רק ספרים הנמצאים במדור "מחסן" נוכחים לבטח על מדפינו. נא לא להגיע לחנות טרם שבדקתם את המצאות הספר באמצעות פניה.
רובינזון ספרים

ניתן לחפש ולהזמין מתוך יותר מ-100,000 ספרים חדשים,ישנים ומשומשים שנמצאים במחסנינו.

חנות ספרים רובינזון היא המקום היחיד בארץ המשלב ספרים חדשים
עם ספרים ישנים ונדירים.
במלאי בן מאה אלף הפריטים תמצאו ספרי ילדים ישנים ביותר,ספרים ביהדות,ספרי יזכור לקהילות שנחרבו בשואה ספרים שאזלו בהוצאות וספרים חדשים שהופיעו בהוצאות פרטיות.הכותרים המובאים בו עברו כולם תחת ידינו, אך אין משמעות הדבר שכולם נמצאים במלאי. סימן בדוק להמצאות הספר בחנותנו הוא היותו במדור המחסן.
פרט לספרים המובאים באתר, יש ברשותנו ספרים רבים נוספים שטרם הוזנו.

רובינזון ספרים
  רובינזון ספרים - נחלת בנימין 31, ת.ד. 4308 תל-אביב 61042   rob_book@netvision.net.il


 Robinson Books   -   רובינזון ספרים   -   ספרים    -   קניית ספרים משומשים    -   ספרים ישנים   -    ספרים משומשים
ספרים עתיקים  -   ספרים - ספרי יזכור - קהילות - משומשים - עתיקים - יהדות - הגדות של פסח - פילוסופיה יהודית - שואה
קניית ספרים  -  משומשים ישנים - Israel Books  -  second hand  -  Old books   -    חנות ספרים   -   אינדקס ספרים

ספרים משומשים

אסופת מאמרים. בין הסוגיות: הטבק בספרות ההלכה,קניית ומכירת ספרים משומשים בהלכה,הדפוס בהלכה ועוד.
במשרד אמנות עותק מספר 150 / 111 חתום ע"י רות צרפתי מתוך מהדורה של 150 עותקים ממוספרים משומשים ובלויית ליטוגרפיה מאת האמנית .
משוררים + מספרים משומשים בסדרות משוררים + 1 מספרים משומשים (נמכר) מ4
תחביר וטעמי מקרא סדרת ספרים משומשים לחקר המקרא
מבחר (מן הכריכה). עורך: עוזי שביט. שיריה של רחל מסודרים לפי שלושת הספרים משומשים שיצאו בחייה ("מנגד" 1927,"ספיח" 1930) ולאחר מותה ("נבו" 1932).
עברית: עמוס גפן . שני הספרים משומשים בכרך אחד .
)גזירת ת"ח ות"ט( שני ספרים משומשים נפתחים האחד דברי האגרת והשני ספר יון מצולה 1895 בינוני .
שירים. "אשה יושבת בחדר / הכל בסדר בחדר שלה / יש לה עציץ של רקפות סגלות / הן פורחות עדין, אף אם קצות העלים / כבר נגועים ביבש קיץ / יש לה כרסה ופסנתר / יש לה ספרים משומשים ותמונות / גם מפות רקומות. / [...]"
שירים. "באו ימים טובים / ישבנו הרבה במרפסת / והרוח היתה מתעלסת / עם צופיות ועורבים / כשקראנו בספרים משומשים / ספורים ושירים / ופרחי ההיביסקוס / האדימו כבוערים / ועננים נהרו צחורים / בשמים הבהירים /כאילו נבעו מראשינו."
(חמישה ספרי שירה בכרך אחד) . "בירת הבועה היא חנות ספרים משומשים ישנים / ובה אנשים ללא ערך אך עם חשיבות עצמית של פרופסורים: / רוכשים ספר במחיר 50 ש"ח (ספר שניתן להשיג בחנות אחרת במחיר 5 ש"ח)// יצויין כי מחיר ספר זה הוא 50 ש"ח. (זה אינו חלק מן השיר)
שירים. "זוכרת את בית ילדותי/ לבוש ספרים משומשים, מניב תכן,/ כתיבה על חצאי עמודים./ אבל בביתי/ כלִמה של כלום (כמעט),/ שעות של חלל./ לא הצלחתי להנחיל./ נכבלתי, (כבלים מתהדקים וחותכים)/ וגם נחבלתי." ("בית").
שירים. "מה לוחשים השמים לארץ / כשהם נפגשים באופק / להשיח זה לזו / דבר יום ביומו? // השמים מספרים משומשים כבוד אל [...] והארץ רחבת ידיים ושוקטת // וסבתי מנוחת עדן / היתה אומרת / שנשבעים הם זה לזו / שאין סוד בעולם."
פואמה. "רשתות הדיגים עודן פרושות על פני האי-בהירות / של התמורה. הלילה, בהיר כהרגלו נע עמק / בתוך דממות קטנות. / ארון ספרים משומשים גדוש נע על פני תועים בחשכה. ידך / עוד מסמנת את הלא נכתב, הלא מגד, הלא נזכר. [...]"
וכן:דו"ח אישי על מסע לס"ד )שני ספרים משומשים הפוכים זה לזה הכרוכים יחדיו במקור(
)המקורית והמתורגמת( מר' משה חיים לוצטו עד היום הזה )תפ"ט - תרפ"ו( רשימת הספרים משומשים הנמצאים בבית הספרים משומשים
* דירה ראשונה למגורים * דירות להשקעה וחלוקה * קבוצת רכישה * עסקת קניה מכירה * משכנתא, מסים ועוד... וכן: חשבון הבנק שלך: סדנה אישית להשקעה והתנהלות מול... ...הבנק. שני ספרים משומשים שונים כרוכים יחדיו, גב אל גב. בראשון שלל עצות להתנהלות בביצוע עסקאות נדל"ן, משלב ההכנות ועד לביצוע בפועל. השני גם הוא מספק עצות ומידע למען התנהלות זולה ורווחית יותר בבנק ובהשקעות.
תיעוד חדש, שנאסף במשך 8 שנים, במהלך הכנת הסרט על חורבן קולומיה והסביבה. מתוך ראיונות של 10 ניצולי שואה מקולומיה הועלו עדויות מסמרות שיער, שלא... ...פורסמו בעבר בספרים משומשים או בסרטי תעודה. הוצאה מתוקנת. אלבום זכרון לקהילה היהודית בקולומיה שבגליציה אשר הושמדה בשואה. אוסף עדויות מפיהם של ניצולים ולצדן ראיונות, תמונות ותאור המאורעות בזמן בשואה.
פראג רפ"ז/1526 + מהדורה בת 1,000 עותקים ממוספרים משומשים . מספר טופס זה: 175 הוצאת מקור תשל"ג (נמכר) ..
תשבץ המספרים משומשים החדש! 100 תשבצי קאקורו ערוכים לפי רמות קושי. הקאקורו הנו משחק הגיון במספרים משומשים שמקורו ביפן.
רשימות קטנות על ספרים משומשים גדולים. 103 רשימות אישיות על הספרים משומשים הבולטים של המאה ה-20.הן נדפסו בעיתון "העיר" ומשקפות את דעת המחברת על שירה,פרוזה וסופרים. ניתאי נאמן, בנייה וקידום אתרים (SEO) -      שחיית תינוקות    צימר    גפת    אמירים    ספרים משומשים   

ספרים משומשים - ספרים עתיקים - קונים ספרים משומשים - ספרים ישנים