רק ספרים הנמצאים במדור "מחסן" נוכחים לבטח על מדפינו. נא לא להגיע לחנות טרם שבדקתם את המצאות הספר באמצעות פניה.
רובינזון ספרים

ניתן לחפש ולהזמין מתוך יותר מ-100,000 ספרים חדשים,ישנים ומשומשים שנמצאים במחסנינו.

חנות ספרים רובינזון היא המקום היחיד בארץ המשלב ספרים חדשים
עם ספרים ישנים ונדירים.
במלאי בן מאה אלף הפריטים תמצאו ספרי ילדים ישנים ביותר,ספרים ביהדות,ספרי יזכור לקהילות שנחרבו בשואה ספרים שאזלו בהוצאות וספרים חדשים שהופיעו בהוצאות פרטיות.הכותרים המובאים בו עברו כולם תחת ידינו, אך אין משמעות הדבר שכולם נמצאים במלאי. סימן בדוק להמצאות הספר בחנותנו הוא היותו במדור המחסן.
פרט לספרים המובאים באתר, יש ברשותנו ספרים רבים נוספים שטרם הוזנו.

רובינזון ספרים
  רובינזון ספרים - נחלת בנימין 31, ת.ד. 4308 תל-אביב 61042   rob_book@netvision.net.il


 Robinson Books   -   רובינזון ספרים   -   ספרים    -   קניית ספרים משומשים    -   ספרים ישנים   -    ספרים משומשים
ספרים עתיקים  -   ספרים - ספרי יזכור - קהילות - משומשים - עתיקים - יהדות - הגדות של פסח - פילוסופיה יהודית - שואה
קניית ספרים  -  משומשים ישנים - Israel Books  -  second hand  -  Old books   -    חנות ספרים   -   אינדקס ספרים

ספרים משומשים

אסופת מאמרים. בין הסוגיות: הטבק בספרות ההלכה,קניית ומכירת ספרים משומשים בהלכה,הדפוס בהלכה ועוד.
במשרד אמנות עותק מספר 150 / 111 חתום ע"י רות צרפתי מתוך מהדורה של 150 עותקים ממוספרים משומשים ובלויית ליטוגרפיה מאת האמנית .
משוררים + מספרים משומשים בסדרות משוררים + 1 מספרים משומשים (נמכר) מ4
תחביר וטעמי מקרא סדרת ספרים משומשים לחקר המקרא
מבחר (מן הכריכה). עורך: עוזי שביט. שיריה של רחל מסודרים לפי שלושת הספרים משומשים שיצאו בחייה ("מנגד" 1927,"ספיח" 1930) ולאחר מותה ("נבו" 1932).
עברית: עמוס גפן . שני הספרים משומשים בכרך אחד .
שירים. "אני לא יכולה להאבק בכוחן/ של גבורות הרומן שאתה קורא./ אתה מלכד בהן במבטך ובכל תנועותיך/ והיד שלך נוגעת בי בהסח הדעת,/ אך אותי היא לא מלטפת/ עוד." ("להתחרות בספרים משומשים")
שירים. "אשה יושבת בחדר / הכל בסדר בחדר שלה / יש לה עציץ של רקפות סגלות / הן פורחות עדין, אף אם קצות העלים / כבר נגועים ביבש קיץ / יש לה כרסה ופסנתר / יש לה ספרים משומשים ותמונות / גם מפות רקומות. / [...]"
שירים. "באו ימים טובים / ישבנו הרבה במרפסת / והרוח היתה מתעלסת / עם צופיות ועורבים / כשקראנו בספרים משומשים / ספורים ושירים / ופרחי ההיביסקוס / האדימו כבוערים / ועננים נהרו צחורים / בשמים הבהירים /כאילו נבעו מראשינו."
(חמישה ספרי שירה בכרך אחד) . "בירת הבועה היא חנות ספרים משומשים ישנים / ובה אנשים ללא ערך אך עם חשיבות עצמית של פרופסורים: / רוכשים ספר במחיר 50 ש"ח (ספר שניתן להשיג בחנות אחרת במחיר 5 ש"ח)// יצויין כי מחיר ספר זה הוא 50 ש"ח. (זה אינו חלק מן השיר)
שירים. "הם הקימו את עין חרוד / לפני מאה שנה / וגרו באהל על המעין / בנקדה הישנה./ הם הביאו אתם מבטא יקי מרכך / קצת ספרים משומשים, וכמה כלי מטבח." (מתוך סבא וסבתא)
שירים ומחשבות. "הספרים משומשים מלוים את יומי / ומאירים כל דרכי, / אך לא ישוה אורם / לנהרה המציפה את יומי / בפתחי עם שחר / חלונות ביתי וחלונות לבי / לשמש השולחת אלי קרני אורה / ומילדת התרוממות של שירה."
שירים. "זוכרת את בית ילדותי/ לבוש ספרים משומשים, מניב תכן,/ כתיבה על חצאי עמודים./ אבל בביתי/ כלִמה של כלום (כמעט),/ שעות של חלל./ לא הצלחתי להנחיל./ נכבלתי, (כבלים מתהדקים וחותכים)/ וגם נחבלתי." ("בית").
שירים. איורים: יגאל ורדי. "חגגתי שמונים שנה, / כל משימות חיי כמו השלמו, / רק בדידותי לא השלמה / והיא הולכת ומתעצמת / וכותבת את השנים הבאות." ספר נוסף במתקפה חסרת התקדים של פרסומי אדיר כהן. (6 ספרים משומשים רק בעידן הקורונה עד כה)
שירים. "יעל בטוחה שכולם מדברים / עליה. היא עוצרת שני / צעירים במעבר חציה. / כשהם נשבעים שלא הסתכלו עליה, היא עושה כאילו יש לה שיחה. // ... מה הם יודעים עליה / ולא מספרים משומשים... "
"כמו שליחים של בשורה / אתם עולים במדרגות / ומוסרים על סף דלתי / את מה שתכנו סחורה, / אבל בשבילי הוא חמר אגדות / שעלה ממגרה או שהגיח / ממחשב בארץ רחוקה..." מתוך "הזמנת ספרים משומשים"
שירים. האיורים בספר : ענת אגמי. "כשהיה המשורר שוכב/ כל הכאב הזה, וכל פסת ענן חולפת/ ישארו חתומים בספרים משומשים.//ועדין היינות כגמדי הדם, שועטים על גלגלים אל חלקת בשר / תאוה לרגע, לרגע תפריח נשיקה / נעצרת בפעימת חייו בצמת הבא, אביונה עולפת בבתוליה"
שירים. "מה לוחשים השמים לארץ / כשהם נפגשים באופק / להשיח זה לזו / דבר יום ביומו? // השמים מספרים משומשים כבוד אל [...] והארץ רחבת ידיים ושוקטת // וסבתי מנוחת עדן / היתה אומרת / שנשבעים הם זה לזו / שאין סוד בעולם."
קובץ שירים. "מספרים משומשים לי על מרק גדול / וחם / ושכולנו גרגרים, חלק ממנו - קטן / ותם / והחום מתיך את האבקה שאנחנו / לעם / אני האפונה שקפצה לפני ההרתחה / משוטטת / על פני אדמה."
פואמה. "רשתות הדיגים עודן פרושות על פני האי-בהירות / של התמורה. הלילה, בהיר כהרגלו נע עמק / בתוך דממות קטנות. / ארון ספרים משומשים גדוש נע על פני תועים בחשכה. ידך / עוד מסמנת את הלא נכתב, הלא מגד, הלא נזכר. [...]" ניתאי נאמן, בנייה וקידום אתרים (SEO) -      שחיית תינוקות    צימר    גפת    אמירים    ספרים משומשים   

ספרים משומשים - ספרים עתיקים - קונים ספרים משומשים - ספרים ישנים