם,אורי  ---  2015  ---  מחקר העוסק במחשבתו הסוציולוגית של בובר (ששללה את המודרניות וחייבה את הקהילה), בנסיבות היעלמותה מהקנון הסוציולוגי בתקופה הממלכתית (עם המעבר לסוציולוגיה "מערכתית") ובסיבות לחזרתה לקדמת הבמה מאז שנות ה-90

שובו של מרטן גר  ---  זימון דיוויס, נטלי  ---  2001  ---  פרשת התחזותו והוצאתו להורג של ארנו דו טיל, גבר צרפתי בן המאה ה-16, המשכנע אשת איכר אמיד כי הוא בעלה האבוד.

שובו של סרן ג'ון אמט.  ---  ספלר,אליזבת  ---  2011  ---  רומן מתח. לורנס שורד את קרבות מלחה"ע ה-I ולומד שאשתו ובנו מתו בנסיבות טראגיות. הוא מסתגר ומתבודד בביתו עד שמרי, אחותו של ג'ון חברו הטוב, מפצירה בו לחקור את נסיבות מותו של ג'ון, אשר אובחן כסובל מהלם קרב.

שובו של שרלוק הולמס :  ---  דויל,ארתור קונן  ---  2010  ---  13 סיפורים שפורסמו החל מאוקטובר 1903, שמונה שנים לאחר "מותו" של הולמס בסיפור "הבעיה הסופית" החותם את כרך א'. כרך זה נפתח בסיפור "הרפתקת הבית הריק", בו הוא שב מן המתים. בספר גם אחרית דבר מאת דרור משעני.

שובו של שרלוק הולמס :  ---  דויל,ארתור קונן  ---  2010  ---  13 סיפורים שפורסמו החל מאוקטובר 1903, שמונה שנים לאחר "מותו" של הולמס בסיפור "הבעיה הסופית" החותם את כרך א'. כרך זה נפתח בסיפור "הרפתקת הבית הריק", בו הוא שב מן המתים. בספר גם אחרית דבר מאת דרור משעני.

שובי לשלום :  ---  אבינר,שלמה  ---  תשע"ט  ---  בהקדמה למדריך לחיילת הדתיה כותב המחבר : "הצבא אינו מקום לבנות, לא על פי הטבע ולא על פי ההלכה...יחד עם זה בנות אלו הן בנותינו..." וכך מפליג המחבר בזכותנו על הארץ, משבח את חכמת הנשים, ומספר על התשוקה לשלום

שובי נפשי :  ---  אבולעפיה,מיכאל  ---  תשע"ט  ---  ספר מבוא רחב-יריעה לשיטה טיפולית המשלבת גוף, נפש (בגישת הפסיכותרפיה ההתיחסותית) ורוח (הכנסת האובייקט האלוהי לטיפול מפרספקטיבה קבלית). נידונות גם סוגיות בפסיכיאטריה של ילדים ונוער, 'אינטליגנציה ציורית' ועוד

שובי נפשי לתכלתך :  ---  טור מלכא,עין [גרינברג,עליזה]  ---  2004  ---  באסיף נכללו שלושה ספרי שירה שנדפסו בעבר: "קן של זרדים"; "שירת הבארות"; "אשמורה השלישית"; וספר רביעי חדש: "שער חריסית".

שובי נפשי.  ---  רותם,יהודית  ---  2018  ---  אהבותיהן של שתי נשים שונות לכאורה שגבר דתי ומסתורי נכנס ויוצא מחייהן: עובדת זרה מאוקראינה נקשרת לגבר אריתראי; אישה מבוגרת שברחה בעבר מנישואיה מתחבטת ברגשות העבר ובאהבה מאוחרת, בלתי אפשרית וסוערת.

שובך יונים א-ב :  ---  יפה,אבי  ---  2019  ---  אלבום בשני כרכים הפורש תיעוד יחיד במינו, רובו מתומלל מהקלטות שעשה המחבר,טכנאי רדיו במקצועו,במעוז 'פורקן' שבו שירת,ובהן כל מה שהתרחש עד ההיחלצות מהמעוז ביום ה-4 למלחמה. פרט להן, גם מקורות מוקלטים וכתובים אחרים

שובל המוות :  ---  לארסון,אריק  ---  2019  ---  ספור הטבעתה של ספינת הנוסעים היוקרתית בשנת 1915 בדרכה אל ליברפול. הספינה עמוסת הנוסעים הוטבעה ע"י צוללת גרמנית בשטח שהוכרז כאיזור מלחמה ועל אף האזהרות ומהירותה, גרם צרור טעויות למאורע הטראגי.

שובל צלול של הזמן.  ---  תומר,אלי  ---  2023  ---  שירים: "והיו שם חמשה / לפני בתור / והיתה שם טלויזיה / ומפלגות חדשות / ודבורים ישנים / וקול המון כקול שכור / וחרש יצאתי לקר / והשקט יצא אל האור / ובו מצאתי מסתור."

שובל של עשן.  ---  קנטרל,רבקה  ---  2011  ---  רומן המתרחש בשנת 1931 בברלין. האנה, כתבת פלילים, מגלה תמונה של אחיה ההומוסקסואל ב'מסדרון המתים האנונימים'. כ"כ,היא מוצאת על סף דלתה ילד בן 5 הטוען כי היא אמו.על האנה למצוא את רוצח אחיה ואת הורי הילד.

שובניזם גברי  ---  קורדה,מייקל  ---   1979  ---  

שובר גלים.  ---  שירמן,שמחה  ---  2012  ---  אלבום המציג כ-100 צילומי ש"ל בהדפסי כסף. המאמרים בספר דנים באתיקת המפגש של שירמן עם 'אחרות' בצילומי הנשים העירומות ובצילומי הדיוקן של אימו, וביחסים ההרסניים בין אדם לטבע בצילומי הנוף/'טבע דומם' שלו.

שובר גלים.  ---  שירמן,שמחה  ---  2012  ---  אלבום המציג כ-100 צילומי ש"ל בהדפסי כסף. המאמרים בספר דנים באתיקת המפגש של שירמן עם 'אחרות' בצילומי הנשים העירומות ובצילומי הדיוקן של אימו, וביחסים ההרסניים בין אדם לטבע בצילומי הנוף/'טבע דומם' שלו.

שובר הלבבות  ---  רוברדס,קארן  ---  2001  ---  רומן:אם ובתה המתבגרת יוצאות לטיול בהרי יוטה ונופלות קורבן לקבוצת קנאים דתיים.

שובר הלחם :  ---  וסרמן,נתן  ---  2002  ---  

שובר שתיקה :  ---  פלץ,מרדכי  ---  2009  ---  זכרונות שואה. המחבר עלה לארץ ב-48 במסגרת גח"ל ושימש בתפקידי ניהול בכירים אחרי שחרורו מצה"ל. הביוגרפיה מתמקדת בתלאות חייו בפולין ובאוקראינה לפני השואה ובמהלכה (בגטו ורבה) ובקליטתו בארץ.

שובר שתיקה :  ---  פלץ,מרדכי  ---  2009  ---  זכרונות שואה. המחבר עלה לארץ ב-48 במסגרת גח"ל ושימש בתפקידי ניהול בכירים אחרי שחרורו מצה"ל. הביוגרפיה מתמקדת בתלאות חייו בפולין ובאוקראינה לפני השואה ובמהלכה (בגטו ורבה) ובקליטתו בארץ.

שוברות קירות :  ---  עלון,קציעה. קשת,שולה [עורכות ואוצרות]  ---  2013  ---  עבודות של 46 אמניות וארבעה מאמרים המציעים קריאה תיאורטית של הפמיניזם המזרחי בהקשר של שדה האמנות, מניתוח ייצוגים ויזואליים של נשים מזרחיות במסגרת כינון ה"ישראליות" ועד למאפייני הפעילות האוצרותית בתחום.

שוברות שתיקה .  ---    ---  2009  ---  

שוברט  ---  וודפורד,פגי  ---  1989  ---  סדרת המוסיקה ביוגרפיה

שוברט  ---  שאופלר,רוברט הייבן  ---  1990  ---  ביוגרפיה מוסיקאטלית

שוברט *  ---  וודפורד,פגי  ---   1989  ---  תרגום - פז שריג

שוברט :  ---  צרי,צבי  ---  2010  ---  רומן הנסמך על הביוגרפיה הדוקומנטרית של אוטו אריך דויטש ומתאר בפרוזה את התפתחותו של שוברט כמוזיקאי, אופיו הייחודי כאדם וקשריו עם משפחתו וידידיו. בספר שזורים מכתבים וביקורות קונצרטים מעיתונות התקופה.

שוברים אי שוויון :  ---  שטיינר,טליה  ---  2013  ---  ניתוח גורמי כשל האכיפה של איסור אפליה בתעסוקה על בסיס לאום והצעה למודל רגולטורי חדש המתמקד בשינויים מוסדיים בנציבות לשויון הזדמנויות בעבודה והטלת חובת אקטיביות על מעסיקים (ע"ס דוגמאות מהמשפט המשווה).

שוברים טאבו :  ---  קליין,מנחם  ---  2001  ---  נתוח תהליכי המו"מ בין ישראל והפלסטינים בנוגע לשאלת ירושלים,החל מהבנות ביילין-אבו מאזן,המו"מ הרשמי בועידת קמפ דיוויד,כשלונו, ותחילת אינתיפאדת אל-אקצה.

שוברל :  ---  וייס קוטוק,רבקה  ---  2008  ---  נובלה אוטוביוגרפית של בת יחידה לניצולי שואה, המבלים חלקים מחייהם בבית חולים לחולי נפש. הכותבת מתארת את אהבתה העזה להוריה, את הזדהותה עם כאבם, ואת חייה נטולי השמחה לצידם, עד למותם.

שוברת קרח.  ---  סילברמן,אורנה  ---  2003  ---  שירים : מה עושות החיות המצחיקות האלה/ בין ענפי התאנה?/ מה הן עושות/ מול עצבי המרוטים?

שוברת שתיקה.  ---  אפרתי,אביבה  ---  2003  ---  מסע זכרונות וחשיפת סודות משפחתיים של המחברת, שכילדה ראתה את אביה נעצר על ידי המשטרה הצבאית הבריטית ונעלם מבית המשפחה לשש שנים.

שוגון .  ---  קלאוול,ג'יימס  ---  1980  ---   מאנגלית - עמוס פארן . א-ב

שוד הביציות  ---  סאנדרס,לורנס  ---   1992  ---  רומן מתח הומוריסטי קמעא

שוד ושבר :  ---  לוין,איתמר  ---  2003  ---  כרוניקת נישולם של יהודי גיטו ורשה מנכסיהם הארציים כאשר נשלחו לטרבלינקה..הספר מתבסס על יומנים,עדויות ומסמכים נדירים.

שוד ושבר :  ---  לוין,איתמר  ---  2003  ---  

שוד יהלומי השולטן  ---  צ'מבלר,א  ---    ---  עברית - ב לימור

שודדי הערבה .  ---  מי,קרל  ---    ---  תרגם: א ל יעקבוביץ . ק 4 - מדף קרל מאי .

שודדי חצות  ---  ג'קסון,סטיב. ליוינגסטון,י  ---   1993  ---  משחק מחשב מסופר מתורגם ע"י: אבנר גפני

שודדי ים יהודים בקריביים :  ---  קריצלר,אדוארד  ---  2017  ---  סיפורם ההיסטורי של מגורשי ספרד שפנו לשוד ימי. המחבר מגולל את קורותיהן של ספינות בעלות שם עברי כ'שמואל הנביא' ו'אסתר המלכה' ושל שודדים כסינאן ושמואל פלאח ששיתפו פעולה עם ברברוסה,קפטן מורגן ושודדים נוספים.

שודדי קבצים.  ---  רז,שירי. עזריה,תום  ---  2019  ---  קטלוג תערוכה.

שודדים  ---  לנארד,אלמור  ---   1991  ---  מאנגלית:דפנה לוי

שווארצער רעגנבויגן .  ---  בערנשטיין,משה  ---  2011  ---   במשרד הקדשות עו' עם הקדשת המחבר .

שווה בטירוף :  ---  פרידמן,רורי. ברנוין,קים  ---  2010  ---  כפי שמעידה כותרת המשנה, ספר זה מבקש לפרוש בפני הנשים החושקות בחיטובים דלי-חיטובים, את הטיפים והסודות להצלחה. המחברות מנתחות את המזונות המזיקים, ומציעות תפריט חלופי ובריאותי(?), ללא בשר חלב או סוכר.

שווה לך :  ---  אריאלי,דן  ---  2018  ---  ספר המשלב בין תאוריות בפסיכולוגיה התנהגותית וחוויות מחייו של אריאלי ופורס את המניעים האמיתיים להנעה לפעולה בחיי היום יום ובעולם העסקים: חשיבות יצירת משמעות עבור עובד,עדיפות חיזוק חיובי על פני בונוס ועוד

שווה לך :  ---  אריאלי,דן  ---  2018  ---  ספר המשלב בין תאוריות בפסיכולוגיה התנהגותית וחוויות מחייו של אריאלי ופורס את המניעים האמיתיים להנעה לפעולה בחיי היום יום ובעולם העסקים: חשיבות יצירת משמעות עבור עובד,עדיפות חיזוק חיובי על פני בונוס ועוד

שווה לכל נפש  ---  טלמון,משה  ---   1996  ---  הטפול הנפשי הממוקד ואפשרויות הטפול קצר המועד

שווה לכל נפש  ---  טלמון,משה  ---   1996  ---  

שווה לכל נפש :  ---  שילת,משה  ---  תשע"ח  ---  חיי היום יום לפי שיטת חב"ד : הפרק הראשון עוסק במודל "הבינוני" ובו השחרור מרוח השטות, עבד ה' לעומת עובד ה' ומי שלא עובד. הפרק האחרון עוסק, איך לא, בימות המשיח.

שווה לכל נפש תפילה :  ---  שילת,משה  ---  תשע"ז  ---  עיקרי תורת התפילה בחסידות חב"ד - בשפה ובסגנון נהירים לכל יהודי. הספר מבאר את מהותה וההכנות לקראתה, עוסק בפירוט בכל אחד משלביה - עד 'ברוך שאמר', פסוקי דזמרה, ק"ש וברכותיה, ושמונה-עשרה; וכולל גם סיפורי מתפללים

שווה למות בשביל זה :  ---  צ'יילד,לי  ---  2012  ---  מותחן נוסף בסדרה שגיבורה הוא ג'ק ריצ'ר, קצין לשעבר במשטרת צבא ארה"ב. הפעם הוא חוקר את היעלמותה של ילדה לפני עשרות שנים, ובתוך כך נתקל במשפחת פשע המטילה את מוראה על מחוז בנברסקה.

שווה למות בשביל זה :  ---  צ'יילד,לי  ---  2012  ---  מותחן נוסף בסדרה שגיבורה הוא ג'ק ריצ'ר, קצין לשעבר במשטרת צבא ארה"ב. הפעם הוא חוקר את היעלמותה של ילדה לפני עשרות שנים, ובתוך כך נתקל במשפחת פשע המטילה את מוראה על מחוז בנברסקה.

שווי הוגן בתאגידים .  ---  פרפרי,מרדכי  ---  2010  ---  

שוויון בין המינים בגיל הרך ?!  ---  בראל,ליה  ---   1999  ---  תכנית עבודה לגיל הרך

שוויון בפני החוק .  ---  כץ מלכה,נורית (ע)  ---  2002  ---  

שוויון בפני החוק ?  ---  כץ מלכה,נורית (ע.)  ---  2003  ---  אסופת הרצאות. בין המשתתפים: אביגדור פלדמן,משה נגבי,חסן ג'בארין ואחרים.

שוויון הזדמנויות בבית הדין לעבודה  ---  שמיר,רונן. שטראי,מ.  ---   1997  ---   נייר דיון מס. 93

שוויון הזדמנויות לבנות ולבנים במערכת החינוך  ---  שחר,רינה.אברהמי עינת,י (ע  ---  !1994  ---  הליכי רב שיח

שוויון חברתי לא בחוקתנו : (שוויון חברתי? לא בחוקתנו!) :  ---  זילברשייד,אורי  ---  2015  ---  מחקר בהתפתחותה הרעיונית של חוקת מדינת ישראל ומקומן של הזכויות החברתיות בה. נידונים הכרזת העצמאות וחוקי היסוד, טיוטות והצעות שלא נתקבלו ודיונים רלוונטיים, לרבות אלה שבהם הוכרע כי לא תחוקק חוקה פורמלית

שוויון לנשים במדינת הרווחה הישראלית  ---  סבירסקי,ברברה ואחרים (ע)  ---   1999  ---  הארגונים הבאים:שדולת הנשים בישראל,מרכז אדווה,המרכז לחקר המגדר,מכללת בית ברל

שווייצריה זה כאן. (שויצריה זה כאן)  ---  וולפיילר,אורית  ---  2014  ---  קובץ ספורים, ריאליסטיים וסוריאליסטיים, המציגים גיבורות על סף התמוטטות רגשית: אם חרדתית לילד קטן מתכוננת ליום גיוסו לצה"ל, אשה מתקשה להבדיל בין ספר שקראה ובין עברה, רווקה בודדה מסתתרת בתוך ביצה וכו'.

שווים :  ---  בר,ניל  ---  2021  ---  כאלף שנות היסטוריה ספרטנית. המחבר משלב באירועים ה"אמיתיים" גם את בריאת העולם ע"פ המיתולוגיה, מלחמת טרויה וכו', כדי להבהיר את תפיסת עולמו של נתין ספרטה, ודן באריכות בסדר החברתי, בחוקה ובאתוס הספרטניים

שווים ושווים יותר .  ---  מיכאל,סמי  ---  1995  ---  

שווים ושווים פחות. [תערוכת שווים ושווים פחות]   ---  אתגר,רפי (אוצר)  ---  2006  ---  קטלוג תערוכה אלבומי דו-לשוני המציג יצירות העוסקות בעוולות חברתיות, בשיוויון הזדמנויות ובקיפוח. מוזיאון על התפר הנו מוזיאון חברתי המציג אמנות עכשוית העוסקת בהיבטים שונים של המציאות החברתית-פוליטית.

שוועת עניים.  ---  דהן,ציון מרדכי  ---  2019  ---  סיפורו האוטוביוגרפי של המחבר, יליד מרוקו, המנסה לייצג את סיפורה של קהילה שלמה. כילד למשפחה מעוטת יכולת, סבל מן הרעב ומן הקור והביך את אביו בשאלות קשות, עד שזה חשף בפניו את הטרגדיה המשפחתית.

שווקים בישראל :  ---  צור,יגאל  ---  2005  ---  אלבום תצלומים וטקסט הסוקר את השווקים בישראל, מצפון ועד דרום, מגדולים ועד קטנים: שווקים עירוניים, שוקי אמנות וירידים, פשפשים, בעלי חיים, חגים, אוכל, מיוחדים ועוד.

שווקים בעולם  ---  שפר,נלי. שרתון,מימי  ---   1998  ---  צלומים משווקים במקומות אקזוטיים מאנגלית: עדי גינצבורג הירש

שווקים בתל אביב יפו :  ---  יהב,דן  ---  2018  ---  היסטוריה של 21 שווקים ומרכזים מסחריים (הכרמל,שרונה, הפשפשים,הנמל,בזל,בצלאל, לווינסקי,עליה וכו') מתקופת התורכים ועד היום. יהב מתאר את תהליך הקמתם, רוכלים שפעלו בהם ועוד. עם צילומים, תעודות, מסמכים, מפות וכד'

שווקים עתידיים  ---  אבורזק,אוסקר (ע).  ---   1993  ---  בנושאים: תמחור עתידי. חוזים. אסטרטגיות השקעה. כולל תרגילים.

שוחר שלום :  ---  שרת,יעקב. שרת,רנה [עורכים]  ---  2008  ---  אסופת זכרונות,מאמרים וראיונות עם שרת. בין 70 הכותבים: אבא אבן,אורי אבנרי,יגאל אלון,אלתרמן,לוי אשכול,יצחק בן-אהרון,בן-גוריון,אבי בראלי,חיים הנגבי,גאולה כהן,בני מוריס,גולדה מאיר,ס. יזהר, שזר, אבי שליים ויוסי שריד.

שוחר שלום :  ---  שרת,יעקב. שרת,רנה [עורכים]  ---  2008  ---  אסופת זכרונות,מאמרים וראיונות עם שרת. בין 70 הכותבים: אבא אבן,אורי אבנרי,יגאל אלון,אלתרמן,לוי אשכול,יצחק בן-אהרון,בן-גוריון,אבי בראלי,חיים הנגבי,גאולה כהן,בני מוריס,גולדה מאיר,ס. יזהר, שזר, אבי שליים ויוסי שריד.

שוחרי השם בהרי הקרפטים.  ---  שן,דוד  ---  תשס"ה  ---  ספור הסטורי וחסידי המתאר פרקים ודמויות מחיי קהילת יהודי הונגריה. המחבר (1906-2000), ניצול אושוויץ, פרסם מספר ספרים והחזיק בתפקידים ציבוריים.

שוטי החלב :  ---  אבני,אריה  ---  2006  ---  המחבר, כירורג ישראלי ,שוטח בלשון היתולית ובדבקות של לוחם חירות את משנתו בדבר הנזק הרב שנגרם מצריכת חלב פרה. מוצרי סויה למיניהם הנם האלטרנטיבה המוצעת והספר כולל מתכונים להתקנת מאכלים שונים מהם.

שוטי החלב :  ---  אבני,אריה  ---  2006  ---  המחבר, כירורג ישראלי ,שוטח בלשון היתולית ובדבקות של לוחם חירות את משנתו בדבר הנזק הרב שנגרם מצריכת חלב פרה. מוצרי סויה למיניהם הנם האלטרנטיבה המוצעת והספר כולל מתכונים להתקנת מאכלים שונים מהם.

שוטר במלכודת  ---  רובין,אסף  ---    ---  

שוטר ישראל.  ---  רודניק,פסח (ע.)  ---  1948-50  ---  שלוש חוברות: כרך א', חוברת א' - תשרי-חשון תש"ט; כרך א', חוברת ב' - אדר תש"ט; כרך ב', חוברת א'-ב' - שבט תש"י. הבטאון נועד להימכר "לשוטרים בלבד".

שוטרת על הכוונת  ---  טיילור רוזנברג,ננסי  ---   1998  ---  רומן מתח, שחיתות ומאבקי כוח במשטרת עיירה קטנה בארה"ב.

שויון לנשים במדינת הרווחה הישראלית  ---  סבירסקי,ברברה. רייס,נ (ע)  ---   1999  ---  תקצירי ההרצאות

שוינציאן ספר זכרון לעשרים ושלוש קהילות שנחרבו באזור שוינציאן.  ---  קאנץ,שמעון (ע)  ---  1965  ---  SVINTZIAN

שוכני האלון כולם  ---  הלוי,בנימין  ---    ---  

שוכני היערות  ---  ברייאר,סטלה  ---   1982  ---  

שוכני המערות המאוחרים  ---  דופ,קתרין אלישבע  ---   1949  ---   נמצא בנפרד וגם בתוך סט .

שוכני העצים *  ---  דופ,קטרינה אלישבע  ---    ---  

שול און היים :  ---    ---  1921  ---  

שול ביבליאטעק  ---  לייב,מאני  ---  1922  ---  בלימעלעך קרענצעלעך

שולוועגן כוידעש שריפט  ---    ---    ---  

שולחן האוכל :  ---  אוסוסקין,אירינה  ---  2006  ---  הספר מכיל ידע על אודות חשיבה ואוכל, הקשר ביניהם והמנוף שאלו יכולים לשמש להמשך התפתחות אישית וזוגית של האדם. חלק מסדרת פיזיקה משפחתית, שיטת ריפוי והתפתחות שחיברו המחברת ואחיה.

שולחן הכתיבה .  ---  מגד,אהרן  ---   1989  ---  

שולחן הלימון.  ---  בארנס,ג'וליאן  ---  2008  ---  ספורים קצרים העוסקים בדמויות שונות. כל דמות ודמות מתמודדת עם הזקנה בדרך המיוחדת לה כאשר ברקע מתפקד הזמן ההולך ואוזל.

שולחן הפוך  ---  עופר,שמשון  ---   1987  ---  

שולחן ערוך  ---  גולומב,נפתלי  ---   2001  ---  בקורת על החברה הישראלית.הגדרת מדינת ישראל כיהודית,והשלוב בין דת ללאומנות בישראל משמשים כשורש לסכסוך עם הפלסטינים.

שולחן ערוך :  ---  גולומב,נפתלי  ---  2001  ---  

שולחן ערוך עם הגהות הרמ"א :  ---  קארו,יוסף  ---  2009  ---  הראשון מארבעת טורי "שולחן ערוך" במהדורה המבוססת על הנוסח המופיע בפירוש "משנה ברורה". הספר כולל מבוא מאת הרב יובל שרלו על הרקע ההיסטורי לכתיבת "שולחן ערוך", מבנהו, התקבלותו, שיטתו בפסיקת הלכה ופירושיו.

שולחנו של אדם.  ---  ברנהיימר,פרנץ  ---  2010  ---  קטלוג תערוכה המוקדשת לרישומי השולחנות של ברנהיימר - בעיפרון, דיו, שעווה, שמן וגואש על נייר, משנות ה-50 עד סוף שנות ה-80. בספר מאמר של גדעון עפרת על השולחן של ברנהיימר כמזבח ומאמרים נוספים, בהם אחד מאת האמן.

שולחנו של אדם.  ---  ברנהיימר,פרנץ  ---  2010  ---  קטלוג תערוכה המוקדשת לרישומי השולחנות של ברנהיימר - בעיפרון, דיו, שעווה, שמן וגואש על נייר, משנות ה-50 עד סוף שנות ה-80. בספר מאמר של גדעון עפרת על השולחן של ברנהיימר כמזבח ומאמרים נוספים, בהם אחד מאת האמן.

שולחנו של מקום :  ---  הראל,ארלה  ---  תשע"ו  ---  ראיית פעולת האכילה באור אמוני.

שולחנות הפוכים.  ---  קינן,רות  ---  2021  ---  שירים: "מה את עושה ספור כבד מגרב בודד? / אז נשחק האטב ונשבר, או אולי לא / הצמדת ישר, והרוח נשבה ובחטף - / הוא עף. שם למטה בתחתית המסתור / גרבים בודדים לאינספור. לא כדי לחשב / עליהם, ..."

שולטנה  ---  רמון,יעקב  ---  תרפ"ה  ---  

שולי במרכז :  ---  קימרלינג,ברוך  ---  2007  ---  אוטוביוגרפיה שהשלים הפרופסור לסוציולוגיה סמוך לפטירתו במאי השנה. למרות שנולד עם נכות קשה ומגבילה הצליח להתעלות מעליה ולשגשג במישור האישי והמקצועי כאחד.

שולי האש  ---  לשם,גיורא  ---   1999  ---  

שולי הדרך.   ---  גברעם,חגית  ---  2015  ---  רומן. קורנית בת ה-16 מתגוררת כילדת חוץ בקיבוץ לאחר שאביה נטש אותה ואת אמה. היא מתמודדת עם כעס חברי הקיבוץ על התנהגותה המרדנית, עם הקושי להשתלב בחבורת הנוער המגובשת ועם שובו במפתיע של האב לחייה.

שולי המרחב  ---  נייגר,ליאור  ---   2000  ---  סיפור קצר,צעיר,רזה ופואטי המלווה תערוכה.

שולי הצעיף  ---  קוסה,לורנס  ---  2001  ---  רומן: אב כנסייה מוצא הוכחה חד משמעית לקיומו של אלוהים, אירוע המוביל לדיון תיאולוגי בהשלכותיה של התגלית המופלאה.

שוליה נודד.   ---  ענבל דור,לאה  ---  2015  ---  שירים על אמה ניצולת השואה של המשוררת. "שמונה בערב. /אמי, בכפות ידיה את נפשה נטלה. / ידיים אלה, יופי שקט להן, / מכונס. / כה קוויתי שלא תחרוגנה / מתוך הדיוק האציל של מתארן,/ לא תדענה לעולם / סטיה או טעות [...]"

שוליות כפולה  ---  מנאע,עאדל  ---   1997  ---  שיכון וחנוך:הדחיקה לשוליים של המעוט)?(הערבי בירושלים דפי רקע מס. 18

שוליות כפולה .  ---  מנאע,עאדל  ---  1997  ---  

שוליות מרובה :  ---  מלר,טל  ---  2017  ---  מחקר המתבסס על ראיונות עם אלמנות, גרושות ופרודות פלסטיניות אזרחיות ישראל. הספר מתמקד בנקודת מבטן על התמיכה ממשפחותיהן, הפיקוח הכוחני שההזדקקות מכפיפה אותן אליו והמו"מ שהן מנהלות על מידת האוטונומיה שלהן

שוליים :  ---  שפרבר,דוד  ---  2010  ---  דיון בהנכחת הזהות היהודית ובפרשנויותיה באמנות יהודית-ישראלית עכשווית. הספר בוחן את הקשר/נתק בין אמנות לדת, בעיקר ביצירה ובשיח האמנותיים-פמיניסטיים, זהויות היברידיות חדשות, ייצוג ה'אחר' הלא-יהודי ועוד.

שוליים ושיר  ---  אוכמני,עזריאל  ---   1979  ---  כתבים

שוליים.  ---  חלפי,רחל  ---  2014  ---  שירים שחיברה חלפי החל משנת 65' ושזהו פרסומם הראשון. "מה הם המים הטבועים האלה / השחורים האלה / אותם / אני מפסלת // ושבה ולשה / ושבה ומעצבת / ושבה ובונה / ושבה ובולעת // והופכת לאחת מהם / בתחתית / תהומם"

שוליית האינקוויזיטור  ---  בינגה,ג'ון  ---  2002  ---  אסופת סיפורים קצרים.

שוליית הלוחם :  ---  בוז'ולד,לויס מקמסטר  ---  2001  ---  מדע בדיוני: החלק השלישי בסדרת "וור".

שוליית הסנדלר.  ---  משעל,ניסים  ---  2022  ---  אוטוביוגרפיה של אחד מבכירי העיתונאים הפוליטיים בישראל ומנכ"ל הטלויזיה הישראלית בין 1989 ל-1990. לצד הדיון בתחום התקשורת, הספר עוסק גם בממסד המפא"יניקי של שנות ה-50 עד ה-70, נזקי "כור ההיתוך" והקיפוח העדתי

שוליית הסנדלר.  ---  משעל,ניסים  ---  2022  ---  אוטוביוגרפיה של אחד מבכירי העיתונאים הפוליטיים בישראל ומנכ"ל הטלויזיה הישראלית בין 1989 ל-1990. לצד הדיון בתחום התקשורת, הספר עוסק גם בממסד המפא"יניקי של שנות ה-50 עד ה-70, נזקי "כור ההיתוך" והקיפוח העדתי

שוליית הקוסם.  ---  טבת קלגסבלד,יעל  ---  2007  ---  סיפורו של שותף בכיר ומצליח במשרד עורכי דין, ש"דמותו המסחררת אינה אלא מסווה בנוי היטב לשבר גדול שהוא נושא מהעבר, ולחלום בלתי מושג המאיים להרוס את נישואיו".

שוליית השופט  ---  הכהן קרנר,יעקב  ---  תשנ"ח  ---  חבור לשם קבלת התואר "דוקטור לפילוספיה" המח' למתמטיקה ולמדעי המחשב, אונ' בר אילן

שולית הקסמים : (שוליית הקסמים :)  ---  יפרח,יורם  ---  2014  ---  שירים בשבעה שערים: טבע ונוף, ליריקה, דיאלוג וצמיחה, שירי חיזיון, שירה פוליטית, שירי חניכה ושירה הומוריסטית. עם מבואות קצרים מאת המחבר.

שולמית :  ---  קמחי,ד. (ע.)  ---  1935  ---  חוברות א-ו, 15/08/1935-01/11/1935 (סך הכל 5 חוברות). מגזין מצולם ומאוייר לכל המשפחה. בחוברת א המעטפת הקדמית ניתקה.

שולמית אדער בת ירושלים .  ---  גאלדפאדען,א  ---  1911  ---   + עו' מ 1902 דרוק און פערלאג פון ר מאזין ענד קאמפ.

שולמית ואיש האש  ---  רוזנפלד,ברכה  ---   1998  ---  שירים

שולמית לפיד  ---  מלצר,אלון  ---   1993  ---  סדרה לעיון וללימוד תמצית העלילה,הדמויות,היפוך תבניות הז'אנר,ביוגרפיה ועוד

שולמית מאושרת.  ---  שנער,דורון  ---  2022  ---  רומן. שולמית מאושרת. משפחתה מקיפה אותה לפני (בעל ובת מתוקה) ולפנים (הריון מתקדם). ביקור אקראי בבית אריאלה הופך את חייה.

שולמיתה .  ---  קיפניס,לוין  ---  תרפ"ו  ---  

שולמן ישלם בתרפפ"ו .  ---  מחט,יאיר  ---  2008  ---  

שולמן ישלם בתרפפ"ו :  ---  מחט,יאיר  ---  2008  ---  יצירה המנסה לעקוב אחר האטימולוגיה של בטויים שונים, סלנגיים וכאלו שאינם.

שולפת את הגלגלים כדי לעקוף :  ---  כץ לוריא,תמי  ---  2008  ---  ספרה הרביעי של המשוררת:" לאצור // את חופן סוכריות הזהב // את הריקוד הקטן השמור לאחר כך // את המודעות שלי שהולכת להתפלץ // כשהמח כבד כבד // את קובית המשחק הזעירה // שמוטלת שוב ושוב ושוב."

שום גמדים לא יבואו.  ---  שילה,שרה  ---  2005  ---  רומן בכורים. בלשון עממית אך עשירה מובא ספורה של עיירת ספר ישראלית מרוחקת החשופה תדיר לאיומי טרור מעברו השני של הגבול. אם וששת ילדיה אשר שכלו את אביהם, מלך הפלאפל המקומי מתקשים להשלים עם המצב.

שום גמדים לא יבואו.  ---  שילה,שרה  ---  2005  ---  רומן בכורים. בלשון עממית אך עשירה מובא ספורה של עיירת ספר ישראלית מרוחקת החשופה תדיר לאיומי טרור מעברו השני של הגבול. אם וששת ילדיה אשר שכלו את אביהם, מלך הפלאפל המקומי מתקשים להשלים עם המצב.

שום דבר אינו שחור.  ---  ברסט,קלר  ---  2022  ---  רומן המבוסס על חייה של הצייירת פרידה קאלו בחברתו של דייגו ריברה.

שום דבר באמת.   ---  מור,קליה  ---  2015  ---  רומן על אודות רווקה תל-אביבית צעירה וחסרת ריגושים, שאובדן תעודת הזהות שלה גורם לה לגלות כי בעיר חיה בליינית פרועה הזהה בשמה. הגילוי מעודד אותה להתנסות בשלל חוויות - סטוצים, רומן משולש וטיסה לברלין, כמובן.

שום דבר לא יסתיר את השמש.  ---  שוייצר,ארז  ---  2021  ---  רומן הנע בין סוגות (דרמה משפחתית, תעלומת פשע, ביקורת חברתית) ועיונים הגותיים (טכנולוגיה ומוסר, חיפוש רוחני ופרישות). במרכזו גבר צעיר הנשכר ע"י זוג לתפקיד מנהל משק הבית שלהם, אך מגלה במהרה שמטרתם שונה לחלוטין

שום דבר לא נגמר  ---  מיה  ---  1990  ---  

שום דבר לא קרה בדרך לאילת  ---  סלונים,ארי  ---   1996  ---  רומן, בנוי מספורים חצים אמת חצים בדיה

שום דבר מיוחד :  ---  מנחם,נטלי  ---  2020  ---  "היה פעם גבר / שחשב שהוא יודע / מה אני אוהבת. / היה מגיש לי זר פרחים / ואני הייתי אומרת / שאני אוהבת את הפרחים בשדות / ולא על סורגים / כלואים בין בנינים. / הוא היה אומר שכל אשה / היתה הורגת בשביל זר פרחים ..."

שום וספירים .  ---  ריישול,רות  ---  2006  ---  

שום וספירים :  ---  ריישול,רות  ---  2006  ---  לאחר שכל מסעדה בניו יורק כבר ידעה לזהות את פרצופה של מבקרת המסעדות הנחשבת, החליטה המבקרת לאמץ לעצמה מספר דמויות פיקטיביות ולעבוד תחת זהותן. את רשמיה ("כל מסעדה היא תיאטרון") היא מביאה כאן.

שום נס בחצי התורן.  ---  מוניץ,שמואל  ---  2017  ---  שירים: "אלהים צוה לנו שפה אחת/ באותיות שנשבו על פני המים,/ במלים שמלאו את הריק:/ ויהי אורח./ אלהים צוה לנו לשון אחת/ לשחק בה ולצעק בה,/ לקלל את הרוח/ לקנות כרטיס רכבת." (שפה אחת")

שום עם כל דבר  ---  בלאור,סטפן  ---   1995  ---  081 מתכוני עמים שהשום מעורר בהם חיים.+ מיצים לבריאות: המדריך השלם למיצי פירות וירקות.

שום שפה.  ---  איתן,זהר  ---  2017  ---  שירים. "חלמתי שאני בן מאה, די זקוף עדין, ובמדרכה ממול עובר בן מאה ושלוש./'הוא יהיה כפרתך', אומרים לי אנשים מן החבורה ההולכת אתי; מי הם,/ כבר אינני יודע." ("בן מאה")

שומדבר לא ישתווה.  ---  זרט,אלעד  ---  2020  ---  שירים: "פוסט דירת שלושה חדרים בצפון הישן / והפיסבוק מלא תגובות, / אחד כותב "אח שלי, אבל / אנחנו צריכים ארבעה חדרים" ומוסיף / אימוג'י מחיך. / קוראים לו אורי, לא זה של רחל אלא / של "הרצוג פוקס נאמן"; / ..."

שומנים וכולסטרול בגוף האדם  ---  איזנברג,שלמה  ---   1991  ---  האוניברסיטה המשודרת

שומנים וכולסטרול בגוף האדם  ---  איזנברג,שלמה  ---   1991  ---  האוניברסיטה המשודרת

שומנים טובים שומנים רעים .  ---  מוניסמית',מרי  ---  2004  ---  

שומנים טובים, שומנים רעים.  ---  מוניסמית',מרי  ---  2004  ---  מדריך תזונתי.

שומע במותו את הים  ---  אביטוב,ירון  ---   1998  ---  מעשים, תעלומות ואנקדוטות מההוייה הירושלמית. פורסמו בחלקם בעבר בעתון "כל העיר".

שומע קולות  ---  רבינוביץ,אהרן  ---  1990  ---  

שומעים שחור :  ---  רטנר,דוד  ---  2015  ---  מחקר המבוסס על ראיונות עם 40 בני נוער ודן בהזדהותם עם מוזיקת היפ-הופ ובמשמעויות שהם מעניקים להעדפה זו. ע"פ הספר הזיקה לפזורה השחורה הטרנס-לאומית מאפשרת להם התעלות על טווח הזהויות המוגבל המוצע להם בישראל

שומקום.  ---  נוה,אמיר  ---  2014  ---  רישומים וציורים בעירובי טכניקות על נייר ובשמן על בד. העבודות, בסגנון סוריאליסטי מופשט טעון במוטיבים סימבוליים,מציגות יצורי כלאיים אנתרופומורפיים ובוחנות את מקום האדם בחברה, גבולותיו ויחסי התלות שלו בתוכה

שומקום.  ---  נוה,אמיר  ---  2014  ---  רישומים וציורים בעירובי טכניקות על נייר ובשמן על בד. העבודות, בסגנון סוריאליסטי מופשט טעון במוטיבים סימבוליים,מציגות יצורי כלאיים אנתרופומורפיים ובוחנות את מקום האדם בחברה, גבולותיו ויחסי התלות שלו בתוכה

שומר אהבתו.  ---  דגון,צילה  ---  2008  ---  רומן המתרחש בשיכון הותיקים ברמת גן בשנות החמישים המוקדמות. גיבורו מתייסר בשל סוד אפל מעברו, שעלולה להיות לו השפעה על יחסיו עם אשתו וילדיו.

שומר אחי  ---  לאמב,וואלי  ---   1999  ---  ספורם הדמיוני של תאומים זהים המתמודדים עם גורלם האכזר

שומר אחי אנוכי.  ---  שר,אלירז  ---  2013  ---  רומן ממומן. בלש משטרה קשוח אך רגיש עושה את עבודתו כאשר ברקע נמצא אחיו פגוע הנפש.

שומר אמונים עם מבוא פתחים.  ---  אירגאס,יוסף [ארגס,יוסף]  ---    ---   פורמאט מיניאטורי.

שומר אמונים.  ---  לה קארה,ג'ון  ---  2022  ---  רומן רגול שבמרכזו - מוכר ספרים (!) בעיירת חוף באנגליה.

שומר בישראל .  ---  שמאלי,אליעזר  ---  1970  ---  

שומר האומה  ---  סווינדלס,מאדג'  ---   1996  ---  רומן, דרום אפריקה בתקופת האפרטהייד מאנגלית: בת שבע מנס

שומר הדברים האבודים.  ---  הוגאן,רות  ---  2018  ---  רומן. אספן של חפצים אבודים מגייס את סוכנת ביתו, מעט אבודה גם היא, כדי להשיבם לבעליהם. הגיבור, שאיבד את ארוסתו ואת המזכרת היחידה שלו ממנה, קושר סיפורים דמיוניים לחפצים שמצא.

שומר הדרך  ---  רייב,דייוויד  ---   1996  ---  רומן. מבוסס על תסריט מאת שון פן מאנגלית: מאירה לבנת

שומר הזיכרונות  ---  קמינקא,אייל  ---  2001  ---  רומן: ספור מסעותיו ונבוכותיו של צעיר ישראלי הנפרשים על פני נופי ההימאליה המושלגים, עברה הטרוף של אירופה על רקע שתי מלחמות עולם, והמציאות הישראלית הנוכחית.

שומר הזמן.  ---  אלבום,מיץ'  ---  2013  ---  אגדה אלגורית ברוח המיתולוגיה. הספר עוסק באב הזמן, ממציאו של השעון הראשון אשר נענש בידי האל במשך אלפי שנים וכאשר החנינה מגיעה לבסוף, היא מגיעה מלווה בתנאי. מאת מחברו של "ימי שלישי עם מורי".

שומר הלילה.  ---  וינרמן,אדוה  ---  2009  ---  רומן המתחקה אחר קורותיהן של תריסר דמויות המתגוררות בכפר קטן ושליו באזור השרון. עלילות הדמויות - בינהן פרדסן, שומר לילה רוסי, משוררת צעירה ועוד - שזורות זו בזו וחושפות את מרקם היחסים והמתחים בכפר.

שומר העיניים :  ---  הלפמן,מרדכי. ארנסון,שרה (עורכת)  ---  2019  ---  תיעוד פעילותו של ד"ר הלפמן במוסדות היישוב, לרבות רשמי מסעותיו בעולם בשליחותם בשנות ה-20 וה-30; וכן בשדה הרפואה וכעסקן בהסתדרות הרפואית בשנות ה-50. הספר גדוש בתכתובות,מסמכים,הספדים שכתב לחבריו ועוד

שומר העיניים :  ---  הלפמן,מרדכי. ארנסון,שרה (עורכת)  ---  2019  ---  תיעוד פעילותו של ד"ר הלפמן במוסדות היישוב, לרבות רשמי מסעותיו בעולם בשליחותם בשנות ה-20 וה-30; וכן בשדה הרפואה וכעסקן בהסתדרות הרפואית בשנות ה-50. הספר גדוש בתכתובות,מסמכים,הספדים שכתב לחבריו ועוד

שומר הפרדס :  ---  זק,ברכה  ---  2002  ---  משנתו הקבלית של ר' שבתאי שעפטל,בן המאה ה-16,על רקע סוגיות האלוהות,העולמות,האדם,ארץ ישראל והגאולה.

שומר הפרדס :  ---  זק,ברכה  ---  2002  ---  

שומר הראש.  ---  ספארקס,ניקולס  ---  2005  ---  רומן. אלמנה צעירה חוככת בדעתה באשר לבן הזוג המתאים לה. במהלך הבחירה היא לפתע מוצאת עצמה נאבקת על חייה בלבה של מזימת הונאה וקנאה.

שומר לישראל :  ---  צור,אלי  ---  2001  ---  קורות חייו של שאלתיאל:ילדותו בהמבורג,עלייתו לארץ ושירותו בהגנה,כליאתו במחנות הריכוז הנאציים,פיקודו על ירושלים במהלך מלחמת העצמאות ועוד.

שומר לישראל :  ---  צור,אלי  ---  2001  ---  

שומר מה מליל  ---  יגודובסקי,יצחק  ---   1998  ---  אוטוביוגרפיה של אחד מחברי "השומר"

שומר שדות :  ---  לוי בן יונה,אברהם  ---  2010  ---  פאול, שומר שדות באיזור הגליל, פוגש בחוסנייה, בדווית יפהיפייה ומחוזרת. המפגש בין התרבויות מביא לתוצאות לא צפויות אשר הופכות את שומר השדות לחשוד מרכזי בחקירת רצח באיזור.

שומרון ובנימין  ---  ארליך,זאב ח.  ---  1991  ---  

שומרון ובנימין כרך שני  ---  ארליך,זאב ח.  ---  1991  ---  

שומרי האמת.  ---  קולינס,מייקל  ---  2003  ---  מותחן: עיתונאי נסחף אל פרשת רצח המטילה צל על ערכיה של העיירה האמריקאית המסורתית.

שומרי הגבול  ---  אירסק,א  ---   1959  ---  תרגם - מ ז ולפובסקי

שומרי החומות :  ---  זיכרמן,חיים. ספיר,גדעון (עורכים)  ---  2023  ---  דיון ב-8 פסקי דין של בג"ץ. כל אחד מנותח ע"י שני חוקרים שונים תוך התמקדות בשאלות האם הכרעת בג"ץ מוצדקת והאם התערבותו ראויה מבחינת שיקולי מדיניות. בפסקים: למודי ליבה, הפרדה מגדרית ועדתית, גיוס בני ישיבות ועוד


אנא לחצו כאן לחיפוש הספר – תודה                                                                      אינדקס ספרים ראשי  ספרים משומשים
רובינזון ספרים
  רובינזון ספרים - נחלת בנימין 31, ת.ד. 4308 תל-אביב 61042   rob_book@netvision.net.il

 ניתאי נאמן, בנייה וקידום אתרים (SEO) -      שחיית תינוקות    צימר    גפת    אמירים    ספרים משומשים   

ספרים משומשים - ספרים עתיקים - קונים ספרים משומשים - ספרים ישנים